Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Депресивна музика
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Депресивна музика
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Derek
Які на вашу думку найдепресивніші пісні?

для мене це:

Diary Of Dreams - Tears Of Laughter
Diorama - Masquerades And Faces
Flёur - Карусель
Wumpscut - Is It You (Scintillating Mixx)
Остання чудово сприймається під час перегляду новин, з якимись військовими діями.
а для мене вся музика шварцесцени, яка сумна не була, ніколи не пригнічує
а депресивна то ГО та Янка...ото пісні.. повіситься хочеться
Marooned
Virgin Black - Our Wings Are Burning

...але то вже не депрессія, а самий тільки несамовитий біль.
А взагалі, "депресія" - то хвороба, якої краще в себе не мати:)
але вона, марунде, вірусна і інколи можна підхопити невідомо де..:)
Lissa
Dark Sancvility
- весь, оце вже така туга....
xiwang
у мене це від настрою залежить та оточуючтоі атмосфери...
минулого літа я змушена була ночуапти з бабусею у лікарні у хірургічному відділенні... вночі в навниках слухала Цоя "чорний альбом", чи я к він там називається... лежу, слухаю тексти, дивлюся у нічневікно... такий сум охопив.. відчуття безвихідності, навколо скалічені люди.. стони у нічній тиші коридорів... в мене така дипресія почалася.. бр... мало дах не поїхав... отаке
gruftie
Skunk Anansie - We Don’t Need Who You Think You Are
Skunk Anansie - Tracy’s Flaw
Skunk Anansie - Brazen

Ну і багато іншого, як згадаю, то напишу
Останнім часом депресивної музики не слухаю

Music: Hocico "Signos De Aberracion"
gruftie
ААА.... забула головну депресивну музику останнього часу.. Cinema Strange, звісно

gruftie
І найдепресивніша композиція для мене - Skunk Anansie - She's my Heroin!!!!!

pl
i drowned in a stream of mourn - as the rain lifts
а в принципе вообще все, что у них есть

Music: nekromantix - curse of the coffin
Tyrant
SHADOW PROJECT Forever came today

Music: LACRIMOSA Einsamkeit
him - join me in death, невыносимая смесь любви, грусти и смерти, с первых же нот душу наполняет 100% pure финская меланхолия, грусть и тоска... =)

пошел создавать альтернативный топик... =)
him - join me in death, невыносимая смесь любви, грусти и смерти, с первых же нот душу наполняет 100% pure финская меланхолия, грусть и тоска... =)

пошел создавать альтернативный топик... =)

от шкода:)
Tyrant
2 Core

А меня депресируют всякие псевдоготические металы и т д. Как подумаю, что какой-то невежда посчитает это готикой - так и депрессия начинается!

А альтернативный топик мне больше нравится! =)

Music: SWANS The Burning world
xiwang
А меня депресируют всякие псевдоготические металы и т д. Как подумаю, что какой-то невежда посчитает это готикой - так и депрессия начинается!

борец за чистоту готики))
ngl
JOY DIVISION "I Know Nothing"
SWANS "A Hanging"

Music: ENDRAUM
RasmusGirl
Rasmus - In The Shadows
Evanescene - Bring Me To Life
HIM - Join Me In Death
xiwang
:)
sRAT
не могу пока вспомнить ни одной песни, которая была бы для меня "депрессивной"....может они и есть, но конкретного названия сказать сейчас не могу. а вот из самый грустных песен для меня хочу выделить Alphaville - Elegy

...
he will travel all the ways
that lead to the unknown lands
time has distorted his view
an amen in his due
...
Sceptic
Это напоминает поиск конфетки в бочке с говном. Найти то можно, но конфета дерьмом не является! Хотя Вы, раскопав ее во всем этом зловонном месиве, наверняка подумаете: "Какой хороший и редкий экземпляр говна я нашел (нашла/нашло)!"
Вот что мне напоминает попытка поиска "депрессивной" музыки среди "готик"-музыки.
Все что остается сказать - слушайте дум... ...фьюнерал

Music: "Burning Witch"
Anna Wolf
Void Of Silence
Вот что мне напоминает попытка поиска "депрессивной" музыки среди "готик"-музыки.

твоя речь напоминает слова фантазера, которому привидилось слово "готика" в названии темы... =)
кстати, что значит эта твоя фраза? ты считаешь, что готика по умолчанию - музыка депрессивная?..
Все что остается сказать - слушайте дум... ...фьюнерал

Скептік, а нашо ти це сказав?
Sceptic
Ну вот... Я остался непонятым... Хотел просто сказать, что на мой взгляд, немного глупо рассуждать о депрессивной музыке на готик-сайте. Так называемая "готик"-музыка никогда не была и не будет депрессивной. А для любителей дума есть другие урлы, хоть их и намного меньше (нормальных), чем для приверженцев "готики". А если у кого-то леденит душу слушая Сопор Аэтэрнус или еще чего-то такое, то тут остается только посочувствовать...

Слушайте Дум (Скептицисм, Новемберс Дум, Винтер, ....)! Это действительно завораживает!

Music: Doors- Morrisons Hotel
Derek
Оце на день народжені друга послухав Шифутінксього - Гаріт свічя (вроді так називається) - дуже сумна пісня, плюс ще була одна,назви не памятаю,але початок був такий:
"кагда мнє іспомнілась 16 лєт
мнє мама падаріла вязаний жакєт..."
от ця пісня дійсно дуже депресивна...
треба буде їх десь собі дістати...

Music: Wolfsheim - In Time
Скептік, шановний, по-перше ти не читаєш, шо тобі пишуть, або не думаєш, шо люди мають на увазі:))

а по-друге, тебе заворажує дума, когось іншого Моррисонс хотель..наприклад мене:)) так шо..це таке, індивідуальне:))
Sceptic
Дорзы - это, конечно, красиво.... но не депрессивно, хоть башкой о стенку бейся.

Music: Anathema - "A Natural Disaster" (2003)
Sceptic
Аналогично и Вирджин Блэк - красивый вокал, нормальная задумка.... Но! Не депрессивно это!

Music: Anathema - "A Natural Disaster" (2003)
давай порівняємо:)))

я сказала:

а по-друге, тебе заворажує дума, когось іншого Моррисонс хотель..наприклад мене:))

ти відповів:
Дорзы - это, конечно, красиво.... но не депрессивно, хоть башкой о стенку бейся

1. хіба "заворожувати" вже синонім "депресивно"?

2. ще раз прочитай і вдумайся:
Скептік, шановний, по-перше ти не читаєш, шо тобі пишуть, або не думаєш, шо люди мають на увазі:))

3. Не варто думати шо всі люди схожі на тебе:))) як казали в латинії де густібус ет колорібус нон есть диспутандум:)) тут виражають думки, а не спорять чи є депресивною та чи інша музика...

4. Поясни мені шо ти хочеш своїми ствердженнями довести? шо тільки та музика депресивна, яку ти вважаєш такою???:))
Sceptic
Так... Я уже начинаю злиться...

1.
а по-друге, тебе заворажує дума, когось іншого Моррисонс хотель..наприклад мене:))

В топике хотели обсуждать именно депрессивную музыку, как я понимаю, а если сюда каждый будет писать просто то, что ему нравится (не депрессивное), то получится полная лажа!

2.

Отчего-же? Прочитал! И учел пожелания трудящихся...

3.
тут виражають думки, а не спорять чи є депресивною та чи інша музика...

Тьху... Ну если эти мысли меня просто бесят, то я и высказываюсь соответственно (а бесят они меня исходя из пункта 1-го моего поста)... Тут уже Шуфутинского к депресняку относят... Да... Может он кому-то и нравится - пожалуйста слушай... Но это не депрессивная музыка! Вот мне, например, Dying Fetus нравится, однако, я его здесь не упоминаю потому, что это НЕ В ТЕМУ!!!

4.
Поясни мені шо ти хочеш своїми ствердженнями довести? шо тільки та музика депресивна, яку ти вважаєш такою???:))

Я просто не видел, чтоб в этом топике упоминались действительно, на мой взгляд, депрессивные группы (альбомы). Вот и остается только посочувствовать жалким людишкам, которые не слышали нормальной музыки.

Music: My Dying Bride - "The Angel And The Dark River"
Скептику, а шо ти так нервуєшся?:)) в тебе якісь особисті проблеми?

Я просто не видел, чтоб в этом топике упоминались действительно, на мой взгляд, депрессивные группы (альбомы).

Піп...:)) зверни увагу, навіть ти з твоєю радікальність, використав словосполучення "на мой взгляд:)) Отож зроби висновки.
І не нервуй....а то піна з рота може в клавіатуру потрапити, ще техніка зламається:))

Вот и остается только посочувствовать жалким людишкам, которые не слышали нормальной музыки.

йоу, діджей, а шо ти називаєш нармальнай музикай?:))
Sceptic
Не точно выразился... Следовало сказать: которые не слышали нормальной депрессивной музыки.
Не точно выразился... Следовало сказать: которые не слышали нормальной депрессивной музыки.

а пофіг:)) то шо ти називаєш нормальною депресивною музикою?
Sceptic
По большей части это дум... Первое, что приходит в голову - "Skepticism", "Dolorian"... Недавно накачал (под впечатлением сейчас) "Thergothon" - немного туповато, но вцелом очень красиво!

Music: урчанье в животе в предвкушении обеда
По большей части это дум... Первое, что приходит в голову - "Skepticism", "Dolorian"... Недавно накачал (под впечатлением сейчас) "Thergothon" - немного туповато, но вцелом очень красиво!

а для мене красиве та депресивне - це взаємовиключні поняття. Наприклад, Янка - талановита співачка, але те про шо вона співає - то не краса, то вивернутий світ, шо вважається нормальним, то гідко й депресивно.

а вся музика шварцесцени, як би вона не була зафарбована - печально, сумно, нахабно, сексуально - вона ніколи для мене не буде депресивна. Навпаки, вона надихає і дає сильний поштвох до життя та самоствердження.

а от коли я чую в маршрутівці шось на кшталт: "Угастітє даму сігарєтай, сігарєта тлєєт двє мінути" чи якийсь інший шансон - тоді мені так стає мерзотно...чим не депресивна музика?

тож у кожного своя депресивність:))
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal