Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Почнем з простого!..:)...
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > DUST HEAVEN & GRAY/SCALE forum
Poison-Girl
Дивно, але чомусь так і немає жодної теми про моїх улюблених DUST HEAVEN & GRAY/SCALE...
Давайте почнемо з простого..smile.gif..
Що ВАМ подобається у цих гуртах?
nephren_ka
Цитата(Poison-Girl @ Oct 26 2005, 18:57)
Дивно, але чомусь так і немає жодної теми про моїх улюблених DUST HEAVEN & GRAY/SCALE...
Давайте почнемо з простого..smile.gif..
[snapback]140210[/snapback]

ЕЕЕЕ.... Нічого. А Что?

Модераториал: nephren_ka он же PL, не засоряйте форум
thecrowboy
Цитата(Poison-Girl @ Oct 26 2005, 18:57)
[snapback]140210[/snapback]

В яких "цих"?

Модераториал: the crow boy он же Zen, не засоряйте форум
Poison-Girl
Шановні, Ваші відповіді викликають тільки подив..sad.gif..
..sad.gif..
RaideR
Музыка нравиться например smile.gif
OnT
Ну ще тексти не можуть залишити байдужим...

Music: Stillife-Waiting
copycat
как ничего?
ну вы ваще даете)))
например, могу сказать,что вокалист Грейскэйла очень вырос....по технике и подаче материала...харизма аж стреляет...
вот...про Дастофф даже говорить не буду-там все и так отлично.
angel.gif
gothicdoom
QUOTE(copycat @ Nov 4 2005, 01:39)
как ничего?
ну вы ваще даете)))
например, могу сказать,что вокалист Грейскэйла очень вырос....по технике и подаче материала...харизма аж стреляет...
[right][snapback]140748[/snapback][/right]

мне кажется, mon cheri, что в данном вопросе вы... ммм... несколько субъективны, non? wink.gif
[quark]
Вони рулять... smile.gif
Dalai Lama
Цитата([quark)
,Nov 11 2005, 11:52]Вони рулять... smile.gif
[snapback]141326[/snapback]

чим?

Модераториал: Dalai Lama он же Zen, не засоряйте форум
Poison-Girl
Повністю згодна з copycat! wink.gif wink.gif wink.gif
Обидва колективи дійсно "рулять"!! wink.gif
Чим? Суперова музика, цікаві тексти і неймовірний позитив, що йде зі сцени..smile.gif..
З нетерпінням чекаю обіцяних релізів альбомів..smile.gif.. wink.gif wink.gif

[quark]
QUOTE(Dalai Lama @ Nov 14 2005, 14:18)
чим?
[right][snapback]141637[/snapback][/right]

А просто музика прикольна... що ще треба?
Eshwell
Товарищи подскажите пожалуйста где можно качнуть полные треки "Пыльного Рая". Буду благодарен за любой ответ(в вежливой форме:-)).

С уважением Esh
Kiatlen
Дастофф. слышала только 2 песни... понравились.
тексты интересные.
-Gabrielle-
DH маю аж одну пісню - Невидимки...пісня дійсно "рулить"...з перших акордів з-асоціювалася з Флёром...давніше старався дістати ще якісь їхні композиції, але без успішно...
Gray/Scale маю теж не мало, не багато - 5 пісень...з-них подобаються тільки - I Am Alive(особливо вступ), Fairy Tale, One Of The Million...
Poison-Girl
2Eshwell - нажаль, де скачати музику DH вам не скажу, але можу запевнити, що невдовзі у продажі з*явиться дебютна платівка гурту і ви зможете в повній мірі насолодитися цією чудовою музикою.smile.gif))

Цитата(Kiatlen @ Jul 25 2006, 14:49) [snapback]169881[/snapback]

Дастофф. слышала только 2 песни... понравились.
тексты интересные.

Шкода, що тільки дві...ну, скоро, сподіваюсь, ситуація зміниться на краще.;-).
-Gabrielle-
Цитата(Poison-Girl @ Dec 23 2006, 16:00) [snapback]199682[/snapback]

невдовзі у продажі з*явиться дебютна платівка гурту(DH) і ви зможете в повній мірі насолодитися цією чудовою музикою.smile.gif))

Мммм....а невдовзы це коли?... mellow.gif ну просто вже дуже давно ъх шукаю а найти неможу...
Poison-Girl
Цитата(-Gabrielle- @ Dec 23 2006, 19:33) [snapback]199735[/snapback]

Мммм....а невдовзы це коли?... mellow.gif ну просто вже дуже давно ъх шукаю а найти неможу...

Можу вас запевнити, що весь музичний матеріал, що увійде до платівки - вже записано.smile.gif.
Зараз іде абсолютно нетворча робота щодо підписання всіх необхідних паперів, переговори з музичним лейблом і т.д.
Так що це "невдовзі" дійно настане невдовзі.smile.gif)))
-Gabrielle-
Цитата(Poison-Girl @ Dec 24 2006, 02:22) [snapback]199803[/snapback]

Можу вас запевнити, що весь музичний матеріал, що увійде до платівки - вже записано.smile.gif.
Зараз іде абсолютно нетворча робота щодо підписання всіх необхідних паперів, переговори з музичним лейблом і т.д.
Так що це "невдовзі" дійно настане невдовзі.smile.gif)))

Щиро вдячний за інформацію...буду ждати і надіятись (на те що не розчаруюсь цим альбомом)...
Poison-Girl
Цитата(-Gabrielle- @ Dec 24 2006, 21:18) [snapback]199963[/snapback]

Щиро вдячний за інформацію...буду ждати і надіятись (на те що не розчаруюсь цим альбомом)...

Ми також будемо сподіватись, що платівка вам сподобається.smile.gif))))
(має сподобатись, а як же інакше smile.gif))) )
-Gabrielle-
smile.gif...Ну якщо так тоды неодмынно сподобаэться,....("...а як же інакше")...
Poison-Girl
Цитата(-Gabrielle- @ Dec 25 2006, 22:51) [snapback]200202[/snapback]

smile.gif...Ну якщо так тоды неодмынно сподобаэться,....("...а як же інакше")...

wink.gif
-Gabrielle-
Dust Heaven Невидимки
Dust Heaven Прозрачный Человек
Dust Heaven Холод
Dust Heaven Невидимки [see her motion mix]
Dust Heaven Тихая Река
Dust Heaven Красный Чай
Dust Heaven Щедрик [mix]

Ось все, що зміг знайти...залишився задоволений і з нетерпінням чекаю а дебютну платівку...
Milleniumking
Дайте будьласка лінки - дуже хочу ознайомитися з хворчістю цих вокально-інструментальних ансамблів!!!
-Gabrielle-
Хотів от поцікавитись, а дебютна платівка ДХ уже вспіла вийти?...бо не терпіння аж роздирає smile.gif
Candle
По идее только макси-сингл "Невидимки"...Вся инфа выше...
Dark_Within
из DH у меня есть только демка "Невидимки". Очень нравится, хочу еще) Да, чем-то на Флёр похоже, но мне DH намного больше чем Флёр нравится. Флёр более.. холодный, скажем так. И тексты DH мне намного больше нравится. В общем, супер)
А Грейскейл нужно сподобиться послушать..
Київ після 12
там по ходу поет один и тот же человек что и во Флер))а вот Прозрачный человек эт да текст песни там действительно очень хороший а в остальном, ерунда..невидикми плоско..остальное тоже
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal