Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Щоденник снiв
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2, 3, 4
StoneDream
Яким би цiкавим i вражаючим не було сновидiння, в бiльшостi випадкiв ми забуваємо сни. Не прив'язанi до дiйсностi, вони просто стираються з пам'ятi. Втiм, iснує спосiб хоч частково зберегти iнформацiю, побачену ввi снi - записувати її на паперi...

Не так давно почав вести щоденник снiв. Хтось iще має подiбне хоббi?
Deathwings
Має. Я. Хоча записаних снів у мене лиш 2. Один - на 3 сторінки в зошиті, інший - у пам"яті. Хоча, в пам"яті в мене мабуть набагато більше з того, що наснилося. Просто один сон був для мене просто... ну... Найяскравішим. Після нього я проснулася в холодному поті і тепер ніколи його не забуду.
Элементал*
Я теж маю один запис... Такий велечезний, як для сна... І також маю у пам"яті сон, котрий переслідує мене на протязі всього життя... Дуже жахливий....

Music: Фігня якась
Anchy
найжахливіший сон мені приснився у 4 роки...
Зараз, мабуть, я його не так боюся, але все-ще пам*ятаю...
Після того-жоден з нічних жахів мені не здаеться таким страшим...
Просто не приемним
Элементал*
Anchy Розкажи будьласка про свый сон, якщо не секрет...

Music: Lacrimosa - Seele In Not
Anchy
не розкажу, бо всі сміються(((((((((
Anchy
у всякому випадку сміятимуться...
Anchy
у всякому випадку сміятимуться...
Alkhazred
Мне сегодня приснилось, что я купался в реке. Это- было какое-то ритуальное действо не имевшее ни начала, ни конца, и со мной там было много других людей. Я нырял, вновь поднимался на поверхность под смех девушек. Противоположный берегом был крутой склон холма, поросшего травой, а в середине виднелись выходы из сквозных железнодорожных тоннелей. Из одного из них выплыл пассажирский состав. Моста не было, и поезд просто поплыл над рекой, примерно в паре метров от поверхности. Нырнув, я увидел его из-под воды. Происходящее воспринималось как реальные события, а вовсе не как сон, и я не задавал себе вопросов. Мне захотелось заглянуть вовнутрь тоннеля, походить босиком по склону, поросшему травой, на противоположном берегу. Я просто вознесся из реки и через мгновение оказался возле тоннеля. Чувствовал, как стебельки проникают между пальцев ног, и когда я ступал, то сжимал их, выдирая травинки из земли. Как только показался поезд, я тут же оказался внутри него, спящим на нижней полке. Меня разбудили трое: две девушки и парень, постоянно меняющие лица, превращающиеся в разных моих друзей. Одна из девушек была готессой, и я поздоровался с ней. Другая заговорила: "Вы изобретаете свои языки (во сне было употреблено другое слово, означавшее, одновременно культуру, язык, средство общения и понимания) чтобы отличаться от нас!" Она не говорила, слова просто звучали у меня в голове. Дальше пошла такая несуразица, что ничего не помню.

Music: Сели чертовы батарейки.
Anchy
Одна из девушек была готессой, и я поздоровался с ней.
Клёво! З гопами не потрібно здоровкатися))))
Тепер, через 10 років після того сну, мені майже постійно сняться шахматні комбінації, математичні задачі, хімічні формули, різні малюнки, яких я не можу намалювати в діснойсті...
StoneDream
Дальше пошла такая несуразица, что ничего не помню.

Ось такi сни найчастiше сняться...
Anchy
зараз я пишу новий сценарій, і мені сьогодні приснилося, як я малюю свою манго і малюнки зістрибують з паперу і розбігаються в різні брки, а я намагююся їх зловити... Навіть один птах мене вкусив за палець...

Music: Linkin Park-Breaking the habit
Anchy
а потім мені прийшла смс, і там було написано так : какри сава тьманго?
Отака дурня снится творчій людині...)))

Music: Linkin Park-Breaking the habit
Deathwings
Ось такi сни найчастiше сняться...

Ну, про себе я такого сказати не можу. Мені або сниться щось суразне, або взагалі нічого не сниться.
Але сни з дитинства запам"яталися мені найкраще. Я й досі їх згадую, а інколи і знаходжу в реальності щось знайоме... Інколи проводжу паралелі...
MArvin
а вы свои кошмары помните?
мне как-то раз такое снилось:
(зараннее предупреждаю - псих.отклонения на меня не навешивать)
приезжаю я,значит, с каким-то чудаком в село одно и идём мы в какой-то дом. Заходим, а там всё в крови. И тут из какой-то комнаты выползает девочка без ноги и говорит, мол ногу ей отрезали её подружки, что бы проверить, как ей будет житься без ноги. Мне гадко и страшно, хочется блевануть, я отворачиваюсь и вижу как ко мне подходит толпа каких-то девочек держащяя гвозди в руках... тут я и просыпаюсь в холодном поту.
Alkhazred
Помним.:)Да это еще что...Сразу тоже предупреждаю, не навешивать на меня ярлыков, и вообще, желательно это не читать...
Мне приснилось, что мать говорит моей бабушке (покойнице): "Сходи в туалет!" И дает ей горшок. Бабушка сходила, а мать говорит: "Сейчас посмотрим, каких детей ты нарожала". И мы смотрим в горшок. Помимо того, что там должно быть, ну...по этому самому ползают...черви, разные, есть такие плоские, печеночные (кто читал биологию?) похожие на листок, с присосками на животе и на морде. Там же лежит облепленная желчной слизью мобилка, и один червь, тот, что из плоской породы, прилепился к ней, и пытается ее заглотить. Его ротовая присоска уже приобрела размер самой мобилы.
Я подумал, что бабушка( которая, Иншааллах, в раю) заразная, и стал отстраняться, а она тронула меня рукой. И я тоже проснулся. Дело было в поезде. Была страшная жара, и влажная простыня...
Гот
В дитинстві мені часто снилися кошмари, я навіть боявся із за цього засипати. І не хочу про них згадувати щоб ці старі кошмари не почали повторюватися знову.
П.С. В нас на Закарпатті кажуть так "Яке спить - таке му ся й снить" (с)народна приказка

Music: Rob Zombie - Living Dead Girl
Anchy
Я вже згодна навіт на кошмари, аби мені не снилися шахи, математика, хімія, економіка...
StoneDream
(Дiстаю свою улюблену тупу бензопилу i вирушаю у свiт твоїх сновидiнь)
Aeternia
StoneDream
Післявчора бачила загонистий сон! Снилося, шо до мене приїхав ти і Сева(Б). На автобусі такому, помаранчевому, шкільному. Сева, правда, не доїхав - таємниче зник на півдорозі. А в тебе на голові були жовті дреди. Отака фігня:-), шо б це значило? Напевне те, шо в Київ я не поїду.
StoneDream
шо б це значило? Напевне те, шо в Київ я не поїду.

Жаль... :(((
SevaB
2 Aeternia
Який жах! Помаранчевий автобус та жовті дреди! Та ще й я кудись зник... Якщо Ви таки поїдете у Київ такого точно не станеться.

Music: Tristesse De La Lune - Desire
StoneDream
Жовтi дреди? Над собою я ще так не знущався))
Колись експериментував з довгим волоссям, потiм деякий час був бритоголовим(взагалi-то це було результатом лiквiдацiї невдалого оселедця..).
Anchy
НЕВДАЛОГО ОСЕЛЕДЦЯ????????
ой-не-ма-гу...ой!!! тримайте мене восьмеро!!!!!!!!
Anchy
таке в перукарні робити треба, а не на вечірці..пардон...паті...коли всі п*янучі...
невдалий оселедець....ой...*гуркіт...щось звалилося під комп*ютерний стіл і регоче*
SevaB
Невдалий оселедець? М-да, нажаль "створення" оселедця - необоротний процес...

Music: Hellawes - Прялка
Double-faced
А мне в детстве снилось, что мама от меня ушла...нашла себе жениха , а мне говорит: "Вот тебе три копейки на газировку...там автомат за угом стоит....А меня ты больше не увидишь, я ухожу жить с .... (имя жениха)".....А просыпаюсь я с такой мукой в груди!.....Это после ее развода с отцом.....Так этот сон самый страшный.....
Aeternia
StoneDream&SevaB
Таки не приїду, на жаль, принаймні цього літа(. Так шо вже наймайте помаранчевого автобуса. StoneDream, забацай дреди - будемо мутити "сон в руку").
SevaB
будемо мутити "сон в руку"
Не збиряюсь я никуди зникати!!! :-)
StoneDream
Сьогоднi снився якийсь сон чи то про ремонт, чи то про переїзд на нову квартиру. Якiсь чи то гопи, чи то готи, що не люблять тих, кого не вважають своїми (судячи з усього, мене вони вважали своїм :)))... I ще я продав комусь свою ванну, а вiн забрав її й не заплатив... А перед тим чи пiсля того мене кудись пiдвезли на автомобiлi з кермом, схожим на "однорукий" кран - водiй ледве впорався з керуванням...
Anchy
А мені приснилося, як моя гімназія розвалилася...
Чи то не сон був?..
Anchy
ну от...мое повідомлення на іншій сторінці....його, мабуть, навіть читати не будуть -_-
Anchy
StoneDream
бліна!!!!!!! давай, перевіряй почту!!!!!!!
Deathwings
Ги. :) А було таке в мене, що я ридала під час сну. Мені тоді такий жах снився... Що мене хочуть нагодувати вареною цибулею з супу. :) То був єдиний раз, коли я плакала ввісні.
Anchy
Мені вчора приснилося. шо моя кішка вдягла якісь панталони і чоботи. І приенесла мені набитий чимось мішок. Я кажу : "нашо мені стільки солі?" а вона каже :"На рани сипати будеш"...

Music: K.I.D.S.
Anchy
Одного разу в моїй школі готували концерт... я в ньому брала участь і тоді дуже стомилась-лягла спати вдень.
Мама розповідае "Спиш ти, значить...спиш.Аж тут встаеш з ліжка, сідаеш і починаеш співати! Потім знов відключаешся"...
...я от думаю : добре хоч у вісні з вікна не намагалася стрибнути( що я робила під час репитиції)

Music: Ой...бідні мої сусіди...Ой їм так подобаеться...Ой вони на радощах-по батареях грохочуть...Ой зроблю-ка я ще трошечки гучніше...
StoneDream
Колись в дитинствi менi приснився дуже страшний сон. Я приїхав до дiда в село. А там у нього в садку мiж дерев стоять якiсь драбинки, а зверху - чи то клiтки. чи то маленькi кiмнатки. я залiз в одну. Через деякий час туди заповзла величезна жаба(приблизно таких же розмiрiв, як я) й почала зi мною битися... Здається, я її перемiг, у всякому разi, вона пiшла геть...

Коли я прокинувся пiсля того сну, то просто плакав.
Gothera
Мені вчора приснилося. шо моя кішка вдягла якісь панталони і чоботи. І приенесла мені набитий чимось мішок. Я кажу : "нашо мені стільки солі?" а вона каже :"На рани сипати будеш"...

%)) Читай на ніч казки, що менш травмують дитячу психіку %))

Через деякий час туди заповзла величезна жаба(приблизно таких же розмiрiв, як я) й почала зi мною битися... Здається, я її перемiг, у всякому разi, вона пiшла геть...

Level-up получив? Може з неї якийсь артефакт випав?

Music: :Wumpscut: - Neolith
Гот
%)) Читай на ніч казки, що менш травмують дитячу психіку %))

тепер я згадав за що я тебе не люблю...
Gothera
Ти розбиваєш моє серце:(
І за що ж?

Music: Death In June - We Said Destroy II
Гот
Ти не любиш, піонерів готики, вони тільки роблять перші кроки в готику,а ти не знати чого на них кидаєшся...Спочатку була Наташа, тепер Анчі...
Shivaza
не забувайте, що сни - це те що ми або переживаємо, або про що ми згадували в останній час, але наша голова така що може все з`єдную та перекручує и виходить якась дурня.
Shivaza
оооооооооо......, а якщо до цого додаті й ще фантазію кожного з нас - а вона індивідуальна й не повторна, то може таке вийти....ууу
Gothera
[qyote]Ти не любиш, піонерів готики, вони тільки роблять перші кроки в готику,а ти не знати чого на них кидаєшся...Спочатку була Наташа, тепер Анчі...

Всіх люблю(с)Я, а спочатку було слово... блять. Спочатку був ти, піда... ой, піанєр.
Ауффідарзєйн.

Music: 1984 - Ferma Hodowalna
Gothera
Ти не любиш, піонерів готики, вони тільки роблять перші кроки в готику,а ти не знати чого на них кидаєшся...Спочатку була Наташа, тепер Анчі...

Всіх люблю(с)Я, а спочатку було слово... блять. Спочатку був ти, піда... ой, піанєр.
Ауффідарзєйн.

Music: 1984 - Ferma Hodowalna
Shivaza
www.drivemc.ru/photos/cpg/displayimage.php?pos=-166
загляните - для тех кто любтит готику и мото
Гот
Ауффідарзєйн.

ну що тут скажеш...
ЗАСЦЯНИЙ СТЫБУН!!!
StoneDream
Level-up получив? Може з неї якийсь артефакт випав?

Який артефакт? Вона ж втекла, коли у неї житки почали закiнчуватись!
Гот
Я сьодні награвся більярду на два місяці вперед:) (7 год. !!!)
Такщо напевно мені присниться як я заганяю шари по лузах =)
Будьте здорові!

Music: Rammstein - Amour
Гот
Блядська батарейко ти теж не кашляй!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal