Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: "Autumn Rain Elegy", 4 жовтня, м. Луцьк, клуб "Майдан&q
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC EVENTS [Афиша]: gothic/dark/electro parties & festivals in Ukraine and Europe
Страницы: 1, 2
Heart of Tears
Dark-Lutsk.com презентує:

4 жовтня, м. Луцьк, пивний клуб "Майдан"

"AUTUMN RAIN ELEGY"
за участі:

MOLFAR (ambient, Київ)
NARROW HOUSE (ambient funeral doom, Київ)
ОБІЙМИ ДОЩУ (depressive rock, Київ)
ІДОЛ (gothic doom metal, Київ)

Початок: 19:00
Вхід: 50 грн.

афіша та пресс реліз згодом
Dark_Wings
може й дійсно з'їздить? NH цікава ватага (принаймні була в попередній інкарнації), Idol та ОД — взагалі no comments, та і Molfar давно хотів зацінити…
Heart of Tears
Цитата(Dark_Wings @ 3.09.2009, 18:19) *
може й дійсно з'їздить? NH цікава ватага (принаймні була в попередній інкарнації), Idol та ОД — взагалі no comments, та і Molfar давно хотів зацінити…

За таких розкладів "NH цікава ватага", "Idol та ОД — взагалі no comments", "Molfar давно хотів зацінити" ти ще думаєш??? О_о wink.gif
SevaB
Ехь... 4-го ніяк приїхати не зможу, а хоцца-хоцца-хоцца, та й взагалі давно в Луцьку не був, радісні обличчя паньсьтва луцькєго не бачив...
Dark_Wings
Цитата(Heart of Tears @ 3.09.2009, 20:48) *
За таких розкладів "NH цікава ватага", "Idol та ОД — взагалі no comments", "Molfar давно хотів зацінити" ти ще думаєш??? О_о wink.gif
ехх, не все залежить від наших бажань, особливо коли програмери «гонять реліз», а на початку жовтня саме це у мене і буде sad.gif. коли релізили позаминулу версію взагалі без вихідних пару тижнів працювали. але якщо все буде добре — то буду!
Heart of Tears
Цитата(SevaB @ 3.09.2009, 18:55) *
Ехь... 4-го ніяк приїхати не зможу, а хоцца-хоцца-хоцца, та й взагалі давно в Луцьку не був, радісні обличчя паньсьтва луцькєго не бачив...

блін, Сєва, ти і минулого разу не попав. шкода.
Dark_Wings, ну дивись, як вийде. А ти в Майдані вже був колись?
п.с.: Буду радий знайомству wink.gif
Dark_Wings
Цитата(Heart of Tears @ 3.09.2009, 23:05) *
Dark_Wings, ну дивись, як вийде. А ти в Майдані вже був колись?
ще не був — я взагалі у Луцьку був лише 1 разу минулого року, проїздом з Києва до Ужгорода; але замок облазити встиг =), ще й надибав «письмові згадки про МакЛауда»
Heart of Tears
Цитата(Dark_Wings @ 4.09.2009, 9:04) *
ще не був — я взагалі у Луцьку був лише 1 разу минулого року, проїздом з Києва до Ужгорода;

А, ну тоді ясно))) Якби ти побував в Майдані на якомусь з наших концертів, ти б вище написав - "їду полюбе" rolleyes.gif
Heart of Tears

Heart of Tears
А от і анонс...

4 жовтня у місті Луцьку пройде дійство під назвою ‘‘Autumn Rain Elegy’’. Місцем проведення незмінно залишається єдиний в Луцьку, відомий мало не на всю Україну, пивний клуб ''Майдан''. Відмінною особливістю цього клубу є чудовий інтер’єр, завжди свіже пиво, дуже смачна кухня та найбільш важливе для концертів - хороший звук. Атмосферу, що панує під час заходів, які проходять в Майдані, словами передати важко.

Dark-Lutsk.com відновлює проведення тематичних gothic-doom party. One Cold Winter Night та Luna Lux Lucis, які відбулись 7 грудня 2007 року та 10 травня 2008 року, залишили в серцях відвідувачів тільки приємні враження від побаченого та почутого.

"Autumn Rain Elegy" допоможе відчути осінню меланхолію всім, хто 4 жовтня завітає до пивного клубу «Майдан».

Атмосферним аmbient’ом огорне публіку one man project з міста Києва Molfar. Учасник багатьох міжнародних фестивалів експериментальної електронної музики, Molfar, вдало поєднує в собі досвід класичної авангардної музики та сучасних інтерпретацій процесу прослуховування та розуміння звукового матеріалу. Безконтрольна імпровізація та дбайлива підготовка в студії, дозволяють породжувати абсолютно унікальні виступи – щоразу це нова музика для нових людей. Виступ буде супроводжуватись відео рядом, який допоможе максимально повно сприйняти музику.

Під натиском важкого гітарного саунду, глибокого гроулу та атмосферних клавішних партій зал порине в цілковитий морок. Це сповістить про вихід на сцену гурту Narrow House. Музика такого, чи навіть схожого формату, ні в Майдані, ні будь де в Луцьку ще ніколи не звучала. Ambient funeral doom – саме так можна коротко охарактеризувати творчість столичних гостей. Тексти пісень гурту змусять слухача заглибитись у всесвіт власного «Я», зазирнути в мікрокосм власної свідомості та переосмислити своє відношення до життя та смерті. Narrow House був створений на основі гурту Funestum, який розпався не так давно, в липні 2009 року. У складі Funestum музиканти встигли виступити на сценах Києва, Львову, Чернівців, Житомира з Полинове Поле, Idol, Apostate, Inversus, Inferno та поляками Cemetery of Scream.

Продовжать дійство ще одні київські гості, гурт Обійми Дощу. Це гурт, який грає важку, місцями депресивну, але дуже ліричну музику з впливами різних напрямків (depressive rock, progressive rock, neofolk). Чистий чоловічий вокал, акустична гітара, скрипка-альт та перкусія надають творчості гурту особливого меланхолійного відтінку. 29 серпня, інтернет релізом побачив світ дебютний альбом гурту під назвою ”Елегії”. До цього гурт власними силами відзняв в домашніх умовах два кліпи та записав декілька демо. Частина композицій з дебютного альбому пролунають 4 жовтня в пивному клубі ”Майдан”.

Завершиться Autumn Rain Elegy виступом добре відомого луцькій публіці, київського гурту Ідол, який вже неодноразово виступав в ”Майдані”. Неперевершений жіночий оперний вокал, сильний та емоційний чоловічий гроул, мелодійні фортепіанні пасажі та якісний гітарний саунд – це те, чим запам’ятались Ідол лучанам. Історія гурту починається ще в далекому 2004 році, коли троє друзів зібрались і ”просто почали грати”. Сьогодні Ідол є одним з кращих українських гуртів, які грають в стилі gothic doom metal. За плечима музикантів більше пів сотні живих виступів на території України, серед яких участь у фестивалях Тарас Бульба (2005), ПроРок (2006), Будет Драйв, Jolly Roger, Terroriser, Nocturnal Fest та ін. З моменту останнього виступу в Луцьку, у складі гурту відбулись певні зміни, а саме - зміна вокалістки. Вже з новою вокалісткою гурт записав свій дебютний альбом ”Голгофою Долі” офіційний вихід якого заплановано на кінець 2009 року.

Отож Dark-Lutsk.com запрошує усіх поціновувачів якісної музики 4 жовтня, в пивний клуб ”Майдан” (вул. Бойка 2) на дійство під назвою ”Autumn Rain Elegy” в якому приймуть участь такі гурти як Molfar(аmbient), Narrow House(ambient/funeral doom metal), Обійми Дощу(depressive rock) та Ідол(gothic doom metal).

Звертаємо вашу увагу на те, що зовнішній вигляд повинен відповідати концепції вечірки, та радимо подбати про місця в залі завчасно!
До зустрічі на ”Autumn Rain Elegy”....
Devolution
Тірс, ти в нас во всю стараєшся, - аж страшно!!
Тільки мене сново нє ждітє - отакі діла, хоч прийти була б дуже-предуже рада))
Heart of Tears
Цитата(Devolution @ 17.09.2009, 19:03) *
Тірс, ти в нас во всю стараєшся, - аж страшно!!
Тільки мене сново нє ждітє - отакі діла, хоч прийти була б дуже-предуже рада))

ну вот так всігда. ти тут стараєшся стараєшся, а толку нікакого unsure.gif

ой йо. а шо ето пости мої двояться))))))) убийте одни з них пліз
Heart of Tears
Як добратись до клубу "Майдан" іногороднім?

Від ж/д вокзалу:
- маршрутки № 2, 4. Вартість проїзду 1.50грн. Їхати 5-7хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за кільцем :idea: .
- тролейбус № 7, виходити на третій зупинці від вокзалу.
Вийшовши на зупинці, переходимо на протилежний бік вулиці та йдемо 200 метрів в тому ж напрямку. Біля Укргазбанку повертаємо наліво і бачимо клуб "Майдан" :idea:

Від автовокзалу:
Вийшовши з автобуса, на сході бачимо боковий фасад торгово комплексу "Слон". Рухаємось до нього. Підійшовши до "Слона" перед собою бачимо дорогу. Йдемо по ній так, щоб з правого боку був ринок, з лівого - будинки. Доходимо до головної дороги, та сідаємо на зупинці на:
- маршрутки № 15, 15а, 9, 9а, 10. Вартість проїзду 1.50грн. Їхати 10 хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем.
- тролейбуси № 1, 1а, 5, 8. Їхати 10-15 хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем.
Вийшовши на зупинці, переходимо на протилежний бік вулиці та йдемо 200 метрів в тому ж напрямку. Біля Укргазбанку повертаємо наліво і бачимо клуб "Майдан" :idea:

Якщо ви їдете маршруткою Київ-Луцьк:
1. Перевізник "Вояж Люкс" - проходите 50 метрів за торговий центр "Імідж" (супермаркет "Колібріс"), на зупинці сідаєте на:
- маршрутки № 2, 11, 12, 15, 15а, 16, 17. Вартість проїзду 1.50грн.
- тролейбуси № 2, 2а, 7, 9.
Їдете до ЦУМа. Вийшовши з маршрутки, йдете на північ вулицею Винниченка, по правій стороні 3-5хв. Другий поворот направо приведе вас до клубу "Майдан".
2. Перевізник "Луцьк Експрес" - проходите 50 метрів на захід до зупинки. Сідаєте на:
- маршрутки № 9, 9а, 15, 15а, 10. Вартість проїзду 1.50грн.
- тролейбуси № 1, 1а, 5, 8.
Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем. Вийшовши на зупинці, переходимо на протилежний бік вулиці та йдемо 200 метрів в тому ж напрямку. Біля Укргазбанку повертаємо наліво і бачимо клуб "Майдан" :idea:

Також можна доїхати на таксі. Від ж/д вокзалу, автостанції, гот. Лучеськ, ЗАГСу таксі до Майдану буде вартувати в районі 15-20 грн. Номер тел. 80951553642 (Люкс Таксі)
Адреса клубу "Майдан": вул. Бойка 2

Також без особливих проблем можна дійти пішки. Це займе 20-30 хвилин. Залежно від темпу.
Від ж/д вокзалу:
по проспекту Грушевського, лівою стороною, мимо стадіону до площі на якій стоїть пам"ятник Грушевському. З лівого боку площі переходимо дорогу та йдемо по вул. Винниченка, мимо Юридичного Факультету ВНУ, ахєренного офісного центру "Директорія" і біля Укргазбанку повертаємо наліво та бачимо клуб "Майдан".

Від автовокзалу:
Вийшовши з автобуса, на сході бачимо боковий фасад торгово комплексу "Слон". Рухаємось до нього. Підійшовши до "Слона" перед собою бачимо дорогу. Йдемо по ній так, щоб з правого боку був ринок, з лівого - будинки. Дійшовши до головної дороги бачимо на протилежній стороні величезний гіпермаркет "ТАМ ТАМ" та повертаємо в праву сторону на міст. Йдемо вздовж догори по правій стороні через міст, мимо стадіону, до площі на якій стоїть пам"ятник Грушевському. Переходимо дорогу та йдемо по вул. Винниченка, мимо Юридичного Факультету ВНУ, ахєренного офісного центру "Директорія" і біля Укргазбанку повертаємо наліво та бачимо клуб "Майдан".

Від готелю Лучеськ та від ЗАГСу йти пішки не раджу.

В разі потреби можна звонити на номер 80997513821(Богдан) і вам допоможуть зорієнтуватись! :idea:
Heart of Tears
Як добратись до клубу "Майдан" іногороднім?

Від ж/д вокзалу:
- маршрутки № 2, 4. Вартість проїзду 1.50грн. Їхати 5-7хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за кільцем :idea: .
- тролейбус № 7, виходити на третій зупинці від вокзалу.

Від автовокзалу:
Вийшовши з автобуса, на сході бачимо боковий фасад торгово комплексу "Слон". Рухаємось до нього. Підійшовши до "Слона" перед собою бачимо дорогу. Йдемо по ній так, щоб з правого боку був ринок, з лівого - будинки. Доходимо до головної дороги, та сідаємо на зупинці на:
- маршрутки № 15, 15а, 9, 9а, 10. Вартість проїзду 1.50грн. Їхати 10 хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем.
- тролейбуси № 1, 1а, 5, 8. Їхати 10-15 хв. Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем.

Якщо ви їдете маршруткою Київ-Луцьк:
1. Перевізник "Вояж Люкс" - проходите 50 метрів за торговий центр "Імідж" (супермаркет "Колібріс"), на зупинці сідаєте на:
- маршрутки № 2, 11, 12, 15, 15а, 16, 17. Вартість проїзду 1.50грн.
- тролейбуси № 2, 2а, 7, 9.
Їдете до ЦУМа. Вийшовши з маршрутки, йдете на північ вулицею Винниченка, по правій стороні 3-5хв. Другий поворот направо приведе вас до клубу "Майдан".
2. Перевізник "Луцьк Експрес" - проходите 50 метрів на захід до зупинки. Сідаєте на:
- маршрутки № 9, 9а, 15, 15а, 10. Вартість проїзду 1.50грн.
- тролейбуси № 1, 1а, 5, 8.
Виходити на першій тролейбусній зупинці за другим :idea: кільцем. Вийшовши на зупинці, переходимо на протилежний бік вулиці та йдемо 200 метрів в тому ж напрямку. Біля Укргазбанку повертаємо наліво і бачимо клуб "Майдан" :idea:

Також можна доїхати на таксі. Від ж/д вокзалу, автостанції, гот. Лучеськ, ЗАГСу таксі до Майдану буде вартувати в районі 15-20 грн. Номер тел. 80951553642 (Люкс Таксі)
Адреса клубу "Майдан": вул. Бойка 2

Також без особливих проблем можна дійти пішки. Це займе 20-30 хвилин. Залежно від темпу.
Від ж/д вокзалу:
по проспекту Грушевського, лівою стороною, мимо стадіону до площі на якій стоїть пам"ятник Грушевському. З лівого боку площі переходимо дорогу та йдемо по вул. Винниченка, мимо Юридичного Факультету ВНУ, ахєренного офісного центру "Директорія" і біля Укргазбанку повертаємо наліво та бачимо клуб "Майдан".

Від автовокзалу:
Вийшовши з автобуса, на сході бачимо боковий фасад торгово комплексу "Слон". Рухаємось до нього. Підійшовши до "Слона" перед собою бачимо дорогу. Йдемо по ній так, щоб з правого боку був ринок, з лівого - будинки. Дійшовши до головної дороги бачимо на протилежній стороні величезний гіпермаркет "ТАМ ТАМ" та повертаємо в праву сторону на міст. Йдемо вздовж догори по правій стороні через міст, мимо стадіону, до площі на якій стоїть пам"ятник Грушевському. Переходимо дорогу та йдемо по вул. Винниченка, мимо Юридичного Факультету ВНУ, ахєренного офісного центру "Директорія" і біля Укргазбанку повертаємо наліво та бачимо клуб "Майдан".

Від готелю Лучеськ та від ЗАГСу йти пішки не раджу.

В разі потреби можна звонити на номер 80997513821(Богдан) і вам допоможуть зорієнтуватись! :idea:
Armelon
Я буду..
думаю ехать машиной, с удовольствием возьму 2-х попутчиков ( нормальной комплекции, для общего комфорта ))))) ).. дорога в оба конца обойдется приблизительно в 125 гривен с человека.. выезд в субботу рано утром. возвращение еще точно не определено но планирую задержаться до вторника утра.. пишите предложения в ЛС или звоните 80632244994
Dark_Wings
після перегляду відповідної теми на «дружньому форумі» маю 2 питання до оргів:
  • «зовнішній вигляд повинен відповідати концепції вечірки» — мона детальніше?
  • «Всіх приїжжих забезпечим культпрограмою й покажем всякі достопрімєчатєльності, краєвиди та всяку іншу сволоту» — яким чином можна впасти вам на хвіст?
Heart of Tears
Armelon, о, класно. Чекаємо wink.gif

Dark_Wings,
по зовнішньому вигляду - детальніше нізя))). скажу так: щоб по тобі можна було сказати, що ти маєш відношення до неформатної(читати гатішної) туси
як впасти на хвіст? - приїхати в Луцьк і позвонити мені))) контакти мої є всюди. wink.gif
Dark_Wings
Цитата(Heart of Tears @ 25.09.2009, 13:44) *
по зовнішньому вигляду - детальніше нізя))). скажу так: щоб по тобі можна було сказати, що ти маєш відношення до неформатної(читати гатішної) туси
уже легше, а то ще придумають щось про колір «который символизирует утраченные возможности и неизбежное течение времени»…
Цитата(Heart of Tears @ 25.09.2009, 13:44) *
як впасти на хвіст? - приїхати в Луцьк і позвонити мені))) контакти мої є всюди. wink.gif
ок. от тільки щось мені підказує, що «культ-програма» має всі шанси плавно перейти в «бухалово з приводу» wink.gif.
Devolution
QUOTE (Dark_Wings @ 25.09.2009, 14:08) *
от тільки щось мені підказує, що «культ-програма» має всі шанси плавно перейти в «бухалово з приводу» wink.gif.

Дарк, ты алкоголеешь! Кхехххх... Крылья не потеряй.))))))))))))))
Devolution
QUOTE (Heart of Tears @ 25.09.2009, 13:44) *

харашо, шо я рєшил і ніпашёл, а то б мєня как.... котролєм по фейсу))))))))))))
Jotun
Цікавенько, хоч і далеченько.

Сиджу от на кручі, та й doomку гадаю,
Чому в Робінгудів грошей немає:
Чи когось убити,
Чи когось нагріти,
Чи якось на все просто - ЗАБИТИ! smile.gif
Heart of Tears
Цитата(Dark_Wings @ 25.09.2009, 13:08) *
уже легше, а то ще придумають щось про колір «который символизирует утраченные возможности и неизбежное течение времени»

ні, ми такого наразі не практикуємо rolleyes.gif
Цитата(Dark_Wings @ 25.09.2009, 13:08) *
…ок. от тільки щось мені підказує, що «культ-програма» має всі шанси плавно перейти в «бухалово з приводу» wink.gif.

все можливо)))не будемо загадувати наперед. rolleyes.gif
Heart of Tears
Jotun, на скільки мені відомо, панє Лестатовна збирається відвідати даний івент...
Jotun
Цитата(Heart of Tears @ 26.09.2009, 0:48) *
Jotun, на скільки мені відомо, панє Лестатовна збирається відвідати даний івент...

Так, збирається, намагалась вчора мене вмовити теж їхати. Вони з її подругою бажають ще у Рівне заїхати на сейшен...
Heart of Tears
Ну і на останок, для тих хто ще думає, йти чи не йти, їхати чи не їхати...

фотогалереї минулих концертів:

One Cold Winter Night
Luna Lux Lucis
Полинове Поле та Theogonia

відео:

http://www.youtube.com/watch?v=03k_LyeUWNI
http://www.youtube.com/watch?v=YwXx1EUVzYg
http://www.youtube.com/watch?v=g0Ej69nJRF8
Jotun
На вид уютное местечко :-)
Heart of Tears
Jotun, ти ще думаєш????? О_о
Jotun
Должен же я хоть иногда с соблазнами бороться :-)

Банально позвучит, но выбор стоит между работающей кухней (смеситель, мойку и тумбу под неё надо + замазать дыры в стенах) и поездкой (один только проезд туда-обратно 200-250грн)... А то расренячить - расхренячили, трубы поменяли, и пока всё, бабло закончилось, не в последнюю очередь благодаря поездкам... Бытовуха mad.gif

P.S. Если вдруг приеду - мне на 2 ночи будет куда вписаться (с субботы на воскресенье и с воскресенья на понедельник)? Спальник есть, могу на полу дрыхнуть.
Heart of Tears
Цитата(Jotun @ 29.09.2009, 11:49) *
Должен же я хоть иногда с соблазнами бороться :-)

Банально позвучит, но выбор стоит между работающей кухней (смеситель, мойку и тумбу под неё надо + замазать дыры в стенах) и поездкой (один только проезд туда-обратно 200-250грн)... А то расренячить - расхренячили, трубы поменяли, и пока всё, бабло закончилось, не в последнюю очередь благодаря поездкам... Бытовуха mad.gif

P.S. Если вдруг приеду - мне на 2 ночи будет куда вписаться (с субботы на воскресенье и с воскресенья на понедельник)? Спальник есть, могу на полу дрыхнуть.

з суботи на неділю так, а от з неділі на понеділок...навряд. Ну дк відправимо автобусом або бусом на Київ після концерту)))
Dark_Wings
до речі про бусик на Київ: там усі місця вже заброньовані чи я ще влізу?
Jotun
Билеты на поезд взял, т.ч. до встречи :-)
Devolution
Тірз, ти - золота людина)) Ти кожного особисто вмовляєш прийти. Чесно, я б такого не витримала.
Heart of Tears
Цитата(Dark_Wings @ 29.09.2009, 18:04) *
до речі про бусик на Київ: там усі місця вже заброньовані чи я ще влізу?

влізеш, щоправда в інший, з панє Лєстатовною та Jotun"ом по сусідству wink.gif
А ти таки надумав їхати? О_о

Цитата(Jotun @ 29.09.2009, 18:55) *
Билеты на поезд взял, т.ч. до встречи :-)

blink.gif хренасе. Ну респект тобі великий З таких далеків країв їхати.
п.с.: а кухню твою я уявляю...сам таке часом на кухнях роблю rolleyes.gif

Цитата(Devolution @ 29.09.2009, 19:33) *
Тірз, ти - золота людина)) Ти кожного особисто вмовляєш прийти. Чесно, я б такого не витримала.

а я шо, я нічьо rolleyes.gif
Devolution
QUOTE (Heart of Tears @ 29.09.2009, 21:31) *
а я шо, я нічьо rolleyes.gif

ага rolleyes.gif
moonspelldark
Дев, Тирс у нас умничко, полностью поддерживаю smile.gif

Dark_Wings, ну наконец-то расчехлился приехать)))

Jotun, не волновайся, такого еще не было, чтоб мы бросили кого-то на произвол)))) особенно учитывая откуда ты едешь wink.gif

Армелон, ну ты в курсе smile.gif ждём.
Jotun
Цитата
Jotun, не волновайся, такого еще не было, чтоб мы бросили кого-то на произвол)))) особенно учитывая откуда ты едешь wink.gif

Спасибо =) Я к любым раскладам готов, но честно говоря в последнее время меня люди в основном приятно удивляют. Сомнений по поводу ваших краёв не имею, слышал только хорошие отзывы =)
Dark_Wings
Це було просто о-бал-ден-но!!!1

Клюб
Клуб дійсно справляє абсолютно неповторне враження: ніколи не думав, що на неакустичних сейшенах може бути таке єднання слухачів з музиками і одне з одним, і думаю що планування залу теж зіграло тут свою роль.
До початку виступу складалось враження такої собі думстерської "Tavern at the End of the World", а коли залунали "Headstones", взагалі здалось що зараз зайде сивий патлач з амензією і спитає де тут той кадр, що торгує фісштєхом =).
Єдиний мінус клубу — відсутність Leffe темного, але то вже деталі =).

Molphar
Ну, тут розповідати особливо нічого: Molphar він і є Мольфар, зачарував-с, було дійсно враження перенесення у якусь паралельну реальність, де магія є матеріальнішою за за будь-яку фізичну картину.

Narrow House
При всьому моєму скептичному ставленні до funeral doom, ця ватага мені дуже до смаку, і тим радісніше відмічати їх прогрес: зараз звучання є значно ціліснішим, не в останню чергу завдяки заміні скрипки на віолончель: скрипка НМД надто вже високо звучала, а от cello — якраз як треба. Такий от «весільний гурт» =).

Обійми Дощу
Величезний рыспект хоча б за те, що вшістьох вмістилися на отій сцені wink.gif. А якщо серйозно, то це саме ота ситуація незбагненного єднання, про яку я писав вище. Молодці, дуже професійно відіграли — тепер не можу дочекатись щоб потримати в руках заповітне кружальце smile.gif!

Idol
Взагалі no comments, після 2 з гаком годин занурення у похмуру осінню атмосферу ми отримали шквальний action, і скільки б людей не померло під час виступів попередніх команд wink.gif, все одно
Цитата
що живеш - це лиш омана
ти несеш тяжкий тягар
моя вірна і кохана
життя не кара, життя - то дар

його ти маєш жити
а не просто існувати
і за мною не тужити
та не сумувати
Одним словом, закінчення концерту вийшло дуже ідейним і просто обалдінним!

Казки лірника Юрка
Окремого «незлого тихого слова» заслуговують орги, особливо — Богдан, який у свій день народження пахав там за усіх. Ну а «парний конферанс» у виконанні [quark]'а з Cacodem0n'ом — взагалі повний розрив, як і їхні «сольні номери»!
Коротше — величезний рыспект усім: оргам що нас зібрали, музикам за музику і народу в залі — за те що прийшли і підтримали дві перші категорії wink.gif!
Одним словом тепер у мене вже не буде сумніву, їхати на ваші сейшени чи ні! Але тепер уже — тільки автобусом!

Замість пост скриптуму
Цитата
—А якщо йому сподобається?
—Так от нехай йому сподобається!
[quark]
Dark_Wings все правильно сказав smile.gif
Devolution
Дивлюсь, Даркенятко задоволене smile.gif )))
І Квакенятко теж wink.gif
Heart of Tears
Dark_Wings, дякую за звіт wink.gif Сорі, що не визвонив тебе вдень. Голову забили форс мажори, які в той час виникли. І на паті не познайомились навіть. Підійшов би, чи як.)))) До зустрічі на наступних концертах в Майдані wink.gif
Дев, ТірсєГ тож довольний ака рожевий слонєГ
Devolution
QUOTE (Heart of Tears @ 5.10.2009, 17:04) *

після гички?
Devolution
QUOTE (Heart of Tears @ 5.10.2009, 17:04) *

шоб Дев і не сумнівалась smile.gif
Dark_Wings
Цитата(Heart of Tears @ 5.10.2009, 17:04) *
Сорі, що не визвонив тебе вдень. Голову забили форс мажори, які в той час виникли. І на паті не познайомились навіть. Підійшов би, чи як.))))
та що я не розумію wink.gif? а на паті тебе ж хєр зловиш — ганяєш туди-сюди… але ми з тобою тоді все-таки зустрілись — це я передав вітання від Дэв, але бельгійське пиво за відсутності обіду + афект від побаченого і почутого трохи заплели мені язика, тому не факт що ти у тому галасі міг зрозуміти що я казав.
[quark]
Цитата(Dark_Wings @ 5.10.2009, 9:30) *
Але тепер уже — тільки автобусом!

Хха! Ти поїхав елєктричкою? Електричка зло неймовірне. Чого було не дочекатись і не поїхати зі всіма автобусом?
Heart of Tears
Цитата(Devolution @ 5.10.2009, 16:12) *
після гички?

biggrin.gif саме так))))
Цитата(Dark_Wings @ 5.10.2009, 16:17) *
та що я не розумію wink.gif? а на паті тебе ж хєр зловиш — ганяєш туди-сюди… але ми з тобою тоді все-таки зустрілись — це я передав вітання від Дэв, але бельгійське пиво за відсутності обіду + афект від побаченого і почутого трохи заплели мені язика, тому не факт що ти у тому галасі міг зрозуміти що я казав.

певне так і було. Ти був в червоній сорочці?
mourner
QUOTE ([quark] @ 5.10.2009, 18:56) *
Хха! Ти поїхав елєктричкою? Електричка зло неймовірне. Чого було не дочекатись і не поїхати зі всіма автобусом?

Пришлось бы сидеть у кого-то на коленях. smile.gif
Dark_Wings
Цитата(Heart of Tears @ 5.10.2009, 19:07) *
Ти був в червоній сорочці?
Цитата(mourner @ 5.10.2009, 20:33) *
…і підпирав би маківкою стелю =)
Heart of Tears
Цитата(mourner @ 5.10.2009, 19:33) *

Та ні. Було ще 2 вільних місця, вкінці автобуса.
moonspelldark
Дадада, мне тоже передал!!!)))))))) только я ооочень стормозила догадаться кто ты, при том что искала по залу весь вечер зная, что теоретически ты где-то есть)))))))))) жаль что не удалось полноценно пообщаться, но жизнь после пати как ни странно продолжается smile.gif smile.gif поводов еще будет и будет))
А теперь, собственна, о самой Элегии:

Концерт удался. Есть пара техническим моментов, но это то, что отличает лайв от записи, собственна. А еще отличает его живая и эмоциональная подача материала, посыл и отдача зала, которые в комплексе делают каждое выступление единственным, неповторимым и незабываемым. Такими всегда для меня были и есть выступления Идолов и таким вчера стало выступление Обіймів Дощу, которых мы давно ждали, и которые показали очень взрослый уровень (с удовольствием послушаю их снова через неделю в ровно)

Мольфар задал правильную атмосферу и настроил слушателя на волну, нужную для максимально качественного усвоения всего последующего материала. Сведение online сделало композиции эсклюзивом)))

Нарроу Хаус заметно вырос по отношению к тому, что я слышала во львове летом, увы, виолончели было мало, не смогла полноценно оценить. Но приняли тягучий и атмосферный фюнерал в луцке на ура и это еще один шаг вперед в плане продвижения стиля и расширения горизонтов наших слушателей.

Обійми Дощу просто порвали, я прочувствовала, кажется, каждый Вовин вдох и выдох))) Гитара была чудо как хороша и очень интересные скрипичные партии, клавиши, ударные - все ладно, плотно и на своих местах.

Идол ожидаемо стал контрольным в голову, как, впрочем, всегда Очень цепанули клавиши в этот раз и Легионер)) Новая вокалистка Мариам оказалась живой и харизматичной, даже с учетом сверхскоростной подготовки к концерту и недавних проблем со здоровьем сумела обыграть, подать партии, заметно пропустив каждую через себя, пусть не без шероховатостей, но очень от души.

А Lake of Tears после живой части сделал переход в реальность максимально комфортным и безболезненным)))))))))

Богдан вложил душу в этот концерт и результат был соответствующий. Хороший звук, правильная и теплая атмосфера, грамотная организация - это то, что на луцких пати ставится во главу угла. Это всегда сказывается на качестве, ведь музыкант, играющий с удовольствием, очень отличается от просто играющего музыканта smile.gif И слушатель всегда это чувствует и платит той же монетой.
Что хочется сказать в заключение... у нас сложилась добрая традиция и мы сделаем все возможное, чтоб не дать ей погибнуть)))

И еще раз С ДНЕМ РОЖДЕНИЯ, ТИРС!!!))))))
Jotun
Поездочка получилась замечательная. Интересные люди, уютные места, замок, катакомбы, живое пиво и конечно же музыка :-)

Autumn Rain Elegy как и вся пердыдущая культурно-развлекательная часть была выстроена очень логично. Накал страстей и атмосфера плавно раскалялись. В каждом выступлении создавалась необходимая, отличная от других атмосфера.

1. Пан Мольфар - интересный эмбиент. Действительно погрузил в какой-то параллельный мир. Так сказать дал установку :-)

2. Следующая команда Narrow House закрепила предыдущую атмосферу и в то же время увлекла в пучины фьюнерала. Виолончель был очень в тему, на мой взгляд можно его ещё побольше добавить. По завершении выступления был вынесен "покойник" со свечкой на груди, который своими приколами заполнил паузу. По плану был ещё какой-то видео ряд, но не успели переконвертировать в понимаемый формат sad.gif

3. Обійми дощу. Начали свое выступление под звуки дождя и раскаты грома. Атмосферно-роковое звучание, довольно таки драйвово и в то же время всё какое-то осеннее =) Приятные украинские тексты, скрипичные партии. В общем такую уютную атмосферу создали. После - "казочка про думстера" от Кварка. Где он спрятался, когда её рассказівал я так и не понял.

4. Ідол. Дали жару. "Красавица и чудовище" прокачали народ.

В завершение поздравили Тирза с днюхой, и приложились тортиком, дарителя и именинника )))

Были небольшие проблемы со звуком, но разрулили в общем удачно. Команда ведущих отработали на высший бал ;-) Клуб "Майдан" оказался ещё антуражнее чем я ожидал, действительно заведение для души.

Далі буде...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal