Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Міняю HIM...
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Міняю HIM...
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Taghirion
У мене є HIM "Love Metal" (купив на свою дурну голову).

Шановні хімоманки, хімомани і не тільки! Якшо Ви досі не маєте цього прекрасного і дуже душевного альбому, я з радістю обміняю його на шо-небудь (тобто на інший диск).

Чекаю пропозиційsmile.gif
Lament
А нафиг покупал? И что, так не понравилось? И вообще, это было очень неприлично с твоей стороны заводить такой топик...
Taghirion
О, почалосьsmile.gif

Та не купляв я його... Купив якусь херню, яка ніби мала бути класною, а потім хотів поміняти, а тей мудак не захотів ні на шо міняти окрім НІМ (ну ше можна було на Шакіру і т.д. але під впливом топіка Кора про цей альбом я обрав НІМ).

ОК, може я не дуже коректно все це висловив, але я серйозно.
Tyrant
2 Lament

А что плохого в том, что человек хочет диск поменять? Это его право, не понравилось ему, так что делать? И вообще, по-твоему у Хима есть какой-то особый имунитет, то есть, все можно критиковать, а вот Хим нельзя?

2 Taghirion

Все нормально, ты ничего грубого или некорректного не говорил имхо.
Lament
Tyrant, я конечно не собираюсь с тобой опять ругаться, но уж извини, это я скажу. Затрахал уже. Твое отношение ко мне и к музыке, которую я слушаю уже все давно поняли, по-этому тебе в этот разговор влазить было совсем не обязательно. Я понимаю конечно, что вы с Taghirionom от обсырания ХИМ кайф ловите. Я думаю, вы все-таки не маленькие дети и вам не нужно обьяснять, что такое корректность... .
Death Agony
я тащусь! )))

2Tyrant: вы мне нравитесь всё меньше и меньше, если вам интерессно.

2Lament:Вы мне нравитесь всё больше и больше! )))
Tyrant
2 Lament

Вот мне интересно почему на основании одного факта, что я критически отношусь к Химу, ты считаешь, что я плохо отношусь к тебе, учитывая что я тебя вообще не знаю?

И что, если тебе нравится Хим, так все должны пасть ниц и зафанатеть от этой группы? Ну уж извини...

А вступился я за Taghirion'а, потому что ты на человека ни за что, можно сказать, набросилась, нельзя нападать на человека только потому что ты не согласна с его мнением. Тем более, если ты говоришь о корректности.

2 Death agony

Мне как-то не очень, сорри!
Taghirion
2 Lament

Та я б тебе розцілував би якби ти в такому самому топіку міняла наприклад Lacrimosa "Einsamkeit" і мені чесно кажучи плювати було б, якими словами ти це виразила

При чому тут обсирання?! Обсирати мені подобається блатнячок, російську гнусну попсу - це я справді люблюsmile.gif

І справді, чого ти взяла, шо Tyrant не любить тебе особисто?

2 Tyrant

дякую за підтримкуsmile.gif

2 Death Agony

а тебе я чесно кажучи не розумію, бо якраз у цьому топіку Tyrant висловився дуже коректно (я кажу це не тому, шо він став на мій бік, а тому шо так воно і є)
Death Agony
2Taghirion: я виказав тільки своє, як ви кажете, ИМХО.
Karisia
2 Taghirion

В якому місті ти живеш?
Taghirion
2 Karisia

вважай, шо в Києві
Karisia
Трішки далеченько
Melobiy
to Taghirion

Извиняюсь за переманивание HIMофанов smile.gif у меня таже проблемка smile.gif

to all

Меняю на шо угодно (ну почти на шо угодно) mp3 disc с HIM&Muse (два в одном)

HIM:

1998 - Greatest Lovesongs Vol 666

2000 - Razorblade Romance

2001 - Deep Shadows & Brilliant Highlights

Muse:

1999 - Showbiz

2001 - Origin of Symmetry

2002 - Hullabaloo

Могу поменять даже на болванку smile.gif А лучше на 69Eyes smile.gif любого формата...
Taghirion
2 Karisia

дуже шкода

2 Melobiy

зате у тебе "Love Metal" немаsmile.gif

можу поміняти для повного комплектуsmile.gif))
Melobiy
to all:

ДЕ ВИ СЛАВЕТНІ ХІМОФАНИ ТА ХІМОФАНКИ (трохи не написав хімопанки, а булоб цікаво smile.gif)) ???????

Так всі цього ХІМА обожнюють, а на ділі нуль... Тут майже шарово дается стільки музону, а ви мовчете... То може хім купляють тільки такі обожнювачі як я та Taghirion smile.gif

to Taghirion:

T>зате у тебе "Love Metal" немаsmile.gif

T>можу поміняти для повного комплектуsmile.gif))

Страшно дякую але мені і свого досить smile.gif Я й це так до кінця і не дослухав smile.gif невитримав sad.gif
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal