Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > а ячому не відкривається 3 сторіночка топіку Вєлікій Пєрєварот ?
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: а ячому не відкривається 3 сторіночка топіку Вєлікій Пєрєварот ?
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
а ячому не відкривається 3 сторіночка топіку Вєлікій Пєрєварот ? Сподіваюсь, що це технічна причина:+)
Gothera
Технічна. Ось і виявили перший серйозний баг форуму:) Напевно, тре було б лишити ліміт на об"єм повідомлення.
YourJesus
ні ні - то не технічна причина. насправді вітя вже і сюди добрався...

Music: блатнячки
я там зробила нову тему "як ви думаєте", де приблизно про це й писала. Хома в тебе не відкривається 3 сторінка? в мене взагалі вже не відкривається ДВІ теми, причому кожна політична. технічна причина і дивна закономірність?
Zavgosp
адміни і модератори підозріло мовчать..
Asirya
Так ми ж хвилюємося.....
Rigor Mortis
дааа... може шановний беобахтер нам все-таки шось скаже з цього приводу, га?
слухайте, а хто зберіг всі ті дискусіі? хочу все-таки почитати... можете і на мило...
Gothera
До Трупного Окоченения:)))
Можу і на мило, але в мене нет ну п-о-о-в-н-е гальмо:(
Rigor Mortis
та скіки воно там вже займає? короче буду дуже радіти:)
ше, доречі, цікаво, як це останній пост в пєрєваротє сьогодні, коли він вчора вже не відкривався...
Gothera
Підключення 9,6Кбит/с...то тобі не коники з гівна ліпити:)...але я спробую
Rigor Mortis
Підключення 9,6Кбит/с...то тобі не коники з гівна ліпити:)...але я спробую

:)) ну якшо надто вже страшно, то я, звісно, не помру, просто цікаво було:)
Gothera
Е-е-е. А пересилати по батареї, чи як?:)) Мила твого в мене нема...
Rigor Mortis
тю, я шо, його сховало? necrosis()gmx.de
Rigor Mortis
дуже вам дякую, пане готера:)
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal