Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Оновлення?
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Оновлення?
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC TRANSLATIONS: lyrics, poetry, books etc.
OnT
Шановні редактори розділу перекладів, чому так давно не було оновлень?

Music: Clan of Xymox - There's No Tomorrow
Sauron
Оновлень не було через зайнятість редакторів. Крім цього в розділі плануються "конверсії" - перехід від мертвого HTML-ю до PHP+SQL і, відповідно, певна зміна дизайну, але цей перехід займе певний час.

Також останнім часом, нажаль, мені або не надсилають перекладів, або вони просто не доходять на translations (a) gothic . com . ua
Тому краще надсилайте їх на translations . ugp (a) gmail . com або на sauron . inbox (a) gmail . com
OnT
Можу надіслати декілька перекладів гурту Stillife.
А певний час це скільки)

Music: Inferno - The Queen of Dark
Sauron
QUOTE(OnT @ Oct 13 2005, 20:24)
А певний час це скільки)
[right][snapback]139369[/snapback][/right]

Надсилай!

А от скільки точно займе в мене цей "певний час" я, нажаль, не знаю. Якщо назбирається достатньо текстів, то я зроблю апдейт ще до переходу на скріпти.
SteelRose
Ждем апдейтов smile.gif
noskova
to Sauron

Я могу чего-нибудь ненужного перевести с французского.
Переводы же с английского нужно после меня перепроверять.

Так вот. Если что, могу помочь. Пиши в аську.
Olalla
Цитата(Sauron @ Oct 14 2005, 12:50) [snapback]139418[/snapback]

Надсилай!

А от скільки точно займе в мене цей "певний час" я, нажаль, не знаю. Якщо назбирається достатньо текстів, то я зроблю апдейт ще до переходу на скріпти.

ты еще Дьяволов не перевел? smile.gif
*2Drake
Ollala - я уже сам не помню, я посылал переводы Sisters of Mercy, или нет?
Sauron
Цитата(OnT @ Oct 13 2005, 20:24) [snapback]139369[/snapback]

А певний час це скільки)

Music: Inferno - The Queen of Dark

Час настав.
Тестова версія вже працює за адресою http://www.translations.gothic.com.ua/translations/
Планую ще дописати деяку функціональність, можливо поправити дизайн, внести всі переклади із старої версії і тоді нова версія замінить стару.
*2Drake
Гм. Что-то дело опять встало, аки вкопаное.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal