Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Кіно "Майстер і Маргарита"
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC CINEMA
Страницы: 1, 2
Vivange
Щойно подивилась першу серію....
Шикарно!!! Бортко на висоті!
Басілашвілі(Воланд) неперевершений!

Хто що думає з цього приводу?...
Mendes
Прошу прощения но когда я создовал свою тему я этой еще не видел, всему виной... тормозной интернет.
Приземлений
Здається там почали фігурувати якісь євреї, та й актори російські - виключив принципово. Що поробиш - я націоналіст. А взагалі який фільм - визначати вам.
SteelRose
Неплохо вышло. Узнать бы сколько серий будет. А до этого экранизации М и М были?
Evilly
QUOTE(SteelRose @ Dec 19 2005, 01:26)
Неплохо вышло.  Узнать бы сколько серий будет. А до этого экранизации М и М были?
[right][snapback]145855[/snapback][/right]

Серій 8. Здається Інтер збирається розбити їх на 10. До цього кіноекранізацій не було. Спроби були, але провальні. Були лише театральні постановки.
xiwang
а я ожидал большего...
William van Warg
Воланд на книжного не тянет, и без слов розказчика многое теряет красоту, еще верно подметил один товарищ, что когда мотришь все какое - то неестественное, картонное...В общем есть свои плюсы, есть же и свои минусы...Я, конечно, из интереса посмотрю, но книга естесссственно лутше!
Mad Princess
В принципе очень неплохо. Есть, конечно несхожести актеров с персонажами, но я думаю, что подбирали больше по актерскому мастерству, чем по виду.
Тем, кто книгу не читал, будет тяжело разобраться и неинтересно. Режисерского решения нет совсем.
Складывается впечатление, как будто режисером был сам Миша Булгаков... в этом есть что то особенное...
FrauEngeL
а я несмотрела. как знала что надо было...
млин.
Ночная Тишина
На мой взгляд это попытка сделать что-то значительное и запоминающиеся используя голивудские лекала.... Воланда я представляла себе иначе, Бегемот и Гелла тоже не впечатляют...А вот сцены бала очень понравились, хотя восстание из гробов кажется немного мультяшным..... И в заключении Маргарита в исполнении Ковальчук просто великолепна, человеческое обличие Бегемота тоже...
Ночная Тишина
Сцену отрывания головы могли бы зделать более реалистичной....
Vivange
а мені якраз найбільше сподобався саме факт повного переносу книги на екран...
по-моєму Булгаков-саме той автор, чиї книги говорять самі за себе...
а от вдалі екранізації були, навіть кілька...
шкода,що не буде мого улюбленого епізоду..."Единственная сцена, от которой пришлось отказаться и которую мне очень жаль: Маргарита пролетает мимо окна мальчика, и он зовет: "Мама, мама". Это проявление Маргариты осталось "за кадром".(с)Анна Ковальчук
William van Warg
Слушайте, а правда что Кирил Лавров(Понтий Пилат) скончался?
Mendes
2 Вилли
Чего не знаем того не знаем.
Серий всего 10 а не 8. как по мне актеров подобрали супер.. Воланд проявил себя во второй серии.
а вобще вот оф сайт. http://www.masterimargarita.ru/
Divuar
Я провел время с 21-00 до 22-00 за чтением Кафки)))
Жода
"Фільм" дійсно шикарний, мені дуже довподоби, що він не серіал, а багатосерійний фільм! Актори підібрані просто геніально, щоправда Басинашвілі дещо старий для Ролі Воланда, бо мені завжди здавалось, що диявола має грати людина "без віку", якийсь чорнявий Депп, якщо б міг так грати як сей геній. Проте з кожною серією я починаю розуміти, що Воланд се є дійсно, скоріш за все - старий аристократ. Більш усього вразив Берліоз!!!
Приземлений, Москва дійсно кишить євреями, а в той час так взагалі, а як згадати про МАССОЛІТ та владу....smile.gif
ashtray
никакого шика нет.смотрится очень скучно, наиграно,предвиденно.не цепляет и не захватывает.тупой перенос книги на экран.можно было снять то же но не так стандартно,столько же приемов существует!радуют 2 вещи :подбор актеров(не считая галкина,ему только колхозников играть) и музыка местами ничего ,только тихая.
Vivange
2 ashtray
...не забудьте додати "ИМХО"...
Mendes
2 ashtray
Прелесть какраз именно в том, что это перенос книги на екран... Скучно??? - ну уж извольте , лично мне абсолютно не скучно било смотреть...
SevaB
Посмотрел вчера одну серию. Впечатления жутко негативные. Типичный российский сериал если смотреть на него как на самостоятельную работу, а не сквозь призму книги.
Жода
Поет Бєздомний колхозником і був.... smile.gif Але дійсно шо після ролі шофера (з наголосом на шо) пику Галкіна бачити в пристойних серіалах... недоречно....
Poison-Girl
А мені сподобалось. Перше враження - позитивне. Досить непогана екранізація вийшла. Особливо подобається те, що фільм дуже чітко повторює книгу. Непоганий акторський склад, правда Воланда я уявляла собі схожим на Аль Пачіно.smile.gif.
Чекаю на серію з "Балом Сатани", цікаво, як режисер його покаже..smile.gif.

Amorph
Пока что нравится, за отсутствие режессерских фантазий и соответствие сценария написанному в книге.
Vivange
2 Poison-Girl
до речі, Ви не перша, хто очікувава, що Воланд буде схожий на Аль Пачіно... це так... NB...

от що мене виводить, так це те, що фільм починають раніше зазначеного часу....а я записую! mad.gif
Mendes
Точно, и еще рекламу впмхивают!!!
Poison-Girl
мда..реклама - це не дуже, особливо в ТАКИХ фільмах..sad.gif..але нажаль - без неї - нікуди, кажу вам як людина, що безпосередньо повязана з ТВ..

Розчарувала вчорашня серія - сцена з вампіром та відьмою - просто смішна, букет мімоз у Маргарити - і не букет взагалі, а якась нещасна гілочка..і т.д...
Сподіваюсь - далі все ж таки ситуація зміниться..smile.gif

Дуже потішилась коли натикнулась в мережі на таке:
http://www.udaff.com/movie/51665.html - я давно так не сміялась.. laugh.gif laugh.gif laugh.gif
SevaB
Удаффовцы в своем стиле. С матом, но, в основном, по делу.
Alpha
Да,неплохо сняли.Маргарита просто супер!Воланда представляла иначе-в фильме его каким-то пристарелым сделали.Коровьев и человеческий облик Бегемота просто великолепные.
Безруков тоже классно сыграл.
Mad Princess
Безруков и актер, сыгравший Мастера - самое гениальное в этом фильме... пока...
а вот Маргарита мне чем то лошадь напоминает... ну никак не могу отделаться от этого впечатления...
Ночная Тишина
Безруков напоминает торговца а не пророка, а его речь должна быть спокойной, каждое слово должно упеждать, человек должен поверить...... а глядя на него я такого не ощущаю.
Vivange
сцена, коли Маргарита вихоплює рукопис з полум*я- одна з найсильніших у книзі, а Ковальчук її відверто злажала........

ЛЯП: Маргарита повертається мокра-мокрісінька, а через мить обіймається з Майстром вже суха..... чи може то провітрення таке класне...у підвалі..... happy.gif

Гра Левія Матвія коли він оплакує Ієшуа- ЦЕ ОГИДНО!!
Mad Princess
Угу....
Жода
Бєгємот мені все більше і більше нагадує Хрюшу і Стєпашку....
Шкода Безвукова, коли дивилися фільм Єсєнін бачили Сашу Бєлого, тепер Ієшуа, знов Саша Бєлий... Шкода, що актор який так гарно грає ніяк не може позбутися образу "Брігада"...
А взагалі мені більше всього в цьому фільмі не подобається Майстер!!!! Дуже!!!! Його підберали, щоб він на Булгакова був схожим, а вийшло якесь непорозуміння, яке не попадає ротом під озвучку Бєзрукова... І зовсім не гармонує з Маргаритою. В самому сильному, як на мене, моменті, коли вони зустрілись на вулиці і в Маргарити були жовті квіти в руках... Мало того, що знято ніяк, так ще й вони такі різні (М і М), що цей момент взагалі провальний....
Vivange
......а Гелла негарна.......!!!!!(піду повішусь....)
Alpha
"Мало того, що знято ніяк, так ще й вони такі різні (М і М), що цей момент взагалі провальний...."

Да,эту сцену снята по-дурацкому.Да еще и улицы пустынны-неправдоподобны.

Но Маргарита мне очень нравится-такой я ее и представляла.Но больше всего нравится Коровьев.
Жода
Коровьєв - лапочка, ідеал всього життя!!!!
SevaB
Но больше всего нравится Коровьев.

На безрыбье и этот недоделанный Остап Бендер может быть лучшим.
Poison-Girl
А мені, особисто, Майстер дуже подобається..я його таким і уявляла.smile.gif..
Також приємно здивував Азазелло..smile.gif

2 Vivange - повністю згодна!!! Геллу - на мило!!! Де шрам на шиї?! Де відьмацькі манери?! Де справжня відьмацька привабливість?! ..жах... dry.gif dry.gif sad.gif
William van Warg
Как для русского многосерийника пойдет, но как экранизация "Мастера и Маргариты" не катит....Не тот уровень...
Mendes
2 Poison-Girl
Вобщет Гелла вампирша, а не ведьма.
Alpha
Бал у Сатаны-полный отстой.Ужасно не понравился.
Poison-Girl
2 Mendes - "Извините, был напуган"..smile.gif...
прикру помилу визнаю...не можна стільки Енн Райс читати, бо в голові все в суцільну "кашу" перетворюється..smile.gif..
За виправлення дякую.smile.gif.

П.С. А мені Бал Сатани сподобався. Очікувала гіршого.
Не сподобався Нагієв і кров була якого неприроднього кольрору.
Alpha
Да,я Нигиева вообще не перевариваю,а тем более роль ему не подходила.
Poison-Girl
Місце Нагієва - єдине що в програмі "Окна"! Куди він поліз в екранізацію ТАКОЇ книги?!
Хоча, чесно кажучи, не можу підібрати актора, який би доречно виглядав у цій ролі...
Vivange
...а у відаку касетка із записаною свіженькою серією, а я тут як останній рагуль індивідуальні завдання пишу-переписую........
Скажемо НІ! сесії!!!!!!! rtfm.gif

подивлюсь- поділюсь думками!
Poison-Girl
2 Vivange Тримайся там! Сесія це така штука - яка має звичку швидко закінчуватися, крім того, такий кайф, як після останнього в сесії екзамену, важко з чимось порівняти..smile.gif..

Чекаємо вражень від "Балу..":)
Vivange
бал так і не подивилась, а от сьогоднішню серію так!
фінальна сцена-це щось!!!!!!
Респект костюмерам!!!!!!!!!!!!!!
Dautherofdimmuborgir
Філіпенко у ролі Азазелло... трохи смішно, викликає асоціації з Бідною Настею.
І Воланда я уявляла зовсім іншим...
Пілат взагалі не сподобався...
Vivange
2 Dautherofdimmuborgir
Не погоджуюсь і протестую!
Філіпенко по-моєму найкращий, не просто підходить зовнішністю, а ще й грає свою роль.

Мені трохи прикро бачити, що багато хто оцінює акторів з точки зору його попередніх ролей, це ГОН!! (імхо) Це не оцінка професоналізму виконавця, а просто нездатність абстрагуватись від власних стереотипів, знову ж таки ІМХО! Як виконання нової роботи залежить від того, яку роботу людина виконувала до того?

До речі, як вам музичне оформлення? Мені дуже подобається "Тема нечистої сили", ну і хор звичайно.
Баста
Тобі подобається музика? Ось тобі новорічний подаруночок, той самий який я отримала вчора й вже вивчила напамять, музика з МиМ
http://fakelnews.nm.ru/pages/MiM-2-96kbps.mp3
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal