Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: ЛЮБОВЬ
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42
Alpha
Милейшая,в 16 я,например, была не только в любви разочарована,но и во многом другом.А ведь со временем все прошло.
Artenika
Любовь, без сомнения, есть.
Только чем умнее человек, тем сложнее ему найти свою половинку. Слишком завышенные требования. Иногда руки начинают опускаться, но слава Богу всего лишь на некоторое время. Любовь, мне кажеся, стоит этих постоянных встреч-разочарования-своих и чужих слёз. Ведь результат действительно прекрасен.
RASTA-GOTT
Любовь очень хрупкая вещь, ее можно легко запросто сломать, особенно в 16 лет, когда ростки еще неокрепшого разума убиваються напроч гормональными срывами....
Приземлений
Цікаво лише те, де такі місця (свої) будуть знаходитись?
Приземлений
Приказка - приказкою, а отже проблема залишається не вирішеною.
[quark]
2 Wish: Хлопака просто пожартував... чого ти пінишся?
Banshee
Я на мене, якщо кохання існує то лише одне на ціле життя людини. Воно тоді розквітає буйним цвітом, коли зумрічаєш невистарчаючу полонинку, коли двоє гармонійно поєднують одне одного...
Nosfer@tu
2 Banshee:
Согласен с вами целиком и полностью!
Alpha
Нет,абсолютно не согласна с высказанными выше мнениями о том,что любовь у человека бывает однажды и навеки.По-моему,человек влюбляется неоднократно на протяжении всей своей жизни.Вечного быть не может.Это привычка-не более.
Artenika
2 Alpha
Поддерживаю. Любить можно и не одного человека. Но если у Вас всё скалдывается хорошо, то почему же чувства угаснет? Потеряет остроту? Возможно.... Но так чтобы совсем угаснуть - это вряд ли.
NBat
Влюбленность может повторяться неоднократно, а настоящая Любовь появляется в жизни лишь единожды....
[quark]
QUOTE(Banshee @ Dec 30 2005, 00:38)
Я на мене...
[right][snapback]146860[/snapback][/right]

Ти на себе? biggrin.gif

----- ..... -----
Зоя Жорівна: Мирон Опанасович, шо в нас по плану?
Мирон Опанасович: Чергове заняття по вивченню життя жаби у світі атеїстичного сприйняття дійсності. Кінцева мета: на прикладі жаби довести учнів до переконання, шо кохання нема.
Зоя Жорівна: Одна думка, шо кохання є - це вже хуйня, Мирон Опанасович.
Мирон Опанасович: Звичайно, хуйня, Зоя Жорівна, ще й яка хуйня. Це ідеалістичний онанізм. (Обоє замисленно мовчать, мабуть думають про кохання і про те, що його нема.)
----- ..... -----
Приземлений
Любить можно и не одного человека...

Любити взагалі можна всіх. Я, наприклад, люблю вас всіх. (Я серйозно, дуже люблю)... а от кохання це зовсім інше.
Баста
Любов, чуваки уе дійсно круто, воно рухає світом! А от кохання це - рабство, оспіване романтиками! Приземлений має рацію!
Banshee
QUOTE([quark] @ Jan 1 2006, 16:03)
Ти на себе?  biggrin.gif

ну що ж я можу вдіяти! Інколи, після довгого важкого дняwacko.gif пальці просто не попадають по клаві.. smile.gif

QUOTE([quark] @ Jan 1 2006, 16:03)
----- ..... -----
Зоя Жорівна: Мирон Опанасович, шо в нас по плану?
Мирон Опанасович: Чергове заняття по вивченню життя жаби у світі атеїстичного сприйняття дійсності. Кінцева мета: на прикладі жаби довести учнів до переконання, шо кохання нема.
Зоя Жорівна: Одна думка, шо кохання є - це вже хуйня, Мирон Опанасович.
Мирон Опанасович: Звичайно, хуйня, Зоя Жорівна, ще й яка хуйня. Це ідеалістичний онанізм. (Обоє замисленно мовчать, мабуть думають про кохання і про те, що його нема.)
----- ..... -----
[right][snapback]146957[/snapback][/right]

Лесь Подерев'янський рулить...
Malkavian
А если один человек из пары умер, то второй будет остальное время жить один ???
Баста
Це вже залежить від того яка пара була, і яка людина залишилась... Бо буває шо пара була закоханою до нестями, а залишившийся має такий темпермамент, таку мораль, що одразу ж зеаходить собі ще когось і кохає, чи вже не кохає померлого. А буває шо в парі нуль кохання було, а якісь принципи вдовця чи вдови змушують бути їх самотніми... Отож мабуть це залежить від переконань та принципів вдовця та вдовиці!
Banshee
QUOTE(Malkavian @ Jan 2 2006, 02:29)
А если один человек из пары умер, то второй будет остальное время жить один ???
[right][snapback]146989[/snapback][/right]

Все залежить від людини, від її моральної побудови. Але в загальному , якщо кохання і справді було велике і всеосяжне, заміну йому знайти практично неможливо та і чи варто....
FrauEngeL
финнищ пипл....
man_key
любовь, коне4но классная штука, но только если ответная, а если тебе разбивають сердце о4ень 4асто, как мне, то это поверьте, не о4ень-то прикольно...
любовь приходит и уходит, а кушать хо4ется всегда...(шутка) sad.gif mellow.gif
Приземлений
Це вкотре демонструє, що любов велика сила. А хавка хавкою, на щастя ми не в 33-му.
man_key
не, на с4ет, хавки, я же пошутила, а вот любовь великая сила... biggrin.gif biggrin.gif
[quark]
Особливо, якщо в любимої людини є сокира...
moonspelldark
это хорошо, когда реально помогает. в остальных случаях- банальное сотрясание воздуха+сожженные нервные клетки...увы.
Приземлений
- Чому до мене не липнуть дівчата?
- А! Вони бояться моєї сокири!
(жарт)
Закриваю тему про сокиру, вертаємось до теми кохання.
Баста
ой... вправити мізки.... сердце може вирвати кохана людина!!!! й гловне, що не помітити цього
Artenika
Видим пример флуда по теме smile.gif
Может хватит???
Приземлений
Взагалі в наш час склалась ситуація, коли більшість любить лише свою половинку, інших ненавидять. Я хочу щоб люди любили всіх (крім ворогів звісно), а своїх коханих не просто любили, а КОХАЛИ.
Тоді й жити я думаю стане краще.
Приземлений
І ще кочу сказати кілька слів про любов до ближніх своїх. Мене дратують такі уроди які говорячи про прекрасну стать застосовують такі слова, як "баба", "тьолка". І якщо сказати у відповідь "жінка" чи "дівчина" сприймуть тебе як лоха чи підараса. Я думаю такі люди взагалі не заслуговують на якусь любов у їхню сторону, і вони не здатні по справжньому кохати.
Я хочу почути відповіді та погляди на ці та інші проблеми.
Я думаю я повернув топік на свою місце і моє прохання буде більше не флудити.
[quark]
QUOTE(Приземлений @ Jan 10 2006, 17:40)
І ще кочу сказати кілька слів про любов до ближніх своїх. Мене дратують такі уроди які говорячи про прекрасну стать застосовують такі слова, як "баба", "тьолка". І якщо сказати у відповідь "жінка" чи "дівчина" сприймуть тебе як лоха чи підараса. Я думаю такі люди взагалі не заслуговують на якусь любов у їхню сторону, і вони не здатні по справжньому кохати.
[right][snapback]147655[/snapback][/right]

Абсолютно згоден... Мене це так бісить... Нехай так своїх мам називають...

З.І. Також бісять слова "діскацєка", "пацан", "прівєт" і "базарю"... + 90% з "падонкаффськага сленга - дістало...
Voytik
user posted image

user posted image
Nosfer@tu
2 Приземлений:
...любить всех значит не любить никого... (с)
moonspelldark
2CтоунДрим

неее...фетишизм я уже отдельной темой...
Dautherofdimmuborgir
Это зависит от того, что понимать под этими отношениями.
Если говорить об отношениях в Интернете, то смысла практически нет - ведь кто знает, что под ником Dautherofdimmuborgir не скрывается толстый лысый дядька - гопник?
Попытки сохранить остатки романа на курорте (деревне, лагере и т.д.) тоже бессмысленны - по себе знаю, пришлось пережить такой романчик, 9 месяцев парилась (а дома завела другого).
Короче, я в это не верю.. Любовь на растоянии - это самовнушение, фактически, любишь не человека, а какой-то идеализированный образ
[quark]
9 месяцев парилась

ой...
Poison-Girl
Повністю погоджуюсь з шановним Wish. Якщо б не мобільний звязок та інтернет (в особливості - аська) - то було б взагалі нестерпно важко переживати всю ту чималу кількість кілометрів.

300 км - і багато і мало водночас.
Багато - коли неймовірно хочеться побачити людину, прямо зараз, прямо тут, але це, нажаль, - неможливо.
Мало - коли ти знаєш, що сьогодні Він сідає в потяг і вже завтра буде поряд - то які там 300 км!? це взагалі - ніщо, порівняно з тим, що отримаєш вже зранку..smile.gif..
Nosfer@tu
Иногда даже другой конец города кажется очень далеким,и час езды на метро растягивается в вечность....
Nosfer@tu
а это и не проблемы вовсе.
Знаю,насколько хуже бывает.
Artenika
Любовь - это пржде всего самопожертвование, если, конечно, говорить в идеале. Это когда чьи-то мечты и стремления становятся на первое место. С одной стороны, в нынешних условиях - это нечто утопическое, слишком много грязи вокруг, хотя с другой... наверняка где-то ходит наша вторая половинка smile.gif
Приземлений
"нынешних условиях " - моя думка - ми самі створюємо такі умови, зокрема ті, хто не має кохання. З точки зору корисності - на 1-му місці хавка, на 2-му житло, на 3-му кохання. (це чисто інтуїтивно). Проблема сучасних умов - це поставлення питання про житло та для декогоі про хавку на перше місце, отже для кохання місця не залишається. Я завжди обє.ктивно оцінюю ситуацію, тому кохання завжди для мене стоїть на 1-му місці. Я не збираюсь йти на поводку матеріальних проблем, в житті повинна бути присутня якась духовність чи доброта, і це я думаю врятує нас від засмоктування комунальними проблемами. Це те, що я хотів сказати, щодо сучасних умов, а щодо самопожертви, то я думаю, що саможертвує той хто не пізнає кохання, а не той хто його пізнає. Адже що потім залишається...? Своє життя? А що таке своє життя без кохання? А ніщо.
Banshee
По-ідеї, сильна і взаємна любов може все подолати, але це тільки по-ідеї...
Приземлений
Це, нібито, готи хочуть розкрити тему кохання у всіх його ракурсах.
Приземлений
І так виникає кохання....
Alpha
Любовь - это факел,который должен светить вам на высших путях.

Ф.Ницше.
Angel Of Dark Minds
Недавно бы сказала, что любовь – есть! Но сейчас… я так не думаю! Нет, меня никто не бросил, я ни в ком не разочаровалась… хотя разочаровалась – в любви! В этой жизни нет бескорыстных чувств. Всегда всем что-то от тебя надо! В этом мире нет ЛЮБВИ. Есть только Корысть, Эгоизм, Наглость, Призрение, Привычка! Любви здесь не выжить!
Mad Princess
О боже... еще один проклятый...
Надо верить. Хоть иногда по ночам, обманывая себя, рассказывать сказки. Пусть утром пустота и холод, но есть шанс увидеть красивый сон. Это уже много.
Не говори, что ее нет. Говори - я не заслужил ее...
Poison-Girl
2 Angel Of Dark Minds - а я думаю, що кохання, якщо воно звичайно справжнє, в змозі побороти все! і Користь, і Егоїзм, і Звичку! Просто варто в це повірити, а не загружати себе "депресняками".
В будь-якому випадку - життя не складається з самих тільки чорних смуг, за ними обовязково будуть і білі..smile.gif..

Вір - і все в тебе получиться.smile.gif.
Angel Of Dark Minds
Спасибо за поддержку!
Наверное, оно так и есть! Просто я пока не встречала людей, которые любят просто так и ничего от тебя не требуют!

"Господи, дай мне силы, чтобы справиться с тем, что я могу сделать, дай мне мужество, чтобы смириться с тем, чего я не могу сделать, и дай мне мудрость, чтобы отличить одно от другого!"
автор неизвестен
Poison-Girl
2 Angel Of Dark Minds - я тебе запевняю - такі люди є.

Проте, я вважаю, що "любити - це означає не брати, а віддавати".smile.gif.
Наприклад я отримую чимале задоволення від того, що можу чимось допомогти коханій людині. Бачити такі щасливі сяючі очі - чи не найбільша нагорода.

п.с. "ничто в мире не может потеряться, только иногда его бывает тяжело найти" - бажаю і тобі знайти свою споріднену душу..smile.gif..
Thenej
Мабуть не даремно ми шукаємо того, хто зміг би звільнити нашу душу з полону самотності, хто зміг би запалити в нашому сердці вогонь і пронести його крізь все життя!!! В кожного з нас є свої слабкості і можливо є людина, яка б змогла нас захистити. І саме до такої людини нас тягне. І мабуть знайшовши її, ми боїмося залишитися самі, хоч не на довго!!! Ми намагаємося повернути втрату, як найшвидше! Бо лише з нею, з тим самим янголом охоронцем, ми відчуваємо щ ми живі і що нам нічого не загрожує!!! tongue.gif

Гормональну активність можна подолати мастурбацією, а любов, тільки приглушити. І мабуть ненависть до себе може боротися з любов*ю, а чи варто??? huh.gif

Не знаю правий я чі ні, бо я не закоханий, і поки що не закохувався, але не судіть строго, це лише мое ІМХО biggrin.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal