Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3, 4
Lost_in_tears
tongue.gif
На камеру. Поставила перед телевізором так, щоб було нормально видно, ось. )))
Вийшло досить навіть непогано. Майже незамітно.
А обєм якщо не помиляюсь 17 метрів. Багато одним словом. Але немаю нормальних кодеків, шоб перекодувати.
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Feb 2 2006, 14:57)
tongue.gif
На камеру. Поставила перед телевізором так, щоб було нормально видно, ось. )))
Вийшло досить навіть непогано. Майже незамітно.
А обєм якщо не помиляюсь 17 метрів. Багато одним словом. Але немаю нормальних кодеків, шоб перекодувати.
[right][snapback]150368[/snapback][/right]

Це не є багато. Маєш змогу викласти десь в інеті?
Lost_in_tears
QUOTE(Darien @ Feb 2 2006, 16:12)
Маєш змогу викласти десь в інеті?
[right][snapback]150394[/snapback][/right]

Маю, але з понеділка. Завтра мабуть не вийде. Я попробую, бо ще не скидала такі файли в нет. Не знаю, як це робиться.
В тебе аська є?
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Feb 2 2006, 19:32)
Маю, але з понеділка. Завтра мабуть не вийде. Я попробую, бо ще не скидала такі файли в нет. Не знаю, як це робиться.
В тебе аська є?
[right][snapback]150417[/snapback][/right]

Є, але дуже рідко нею користуюсь. Краще пиши на мейл: darien@gothic.com.ua
Lost_in_tears
Привіт, Darien. tongue.gif
Добре, скину ссилку тобі на поштову скриньку. Я відео скинула на свій сайт. Мабуть все-таки в понеділок зможу закинути це все в нет.
tongue.gif
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Feb 3 2006, 16:15)
Привіт, Darien.   tongue.gif
Добре, скину ссилку тобі на поштову скриньку. Я відео скинула на свій сайт. Мабуть все-таки в понеділок зможу закинути це все в нет.
  tongue.gif
[right][snapback]150535[/snapback][/right]

Якщо у цьому виникають труднощі, то, гадаю, неварто багато витрачати на це зусиль: дзвонив Василь і повідомив, що найближчими днями в нашому розпорядженні буде відеорепортаж в хорошій якості, який ми викладемо на сайті.
Lost_in_tears
ні, труднощів не виникає. абсолютно.
то що, треба в неті, чи ні? шось я не зрозуміла. (пятниця, останній робочий день - тормозю часом)
Lost_in_tears
Ого, а нас тут багато smile.gif
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Feb 3 2006, 20:31)
ні, труднощів не виникає. абсолютно.
то що, треба в неті, чи ні? шось я не зрозуміла. (пятниця, останній робочий день - тормозю часом)
[right][snapback]150583[/snapback][/right]

Відео вже є у нас, тому необхідності, як такої, на даний момент немає. Всерівно дякую smile.gif
Lost_in_tears
QUOTE(Darien @ Feb 6 2006, 13:14)
Всерівно дякую smile.gif
[right][snapback]150775[/snapback][/right]

Та нема за шо smile.gif. Пиши якшо шо smile.gif
Lost_in_tears
2мавенька
Привіт. Я нарешті зявилась. Відповідь відіслала на пс, як ти й просила.
Зустріч найближчим часом не відбудеться з ряду певних причин.
мавенька
такс,що тут нвоенького????
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Feb 18 2006, 21:16)
Зустріч найближчим часом не відбудеться з ряду певних причин.
[right][snapback]152399[/snapback][/right]

А вона взагалі, коли-небудь, відбувається? smile.gif
Lost_in_tears
Відбувається! Тільки, Darien, тебе туди "забули" запросити... З ряду певних причин. biggrin.gif
Наступні зустрічі відбудуться, коли відбудуться вибори нового голови фан-клубу, оскільки з ряду причин я складаю свої повноваження на користь Darienа. Мої вітання!!! biggrin.gif tongue.gif
Там вже самі розбирайтесь...
Poison-Girl
2 Lost_in_tears- ти що, розлюбила "ХС"?!?! blink.gif ohmy.gif shok.gif я вважала, що це дуже почесно - бути головою фан клубу....
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Mar 9 2006, 13:05)
Відбувається! Тільки, Darien, тебе туди "забули" запросити... З ряду певних причин.  biggrin.gif
Наступні зустрічі відбудуться, коли відбудуться вибори нового голови фан-клубу, оскільки з ряду причин я складаю свої повноваження на користь Darienа. Мої вітання!!! biggrin.gif  tongue.gif
Там вже самі розбирайтесь...
[right][snapback]153967[/snapback][/right]

хм...
Darien
сиджу перед монітором вже п'ять хвилин і не можу второпати, до чого тут я...)
Darien
Наталю, я Тебе чимось образив? smile.gif
maxxtor
Доброго Вам времени суток..
Сразу Прошу прощения, что пишу не там где надо, просто не хотелось бы создавать лишнюю тему..
Добрые люди, у меня к вам одна маленькая просьба.. Очень прошу выслать мне одну единственную песенку, у кого есть.. или может просто покажете, где ее можно взять.. Эта песня - Gloomy Dream..
просто понимаете, мне ОЧЕНЬ нравится ХС, и у меня есть все их песни, кроме этой одной, а песня - просто супер..
помогите пожалуйста, буду очень признателен rolleyes.gif
почта: maxxtor@ua.fm
------
с уважением..
SadMan
Насправді - це класна ідея про створення фан-клубу.ХС дуже гарний гурт,і він на те заслуговує.Крім того хотілося б поспілкуватися з справжніми фанами хочаб в іннеті,бо в моєму місті їх не так уже й багато mellow.gif Тому успіхів створювачам цієї справи!
maxxtor
ну будь ла-а-аска, дайте мені лише одну пісеньку, у вас же є у всіх sad.gif
з мене ПИВО.. два літри rolleyes.gif
Lost_in_tears
2maxxtor
Гаразд. На днях спробую кинути Вам на мейл.
2Poison-Girl
НІ! ХС - музика мого життя, моїх думок, почуттів. Не розлюбила. Я мабуть заберу свої слова назад. Зараз чомусь дуже агресивна і все сприймаю ну ДУЖЕ в чорних і песимістичних тонах.
Lost_in_tears
2SadMan
ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ за підтримку!!!!
Не можу сказати точно, коли фани зможуть зустрітись в неті, проте, думаю, ще не довго.
2Darien
Мабуть я просто неправильно тебе розумію. Ось і все. smile.gif.
maxxtor
Велике-велике ДЯКУЮ тобі, буду чекати з нетерпінням! rolleyes.gif
maxxtor@ua.fm
Lost_in_tears
Гаразд. Буду намагатись зробити це якомога швидше. smile.gif
мавенька
))) бачу до ФКлубу ще довго =))
мавенька
))) бачу до ФКлубу ще довго =))
Poison-Girl
2 Lost_in_tears - ану не сміти бути в поганому настрої!!!! rtfm.gif biggrin.gif
Я розумію, що це все дуже готично, але "Що занадто, то не здраво!" wink.gif
Заходь якось в аську - розкажеш, що там в тебе таке трапилось.smile.gif))

2 мавенька - з чого такі висновки?
Lost_in_tears
2Poison-Girl
Звісно, розкажу... Ти мала рацію... Терпіння в тій ситуації не вистарчає...
2мавенька
Чого це? Можу подискутувати на цю тему...
maxxtor
дуже вдячний Вам за пісню, мені тільки її не вистачало для повного щастя smile.gif
Lost_in_tears
2maxxtor
Не зрозуміла....
Я тільки завтра зранку збиралась її Вам скидати... Бо сьогодні на роботі не була....
shok.gif
maxxtor
хіхі, та це мабуть силою думки smile.gif
бо мені на мейл пісня вже приїхала smile.gif
Lost_in_tears
Цікаво....
Та це неважливо. Приємного Вам прослуховування. smile.gif
Artenika
2 Lost in teаrs:
Привет.
Получила все твои материалы, только пока ещё не просматривала. Как только всё просмотрю - обязательно отпишусь.
Как приятно осознавать, что эта прекрасная идея уже имеет весьма оформленный результат smile.gif
Lost_in_tears
2Artenika
Привет! Виделись уже smile.gif)))).
Ок. Сегодня жди еще кое-что. Но это не так материал, как мои соображения. Материал еще есть, но не было времени напечатать.
А осознавать.... ПРИЯТНО.
smile.gif
Lost_in_tears
2мавенька
Треба зустрітись. Терміново.
Lost_in_tears
Одним словом, звяжись зі мною якимось чином. Дуже тре. НЕ знаю, чи ти ще сюди заходиш, тому скинула тобі ще на ПС. ЧЕКАЮ.
мавенька
читай пп : )
Lost_in_tears
Гаразд. Я просто тобі в пп напишу, що саме мені потрібно. Якщо не розберешся, то, думаю, все ж в четвер. дякую, що відгукнулась. smile.gif
Lost_in_tears
2мавенька
ти краще все пиши сюди, бо пп я часом не помічаю, що там є повідомлення...
2Poison-Girl
Треба. Сама знаєш, якщо не забула... ПЛЗ. До пятниці... В асьці постараюсь тебе зловити і ще раз нагадати. В четвер просто глобальні переговори, тоді вже буду братись до сайту.
мавенька
окі
Lost_in_tears
2Darien
Ти розбираєшся в написанні сайтів? Зокрема в флеші?
Lost_in_tears
2 мавенька
18 год. Четвер.ПС почитай.
2Artenika
притопали новые файлы. может и ненужные. но все что есть - бросаю тебе. там есть рисунки, так что предупреждаю. Вирусоф нету.
Мар"яна
Привіт, може я чогось не розумію, але здається у вас клуб не дуже організований... Як я бачу у Тернополі відбуваються певні зустрічі.. А як у Києві? Мені подобається творчість ХС, і думаю, що у Києві я не одна така=)) Хоч я наврядчи буду ходити на зустрічі, але все ж таки організувати Київ варто... Як вважаєте?)
Darien
QUOTE(Мар"яна @ Mar 24 2006, 01:51)
Привіт, може я чогось не розумію, але здається у вас клуб не дуже організований... Як я бачу у Тернополі відбуваються певні зустрічі.. А як у Києві? Мені подобається творчість ХС, і думаю, що у Києві я не одна така=)) Хоч я наврядчи буду ходити на зустрічі, але все ж таки організувати Київ варто... Як вважаєте?)
[right][snapback]155255[/snapback][/right]

Як бачите, фан-клуб знаходиться на стадії свого зародження, тому будемо раді підтримати будь-яку Вашу ініціативу
Мар"яна
Буду рада допомогти, у мене є подруга якій також дуже сильно подобається ХС, але погодьтеся нам удвох ходити на зустрічі - абсурд, бо ми і так вдосталь можемо спілкуватися))
Хіба що кияни відгукніться!))) Тре фан-клуб організувати, чим активніше все відбуватиметься, тим краще smile.gif
мавенька
привітик Маряна =)
вітаєм на форумі,
думаю,клуб київський для нас буде не проблема =) досвід є =))
Мар"яна
мавенька, знаю, що досвід є... На основі твого досвіду можу спробувати щось організувати, але ж наче особливого ентузіазму ніхто не виказує, а мені з Міленією ходити на зустрічі фанів ХС якось не дуже.... В кінці кінців ми і так зможемо поговорити... О ще тре сказати, що б вона тут з"являлася... Я з Катею не розмовляла з цього приводу, але їй точно подобається гурт і цілком можливо, що буде брати участь у створенні клубу....

Тож якщо організовувати, то давайте відкликатися хто хоче організувати фан-клуб! Я smile.gif +1(Міленія думаю вона погодиться), хто ще хоче активно діяти?)
мавенька
я : )
Lost_in_tears
2Мар"яна
Привіт. Раді вітати тебе у нас на форумі. Приємно, що зявляються нові люди.
Якщо я не помиляюся, у Києві існує фан-клуб Холодного Сонця. Хоча, не можу сказати напевне, оскільки дана інформація не є підтвердженою. Я би просила все ж якимось чином пошукати.
Та все ж мені здається, що він існує і люди збираються. Намагатимусь дізнатись також.
Цікава у тебе думка, не зовсім її розумію, правду кажучи. "Хоч я наврядчи буду ходити на зустрічі, але все ж таки організувати Київ варто... ". Та це неважливо.
З чого виникла думка, що фан-клуб не зовсім організований? На даний момент працюємо над сайтом... Ніби все добре... Не все зразу...-так не буває.
На жаль, з Києвом допомогти не можу. Це питання, мабуть до мавеньки. smile.gif Правда?...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal