Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > ЛЮБОВЬ
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ЛЮБОВЬ
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
FirstNightGirl
Дорогой, это ты кому так жестко ответил?
Что ж ты делаешь в теме "Кохання"?
[quark]
Мені також щось не дійшло. до чого він...
Sez
Людина виблювала з душі на тему "Кохання"... Зачєм топтать мою любовь, єйо і так почті нє осталось... sad.gif
Korvin
Надпись на лаваочке в моем дворе:

Зачем любить, зачем страдать,
Ведь все пути идут в кровать!
Так давайте ж вашу мать,
Все с кровати начинать!
FirstNightGirl
Корвин, тебе лучше не знать, что написано на лавочке в моем дворе smile.gif. А вообще слишком просто и не интересно.
Mad Princess
Альхазред, риспект. Вот кто осмелился сказать правду. Кланяюсь.
FirstNightGirl
Мэд, а ты романтикsmile.gif
Mad Princess
Тебе виднее. Но мне всегда казолось, что нет smile.gif
[quark]
Аська...
Mad Princess
Угу... Треба пароль на адмін користування, яж за своєю машиною "юзер", а на адмін користування паролю не знаю. Ось спіймаю свого адміна жопу і витягну звідти аську. Вона там вже є... в сенсі, у нього на паролях... він меніі її стягнув, зарегив, і поїхав блядєй знімать на Траєщину... короче, все ок.
[quark]
Все як завжди?
З.І. То де такі адміни працюють?
Mad Princess
У такій пиздуватій організації як моя
[quark]
Що за організація?..
Mad Princess
Компанія, що займається дистрибуцією засобів захисту рослин, мін. добрив та насіння с/г культур...
[quark]
Готично
Mad Princess
Та просто піздєц як готично....
[quark]
Вооооооойтік!
Mad Princess
А чого це ти на Войтика кричав?
[quark]
Я з ним вітався, але його пости потерли...
Mad Princess
А... як завжди... Войтик, якщо ти бачиш нас - привіт з риспектом!
[quark]
Риспект - то тіпа я...
Mad Princess
Ні...то я....
[quark]
я!!!!
// губи нервово здригаються...
Mad Princess
Я я я я я я я я !!!!!! (червоні очі, демонічний сміх, латексні труси, батіг, і багато шипів)
[quark]
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 20 2006, 13:47)
Я я я я я я я я !!!!!! (червоні очі, демонічний сміх, латексні труси, батіг, і багато шипів)
[right][snapback]152506[/snapback][/right]

Мррр... wub.gif
Mad Princess
О. Так це вже інша справа! (обережно гладить Кварка батогом по спині, щоб не зірвати шкіру, посміхається від відчуття чергової перемоги)
[quark]
// Кварк, дістаючи з-під подушки базуку, "нє даждьотєсь!!!!"
// фанатично рже...
Mad Princess
... так не стало Мєд Прінцесс... її мабуть пам*ятали, а може й ні. Хтось розказував багато небилиць з цього приводу, хтось складав байки про героїчне життя та дивну смерть... Але ж ви знаєте, як ми всі віримо в ці міфи. Ви знаєте, скільки в них правди, а скільки брехні... Їй вже було все рівно. А її ім*я ще дового згадували у вузьких колах, нарівні з іменами Геракла, Енкіду та Ісуса...
StoneDream
QUOTE(SevaB @ Feb 15 2006, 09:25)
smile.gifsmile.gifsmile.gif Смех продлевает жизнь (если от него не лопнуть, конечно) smile.gifsmile.gifsmile.gif
[right][snapback]151990[/snapback][/right]

Ага, і про вино теж говорять щось подібне... cool.gif
[quark]
Гииии... але все ж, розкажи історію своїх ніків, бо я вже не в тємі...
Mad Princess
Спочатку було слово. І слово було Мед Прінцес. І слово сказала моя сестра... Було пасмурно, йшов дощ... ми дивились "13 привид"... нам не було страшно, просто десь хтось когось нагадував... не повністью, зовсім трохи..., і це запам*яталось.... пройшли роки...
Було УГП. Була Мед Прінцесс. Були паролі. Які вона забула. Зареєструвалась так, як є... ось і всьо.
[quark]
Мед...нессс...
Mad Princess
Ага... і живу я в озері....
SevaB
loch bhoil (aka Mad`s lake, если не правильно - поправте.) smile.gif
Mad Princess
Правильно...
[quark]
Про лохів хіба в цій темі?
Artenika
Вообще-то в этой теме про любовь, смею Вам, уважаемые, напомнить.
[quark]
Артеніко, ми тебе люююююююбим smile.gif wub.gif
Mad Princess
Про лохів не треба, бо тема буде нескінченною...
Ми тебе любим, Артеніко... smile.gif.
Darling666
Любовь как похороны сердца
И ангелы так горько плачут кровью
Но никуда от этого не деться
Когда душа прощается с любовью angel.gif wub.gif
Mad Princess
Да зрасе ХИМ И РАСМУС, бля...
Нет любви, есть голимый секс, и вы продукты его... бля...
Poison-Girl
2Mad_Vika - ну нащо ж так жорстко? тема ж про кохання...
до того ж, "Funeral of hearts" - дійсно досить симпатична пісня.smile.gif

а з приводу "ЛЮБВИ НЕТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" - можу посперечатись. wink.gif
Mad Princess
Я ж не говорила, що пісня погана...
Не треба сперечатись... посперечаємось тоді, коли в тебе ейфорія зкінчиться..., а вона, повір, зкінчиться. Бугагага. (вибач за жорстокість)
StoneDream
Якби кохання й справді не було, воно б не створювало стільки проблем. Ми просто не відчували б нічого. Взагалі нічого.
Mad Princess
Смерть, то кохання.
FirstNightGirl
Кто говорит, что любви нет, просто с этим не сталкивался.
Мэд, понятно, что секс есть smile.gif, но любовь тоже есть. Поверь, я сталкивалась с чисто платоническими отношениями в течении длительного времени.
Что касается эйфории, то: "Не плачь, потому что это закончилось. Улыбнись, потому что это было."
Mad Princess
Вот блин, какие все тут умные... Давай будем говорить об этом в тот момент, когда только только столкнулись с этим. Спорить можно годы и годы... Но у каждого своя жизнь, и каждый делает выводы исходя из лично прожитого. Я, например, не отвечаю за чувтсва и ситуации других - только за свои. В этом доме праздника нет. Если он есть, то я знаю - наступит время выносить бутылки, переживать похмелье и мыть полы. И тебе советую знать это.
StoneDream
Кто говорит, что любви нет, просто с этим не сталкивался.
Існує й цілком протилежна думка: лише закоханий міг сказати, що кохання нема...
FirstNightGirl
QUOTE(Mad_Vika @ Feb 24 2006, 11:36)
Если он есть, то я знаю - наступит время выносить бутылки, переживать похмелье и мыть полы. И тебе советую знать это.
[right][snapback]153054[/snapback][/right]

Да знаю... Знаю даже намного больше... Приходилось тебе зашивать парню рану? Но позитивніх примеров тоже много.
Mad Princess
Слушай, тебе оно надо, если по чесному, что и кому я зашивала за всю свою жизнь? Я думаю - нет. А вообще, ты романтик... наверное это хорошо...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal