Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Кладбище
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2
^V^DarkNess^V^
Кладбища - место, где можно отдохнуть от суеты, от людей, от серости и тупости, насладиться красотой крестов, надгробий, памятников и склепов.
Меня доводит до бешенства когда на надгробии или памятнике я замечаю надписи типа "тут были готы". Ни один уважающий себя гот никогда не станет такого делать - готы приходят на кладбище для того чтобы созерцать красоту, а не портить ее своим желанием самоутвердиться и рассказать все что он был на кладбище. Если бутылки и окурки еще можно убрать, то надписи уже так просто не удалишь.
Candle
Ну а если совсем неготично, можно фоткаться и бухать. Если хоть чуть-чуть готично, то можно фоткать могилы и думать о смысле жизни.
Фу, как стандартно, тошнитЬ.
Martina
я туду убегаю...от людей...от семьи ..от друзей..от всех.....просто гуляю мне там спокойно .....есть возможность подумать как жить дальше.....ну это если сильный депресс..а так не шляюсь я и потрвей не пью там....уж очень это извини попахивает пионерией и ..химом)
Candle
Цитата(Martina @ Aug 4 2006, 14:33) [snapback]171963[/snapback]

уж очень это извини попахивает пионерией и ..химом)

Вот и я том же...Хотя сама пока октябренок.
Чорний ангел
Між іншим кладовище чудово заспокоює нерви всі проблеми стають мізерні.що є наша щоденна метушня у порівнянні з вічністю?Хоча не всі розуміють-вилажу(на каблуках важкувато по корчам пересуватись)я колись з кладовища(по дорозі додому воно,маленьке таке,затишне,давно нікого новенького не хоронять)на зустріч мені мужик(на підпитку)а вже сутінки...То він аж сахнувся-думаю тепер не буде напідпитку по кладовищам никатись.А пити на кладовищі не варто-це вже повірте моєму сумному досвіду...

А взагалі є багато чудових місць для прогулянок і окрім кладовищ.В Чернігові-Чорна Могила,П'тницька церква(невеличка і затишна,народу майже нема,Українського Патріархату),а за Політехом є цікава будівля що трохи нагадує замок(особливо вночі)1
_#_Listat_#_
2 Чорний ангел Тут якраз вже було написано що готи РОБЛЯТЬ на кладовищі. А Ви будьте обережні гуляючі в самотності в таких місцях- мало що може статись...
uliss
а що? я люблю блукати ночами в самотності також...
доречі замітив різниця в видаванні шуму коли людина сама і коли людей 2 або більше дуже велика...тобто коли ти сам, ти дуже тихий, дуже мала ймовірність, що тебе хтось побачить(особливо, якщо ти в чорному), почує, приїбеться...єдина небезпека, що якщо ти встрягнеш в якусь халепу (в яму якусь провалишся) ніхто не зможе покликати на допомогу...
Чорний ангел
Та ну,яка там допомога,дочекаєшся від них усіх...Як у яму провалишся то заступом по макітрі дадуть та ще й прикопають.Люблять усі вони нашого брата...
Toxer
А по мне так кладбище хорошее место когда надо что-то обдумать, переговорить с кем-то или устроить романтическое свидание т.к. на нём гораздо реже можно встретить тех кто может тебе помешать в осуществлении всего вышеперичисленного, чем в любом другом месте
GLюка
а мы просто ходим туда просто мороженое с пивом употреблять!!А что тут такого???А раз зимой играли в прятки на старом заброшеном еврейском кладбище!!тамприкольно wink.gif
uliss
токо шо просмотрел фильм "кл. дом. животных", жутковатый, ггг
а вааще у меня кладбище ассоциируется с тишиной, спокойствием, и потому ходить бухать там, както тупо, как помне (может потому что не люблю бухать?)
EMIL
Цитата
Я хотел бы спросить что нужно делать на кладбище. И какие ощущения когда
его посещаете

На кладовищі можна слухати музику , а якщо прийшов без плеєра, то тишу. Це все дуже індивідуально: комусь там подобається писати вірші, комусь думати про померлих друзів/родичів, хтось прийшов просто за компанію, хтось шоб заспокоїтись.Це не має бути ритуал,по-моєму можна бути готом і не ходити на цвинтар.Це не має бути якийсь ритуал.
А відчуття...Час ніби зупиняється, там ти можеш бути сам собою.Ще й хороше місце для гуляння з дівчиною.
Gothic Lady
Цитата
Мабуть гноїтися в гробу і розводити черв"ячків!!

Да-да,эт точно))

Мне лично очень нравится на кладбищах...особенно на байковом...там очень приятная атомсфера для уединения.
X666
QUOTE (Gothic Lady @ 20.06.2008, 13:15) *
Мне лично очень нравится на кладбищах...особенно на байковом...там очень приятная атомсфера для уединения.

Только уединяйся на могилах своих бабушек и родителей – лично мне неприятно будет, если кто-то будет уединяться у моего родственного склепа.
liora
Там спокойно и тихо... Люблю там слушать шум листвы и тишину. Просто посидеть ,посетить родственников.
Greyhunt
А мне лес подходит. Никого нет вокруг, ДОТы рядом... И тишина... Красиво.
Dark_Within
ДОТы? DotA allstars by CrazyFrog?) конечно, лес там красив, но всё же горы, как по мне, лучше и спокойнее)
Aleks
А еще горы величественные, как и готы.))
Dark_Within
угу. горы одиноки как готы. и головы "шапки" у них отмороженные.
Aleks
Обидели, обидели деструктивные философы бедных беззащитных готов.
Lviv_crow
Цитата(Lost_in_tears @ 28.01.2006, 21:06) *
ха... да много чем можно занятся на кладбище...
ну например откопать немца и забрать себе анкх. smile.gif.
или попинать гробы фашистов...
главное - фантазия.

Гатішно дальше немає куда. Мені побарабану кому належить ця могила чи фашисту, чи ще комусь. І фашисти вже отримали своє. Хоч би як ми їх ненавиділи, але таке з могилами робити не можна, це вже називається вандалізм (могильний фашизм) , нічого спільного з готами не має.
Гот має поважати кладовище і померлих.
А що можна робити, так це спокійно провести час, по фоткати цікаві могили, послухати пісню вітру і цвинтарних трав. Наприклад я просто гуляю і заспокоююсь. Шукаю могили з цікавими епітафіями ітд.
EMIL
Ти на якому цвинтару гуляєш? Личаківському?Мені Личаківський трохи надоїв, хочу знайти для себе новий, щоб було хоч трохи страшно, бо Личаківський зовсім не містичний.
Lviv_crow
Цитата(EMIL @ 7.07.2008, 11:25) *
Ти на якому цвинтару гуляєш? Личаківському?Мені Личаківський трохи надоїв, хочу знайти для себе новий, щоб було хоч трохи страшно, бо Личаківський зовсім не містичний.

Ось нагадала мені ця тема про цвинтар... Давно там не був, взяв фотоапарат і пішов на Личаківське. Ну що скажеш якесь воно не таке як 3 роки тому. Старію мабуть.......
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal