Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Gothic party NEKROPOLIS [19.05.2002]
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
stranger
2002 Украинский Готический Портал и готик-клуб "Гамадион" представляют: готик-пати "Некрополис". Очередная редкая возможность услышать готическую музыку и увидеть готов и близких этой субкультуре людей предоставится в Львове (Украина). Регулярная готическая пати [Gothic party] "НЕКРОПОЛИС" состоится 19 мая в 18:00 в клубе "Лялька". В программе вечеринки выступления 3 групп: THE LITZ (experimental/ambient, г.Львов), AUDI SILE (dark wave / gothic rock, г.Козова), NEON (synthpop/progressive rock, г.Леополис). А также: интернет-презентация www.gothic.com.ua, показ художественного фильма "Сонная Лощина", показ готических видеоклипов и конечно же - много различной музыки. В DJ-программе от DJ Khomius ( www.gothic.com.ua ) и DJ Scorn ( www.gothic.com.ua ) : LACRIMOSA, WUMPSCUT, COVENANT, TERMINAL CHOICE, TANZWUT, RAMMSTEIN, VNV NATION, BLUTANGEL, NIGHTWISH, MORTIIS, GRAYSCALE, EVER EVE, KOMU VNYZ, THEATRE OF TRAGEDY, LOVE LIKE BLOOD, IN EXTREMO и много другого (в основном - gothic rock / gothic metal, а также танцевальная готика - dark wave / dark electro, ebm). Детали о пати ( адрес, етс.) в разделе СОБЫТИЯ. Ми просим всех поддержать вечеринку и передать весть о ней дальше.

В след выпуске анонс еще одной готик-пати. Также на днях будет опубликован репортаж и фото нашего специального корреспондента в Литве (Antanas "Fantocis" Macionis) с уникального события - "KUNIGUNDA LUNAR FEST" - первого gothic/dark wave фестиваля в Прибалтике, который длился 3 дня в Вильнюсе. В скором времени - еще один репортаж и фото , на этот раз от корреспондентов УГП в Москве - Oleg "Moonwalker" Fainitsky и Оlga "Cloudy" и Дмитрия Федоренко (КОТРА) c презентации второго номера журнала об экспериментальной музыке БУЛЬDOZER. Ждите также очерка о группе DEINE LAKAIEN.
scorn
Предлагаю всем жителям и гостям столицы (а также близлежащих окрестностей) незабываемую весеннюю поездку в замечательный и неповторимый город Львов на gothic party Некрополис, которая, как известно, состоится 19 мая (воскресенье) в клубе "Лялька".

С желанием поехать настоятельно рекомендую определиться максимум к вечеру 15 мая ( среда),а ещё лучше - к вечеру 14 мая( вторник). Самый удобный поезд ( один из четырёх рейсов) - 18 мая (суббота), старт из Киева 22:00, финиш во Львове 9:00 ( время округлено с запасом). С собой иметь хорошее настроение, деодорант и зубную щётку ( или набор подушек ORBIT), дабы достойно и комфотно предстать перед лицом общественности smile.gif)

P.S. Прошу заметить, что работа как минимум в понедельник и утром во вторник прекрасно сделается сама без вашего ненужного участия smile.gif (Трудоголики могут уехать ночным поездом сразу по окончанию события и быть на посту с отсутствующим видом уже в понедельникsmile.gif)

Связь через форум, почту или по телефону 216 89 65.

Конец первой части.
FirstNightGirl
Хомиус! Сейчас снег пойдет! Неужели у вас будет звучать Mortiis? Он же антихристианин wink.gif
FirstNightGirl
А Найтвиш язычники...
Torquemada
Найтвіш ангели!!! smile.gif
FirstNightGirl
Снег может как раз пойти в воскресение, у нас тут футбольные фаны злобствуют, а где как не возле "Ляльки" кучкуются "хипаблуды" и

"неформалы".Так, что просьба всех гостей города быть при полном боевом параде, они, (фаны)обычно не разбираются, кто? откуда? - волосатый, а ты еще и на футбол не ходишь ...

Ну это я так к слову...
Sauron
А по чем вход ?
Sauron
А вообще-то, people, что там будет за музычка, и какая цель этого сборища. Почитав выложенные на сайте впечатления от прошлого Некрополиса можно просто офигеть.

"Так, что просьба всех гостей города быть при полном боевом параде"

В смысле ?
Sabbat
То Sauron

На счет "Парада" - гопы, роспоясались, а ето значит надо быть просто осторожными и на похвате иметь цепь, кастет, балончик, в крайнем случае бутылку(и пулю на счасте, конечно из чистого серебра;-)

А вообщето гопы народ пужливый, и вряд ли смогут помешать такому событию как НЕКРОПОЛИС.

Так что WELLCOME TO LVIV!!!!!!!!!!!!!!!
Sauron
2Sabbat: Понял. Thanx

А как насчет музычки ? Стоит ли туда перется металлеру ?
FirstNightGirl
У нас последним временем металлеры со всеми дружить начали... так что они там должны быть, а это уже повод приехать и потусоватся wink.gif
FirstNightGirl
так где сборы? wink.gif
FirstNightGirl
To Garr

Звідки ти взяв, що буде Мортііс?

До всіх.

Металлери теж запрошуються, тільки я вас всіх прошу перестаньте врешті решт замовляти в Д.Жея музіку, ми ж не в кабаку.
FirstNightGirl
А якщо пару готичних кліпаків принести ?

Я думаю, ти готичному клану не відмовиш, а то народу на парті значно поменшає smile.gif
FirstNightGirl
В мене є відео ХІМ - 2 шт 8)
FirstNightGirl
ХІМ більшість бачили, а решту теж не погано було б принести, хоча дядько Скорн обіцяв,щось взяти.
Scald
Хлопці,а коли це дійство закінчиться - мені це треба знати щоб уже у Львові взяти квиток назад.
FirstNightGirl
Як показує досвід закінчиться це приблизно

00:00 - 01:00

До вокзалу пішки ідти максимум 30-ть хвилин.

Можно маршруткою заїхати.
Sauron
>У нас последним временем металлеры со всеми дружить начали...

smile.gif))

А вообще-то, как производится оплата ?

Нужно покупать билети или платить при входе ?

И how much it costs ?
FirstNightGirl
2Sauron :

Билеты покупаются при входе, это ж клуб, а не

самолет.Цену не знаю, гривен 7-м я думаю.
Sauron
2Danko: Thanx.
Danner
До вокзалу пішки ідти максимум 30-ть хвилин.

Можно маршруткою заїхати.

Не пугай людей, какая в час ночи маршрутка?

Концерт начнется где-то в восемь, как я понял. Полчаса мы, минут сорок Неон, Ауди Силе не знаю, 29го они играли четыре песни плюс две на бис (из тех, что уже были сыграны). Итого концерт около полутора часов получается - это полдесятого. Тут еще можно на маршрутке (хотя я не помню, что там с поездами), а если захочется до конца довисеть - тут уж извините. Пешком вверх по Городецкой в час ночи не советую, надо такси брать. Гривен семь положите.
FirstNightGirl
Народ, ви що припухли, які гопи, яка година ночі,дивіться не впісяйтесь. Краще б спортом займались, то менше б вас товкли!!!!!
FirstNightGirl
Ростик, та ми не впісаємся, хіба що провідні українські DJ-ї забацають нам такі сети, що ми наробимо у штани від щастя smile.gif

2 Danner:

А я вот ходил по Городецкой в час ночи, и нормально себя чувствую, а тем более если нас будет много, то и не страшно совсем.

Все маньяки в это время по-домам сидят и чай пьют.

Так что это ты не пугай народ.
FirstNightGirl
Всі маньяки в цей час будуть на НЕКРОПОЛІСІ.
FirstNightGirl
М-да... Концертик слабенький вышел. Слушать копии западных груп не интересно... Только вот первая банда - там где девушка страте играла была достойна прослушивания.

Pis end rispekt!
Sabbat
Exciting, GREAT

Прекрасна ідея, гідна реалізація!!!!

Шкода фільм не весь, але є заохочення ще прийти!
FirstNightGirl
Ну, що ж тут говорити, нехай за мене скажуть інші. Попри всі негаразди НЕКРОПОЛІС таки відбувся. Наша подяка всім хто приклався до його організації та проведення,всім хто був учасником нашого феєричного дійства, всім хто був з нами, а особливо THE LITZ, NEON, AUDI SILE, окремо Скорну за технічну допомогу, Торквемадо за пиво,Стренджеру за духовну підтримку і спільне перебування в Астралі, УБСу,Скальду,Поліні та Тетяні за спільновжите шляхетне вино, Осанні за моє окрилення.

Побачимось десь через місяць там само.
Evil
Привіт всім,хто був у 'Ляльці'!!!Особисто мені не дуже сподобалось,так ще і здерли 10 гривен!..але добре,не все було так вже погано,остання група виступила дуже класно,оце справжня готика,а не гидка пародія на ХІМ!ще хотілось би додивитись фільм до кінця,бо невідомо,чи я зможу потрапити туди наступного разу...Коротше кажучи,робіть частіше такі сеишени,привозьте готик-групи(ХІМ наприклад)і побільше хорошої готичної музики!!!
Sauron
А я не зміг прийти

sad.gif((((((((((((((((
Danner
Вот и прошел наш концерт на акции Некрополис 19.05.2002. В скором времени на сайте будут опубликованы фотографии с концерта, а также, возможно, один концертный трек.

Спасибо всем.

So, our live action at Necropolis on 19.05.2002 took place. Photoes from concert and, possibly, one live track, will be published on the site soon.

Thanks to everyone.
FirstNightGirl
Незважаючи на те, що був дуже поганий звук,

як завжди якісь заморочки з релігією, і т.п.

вечірка пройшла добре.Я би сказав на

тверду 4-ку (за старою системою).

Шкода, що цей раз зовсім не було doom-a, але танцювальні хіти просто збивали з ніг.

Прошу вибачення в києвських колег за те, що не приділив їм достатньо уваги, зранку зайнятий був, а на парті просто не хотілося на вуха кричати.Сподіваюсь ще побачимось.

Цікаво ваші враження почути.

Отдельные извинения 2babygoth (hell)-

сорри не признал.
Hell
2Danko

Это ты про когда именно?

Киев, Некрополис, спасибо вам за

то, что помните о нас и даёте возможность

хотя бы раз в месяц всем собраться и провести просто суперовое время.
FirstNightGirl
Великий привіт чарівному Львову від нарешті потрапивших до Києва недавніх гостей міста. Все було супер - велика подяка організаторам того дійства. Khomous, Torquemada - ви класні!!!

Також вітання всім львівським однодумцям і, звісно, двом чудовим киянам, з якими я мала щастя провести той незабутній час. І ще три величезних привіта: Hell, Scald та UBS.

2Danko: наші вуха витримали б ))).
FirstNightGirl
2Khomius: друже, вибач за прикру помилку в твоєму імені - дається взнаки тяжка ніч(наша подорож додому заслуговує на окремий топік =)))
FirstNightGirl
Привіт, як самопочуття? Мені здається вже всі повернулися до своїх справ.

А мої думки ще далеко від Києва..

Прийміть мій дружній привйт львів'яни, а також всі хто має безпосереднє відношення до нещодавної події. Велике спасибі Організаторам вечірки (і технічним й ідеологічним).

Привіт Scorny, UBSy, Skaldy, Khomiusy, Torkwemadi, Hell та всім хто мав задоволення від вечірки.
FirstNightGirl
Доречі, плівка з вечірки вже в друкарні
FirstNightGirl
Дорогенька, ти таки схожа на неї)) http://www.geocities.com/SiliconValley/3891/gallery.html
FirstNightGirl
Зараз подивлюсь.

Доречі, цей форум сам поновлюється чи мені постійно треба відкривати сторінку з топік-листа?
FirstNightGirl
Львівянам - дякую за тепле сонце, за щирі душі, за радушну зустріч. Я закохався у ваше місто, я хочу до вас повернутися ще. Львів - ти залишився в моєй душі. Сподіваюсь ще до тебе повернусь.

2 Хоміус - дякую за вечірку, все було суперово, яскраво, велика (може занадто велика) жива програма. Трошки не сподобався ДЖ сет, забагато індастріалу... але це не дуже заважало. Ще раз дякую. Сподіваюсь ти мене запросиш на наступний Некрополіс.

2 Торквемада - дякую за все. Дякую за весело проведений час. Дякую за екскурсію по Львову. Без тебе все було б не так.

2 Львівський готичний клан - дякую за підтримку вечірки. Мені шкода що я був лише один день в вашому місті. І не зміг з вами поспілкуватись Сподіваюсь на скору зустріч.

2 Скорн - дякую за підтримку вечірку і приємні враженя. Сподіваюсь що не в останній раз ми разом відвідуємо подібні заходи. Сподіваюсь побачити твої фотографії з вечірки.

2 THE LITZ, NEON, AUDI SILE - дякую за різнобічну живу програму. Наснаги вам!

2 Поліна, anima - дякую за цікаво проведений час. Сподіваюсь Вас побачити. ви - найяскравіші спогади про другу чаастину вечірки у Львові wink.gif дякую за все, сподіваюсь побачимося.

2 Скальд - тобі повинно бути найбільше подяки, але обмежусь лише пропозицією продовжити нашу спавпрацю.

Також подяка керівництву Ляльки за надання притулку. Українському, готичному порталу за надання інформації. І собі (за те що я просто є) ;-)
Scald
Вечірка була організована просто суперово. за звук під час концерту відповідальні групи - DJ впоралися на всі 100%. мені здається що унікальну акустику клубу врахував лише Даннер - занадто сильна ревербація та амбієнтність подібно до соборів - тому не дуже бажано було врубати такий потужний звук овердрайвових гитар, бо вони це створювало жахливе відлуння і вони забивали інші мелодійні лінії та іноді навіть вокал. - отже мені щоб послухати чисте звучання довелося чекати на поверхні.

А свято було просто супер. Дійсно бажано, якби таке проводили частіше. І було більше таких цікавих груп звісно. Галицька земля виявляється багатою на музичні таланти.

Ще раз привіт, вітаня і найкращі побажання 2 Torquemada, Khomius, Lviv Gothic Clan та всім щирим львівянам з якими ми мали задовлення спілкуватися. Давно не пам"ятаю такого гостинного та щирого прийому, як було у Львові - сподіваюся що ми започаткуємо ще один вид туризму - готичний туризм до готичного міста Львова. smile.gif Моє шанування.

Щодо плану open air свята з галицькими готичними групами, то ідея добра, але ще раз треба спочатку сформувати чіткий план перед тим як виносити це на обсудження та щось пропонувати- пишить мені на e-mail, якщо вас цікавить моя думка.
Scald
Скоро чекайте на наші враження зі свята, фото та транскриппти флеш-інтенвью з учасниками паті некрополіс.
Scald
До речі, просьба до Львівян які бувають у Ляльці - я придбав у вашому чудовому місті чудову збірку німецьких романтичних жахів, але забув її у полієтиленовому пакеті у гардеробі ляльки (один ексесс у кінці вивів нас усіх зрівноваги і я забув про цю гарну книженцію). Для мене це трагедія бо я закупив цю книжку щоб отсканувати з неї оповідання у літературний розділ (оповідання дуже рідкісні і у нас майже не публікувалися). Величезне прохання до кого небудь з львівских готів спитати у ляльці про акет з чарівною темношкірою панною -моделлю, у якому лежить дві книжки щоб його звідти забрати. Може ще якось сконтактимось і я зможу врешті решт відсканувати ці оповідання для літературного розділу. Друга книжка належала Поліні і я ії також забув у тому самому пакеті
FirstNightGirl
у зв"язку з тим, що в мене розпочалась сесія, то враження і фотографії можуть затриматись. Але дочекайтесь, там буде що почитати wink.gif
FirstNightGirl
Впевнена, на наших хлопців можна покластися у будь-якій складній ситуації smile.gif

2 Scald

Привіт. Як на мене - вечірку під відкритим небом можна провести в Мукачево - там дуже старий замок у передмісті, майже напівруїни.

Друже, можна почитати одну з твоїх нещодавно придбаних книжок? Щось мене на жахи тягне..

Як доїхали, з пригодами чи без?

2 UBS

Щиро дякую за приємні спогади , гадаю незабаром зустрінемось. Успіхів у навчанні тобі.

2 Torquemada та Khomius

ви чудові smile.gif

2 Scorn & Anima

дуже вас не вистачає wink.gif

А про схожість - тобі краще знати, але дякую.

2 Львівський Готичний клан

шкода було мало часу, один день - це дуже мало

Велике спасибі за теплий дружній прийом.

Справили враження THE LITZ, творчої вам наснаги.
scorn
Нарешти і я маю змогу висловити свої слова подяки найгостиннішим Хоміусу та Торквемаді та всім іншим астрально присутнім львівянам за щиру участь у нашому візиті до незабутньго міста. Вітаю вас, друзі, з вибором напрямку: ваші зусилля, яких ви докладаєте до цієї справи, того варті, і Некрополіс - ще один крок у вашому великому доробку.Так тримати, панове !!! smile.gif

Дуже не хотілося залишати місто: Львів навіть не бажав відпускати нас, але це вже зовсім інша історія..
FirstNightGirl
Привет всем! Концерт получился не очень. Было много агрессивно настроеных типов! Пъяный звукооператор! Хотя ето и не вина организаторов, настроение было испорчено.

Юра. "NEON".
FirstNightGirl
Полина и другие ребята, выходите на связь! Пообщаемся.

Юра. "NEON".
Scald
Согласен, Юра. Звукорежиссёр чуть не испортил весь праздник. А некоторые типы просто достали, и если бы не незаурядные ораторские и дипломатические способности Торквемады, то Лялька бы и в самом деле напоминала недостроенный город мёртвых.

А насчёт связи не беспокойся - обязательно выйдем. smile.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal