Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: День рождения. Праздник или нет?
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
xiwang
вопрос навеян раздельчиком "Happy Gothday to"

всем извесно, что разные люди по разному относятся к своим бездникам: отмечают - не отмечают, любят - не любят, а некоторые посто ненавидят этот день) ну это личное дело каждого - я не спорю.
но вот в чем штука. при регистрации на форуме многие написали дату рождения) значит ли это что их можно персонально поздравить и не вызвать при этом неготивной реакции?

а каково ваше отношение к этому "факту вашей биографии"?

я, как фаталистка, мирюсь с этим, и мне приятно получать искрение поздравления, подарки. ну и устроить небольшой тарарам))
xiwang
пречитала пост. мдаа. и где я научилась так коряво выражатся))
gruftie
Я втікаю від всіх геть на своє день народження. Особливо ненавиджу слухати "Вітаємо тебе... бажаємо".. тьфу!
Не люблю, коли дарують квіти.
Не люблю, коли в цей день виявляють до мене особливу увагу, від цього віє чимось нещирим. і взагалі - не терплю я своє день народження і крапка

Music: Clan of Xymox "Farewell"
gruftie
Xiwang, выражатЬся :)))
хоч я і не спец з російської, але око ріже якось
xiwang
2 gruftie
вот в том то и дело, что по другому я не могу выражатся в последнее время((

и еще, зачем ты тогда повесила в своем профиле дату рождения? а?
gruftie
Ну, насправді, я повісила дату народження не для того, шоб мене всі всі вітали!!! :)))))
Просто якось механічно, коли заповнюю форму, то пишу все, шо просять заповнити :)))
Та й віртуальні привітання не такі страшні для мене, як реальні.. і так близькі люди знають і без форуму про мій дн, а всім іншим наплювати, от і все

Music: Clan of Xymox "Farewell"
gruftie
Правда поле про готику я вирішила взагалі не заповнювати, бо ліньки було "сочинять"
xiwang
:))
Olalla
2xiwang: в инете много сидишь? :) такое косноязычие наступает у людей которые долго общаются в инете, фразу становятся а-ля оторви и выброси :) люди начинают мыслить образами и эмоциями а не словами

ДР - он и в африке ДР... и то как его отмечать зависит от настроя...

Music: Juno Reactor "Song For Ancestors"
xiwang
ну я не очень много сижу в инете.. аська может работать пол дня, но этоне значет что я безбожно лажу по инэту

вернемся к ДР))

вот вам пример:
я читаю что у господина Х сегодня ДР. поздравляю его. а он этого терпеть не может. получается небольшая накладка((

отсюда вівод-предложение: если не хотите что бы малознакомые люди поздравляли вас с ДР, не вешайте дату этого события в сети))
gruftie
я думаю гаспадіну Х буде приємно, бо в момент привітання йому не треба буде корчити ввічливі рожі, чи запрошувати тебе на пиво в честь свого дня народження :)))
Derek
Я не люблю ДН ні своїх ні чужих. Після депресняк хапає. От як зараз...
Та й взагалі хто ми такі щоб святкувати свої деньнародження, таких деньнародженів у світі є міліарди.

Music: Diary Of Dreams - Tears Of Laughter
Derek
вибачаюсь за неуважність... "Після них депресняк хапає" :))

Music: Diorama-Said But True
"the lamest~001"
2Derek
"Після них депресняк хапає" :))

Та знаємо, після чого;)

2xiwang
ну я не очень много сижу в инете..

А работа с общением на английском языке никак не связана? От этого тоже построение предложений меяется...

я читаю что у господина Х сегодня ДР. поздравляю его. а он этого терпеть не может. получается небольшая накладка

Многие люди не любят праздновать день рождения, т.к. их смущают именно организационные моменты. Куда меньшее (имхо) число людей не любят сам факт ДР. Если г-н Х из второй категории, то почему он строем не хо/зачеркнуто/ дата рождения в инфо есть, а даже тонкого намека на предпочтения (имхо, даже фобии;)) нет? Эдак можно нарваться, я утрирую, на нелюбителя дождя (попробуй с таким о погоде поговорить;))

Music: Monk&Canatella - Darkus Twisted
Gothera
Во, во, точно. Святкування ДН то найгірше. Все має бути невимушено і просто.

Я, наприклад, не святкую свій ДН останні 5 років. Не святкую в загальноприйнятому значення того слова - нікому про дату ДН не кажу і нікого не запрошую. Хто захоче, той неодмінно зайде з пивом, або зателефонує. Ті хто не знає і не взнав раніше - їм то не потрібне.
Позитив такий: для певних людей зникає проблема походу на твій ДН (якщо він цього не бажає, а відмазатись нема як), їм також не треба вигадувати побажання (чи повторювати банальне "щастя, здоров"я і т.д.") і зникає проблема вибору презента (то для мене найгірше). Мені ж тоді не треба вдавати, що вірю в нещирі побажання.

А просто привітання в мережі - приємно і ніяких зобов"язань:).

>отсюда вівод-предложение: если не хотите что бы малознакомые
>люди поздравляли вас с ДР,не вешайте дату этого события в сети))

звідси висновок-запитання: навіщо вітати малознайомих:)?

А взагалі народження - перший крок до смерті. То з чим вітати?

Music: Moonspell - Abysmo
nightfall
birthdie штука цікава... я люблю дні народження близьких знайомих... ходити вибирати подарунки, придумувати побажання... але не люблю всі ці посиденьки за столом. дурні теревені, гори брудного посуду. найприкольніше - це привітати людину, подарувати подарунок і кудись змилитись...

а свій birthdie не люблю... я завжди стомлена від безкінечних дзвінків по телефону, гостей... до того ж мені завжди хтось псує настрій :(
xiwang
**А взагалі народження - перший крок до смерті. То з чим вітати?

вітати з тим що ті прожив цей складний рік.. а у деяких випадках - вижив. не здався, не вбився...
можна по різному ставитись до цього.
а я теж не люблю ДР зазвичай через те, що мені незручно коли мене вітають...часто то нещиро і тільки тому, шо так має бути...часто сама не люблю вітати, бо теж нещиро виходить - не так багато в світі людей, яких я вітаю бо сама так хочу
але цього року в мене було кльове ДР...
xiwang
...часто то нещиро і тільки тому, шо так має бути...

(я навчилась тут цитувати..)

ось... нещирість...
а ще не приемно, коли треба "виставляти" на роботі(( бррр....((

офтоп(Тоню, так що там з аською...якийсь меседж від тебе прийшов, але я тебе не бачу як і раніше((()
не бачиш??:) дивно..не знаю зараз спробую:)
Lissa
ДР то тільки ТВОЄ свято, але мені все одно якось не по собі, коли, наприклад у оцей день заставляють працювати й можуть нагиркати... Може піти дощ, може похолодати...
Але приходиш додому, а там тебе зустрічають й вітають люди, для яких твоє існування дуже важливе, й це й їхнє свято теж... і тоді ти відчуваєш. що своїм життям ти робиж їхнє життя кращим й щасливішим... Можна любити свій ДР хоча б тому, заради цього відчуття...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal