Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > і знову про вибори:)
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: і знову про вибори:)
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Taghirion
ну власне так, затихло шось все нажаль. хотілося б знову мати змогу читати цікаві дискусії на цю тему серед розумних людей форума, шоб якось уявити собі ситуацію...

які шанси, шо взагалі діється в нашій країні на вулицях та в головах людей і т.д.
НЕСКОЛЬКО ПРИЗНАКОВ ТОГО, ЧТО СКОРО ВЫБОРЫ
1. По телевизору день и ночь рекламируют людей с крылышками.
2. В ваш почтовый ящик начинают приходить какие-то газеты, а вы их не выписывали.
3. Журналисты перестают стрелять друг у друга сигареты, а курят свои.
4. Вы вдруг понимаете, что все это время о вас кто-то заботился.
5. На заборе вместо надписи: «Свалка мусора запрещена» появилась надпись: «Вместе спасем город».
6. В газетах начинают появляться заголовки типа «Богатство и честность в одном лице!», «Мы верим тебе, Чугунков!», «Как торговля металлоломом позволит нам оздоровить экологию и улучшить социальный фон».
7. На столбах вместо объявлений с надписями «Лиза», «Лолита», «Марианна» появляются листовки с надписями «Геннадий», «Владимир», «Андрей», «Евгений».
8. Незнакомые люди на улице просят вас оставить автограф, а вы ведь вовсе не Киркоров!

Виктор ХАБАРОВ, Артем СВИРИДОВ «Норд-ВестЬ курьер», Мурманск
які шанси, шо взагалі діється в нашій країні на вулицях та в головах людей і т.д.

шанси є...є все ж такі.

ситуація така - Києв помаранчевий:)) тікі шо виходила на вулицю: водії авто не обмежуються стрічками на машинах, ще й пхають прапорці всюди. В моєму районі сплеск помаранчу - з вікон, балконів висять плакати та стрічки (і після цього ті "казли" говорять шо в Києві фальсифікації на користь Ющенка:)))

зате вчора бачила ПЕРШУ тсрічку з кольорами Януковича...мабуть то було його власне авто:))))

по-бистрячку Регіони зляпали молодіжну організацію "Досить" - тіпа аналог Порі...хочу бачити хто там бере участь.

а взагалі шо....влада діє дуже нахабно, плює в очі й каже що дощ іде, чорне називає білим
завтра до нас преться Путін...давно не бачились...

таке
SevaB
"...И оставшись при своем разойдемься чтоб опять начать с начала..."
Після першого туру 0:0. Ті десять днів, що Я. завдяки ЦВК "лідирував" навряд чи щось йому додали. По поведінці Я. видно, що у другому турі будуть використовуватись тіж самі технології, що і у першому. Звичайно, оголошення про перемогу Ю. у першому турі додадуть йому частку голосів тієї сірої маси, що голосує за переможця.
Збільшується розкол України. ІМХО, це результат кампанії Я. Він пішов на відвертий розподіл України на захід і схід. Іноді закрадаються у голову думки про "довгу руку Москви". Особливо після інет спілкування з деякими кротами.
Прогноз на другий тур: Я. буде всіма способами віганяти на вибори "свій" електорат і всіма способами буде добиватися визнання недійсними результатів на заході і у центрі на тих дільницях де переміг Ю.
Післявиборний прогноз: ріст інфляції починаючи з січня-лютого буде незалежно від того, хто виграє. "Тому що..."
Taghirion
шо, знов путін? він дурак чи шо? як виграє ющенко, з нього ж весь світ сміятися буде:)

пішов шукати фотки з оранжевими стрічками, цікаво:)
SevaB
завтра до нас преться Путін
Щоб його... яйцем... страуса... окамьянілим...

Була історія у маршрутці. Якась бабка почала розказувати, що голосувала за Я. З нею намагалися досить культурно дискутувати. Майже всі, хто їхали, навіть водій. Проте як і більшість електорату Я. бабка була тупа як пробка. Коли вона вийшла з маршрутки, про неї та про Я. було сказано дуже багато "цікавих" речей.
SevaB
Тільки що почув. На кожну дільницю ЦВК надрукує 2000 бюлетнів без номерів дільниці. Опозиція, правда, збирається це рішення у суді оскаржувати...

Думайте, пані та панове...
cyrill3
Ситуація смішна, два претинденти готови порвати друг другу глотку за президенське крісло... Студенти, як нічого нерозуміючи в політиці, підтримують Ю. Пенсіонери, як теж нічого нерозуміючи в політиці, підтримують Я. Захід України підтримує Ю, схід - Я...
Обіцянки літають у повітрі, але їм вже ніхто не вірить...
Коротше в обох випадках ми будемо у ж*пі...
кажуть, і я чомусь не сумніваюсь в цьому, що когоб не вибрали, долар скакане до 6.5. Мільйони йдуть на рекламни компанії( як ви думаєте, чиї ці мільйони? І з кого їх потім знімут? )
...
пішов шукати фотки з оранжевими стрічками, цікаво:)

можеш зайти на мій журнал, там є трохи помаранчу:))

http://www.livejournal.com/users/velvetvampiress/13747.html

як виграє ющенко, з нього ж весь світ сміятися буде:)

як виграє Ющенко, то моя директорка влаштує паті, аж земля гудіти буде:)))
Тому що..."

забігає доктор Борменталь до професора Преображенського з шаленим виглядом і кричить:
Професор, професор! Шаріков заговорив!
а з сусідньої кімнати чується ощ умот, ощ умот:)))
Ситуація смішна, два претинденти готови порвати друг другу глотку за президенське крісло... Студенти, як нічого нерозуміючи в політиці, підтримують Ю. Пенсіонери, як теж нічого нерозуміючи в політиці, підтримують Я. Захід України підтримує Ю, схід - Я...
Обіцянки літають у повітрі, але їм вже ніхто не вірить...
Коротше в обох випадках ми будемо у ж*пі...
кажуть, і я чомусь не сумніваюсь в цьому, що когоб не вибрали, долар скакане до 6.5. Мільйони йдуть на рекламни компанії( як ви думаєте, чиї ці мільйони? І з кого їх потім знімут? )

Кириле, ну чого ти з такою "активною" позицією взагалі про вибори говориш?:))
а взагалі це абсолютно нормально, коли виборами люди цікавляться і готові відстояти свій вибір - це нормально для всіх розвинених країн! тільки чомусь поки шо колишньому соцтаборі це сприймається як "масовоє помєшатєльство".

ми зараз обираємо наше майбутнє...і всілякі балачки "та вони однакові ці кандидати" не мають місця.

насправді зараз відбуваються страшні речі:
тільки на днях затримали учасників Пори в Полтаві, молодь примушують брехати, голосувати за провладного кандидати, мовчати коли трреба говорити. Людей викрадають і вбивають, погрожують, підкидають вибухівки. Це все іде від провладного кандидата, ну це ж елементарно.

Кириле, я розумію ти аполітичний по суті, але не варто через комусь підрізати крила і втоптувать бойовий дух, який ледь прокинувся.

можливо ти розумієш більше ніж я.

Можливо помиляються сотні тисяч людей в помаранчу, студенти, яких вже затримано, активісти з Пори та Чистої України, Малкович, Хостікоєв, Ліна Костенко, Андрухович, Забужко, Жадан, Скрипка, Вакарчук, шестидесятники, що приєдналися до молодіжної акції та інші люди, яких я дуже поважаю.

але я так не думаю.
SevaB
і я чомусь не сумніваюсь в цьому, що когоб не вибрали, долар скакане до 6.5.

"Тому що..."
І з кого їх потім знімут?

Уже взяли...

Взагалі політична ситуація в Україні - такий собі фарс, який, коли люди відкриють очі, стане трагедією. Нажаль люди відкриють очі вже після виборів. Якщо взагалі відкриють
cyrill3
Кириле, ну чого ти з такою "активною" позицією взагалі про вибори говориш?:))

А що робити жисть такая...
Як казав один мій знайомий - "Наш народ достоин наших президентов"...
Наші політикі лише дзеркало.
"Разруха, она в головах, а не в сортирах"(с)...
Як казав один мій знайомий - "Наш народ достоин наших президентов"...

а ти знаєш шо у пана Ющенко добрий художній смак? а ще він реставрує предмети мистецва, а ще дуже добрне малює, а ще у нього дуже класна колекція декоративно-ужиткового мистецва. Мені це імпонує.

цікаво а чим займається у вільні хвилини пан Томущо? їсть канхвєти Тузік?
Lissa
не бійся , не відкриють. :( Принаймні старше покоління(((
Наші політикі лише дзеркало.

Кириле, от скажи мені нашо ти це говориш якшо ти нічого не знаєш про Ющенка?:))) ну скажи шо ти про нього знаєш, шо дає тобі право цитувати Булгакова про сортіри? конкретно що ти знаєш про Ющенка окрім того що він кандидат в президенти?:))
не бійся , не відкриють. :( Принаймні старше покоління(((

любі мої!!!! ну давайте перестанемо використовувать шаблони:))) ну неправда! це все одно шо сказать шо молоде покоління ніц не шарить в житті.

розуміє старше покоління все і не ведеться на брехню. А найкращим аргументом буде життя навколо - прислухайтеся про шо говорить те старше покоління, давайте не будемо про нього думати як про "сліпих". Люди всілякі бувають, але ми вже виросли з пострадянської рубашки:)))

так у нас багато ще попереду, але зрозумійте - те, що відбувається зараз - цк відродження нашої нації!!!!!ау!!!!! ми прокинулись!!!:))) все станеться не за 1 день, всьому потрібен час, але зараз ЗАРАЗ І ТУТ відбуваються чи не найцікавіше за останні сторічя на нашій землі:)))

не стійте осторонь, не плюйте з високої вежі!:)))
cyrill3
Можливо помиляються сотні тисяч людей в помаранчу

Колись, коли був ще совок, я бачив такий спортивний лозунг - "От массовости к мастерству!!!"
Річ у тім, що натовпом керувати значно простіше ніж окремою людиною, головне знайти потрібні важелі. Натовп не думає - він діє, а як він діє залежить лише від керуючого. Натовп не вагається. Натовп не помирає, а якщо помре один з його членів, на його місце заступит інший...Натовп це не людина, натовп - це механізм! І тому я ненавиджу натовп у будь якому проявленні.
Річ у тім, що натовпом керувати значно простіше ніж окремою людиною, головне знайти потрібні важелі. Натовп не думає - він діє, а як він діє залежить лише від керуючого. Натовп не вагається. Натовп не помирає, а якщо помре один з його членів, на його місце заступит інший...Натовп це не людина, натовп - це механізм! І тому я ненавиджу натовп у будь якому проявленні.

Кирило це все зрозуміло і про натовп етсетера
я кажу про інше. Причина: Кириле, чому????? як ти гадаєш?
нажаль зараз вже тікаю, але сподіваюся на відповідь:))
cyrill3
Тоню-Тоню, я тобі вже казав - Політика то лайно - не хочеш щоб від тебе тхнуло не лізь туди...

а ти знаєш шо у пана Ющенко добрий художній смак? а ще він реставрує предмети мистецва, а ще дуже добрне малює, а ще у нього дуже класна колекція декоративно-ужиткового мистецва. Мені це імпонує.

Добра людина, ще не значить добрий політик...
Про Януковича я навіть казати не буду.

Кириле, от скажи мені нашо ти це говориш якшо ти нічого не знаєш про Ющенка?:))) ну скажи шо ти про нього знаєш, шо дає тобі право цитувати Булгакова про сортіри? конкретно що ти знаєш про Ющенка окрім того що він кандидат в президенти?:))

У мене свої джерела інформації, і у мене нема підстав їм не довіряти...Доречі, мені розказували не про самого Ющенко, а про його оточення, але цього достатньо щоб я його послав, як і Януковича...

так у нас багато ще попереду, але зрозумійте - те, що відбувається зараз - цк відродження нашої нації!!!!!ау!!!!! ми прокинулись!!!:))) все станеться не за 1 день, всьому потрібен час, але зараз ЗАРАЗ І ТУТ відбуваються чи не найцікавіше за останні сторічя на нашій землі:)))

Хто прокинувся?!! Не смєши мої тапочки...
Подивимось що в нас буде за пару років, якщо виживемо звичайно...
cyrill3
Причина: Кириле, чому????? як ти гадаєш?

Я вже писав про причину: доки не зміниться ще кілька поколіннь, доки не забудуть совкового режиму влади, доки люди не переродятся з середини - не буде з нашої країни ніякого толку!!!

Tyrant
Ситуация неопределенная сейчас. Думаю, что все решится закулисно, не зря к нам едет Путин, он может как слить Януковича, так и убедить власть добиваться победы Януковича любой ценой, или анулировать результаты выборов. Есть еще вариант, что Кучма за гарантии безопасности слил Януковича Америке, вот этого я больше всего и боюсь.

События могут повернуться как угодно, я не исключаю любой вариант. Если брать мое отношение к процессу - две группировки бандитов, прикрываясь своими лидерами как ширмами, ведут борьбу за контроль над страной. Обе уже побывали у властного корыта, урвали себе пару лакомых кусочков, но одни там пребывают и поныне, других оттеснили оттуда, и они готовы на все, чтобы туда вернуться. Методы и у Ющенко и у Януковича одинаковые, правда у Януковича есть контроль над большинством телеканалов и силовыми структурами, что дает ему преимущество, с другой стороны, пиарщики Ющенко поработали лучше, слоган "Так Ющенко" звучит лучше чем "Тому що", а использование в предвыборной кампании оранжевого цвета, который очень моден в этом сезоне, оказалось очень удачным ходом. Основное сражение будет вестись за центральную Украину, за Черкасскую, Кировоградскую, Черниговскую области, исход борьбы там решит исход борьбы в Украине. В Киеве Ющенко получит в 4 раза больше чем Янукович, это понятно, но это не решит ничего. Оба кандидата кардинально ничего не изменят, жить основной массе населения будет так же плохо, как и раньше. Вывод - оба кандидата зло, жить в Украине будет так же плохо. Мой личный вывод - как личность мне чуть больше импонирует Ющенко, однако к окружению его у меня намного большая антипатия, чем к окружению Януковича. В вопросе внешней политики мне также ближе Янукович. Таким образом, при всех прочих равных, со счетом 2:1 для меня побеждает Янукович. За него и отдам свой голос.

Music: SUEDE Coming up
Taghirion
шо мені завжди подобалось в тиранті - ну знає людина чого хоче! і може все це логічно пояснити:)
от тіки хоче не того...;)
pl
Мой личный вывод - как личность мне чуть больше импонирует Ющенко, однако к окружению его у меня намного большая антипатия, чем к окружению Януковича.
Т.Е. К ТИМОШЕНКО И К, СКАЖЕМ, ТОМЕНКО У ТЕБЯ БОЛЬШАЯ АНТИПАТИЯ ЧЕМ К ТИГИПКО, А ТКЖ К ВАСИЛЬЕВУ, АЗАРОВУ И ВСЕЙ ЭТОЙ ДОНЕЦКОЙ ... КОМПАНИИ? ИНТЕРЕСНО, ЧЕМ ЭТО ВЫЗВАНО?

В вопросе внешней политики мне также ближе Янукович. Таким образом, при всех прочих равных, со счетом 2:1 для меня побеждает Янукович. За него и отдам свой голос
ДОВОДОВ МОЖНО ПРИВОДИТЬ МНОГО. НО СКАЖУ ЛИШЬ ОДНО, ВОЗМОЖНО, САМОЕ ПОПУЛИСТСКОЕ: ТЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОЧЕШЬ, ЧТОБЫ ТВОИ ДЕТИ ВОЕВАЛИ В ЧЕЧНЕ? ЕСЛИ ПОБЕДИТ ЯНУКОВИЧ, НАШЕГО ПРЕЗИДЕНТА БУДУТ ЗВАТЬ НЕ ВИКТОР. ОТНЮДЬ. ЕГО БУДУТ ЗВАТЬ ВЛАДИМИР. И НЕ ПРЕЗИДЕНТ ОН БУДЕТ. ИМЕНОВАТЬСЯ ОН БУДЕТ ЦАРЬ-БАТЮШКА. ЗА БОГА, ЦАРЯ И ОТЕЧЕСТВО, КОРОЧЕ. ЧТО КАСАЕТСЯ МЕНЯ, ТО НЕТ УЖ, УВОЛЬТЕ.

Music: in strict confidence
SevaB
2 velvetvamp
_asm {
mov ecx,0FFFFFFFFh
rep Респект
}
2 cyrill3
Я вже писав про причину: доки не зміниться ще кілька поколіннь, доки не забудуть совкового режиму влади, доки люди не переродятся з середини - не буде з нашої країни ніякого толку!!!

Є така проблема. Зараз більшість совків при владі. І ці совку готують собі зміну. Якщо їх не відсторонити від влади зараз, або хоча б добре потрусити, то люди не переродяться з середини. Для того, щоб люди змінювались з середини їм треба стимул ззовні. Я. то є повернення до совку. І він це відкрито демонструє.

2 Tyrant
Приехали. А как же "Украине - без Ющенко и Януковича!!!". Почему не голосовать против всех? И неужели вам наплевать на внутреннюю политику. И откуда вывод, что "Методы и у Ющенко и у Януковича одинаковые". Ющенко откровенный либерал, а Янукович сторонник тотального контроля. И они это доказали на деле.
Есть еще пункт - национальный вопрос. ИМХО, Янукович будет вести политику русификации, если станет президентом. И ничего хорошего я в этом не вижу.
предвыборной кампании оранжевого цвета, который очень моден в этом сезоне А может это Ющенко с кротами заигрывает, а Янукович с динамовской торсидой? :-)))
В вопросе внешней политики мне также ближе Янукович
Стать раком перед Россией. Вам это ближе. Равноправного партнерства с Россией не может быть потому, что не может быть никогда.
cyrill3
Я. то є повернення до совку. І він це відкрито демонструє

Що б ми не вибрали, поки що від совка далеко ми не відповзем...
Ю не демонструє такого, він просто бореться за тепле місце під сонцем, але теж не далеко пійшов...
Колись люди вірили в бога, тепер вірять в президента...нехай...це пройде з часом...
Що б ми не вибрали, поки що від совка далеко ми не відповзем.

тут є скоріше можливість знову покататись на атракціоні "бек ін да ЮеСеСаР". перевірятиме талончики на вході пан Бандюкович.

Колись люди вірили в бога, тепер вірять в президента

Кириле, але все одно серед людей були ватажки, зараз змінився механізм і замість ватажка з"явилось поняття "президент".

Ю не демонструє такого, він просто бореться за тепле місце під сонцем, але теж не далеко пійшов...

так, казати, що немає такого собі "клану Ющенка" було б перебільшенням, але все ж тепле місце під сонцем він спокійно міг собі влаштувати у США разом з, тут ось підказує пан Бойко, "жінкою-американкою". Жити, і ні про що не переживати... Навіть якщо серед команди Ющенка є нечисті на руку люди, їм доведеться жити за якимись новими законами, інакше за п"ять років такий картковий будиночок швидко рухне, і вони про це добре знають.

2Гриша:
В вопросе внешней политики мне также ближе Янукович.

Гриша, когда ж ты уже поймешь, что нет попросту такого политика на Украине по фамилии Янукович. Следовательно ни о каких внешних и внутренних политиках в данном случае говорить нельзя.
"Козлы", "проффесор", "прєм'єр-міністр"... хехе... круто...
Дальше: окружение.
"Донецкие" - классные ребята, спору нет
Тигипко - брехло тотальное
Гавриш - лучший современный генератор политических маразмов
гвардия СДПУ(о) - вроде не окружение сабжа, но типа сочувствующие, тоже классные пацаны
ну и тп, всякие там Шуфричи с Сивковичами...
что тут и говорить, окружение что надо... :)
если на то уж пошло, то голосуй против обоих =)
Gothera
2Tyrant
две группировки бандитов
Мороз підтримує бандитів, також бандит?
для меня побеждает Янукович. За него и отдам свой голос.
Цікаво... Два тижні тому ти іншу пісеньку співав, казав, що будеш проти всіх. Що змінилось? ТОМУ ЩО не послідовний?
Тоді ж ти обурювався, що Ю. в 2000му проводив політику "після нас хоч потоп". Зараз хіба інакше? То в тебе подвійні стандарти, чи що?

2cyrill3
Що б ми не вибрали, поки що від совка далеко ми не відповзем...
Через 5років, якщо прийде таварішч Я., ми не зможемо навіть вибирати куди повзти.
я оце стільки написала відповіді. потім стерла бо подумала. Може просто так...люди шо не хочуть захистити свою свободу та демократію, просто не заслуговують на неї?
Ну шо я, недостойний, можу сказати.
Моя скромна думка: Янукович і режим - 100% ЗЛО і його треба давити. Цей режим вбивав наших предків і продовжує це робити. Рік тому у Києві вони вбили близьку мені людину, мого побратима.
За Януковича можуть голосувати тільки дебіли. НУ ЯК МОЖНА ЗА ЗЕКА ГОЛОСУВАТИ, скажіть мені!!!!!!!!!!?????????????????
А якщо тобі, Тіранте, подобається зовнішня політика тоді в мене одна тобі порада: "Чемодан, вокзал, Расєя!"
А Ющенко, це далеко не ідеал. Але це хоч якийсь шанс. В ньому щось українське хоч є. Він "КОМУ ВНИЗ" слухає:))) найкращий аргумент для готів.
Tyrant
ДОВОДОВ МОЖНО ПРИВОДИТЬ МНОГО. НО СКАЖУ ЛИШЬ ОДНО, ВОЗМОЖНО, САМОЕ ПОПУЛИСТСКОЕ: ТЫ ДЕЙСТВИТЕЛЬНО ХОЧЕШЬ, ЧТОБЫ ТВОИ ДЕТИ ВОЕВАЛИ В ЧЕЧНЕ?

Я не считаю, что к этому приведет более тесный союз с Россией. Пока что дети белоруссов в Чечне не воюют, а степень интеграции этой страны с Россией намного больше, чем у Украины. Выскажусь и насчет Чечни, мне кажется, что целессобразности в использовании там дополнительного контингента нет, конфликт там намеренно поддерживается в вялотекущей форме, и никто не заинтересован в новом "пушечном мясе", там его и так хватает.

А как же "Украине - без Ющенко и Януковича!!!".

Это мне ближе всего, но все-таки надо делать выбор. Честно говоря, изначально я все-таки надеялся на большую вероятность переворота, однако первый тур пока что не подтверждает моих ожиданий.

Ющенко откровенный либерал, а Янукович сторонник тотального контроля.

Ющенко либерал только в экономике, в предвыборной кампании обе стороны действовали одинаково. Пусть Янукович и отсидел два раза, но так это обсасывать, как это делали сторонники Ющенко, просто стыдно, и люди, которые себя мнят демократами не имеют морального права это делать. Грязи они вылили не меньше, чем власть, разница только в том, что у власти больше телеканалов. Уже просто из жалости хочется проголосовать за Януковича.

Равноправного партнерства с Россией не может быть потому, что не может быть никогда.

Логика просто на грани фантастики! =)

Music: RED LORRY YELLOW LORRY Blow
Tyrant
Мороз підтримує бандитів, також бандит?

У него нет выхода, в своем роде он последователен, Кучма поддерживает Януковича, Мороз всегда был противником Кучмы.

Гриша, когда ж ты уже поймешь, что нет попросту такого политика на Украине по фамилии Янукович.

Как нет и политика по фамилии "Ющенко", есть просто две ширмы, из-за которых будет править их окружение.

... Навіть якщо серед команди Ющенка є нечисті на руку люди, їм доведеться жити за якимись новими законами, інакше за п"ять років такий картковий будиночок швидко рухне, і вони про це добре знають

ВОТ ЭТО ГЛАВНОЕ ЗАБЛУЖДЕНИЕ ВСЕХ СТОРОННИКОВ ЮЩЕНКО. ОНИ БУДУТ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ ТЕМИ ЖЕ МЕТОДАМИ, ЧТО И ПРЕДЫДУЩАЯ ВЛАСТЬ, ОНИ ЕЕ ДЕТИ, И ПО-ДРУГОМУ МЫСЛИТЬ НЕ МОГУТ.

Моя скромна думка: Янукович і режим - 100% ЗЛО і його треба давити. Цей режим вбивав наших предків і продовжує це робити.

Ющенко - порождение этого же режима, он много лет трудился на его благо. Как можно отделять Ющенко от режима Кучмы, при котором он был главой Нацбанка и премьером? =)

Рік тому у Києві вони вбили близьку мені людину, мого побратима

.

По-человечески тебе сочувствую и понимаю твое отношение. Но согласись, это твои личные счеты с властью, нельзя на основании этого делать какой-то вывод.

А якщо тобі, Тіранте, подобається зовнішня політика тоді в мене одна тобі порада: "Чемодан, вокзал, Расєя!"

Давай без выпадов в адрес друг друга, ок? Мое право быть сторонником внешней политики, нацеленной на более тесные отношения с Россией, так же как и твое право думать по-другому. Точки зрения у людей иногда тоже меняется под влиянием каких-то обстоятельств, кто знает, вдруг ты тоже подумаешь когда-то иначе? Я на сегодня вижу основную угрозу моей стране со стороны США и запада, если мы сегодня станем их сателитами, то потеряем самостоятельность навсегда. А демократия для меня не самоцель, имхо, сегодня Украине нужнее умеренно авторитарный режим.

Music: RED LORRY YELLOW LORRY Blow
bobsley
Эх, без нас, нас опять женили…
Эх, газетные заголовки…
Целый вечер в набат звонили
Колокольни по Куренёвке.
Целый вечер в набат звонили
До утра провожали лето,
Ты сказала мне: - Здравствуй, милый!
Вся в оранжевое одета.
Ты сказала мне: - Здравствуй, милый!
И добавила: - Я так рада…
Вся Троещина выходила
Похмеляться на баррикады.
Вся Русановка подпевала
Виноградарю с Теремками…
Из Донецка везли кидалу
На автобусах с мусорами.
Русский царь ему жал ручонку
На Крещатике, на параде,
Шли колонны, а чуть в сторонке
На танцполе вопили @!#$и…
А в народе рыдали матом
На рабочем микрорайоне -
Загорелось на Корчеватом,
Полыхало на Оболони,
На Подоле и на Татарке
Ждали солнышка на рассвете:
- Тото будет сегодня жарко! -
Старики говорили детям
И крестили их неумело,
Провожая на баррикады.
Потому, что у ВСЕХ болело…
Потому, что так было надо….
(c)
bobsley
Пусть Янукович и отсидел два раза

Тільки що по телевізору одна бабулька сказала: "Ленин тоже сидел". (УТ-1) :)))
bobsley
Післявиборний прогноз: ріст інфляції починаючи з січня-лютого буде незалежно від того, хто виграє.

Я абсолютно згоден. Тільки інфляція почнеться з 22 листопада.
Gothera
2Tyrant
изначально я все-таки надеялся на большую вероятность переворота
Я теж за переворот, але його здається Ющенко планував, невже ти підсвідомо все ж за нього:)?
Пусть Янукович и отсидел два раза
Кажеш так ніби то звичайна справа. Ніде в світі не було президентів з відсидкою по кримінальних статтях. Після ходки на зону урка офіцером міліції стати не може, а президентом - нема проблем.
Уже просто из жалости хочется проголосовать за Януковича.
:))) Таку фігню розкручують тільки мудаки Гавриш, Тігіпко, Чорновіл і він сам. Ти часом не довірена особа "білого і пухнастого" Януковича?
У него нет выхода, в своем роде он последователен, Кучма поддерживает Януковича, Мороз всегда был противником Кучмы.
В нього був вибір. Симоненко офіційно нікого не підтримує. Нічого не заважало Морозу зробити те саме...
...Кучма за Януковича, Мороз за Ющенка і проти Кучми з Януковичем, Тірант за Мороза і за Януковича, але проти Кучми і Ющенка..."ахінєя какая-то"(с)Гоблін
если мы сегодня станем их сателитами, то потеряем самостоятельность навсегда.
Ти так переживаєш за самостійність стосовно США, а Росія хіба не загроза їй? Чи то знову подвійні стандарти з твого боку?

P.S. Які б ти дурниці не писав, завжди звучить досить переконливо:)

Music: Avrigus - Desolate
julietta
На мою думку, у виборчих списках немає жодного достойного кандидата на пост Президента. Ми докотилися до того, що вибираємо менше з зол, коли б мали обирати найкращого...
Обидва кандидати варті один одного. Варто лише послухати ЯК і ПРО ЩО вони говорять з трибун.
Вибачте, якщо когось образила.
Не вважайте це пропогандою, просто наболіло в душі...
Tyrant
Я теж за переворот, але його здається Ющенко планував, невже ти підсвідомо все ж за нього:)?

Я надеялся на отмену результатов выборов, введение чрезвычайного положения, и отстранение от участия в новых выборах и Ющенко и Януковича. Я не имел в виду "оранжевую революцию".

Кажеш так ніби то звичайна справа. Ніде в світі не було президентів з відсидкою по кримінальних статтях. Після ходки на зону урка офіцером міліції стати не може, а президентом - нема проблем.

Еще и как бывало! В США отсидевший по уголовной статье был избран мэром Нью-Йорка, а бывший президент Гватемалы и не скрывал, что убил в Мексике двух человек, даже бравировал этим во время предвыборной кампании, и выиграл демократические выборы. Если я покопаюсь, я тебе еще найду несколько десятков примеров, когда бывшие уголовники попадали на крупные государственные должности.

...Кучма за Януковича, Мороз за Ющенка і проти Кучми з Януковичем, Тірант за Мороза і за Януковича, але проти Кучми і Ющенка..."ахінєя какая-то"(с)Гоблін

Я согласен, что это немного непоследовательно звучит. Но, на самом деле, все гораздо проще. В случае с Морозом я голосовал за личность, за конкретного человека, у которого, единственного из ведущих украинских политиков, на мой взгляд, есть данные для того, чтобы быть хорошим президентом. Я не согласен с некоторыми пунктами его программы, например, с поддержкой политреформы, но в данном случае я голосовал, в первую очередь, не за программу, а за конкретного человека, которого я считаю достойным. По моему мнению, ни у Ющенко, ни у Януковича нет досточных личных качеств для управления государством, это будут марионетки их команд. Команда Ющенко мне антипатичнее. В программах я выделил один пункт, который существенно расходится, внешнюю политику, мне больше нравится внешняя политика Януковича. За это я и собираюсь голосовать - против соратников Ющенко и за политикую более тесных связей с Россией. То есть, сначала я голосовал за личность кандидата, а теперь, ввиду отсутствия отвечающих этому требованию людей, фактически голосую за один из пунктов программы, а именно, внешнюю политику. То есть выбор делается исходя из вторичных характеристик.

Ти так переживаєш за самостійність стосовно США, а Росія хіба не загроза їй? Чи то знову подвійні стандарти з твого боку?

Россия сейчас чересчур слаба, чтобы всерьез угрожать самостоятельности Украины. Политика США направлена на создание во всех странах условий, при которых они могли бы в любой момент сместить неугодный для себя (по любым мотивам) режим. Россия же стремится лишь иметь вокруг себя дружественные режимы, не навязывая при этом какие-то конкретные формы и меторды правления, максимум, чего хочет Россия, это защиты русских в Украине (вполне законное требование), США же и запад требуют от нас чуть ли не принятия конкретных законов, которые работают на них, вмешиваются и комментируют почти любой шаг украинского руководства во внутренней политике. Россия комментирует лишь то, что напрямую ее касается, понятие "внутренние дела государства" Россией намного больше понимается и принимается чем США. Мне уже надоели американцы с их поучениями демократии, по-моему, мы и без них разберемся.

Music: THE ETERNAL AFFLICT Atroci(-me)ty
Я не считаю, что к этому приведет более тесный союз с Россией. Пока что дети белоруссов в Чечне не воюют, а степень интеграции этой страны с Россией намного больше, чем у Украины.

мдааааа...Білорусь - дастойнєйший прєдмєт для падражанія....

Выскажусь и насчет Чечни, мне кажется, что целессобразности в использовании там дополнительного контингента нет, конфликт там намеренно поддерживается в вялотекущей форме, и никто не заинтересован в новом "пушечном мясе", там его и так хватает.

ну Чечня - не перше й не останнє місце смерті російських юнаків, судячи з звичайного для Росії бажання війни. Хоча взагалі-то який курс? такого не буде, бо колись і кучма обіцяв, Гриша, яка зовнішня політика? це наживка для таких русоманів як ти. Обіцянка-цяцянка.

Честно говоря, изначально я все-таки надеялся на большую вероятность переворота, однако первый тур пока что не подтверждает моих ожиданий.

вєроятность пєрєварота тебе б хоч трошки розважила, так? можна було б подивитись по телевізору як по-справжньому десь хтось вмирає, так?

в предвыборной кампании обе стороны действовали одинаково.

правда???? Ющенко відправлялв спецпотяги і автобуси з пьяними братками і влаштовував той виборочний туризм?

а, це певно Ющенко нахаляву напоїв молодь у день виборів на ВДНХ?

чи це Ющенко друкував мільони антіющенківських листівок із закликом війни?

це мабуть ющенко підкидав вибухівку журналістам та молоджіним організаціям?

це мабуть ющенко назвав студентів терористами?

це мабуть ющенко використовував просто гігантськими масштабами адмінресурс (можеш переглянути архів 5 каналу), примушував студентів голосувати за провладного кандидата, відраховував тих, хто проти

ющенко викрадав людей і влаштовував напади, загрожуючи смертю?

це ющенко погрожував журналістам?

ющенко навіз військових в київ?

і вчора розказував як треба "робити" вибори тисячам міліціонерів?

і мабуть ющенко влаштовував погроми на виборчих дільницях, де в нього більшість і мабуть ющенко на таких дільницях скасував результати, позбавивши права голосу понад 200 тисяч чоловік?

список можна продовжувати...
SevaB
2 Tyrant
Пусть Янукович и отсидел два раза, но так это обсасывать, как это делали сторонники Ющенко, просто стыдно, и люди, которые себя мнят демократами

То бишь, Ющенко не имел права обсасывать прошлое Януковича, ибо демократ. А Янукович и иже с ними, имели право, ибо не демократы? Нынешняя предвыборная кампания у нас - это война в которой невозможен мир. До конца. И не использовать методы, которые использует противник из-за так-как они аморальны - безсмысленно.
Равноправного партнерства с Россией не может быть потому, что не может быть никогда.
Логика просто на грани фантастики! =)

А господа русофилы логики и не понимают. И фактов не признают.
Я на сегодня вижу основную угрозу моей стране со стороны США и запада, если мы сегодня станем их сателитами, то потеряем самостоятельность навсегда.

Да, видимо наше общество раскололось на людей, которые видят угрозу от США и на людей, которые видят угрозу со стороны России. Печально...
В случае с Морозом я голосовал за личность, за конкретного человека, у которого, единственного из ведущих украинских политиков, на мой взгляд, есть данные для того, чтобы быть хорошим президентом

У предателя??? У человека, откровенно, торгующего голосами депутатов??? У человека, который называет народ своей страны "быдлом" (хоть это, ИМХО, и правда, по крайней мере тогда, была).
максимум, чего хочет Россия, это защиты русских в Украине (вполне законное требование)

В Абхазию и в Приднестровье войска ввели именно под предлогом защиты русских. Сейчас Россия уже посильнее, чем тогда. Введет войска на Донбасс и в Крым.
2 bobsley
Тільки інфляція почнеться з 22 листопада.

Якщо виграє Ющенко, то інфляція почнеться раніше. Бо він, як ліберал, не буде до останнього її стримувати. А Янукович почекає поки люди заспокоються, а потім...

2 julietta
Вам ніколи не спадало на думку, що Вам вбивають у голову, через ЗМИ, що обидва кандидати - "уроди моральні"?
Варто лише послухати ЯК і ПРО ЩО вони говорять з трибун.

Варто послухати те, що доносять до нас ЗМИ...
До речі, а останні інтервью Ющенка 5 каналу та ТРК Ера Ви слухали. Порівняйте їх з "козлами" Януковича.

2 velvetvamp
Ви так пишете, прямо у вухах дзвенить. :-))))
http://maidan.org.ua/static/news/1100336673.html

це вібдувається зараз.
Людей, які готові були відстояти своє право вибору судять тільки за те. шо вони прийшли до своєї дільниці з проханням оголосити результати. Цих людей підняли сьогодні ранком з ліжок міліціянти. Їм не дають адвоката, до суду нікого не пускають. Судять по черзі і відразу визнають винними.
Студентів, які підтягнулись до суду вже побили беркутовці.

це торкнеться кожного
bobsley
15 листопада (понеділок) о 19.00 по УТ-1 дебати. Жаль, що я не подивлюсь.
bobsley
15 листопада (понеділок) о 19.00 по УТ-1 дебати. Жаль, що я не подивлюсь.
Tyrant
Хоча взагалі-то який курс? такого не буде, бо колись і кучма обіцяв, Гриша, яка зовнішня політика?

Лучше хоть такое обещание, чем прямо заявленное стремление на вступление в НАТО. Я готов на баррикады пойти, только бы не допустить такого.

чи це Ющенко друкував мільони антіющенківських листівок із закликом війни?

Зато печатались антиянуовичевские листовки, и не говори, что их не было.

це мабуть ющенко назвав студентів терористами?

Зато он назвал народ холуями. Кстати, я насчет террористов пропустил, когда Янукович так назвал и кого? Если он о "Поре", то в чем-то он прав, их инструктируют люди, которые в 2000 организовывали свержение Милошевича, они наняты западными спецслужбами. Хотя "террористы" не совсем то слово, скорее заговорщики.

це мабуть ющенко використовував просто гігантськими масштабами адмінресурс (можеш переглянути архів 5 каналу), примушував студентів голосувати за провладного кандидата, відраховував тих, хто проти

У Ющенко был свой телеканал, пусть и не такой раскрученный, как 1+1 или 1 национальный. В интернете объем грязи, который был вылит на Януковича настолько велик, что становится уже жалко его как человека. Я телевизор почти не смотрю, основную информацию черпаю из интернета, поэтому для меня никакого засилья Януковича нет, скорее есть перебор с грязью в адрес власти и восхвалениями Ющенко. И кстати, если говорить о телеканалах, то в Украине, в отличие от России, где чуть ли не все основные каналы так или иначе принадлежат государству, все телевидение кроме одного канала частное. Тебе не кажется, что тотальная поддержка телеканалами Януковича говорит лишь о том, что крупный бизнес, которому они принадлежат, предпочитает Януковича?

це ющенко погрожував журналістам?

Скажем так, он им просто приплачивал. А вот угрожали косвенно (налоговыми проверками и большими проблемами) ряду коммерческих структур, если они откажутся помочь Ющенко материально. Я знаю о факте письма, подписаного Ющенко, в котором предпринимателей активно убеждали дать ему денег, намекая, что если они откажутся, то после избрания Ющенко у них будут большие проблемы. А в то, что его изберут, многие после первого тура верят.

ющенко навіз військових в київ?

Зато Ющенко и его штаб угрожали массовыми беспорядками в случае если они наберут меньше голосов. Просто так, еще до выборов. И подстрекательство к мятежу имело место, да и сейчас имеет. Я не знаю, как иначе назвать действия многих сторонников Ющенко. Они не хотят справедливости или законности, они хотят объявить о своей победе любой ценой. Это в принципе нормально в жесткой политической борьбе, но если ты приводишь такой перечень обвинений Януковичу, то и Ющенко многое можно поставить в вину.

Tyrant
То бишь, Ющенко не имел права обсасывать прошлое Януковича, ибо демократ. А Янукович и иже с ними, имели право, ибо не демократы?

А я и не говорю, что имели. Кстати гораздо больше обсасывалось прошлое Януковича, чем Ющенко. Просто когда человека пытаются подавать чуть ли не как святого, то и вести себя надо соответственно. А критиковать Януковича есть за что и без прошлого. Почему-то штабом Ющенко совсем не разрабатывалось направление "донецкого" правления Януковича, достаточно было бы снять пару качественных роликов о депрессивных городах, какой был бы удар по имиджу "социального" премьера. Это я просто к примеру привел.

У предателя??? У человека, откровенно, торгующего голосами депутатов??? У человека, который называет народ своей страны "быдлом" (хоть это, ИМХО, и правда, по крайней мере тогда, была).

Точно так же торговала голосами Наша Украина, это практика украинского парламента, да и не только у нас такое бывает. Это просто показатель уровня развития общества. Кстати Ющенко тоже однажды на митинге назвал народ холуями.

В Абхазию и в Приднестровье войска ввели именно под предлогом защиты русских.

Ты плохо знаешь историю. В Приднестровье войска никто не вводил, там еще с советских времен находилась 14 армия, которая приняла некоторое участие в конфликте на стороне Приднестровья. А в Абхазию никто вообще не вводил ничего, Россия просто поддержала абхазов в конфликте, который, если ты не в курсе, изначально спровоцировала отнюдь не Россия, а бездумная политика грузинского президента Гамсахурдиа.

Введет войска на Донбасс и в Крым.

Зачем ей это надо? Чего она добьется таким образом? Любой разумный человек понимает, что России нужна дружественная Украина, и сейчас она в основной своей массе таковой и является.

bobsley
velvetvamp and Tyrant, тільки не сваріться :)

Ось вичитав в програмі на сьогодні (телеканал "Україна"):
15.15 Мини - футбол. Чемпионат Украины. ФК "Шахтер" (Донецк) - "Енакиевец" (Енакиево)
Цікаво, хто переможе? :))
Tyrant
http://maidan.org.ua/static/news/1100336673.html

це вібдувається зараз.
Людей, які готові були відстояти своє право вибору судять тільки за те. шо вони прийшли до своєї дільниці з проханням оголосити результати. Цих людей підняли сьогодні ранком з ліжок міліціянти. Їм не дають адвоката, до суду нікого не пускають. Судять по черзі і відразу визнають винними.
Студентів, які підтягнулись до суду вже побили беркутовці.

це торкнеться кожного

Я зашел по ссылке. Читаю, и тут натыкаюсь на следующее: Суддя по цій справі - пан РИКОВ. Він же - помічник голови сумської ОДА Володимира ЩЕРБАНЯ. Того самого Владимира Щербаня, который, если я не ошибся, был избран на предыдущих выборах в парламент по списку Нашей Украины. Вот вам и умение Ющенко подбирать команду! =) Дальше коментарии излишни, мне кажется.

Tyrant
2 bobsley

Мы не ссоримся, мы обсуждаем. Это нормально, когда люди спорят, выражая разные точки зрения.

Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal