Arcto Promo представляє київський концерт легенд світового неофолку в рамках туру по Росії та Україні – 30 червня 2013 американці Blood Axis на сцені клубу SkyHall!

Blood Axis – чи не останні класики пост-індастріелу та неофолку, котрі ще не дістались до країн СНД. Тому їх приїзд – одна з найочікуваніших подій для багатьох. Але мова тут не лише про класику, скільки про культовий статус: проект Майкла Мойніхена не створив музичний канон, але акумулював сенси працюючи в якості системи «свій-чужий». Blood Axis – це культ, Blood Axis – це пароль.

Перший альбом Blood Axis, «The Gospel of Inhumanity», вийшов в 1995-му та представляв з себе гордий та нахабний колаж з фрагментів Прокоф’єва та Баха, голосів Езри Паунд та Чарлза Менсона, семплів з «Механічного апельсину» та віршів Ніцше. Наскрізні теми – соціал-дарвінізм, право сильного, нордичні ритуали та презирство до сучасності. Дивовижна справа: Мойніхен нічого не вигадував, просто взяв відомі елементи, розмістив поруч і вони вступили в ланцюгову реакцію. Ланцюгова реакція зазвучала по-варварськи прекрасно.

Час концерту: 30 червня 2013, 20:00.

Місце: клуб SkyHall, вул. Маршала Малиновського 24/10, розважальний комплекс «Дивосвіт» (ст. м. «Оболонь»).

Квитки:
- - 250 грн. в попередньому продажі
- - 300 грн. в день концерту

Ексклюзивний онлайн-партнер з продажу квитків – Concert.ua - http://www.concert.ua/eventpage/Blood_Axis.

Подія в соцмережах:
http://www.facebook.com/events/530354370328899/
http://vk.com/bloodaxiskiev13
http://www.lastfm.ru/event/3483498+BLOOD+AXIS

Більше детальної інформації тут - http://www.gothic.com.ua/Events/Announceme...-kiev-2013.html