Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: НЕКРОПОЛІС:ЧорнаЛіра 2005: Ваші пропозиції.
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Отож, панове готи та готеси. Свято буде.
Мабуть не у Збаражі.
Мабуть в середині травня.
Організатори чекають на ваші пропозиції, а саме:
1.
Кого ми хочемо почути і побачити (але не заганяйтесь типу Сістерс оф мерсі чи Кіркоров:). Реально буде привезти когось з поляків і можливо когось з німців. Не баблистих. Ваші пропозиції.
2. Що ви чекаєте від фестивалю?
3. Що ще крім музики?
4. Скільки ви за це все можете :)))) заплатити?
5. Чим можете допомогти (спонсори, промоція і т.д.)
Можна писати тут, або мені на мейлу.
Anna Wolf
1 хочу чогось драйвового , живого наскільки це може бути в розумінні готики.
2 чекаю готичного свята для своєї готичної душі та відчуття готичного щастя. о як написала! Чекаю всього що тільки можна . можна не багато, але щоб було багато різноманітного.
3 непогано було б крутити в окремому залі кіно причому з години як всі прокинуться і аж до ранку (фільмів то багато, вистачить).
Щоб данс-зал був окремо від виступів, чекаю на нормальне розташування людей або надання повної інформації щоб діяти самим, чекаю на нормальну кухню. Чекаю на літературні та театралізовані годинки.
4 ІМХО, ціна не повинна бути більше ніж 50 грн (як на цей рік) з нормальними гедлайнерами
5 Інформаційно можу провести анонс на декількох сайтах. музично, ну ти сам знаєш як.

Докладнійше прри листуванні... :)
Taghirion
1. decoded feedback який-небудь, попав на мера луні лише на останню пісню, про шо досі дуже дуже жалкую, наврядчи багато запросять:)
2. не був цього разу, тому мовчу. раджу прислухатись до критики та побажань тих, хто був:)
3. нічого:) я власне за те, щоб зконцентрувати зусилля саме на музичній частині, шоб не було таких приколів і проколів, про які я мав змогу тут читати, шоб виступили всі заявлені музиканти, не було проблем зі звуком і т.д.:)
und sonst... ну дискотека там вночі, читання якісь може як на хербстнехьте, але лише у днівний час і лише справді талановитих людей... коротше аби з музикою проблем не було, а чим розважитися люди і так знайдуть:)
4. думаю 50-70 грн. за насичену 2-3 днівну програму нормально, просто не пускати на халяву всіх підряд, не такі вже це й великі гроші, заплатять:)
5. ну... нічим;))
Tyrant
Мои пожелания:
1.Какой-то готик-рок или дэзрок, скажем, Cinema strange. Если CS это слишком круто, то предлагаю чехов XIII Stoleti, литовцев Siela, или поляков Deathcamp project.
2.Ожидаю возможности поселиться в нормальной гостинице в относительной близости от места проведения фестиваля, ну или чтобы транспортная проблема решалась. Хотелось бы удобства в номере и, в идеале, гарячую воду. Еще хотелось бы на фестивале мерчандайзинг фирменных дисков.
3.Ничего кроме музыки не надо. Никаких "показов", "литературных чтений" и т д. оно все равно почти всегда остается только анонсом, или не оправдывает ожиданий. Можно, впрочем, эпатажный и оригинальный перфоманс минут на 10-15.
4.50-100 гривен, в зависимости от того, насколько интересной будет программа фестиваля.
5.Не знаю насколько это можно назвать помощью, но охотно снова поучаствовал бы в качестве диджея. Еще мог бы помочь в подготовке и написании информационных материалов, то есть там, где требуется умение красиво писать и знания в области музыки. Больше ничего гарантировать не могу, поэтому и обещать ничего не буду, если бы у меня появилась возможность привлечь спонсоров или какие-то ресурсы для раскрутки готической музыки в Украине, я бы естественно их использовал на все 100%!

Music: WELLE:ERDBALL Nyntando-Schock
Gajdalager
1. Кому Вниз
2. Цікавого проведення часу (причому не за принципов "ввечері збараж/олесько/щетамщось, зранку дома", а більш менш безперервно).
3. Більше точок з їжею; паралельно з виступами інші заходи - читання, демонстрування ітд, щоб можна було пересидіти нецікаві гурти, також нормальне наметове містечко.
4. За Кому Вниз до 70, без Кому Вниз - до 50 :)
5. Сцену носити :)))
Taghirion
3. Більше точок з їжею; паралельно з виступами інші заходи - читання, демонстрування ітд, щоб можна було пересидіти нецікаві гурти, також нормальне наметове містечко.

от якраз не треба НІЧОГО робити паралельно, кому шо не подобається, піде пити пиво з друзями. я за те, шоб при бажанні можна було побачити все шо відбуватиметься.
Werewolf
Відповів мейлом
Anna Wolf
O! o! Tochno! Ya tezh hochu XIII Stoleti!!!!

Music: Maria Burmaka - Dosch
gruftie
1. хочеться побачити Coptic Rain, Das Ich, Cinema Strange, Fading Colors, Closterkeller, XIII Stoleti, ну і наші всі українські гурти, Куму Вниз, Грейскейл, Даст Хевен, Вінки...
2. Великої кількості гостей, колоритного місця проведення фестивалю, бо яка б не була програма, для мене дуже важливі присутні люди
3. .......
4. можу заплатити за 2 дні хорошого фестивалю до 100 гривень
5. промоцією серед музичних телеканалів і просто телеканалів
Lissa
1. КОМУ ВНИЗ, та більше наших команд, може 1-2 зарубіжних. Тре підтримувати й розкручувати укрготику.
2. Чекаю розвитку цієї справи, Україна мусить мати свою готику.
3. Крім музики тре робити нормальнй кухню й можливість спрокійно десь посидіти, відпочити, поспілкуватися.
4. під 100 за 2-3 дні нормально
5. хіба що як дизайнер-поліграфіст.
А що ви, панове, мислите про такий ВІА як ARTROSIS з Польщі?
А Deathcamp Project? А Desdemona?
A Diary of Dreams?
cyrill3

Мені подобається...
A Diary of Dreams?

Супер!!!
Anna Wolf
A як щодо Delight? Знаю багато людей, котрі точно саме на нього поїдуть

Music: AudiSile-Так
Lissa
Якщо будуть Даярі то я помру від щастя :)))
Werewolf
Diary of Dreams

Якщо вони будуть, то фестиваль збере найбільшу аудіторію, IMHO.

Music: Audi Sile - Так
Gajdalager
от якраз не треба НІЧОГО робити паралельно, кому шо не подобається, піде пити пиво з друзями. я за те, шоб при бажанні можна було побачити все шо відбуватиметься.

Харя від пива трісне :)))
В нас в Тернополі є така хороша штука - Рейвах www.reiwakh.org.ua, так от вони на концертах, бувало, робили 2 зали - в одному виступали гурти, а в іншому можна було пересидіти те, що не подобалось, там крутили музику, кліпи, різні відеоряди, виступали Бурдон, Зсуф ітд. Було класно, хоч і доводилось бігати між залами (шо там? - панки - на Бурдон, через 15 хв: шо там - панки - на Бурдон; ше через 15 хв: шо там - панки - шкода, Бурдон закінчився :) )
Тре підтримувати й розкручувати укрготику.

А добре було б там лоток з компактами укрготики поставити, думаю, воно б себе окупило. ше там футболки продавати, амулети etc - іноземці щасливі будуть.

Music: Blackmores_Night_-_Wish_You_Were_Here.mp3
Tyrant
А Deathcamp Project? А Desdemona?
A Diary of Dreams?

Diary of dreams и Deathcamp project - супер! На Артросис, Дездемону или, скажем, Делайт лично я не поеду, ни их музыка, ни сами эти группы на сцене меня абсолютно не впечатлили, имел возможность наблюдать их на Кастл-пати. Если есть возможность везти Diary of dreams - это будет, наверное, оптимальный вариант, так как их музыка имеет более широкую аудиторию, да и группа пораскрученее у нас, чем тот же Артросис. Ну а мои личные запросы я высказал уже выше. Все это разумеется имхо.

Music: WELLE:ERDBALL Deine Augen & Arbeit adelt
Ага, ідея про всякі футбілки і всякі побрякушки добра, ми її цього разу не реалізували.
І ще добре було б продавати диски. Я говорив попередньо з магазином КОР (є такий у Києві) але бачу, що вони щось забили і не приїхали, а могли б і заробити.
А ще така пропозиція. Під час самого фестивалю в першій половині дня, або в перший день фестивалю:
Екскурсії по Золотій Підкові - системі замків та оборонних споруд Львівщини (Олесько - Підгірці - Золочів - Унівський Монастир - Свірж). Вартість з екскурсосодом бл. 50 грн.
Werewolf
Хома, підтримую! Хотів тобі висунути таку пропозицію, коли писав листа, але забув %)

Music: Вежа хмар на Просто Радіо %)
havoc
Хочу ІІІХ Stoleti, Diary of Dreams, Artrosis. А Харя, як дехто каже, від пива не трісне ;)). З наших - обов язково Кому Вниз, яких ми мали часть не побачити )) у Збаражі, Ауді Зіле, Gray/Scale та Холодне Сонце. Приємно буде їх ще зайвий раз почути. А L'amme Immortele не реально було б з Австрыъ витягнути? Якщо серйозно?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal