Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Полин Квітне: Збірка Українського Даркфолк
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Danner
Львів-Одеса, серпень 2004. На початок 2005 року планується видання обмеженим накладом першої збірки українського даркфолк "Полин Квітне" за участю груп Вежа Хмар, Замкова Тінь, Sorrow Expert, The Litz та інших виконавців. Більш докладна інформація про проект, умови участі в збірці та контактні адреси укладачів опубліковані на сайті компіляції www.dark-folk.org.ua. В подальшому, там само з'явиться інформація про всіх учасників та дистрибуцію видання. Також будуть викладені ознайомчі МР3 треки виконавців, не представлених на сьогодні у мережі. Ми запрошуємо до співпраці музикантів, авторів, дистрибуторів та інформаційних спонсорів у мережі та за її межами.
Крім офіційного сайту його та розсилки новин, вся інформація про збірку буде проходити у мейл-листі групи The Litz thelitz-subscribe@yahoogroups.com, форумах Fleur.Kiev.Ua, Shadowplay.Ru та Gothic.Com.Ua.
Danner
На сайті Збірки Українського Даркфолк створений мейл-ліст.

Адреса: ukrainian-dark-folk-subscribe@yahoogroups.com

Щоб підписатися, відправте порожній мейл на цю адресу. Ви отримаєте лист із проханням підтвердити бажання долучитися до групи. Відішліть відповідь на нього (Reply, -> Send).

До зустрічі.
Дякую.
я б залюбки купила таку збірку...а чи можна отримати шанс бути впевненою шо один екземпляр мене дочекається:)?
а що з мейл листом я не зовсім зрозуміла (мабуть через температуру:) долучитись до чого конкретно? то розсилки?
Danner
Обов'язково дочекається :) Головне, Ти його дочекайся :)
Я Тебе підписав на розсилку.
Не хворій.

Music: ...тает стаей тайной ставших минут...
моє велике дякування:)
Danner
20.08.2004 - Начал работу официальный сайт компиляции. Выложена информация об участниках проекта и ссылки на их официальные сайты, а также ознакомительные МР3 треки не представленных в Сети исполнителей: Aлександры Лосевой и Sorrow Expert.

http://www.dark-folk.org.ua
ukrainian-dark-folk@yahoogroups.com
подивилась:) красиво написано..романтично, я таке люблю:)
я взагалі закохалася в українську культуру сучасну і модернову..огиду викликає тільки затяганий до блиску шевченкінизм

а чому сайт російською?
Пропоную до цього чудового складу долучити Ворождень (Київ) та Некраїна (здається Одеса). А завваги Оксамитової Упириці слушні, пане Данер.:)
Danner
>а чому сайт російською?
- Дисклеймер розсилки новин - cut here -
Увага: Офіційними мовами розсилки є українська та російська. Ми відповідатимемо на Ваші запитання і коментарі найбільш зручною для Вас мовою. Проте, для оперативності та зручності багатомовної аудиторії мовою наших екзотеричних повідомлень буде російська мова. Найголовніші наші повідомлення будуть подані двома мовами. Дякуємо за Ваше розуміння.
- сut here -
Основи сучасної драми як документ, езотеричний за своєю суттю, буде перекладений українською при першій можливості.

>Пропоную до цього чудового складу долучити Ворождень (Київ)
Ніколи про них не чув :( Є записи в інеті?

>та Некраїна (здається Одеса)
Ну невже Ти думаєш, що я проігнорував Некраїну? На жаль, на сімдесят процентів Некраїни не буде, я розумію, як це звучить, але залежить це вже не від нас.

Music: Полин Квітне v0.208
Danner
26.08.2004 - Трекліст промо-диску збірки виглядає наступним чином:

1. Вежа Хмар - Дай Мені Води
2. Замкова Тiнь - Остання Походна Пісня (live)
3. Sorrow Expert - Заблудившийся Ребенок
4. Александра Волох - Заговор от посещений мертвыми
5. Александра Лосева - Шила Мама Саван
6. The Litz - Стирач

В розділ Про проект викладена українська версія тексту Основи Сучасної Драми (Виправдний документ).

Дякую.

Music: Янгол та Темна Ріка, а також ВІА Роксетт
Danner
Цікавий лінк доданий до відповідного розділу

http://darkindustry.darkside.ru/articles/butov.htm - Статья Михаила Бутова о постиндастриал, опубликованная в журнале Новый Мир.
Anna Wolf
Danner, ти ж про Ірій не забудь :)

Music: Audi Sile "Народ"
Danner
Ірій дуже хороша група, але, на дикий мій жаль, позаформатна...
Anna Wolf
ааа иии Ірій позаформатна? :( жаль дуже жаль
формати формати вузьки рамки...
я тендітна і струнка....
stranger
2 Danner

btw, davno pora bulo...) project dijsno potribnij i originalnij, osoblyvo na foni zrostajuchoji lubovi do kopijuvannya... s "massyvnym" info support i gruppamy dopomozhem...) kidaj na email info dlia anonsa i banner...

Music: Komu Vnyz - Maja vira
боже я навіть не знаю хто такий Олександр Волох та Олександра Лосєва! шейм он мі:)) А шила мама саван страшно звучить..
Danner
>osoblyvo na foni zrostajuchoji lubovi do kopijuvannya...
Не зрозумів, що Ти маєш на увазі?

>kidaj na email info dlia anonsa i banner...
Полетів...
Danner
>хто такий Олександр Волох
Це вона - Олександра. На збірці порівняно багато Олександр, хоча не настільки багато, як хотілося б... :(
Werewolf
Про "Некраїну": сьогодні отримали дозвіл на включення гурту до збірки.

Music: Skinny Puppy - Immortal
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal