Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ФАН-КЛУБ "ХОЛОДНОГО СОНЦЯ"
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2, 3, 4
Мар"яна
Хмм, в цілому можна все швидко організувати, було б бажання, до чого мавенька до Києва не зовсім розумію(вона ж з Тернополя), хоча це ж Оля biggrin.gif Я не знаю чи є в Києві фан-клуб, і якщо чесно не уявляю як щось про це дізнатись, просто я думала що мало б щось бути на офіційному сайті(форумі)
Такс тепер про організованість: я просто мала на увазі Київ, у Тернополі, як бачу, все ОК...
А взагалі спробую щось пошукати про фан-клуб у Києві, хоча я вже писала, що не знаю звідки починати unsure.gif
Lost_in_tears
Te wo vona Olia, ia j sama znay. smile.gif Dymay, ce temu ne stosyetsia (до чого мавенька до Києва).
Na zhal' y mene ne bylo poku wo mozhluvosti diznatus' pro fan klyb y Kievi. Iak tilku bydy znatu - vidrazy j napuwy.
Ne znukaj iz zviazky. smile.gif

PS Proba4te za translit.
мавенька

до чого мавенька

та Оля в таких справах завжди "до чогось" =)
та Марянка знає =)))
візьміть оголошення в Київі замутіть,тіпа збираєтсья фан-клюб ХС,глянете хто прийде)))
мавенька
уууу.
я шось не тово,чи забили на цю темку усі? smile.gif
Lost_in_tears
2мавенька
дороффф. ні, не забили. щодо мене, то зараз часу обмаль.
Мар"яна
у мене аналогічно... Тим паче до поїздки готоюсь... А що як організувати зустріч у Тернополі 7 травня?)))
Lost_in_tears
2Мар"яна
Не маю нічого проти. Проте, не знаю, хто зможе притопати. Ось. Ти пиши мені в приват ближче до 7 травня і там вже поговорим. Ок?
Оля, ти, сподіваюсь, нас підтримаєш? wink.gif
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Apr 27 2006, 21:53)
2Мар"яна
Не маю нічого проти. Проте, не знаю, хто зможе притопати. Ось.
[right][snapback]158878[/snapback][/right]

Ніхто з нас незнає напевне, чи прокинеться він наступного ранку smile.gif .
Навіть якщо Вас буде двоє - це вже чудово. Ніколи не треба боятись починати: сьогодні двоє, завтра - двадцять. Все тимчасово. Тим паче, Василь колись говорив: "Навіть якщо до нас на концерт прийде тільки двоє чоловік - ми викладемось для них на всі 100!".
Успіхів у всіх починаннях!
Мар"яна
Я буду у Тернополі, ще собі завербую однодумців серед тих хто їде=))) тож ще +2 людини... Ще там наче Оля розбирається із тим що і коли ми будемо робити у місті... Якщо це не проблема, то я залюбки зустрілася б... Думаю у нас буде час))
мавенька
ууууууууууууууууууууууууууууууу)))
та народу ми трішки організуєм)) думаю чоловік 10 буде)))
гг)) може ше би хтось з членів гурту би прийшов,то це би бульо ідеально) оскільки будуть представники з Києва,тернополя і не тільки))) такшо велкам до нас на зустріч))
Darien
QUOTE(мавенька @ Apr 29 2006, 11:55)
ууууууууууууууууууууууууууууууу)))
та народу ми трішки організуєм)) думаю чоловік 10 буде)))
гг)) може ше би хтось з членів гурту би прийшов,то це би бульо ідеально) оскільки будуть представники з Києва,тернополя і не тільки))) такшо велкам до нас на зустріч))
[right][snapback]158984[/snapback][/right]

Якщо все складеться благополучно і організовано, то, гадаю, це буде досить реально.
Тепер питання, кого було б найкраще запросити?
мавенька
гг)))
список кандидатур в студію)
Lost_in_tears
я тутечки.
2 мавенька.
давай в такому випадку зустрінемось перед 7 числом.
не знаю. хочеш - ти за це берись.
мавенька
хочеш - ти за це берись.

ггг))) мені до повного щастя,ще тільки цього не хватає)))
wink.gif

звичайно що за це відповідальною будеш ти)) якщо зможеш,то ми з радістю притопаєм)) і буде вже 2 клюбики)) думаю хлопцям з гурту сподобається))
Lost_in_tears
2мавенька
ну нічогісінько не розумію.
а я не думаю, що хлопцям сподобається.
чомусь так мені здається.
слухай, я шось запуталась. давай зідзвонимся і Ти все мені поясниш.
Все залежить від того, шо ж Ти мені скажеш на деякі питання. smile.gif
от.
2Мар"яна
Звати мене Наталя. Я буду все говорити Олі, а вона відповідно Тобі.
мавенька
ввечері вже буду знати відповіді на усі питання)
Lost_in_tears
2мавенька
гаразд.тоді або я тобі або зателефоную, або кинь мені в приват. от. тоді вже можна буде щось вирішувати. wink.gif
Lost_in_tears
Усім привітик.
Оля, все зрозуміла окрім одного... автографи усім тим людям потрібні?
Друге - бажано уточнити на яку годину і де.
Чекаю.
Гурту не буде, як,в принципі, і передбачалось.
мавенька
читай приват
sparkling diamond
оце хотіла сказати, що вже скучила за вами. Сьогодні от включила, після довгого проміжку часу. І мені так подобається. Дивилась колись вас в тій передачі, по м1. Знаєте, я вас дуже поважаю. І ви знаєте, дуже хочу побачити та почути вас знов. Чекаю добрих новин!! А вам бажаю всього найкращого!!!

ваша шанувальниця.
Darien
Велика подяка від усього гурту.
Ми завжди раді бачити Вас у нашому форумі
мавенька
а ми Вас)
мавенька
ааааааааааааааааааааааа))))))))
20 травня!!!!!!!!!! Довженка.... висадка ... холодне сонцееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее =)
хто йде? : ) з ким? : ) де і як ? smile.gif
Darien
я йду! в Довженка! Ногами!! smile.gif
Poison-Girl
УХ-ТИ!!! Класно, і я хочу на цей концерт!!!! smile.gif smile.gif smile.gif
Lost_in_tears
2мавенька
Так чи інакше зустрінемось. Ще не знаю точно, коли, оскільки планую піти лише на виступ Холодного СОнця.
Ще звяжемось.
Lost_in_tears
Велика подяка Маряні!!!!
За співпрацю, за допомогу, за ентузіазм. Особливо - за ентузіазм! Також за підтримку та терпіння! Отже, спасибі тобі, сонце! Ми "зпрацюємось"!
Оскільки уже й висловлюю свою подяку.... щоб нікого не образити, скажу так - СПАСИБІ усім, кому подобається гурт Холодне Сонце, хто приймає участь у створенні фан клубу!!! Безперечно, в першу чергу, звісно ж, хлопцям із гурту за їх творчість!

Мар"яна
Ой! Класно! Я аж зашарілася... Дякую... Але ти ще всього не читала, тай готові тіко мої доробки, а ще Юля та Катя хотіли б щось написати)))
мавенька
2Наталя,
бачиш як класно все виходить,а ти переживала на початку)
Lost_in_tears
2мавенька
Звісно. smile.gif. Та навіть тоді я все ж обіцяла собі, що все буде чудово і у нас все получиться! (намагаюсь дотримуватись обіцянок.)
wink.gif
Мар"яна
так, ти казала обговорення сюдит, тож пишу сюди... Мої "тврочі доробки" вже готові, але я тіко почала передруковувати третій, а він найдовший... Як хочеш, то преші два можна десь написати(благо тем і місць достатньо), а ось третій прошу поки нікому не давати читати, мені ще десь тиждень потрібен буде, щоб почути коментарі певних людей... Ну і з приводу третьої розповіді теж у приват, а твої враження і зауваження я обов"язково хочу почути))
Lost_in_tears
Привіт усім!!!!!!!! А я ось тільки з Висадки!!!! smile.gif Враження буду висловлювати у відповідній темі, а тут хочеться знову ж таки висловити вдячність фан-клубу гурту ХОЛОДНЕ СОНЦЕ, також, в першу чергу, такій людині як МАВЕНЬКА!!!!!! smile.gif
2 Маряна
Вельми вдячна. Матеріал отримала. Пізніше почитаю. Багацько там... Передивлюсь і тоді вже можна буде щось обговорювати конкретніше.
Lost_in_tears
Прочитала. Отже читай
1. Третій варіант не підходить - 100%
2. Перший і другий я поєднала разом. Завтра надрукую і скину тобі. Тобто дещо викреслила, дещо залишила.
3. Якщо маєш бажання, пиши ще.
4. Порада - бажано, щоб текст був не дуже обємним, оскільки важко читати. Точніше довго читати і людям не буде цікаво.
Мар"яна
про третій варіант я тобі вже сказала, це і справді дещо перебір+100%не для всіх... то я вже трохи повиганялася... oops.gif
зачекаю того що ти мені надішлеш, але в цілому воно розділене бо писалося із різним настроєм тому і використовувала різні засоби... Ну і я вже казала, що готовий і четвертий варіант)) Теж трохи з іншим емоційним навантаженням... зара відішлю...
Lost_in_tears
Величезний респект Маряні за хорошу роботу. (за останній варіант). Супер!
Мар"яна
ще раз дякую... я і справді аж зашарілася)) Хоч якісь гарні новини за сьогоднішній день)))
мавенька
уууууууу) а куда всі зникли?...
Lost_in_tears
зникли у темряві сесії. скоро повернемось. мабуть. wink.gif
мавенька
гг) в мну випускні екзамени,скоро вступні,а я ще не можу вирішити шо хочу від цього життя...
покишо виходить тільки флудякати всюди....
Lost_in_tears
Велике прохання до Маряни.
Прослідкуй будь ласка, чи у всіх людей, які з тобою йдуть на концерт 25 червня, є ці штуки(пробачте, не можу підібрати слово) з журналу Молоко, щоб проголосувати.
Заздалегідь вдячна. smile.gif
Мар"яна
Все буде зроблаено... Точніше вже зроблено... тіко нагадую, що туди тре дістатися.. не проспати)) Та я буду в будь-якому випадку))
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Jun 14 2006, 18:36)
чи у всіх людей, які з тобою йдуть на концерт 25 червня, є ці штуки(пробачте, не можу підібрати слово) з журналу Молоко, щоб проголосувати.
[right][snapback]164247[/snapback][/right]

"Ці штуки" - це вхідні запрошення. Без них не потрапиш на концерт smile.gif
Lost_in_tears
Ну я це зрозуміла. Просто от часу вічно немає, мене заклинило, не могла ніяк правильне слово підібрати. smile.gif. Буває. Але от зі мною останнім часом частенько таке буває. smile.gif Я знаю - це все сесія!
Lost_in_tears
А взагалі-то, це називається "флаєр"
Lost_in_tears
2 мавенька
Сонце, ти куди поділась???? Скучуваю smile.gif

Хочу повідомити одну річ. Для кого приємну, для кого не дуже (ненаю). Не буде мене на форумі десь так днів 22. Там де я буду, на жаль, цивілізації не дуже є.
Сподіваюсь, все буде гаразд тутечки у нас. smile.gif . А ще більше сподіваюсь, що якщо буде концерт ХС , то ви усі зберетесь (це я прихильників маю на увазі) і підтримаєте гурт. Заздалегідь вдячна.
DarkTravelleR
Ось...зібрався думками і вирішив написати свій перший пост! Із творчістю Холодного Сонця знайомий доволі давно, але спочатку, честно признаюсь, не звернув увагу на особливість та духовну неповторність цієї групи!!! Проте останнім часом все змінилося...завдяки одній людині, яка здатна відкрити іншим очі на багато речей, яка спроможна показати, що музика, яку створють ці хлопці не просто музика, а дещо більше...це відображення неповторного, велично-граціозного світу наших сердець... В ній переплетається все...безмежність почуттів, нескінченість болю та віри в щире, вічне кохання...Спасибі хлопцям із Холодного Сонця, що своєю музикою зберігають те, що так не вистачає нам у нашому світі повному ілюзій, егоїзму, вигаданих цінностей життя!.. Спасибі також тій людині, що так віддана свої справі…умінню берегти те, що живе в її серці……
Мар"яна
DarkTravelleR раді вітати тебе тут))
Lonely Woolf
Привіт усім! Забрало чимало часу скурпульозно перечитати всю тему, але воно було того варте. Я не фанат (вважаю, що фанатизм- зазделегідь неправильний підхід до будь-якої справи, вибачайте, такий вже я є), а просто шанувальник творчості ХС. Приймете в віртуальний фан-клуб (наперед вдячний...)?
2 Lost: щось я так і не зрозумів- то що там з сайтом?...
Darien
Цитата(Lonely Woolf @ Aug 1 2006, 01:21) [snapback]171101[/snapback]

Привіт усім! Забрало чимало часу скурпульозно перечитати всю тему, але воно було того варте. Я не фанат (вважаю, що фанатизм- зазделегідь неправильний підхід до будь-якої справи, вибачайте, такий вже я є), а просто шанувальник творчості ХС. Приймете в віртуальний фан-клуб (наперед вдячний...)?

Рахуй, що уже прийняли wink.gif
Lonely Woolf
Чудово. якщо не заперечуєте, підніму тему про пошук фанів і шанувальників ХС там, де сам часто буваю Що скажете? rolleyes.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal