Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Что это за символ ??
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
blossom_slut
Прошу помощи.Не судите только строго,я-не гот.Я неопанк.Или начинающий гот(уже).Вот полазила в этом и в ещё нескольких готических сайтах и просто таки наполнилась симпатией и интересом к готической субкультуре.Купила подвеску с символом.Очень милая показалась,а сама,тьфу дура,не знаю что это и значит....может это совсем и не готический символ...Вобщем,look here :
http://img.lj.com.ua/penny-lane/gothic.jpg
Заранее благодарна за внимание.
http://symbolist.ru/rus/cross/iron

вражає те, шо люди з доступом до інтернету не можуть дати собі ради.
blossom_slut
дуже дуже дякую.

*Чого ти,кицюнечко,плачеш?
Чи їсти чи питоньки хочешь ??
"Чого ти,кицюнечко,плачеш?
Чи їсти чи питоньки хочешь ?? "

киць не знав шо на пиріг
треба тісто. а не сніг:)
blossom_slut
do you know the whole thing?

плакала киця на кухні
аж у неї очиці попухли
Чого ти,кицюнечко,плачеш?
Чи їсти чи питоньки хочеш ??
Не хочу не їсти,не пити!
Сам повар сметанку злизав,
А на мене,кицюню,сказав!
Хотів мені лапки побити.
Чим же я тепер буду ходити??

*))

Music: Evanescence-Missin'
я знаю українські віршики, дякую:)
Lissa
"Дайте мне ту висюльку, где буквочка А в буквочке О"
Из БЖ юмора)))
blossom_slut
так,це було тупо.я ж визнала.
мені він просто дуже сподобався,i couldn't help myself...
та ладно, ніхто ж нічого. Твоє діло де й шо купувати
blossom_slut
Я теж так вважаю,дякую.
Маю зазначити,що мій символ,а верніше його значення мене трохи здивувало.ВВажала ,це щось тевтонське або кельтське.І не військове !!
forever_autumn
Це наскільки я знаю мальтійський хрест, навіть не здогадуюсь яке він має відношення до готики, мабуть шо ніякого))

Music: Нічого
Zen
Я теж так вважаю,дякую.
Маю зазначити,що мій символ,а верніше його значення мене трохи здивувало.ВВажала ,це щось тевтонське або кельтське.І не військове !!

вельветвамп навела дуже дивне посилання на трактування цього символу. так, звісно ця форма хреста використовувалася у німеччині (але і не тільки). проте, вони багато які потужні символи використовували, ту саму свастику (свастя), наприклад, але це не означає, що вони їх всі вигадали...

отже, і цей хрест є дуже давнім символом, його це називають мальтійським. трактування його займе дуже багато місця. якщо коротко, то це символ [творення] матеріального світу з першоджерела... чотири кінці - це чотири виміри, що розходяться в різні боки, розширюючись при цьому (expanding universe)...
чотири кінці - це чотири виміри, що розходяться в різні боки, розширюючись при цьому (expanding universe)...

Зен:)) я розумію шо ти знаєш шо таке символіка хреста, багато людей знають про це і про роль та значення не тільки хреста а і взагалі первинних символів :))
а я дала один з лінків стосовно КОНКРЕТНОГО хреста:))) якшо тебе чимось не влаштовує трактування автором німецького хреста, звернись до нього:)
Zen
дик, а я теж не про хрест як такий казав, а про КОНКРЕТНИЙ. просто навіщо наводити посилання на НЕПОВНІ інтерпретації?

он, про свастику він там докладніше написав. а міг би так само як із "залізним хрестом" все до гітлера звести...
Melobiy
на томуж таки symbolist.ru є й мальтійских хрест http://list.symbolist.ru/rus/cross/maltysky і він має зовсім інший вигляд аніж отой залізний. отож пані та панове вони схожі але різні... а blossom_slut купив собі залізного хреста, а не мальтійського...
дик, а я теж не про хрест як такий казав, а про КОНКРЕТНИЙ. просто навіщо наводити посилання на НЕПОВНІ інтерпретації?

Зен:))) а шо в твоєму постінгу вказувало на конкретний хрест?:)

вельветвамп навела дуже дивне посилання на трактування цього символу. так, звісно ця форма хреста використовувалася у німеччині (але і не тільки). проте, вони багато які потужні символи використовували, ту саму свастику (свастя), наприклад, але це не означає, що вони їх всі вигадали...

отже, і цей хрест є дуже давнім символом, його це називають мальтійським. трактування його займе дуже багато місця. якщо коротко, то це символ [творення] матеріального світу з першоджерела... чотири кінці - це чотири виміри, що розходяться в різні боки, розширюючись при цьому (expanding universe)...

судячи з цієї інформація я могла б уявити будь-який хрест:)) від андріївського до голгофсьокго:)) ти говориш загальними реченнями:))
Мені здається шо ти просто, володіючи інформацією про символіку хреста, хотів це показати :-P
blossom_slut
Така полеміка.
не очікувала)))
Все одно всім дякую!
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal