Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Готи і алкоголь
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Готи і алкоголь
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > Gothic Flame "Готическая курилка"/Test forum
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[quark]
Ой, не нада... а то закінчиться все мірянням ху*в і типу того...
SevaB
Может лучше не про количество, а про качество?
А то будет как в том анекдоте: "сколько выдуваешь? - три литра... - Хм, у нас бабы по пять выдувают. - Так то они красненького, а я беленькой"
Mad Princess
Я люблю сухе вино, коньяк, абсент... іноді пиво...
SevaB
Коньяк только хороший smile.gif, вино сухое красное, пиво ирландское и чешское.
Mad Princess
Коньяк то супер... Звичайно, що тільки нормальний коньяк.
Грінвіч, Клінков... шо там ще?
Sez
Саме смачне пиво - Першої приватної броварні. Кон'як - отрута, краще вже водяру, бажано - немирівську... Із вина - рожевий мускат та білий портвяшок, але вино смакує різне, то дивлячись під що... Ага, тіки не пийте "Вінодєл"!
[quark]
Я п'ю не задумуючись... smile.gif
dethrion
вообщето я просто дохну от красного вина-моя слабость

Саме смачне пиво - Першої приватної броварні

эт точно пока новое пока классное
Sez
[quark]

Єдине, що допомагає, коли п'єшь Вінодєл - це не думать wink.gif Головне, не думать, що то - вино. Хоча, можливо, і у цього виробника є непогані сорти, не знаю, мені не траплялося... Мої улюблені вина - закарпатські (Котнар, наприклад), портвяшок - з Крима, Голіцинський...
Mad Princess
Якщо поряд добрі старі друзі, приємна концептуальна музичка і гарний настрій - один на всіх, то абсолютно пох шо пить, аби не отруїтись і не зкопититись так рано smile.gif)))))))))))))))
SevaB
2 Mad_Vika
Якщо поряд добрі старі друзі, приємна концептуальна музичка і гарний настрій - один на всіх, то абсолютно пох шо пить, аби не отруїтись і не зкопититись так рано

Истину глаглишЬ!

2 dethrion
Саме смачне пиво - Першої приватної броварні

Оно ж у них там, на сколько я помню, все 8%-тное! Пить крепкое пиво - извращенский метод напиться.
Mad Princess
Сева, а я вообще по истине сильна (пафосное *бло, грудь вперёд)
Sez
SevaB

Зато оно тёмное, как ночь, пенное, как окиян, очень вкусное и совсем не горькое! А то, что рубит - так это ж здорово!

А ещё Нежинское классное, кто пробовал? Ну, имбирное там, и т.п.
Mad Princess
Я Ніжинське пила... багато різного Ніжинського.
dethrion
ну я же не говорю что бы напиться пивом уж больно потом утром будет
SevaB
2 Mad_Vika
(2+2=4)=true! smile.gif

2 Sez
Зато оно тёмное, как ночь, пенное, как окиян, очень вкусное и совсем не горькое! А то, что рубит - так это ж здорово!

Ну, каждому свое. Я предпочитаю тёмный как ночь, не очень пенный, но все же, очень вкусный и по особенному горький Guiness Extra Stout. smile.gif
А ещё Нежинское классное, кто пробовал? Ну, имбирное там, и т.п.

Имбирное не пробовал. Только портер. Ядрёное пиво. Если крепкие темные я еще переношу, то крепкие светлые - нет.
Mad Princess
smile.gif
[quark]
Змістовно tongue.gif
RASTA-GOTT
а мені найкраще мюнхенське пиво Avgustiner. П ється Дуже смачно і легко, тобто можна багато випити, рубає теж гутт, і головне на ранок відчуваєш себе досить бадьоро...

Ein Bier wie Bayern... happy.gif
Sez
SevaB

Вибачте за цікавість, але скільки таке удовольствіє, як Guiness Extra Stout, коштує? Скільки пляшок ніжинського можна випити за ціну однієї Guiness?
Sez
На етой вєткє вже багато людей розповіли, які алкогольні напої полюбляють, зокрема, яке пиво. А яке пиво ви терпіти не можете? Чи є таке? Я гадаю, що є. З цієї нагоди оголошується конкурс під назвою „Промишлєнний аналог вєрблюжої сечі”. Номінанти:

1. Півзавод „Рыгань” (м. Харькаф, оно же перша і остання сталіца ПІСУАРа) з напітком „Слобожанське світле”. Слоган у підтримку кандидата: „Рідина, бєз сомнєнія, достойная ПІСУАРа!!!”

2. Півзавод „Днєпро” (м. Полтава, оно же Швєдская магіла – звертаємо увагу виборців, очєнь гатішна!) з рідиною у пляшці з блакитною етікєткой. Слоган у підтримку кандидата: „Дьошево і сєрдіто: вода відпомпована безпосередньо з р. Дніпро у радіусі 40км зони!”

3. Концерн „Славутич” (м. Запоріжжа, оно же місто кольорових вечорів та металевого повітря) із напоєм „Славутич Світле”. На жаль, слоган відсутній, бо людину, яка мала його предоставіть комісії, після дегустації продукта було терміново госпіталізовано до лікарні у тяжкому стані. Зараз життю сміливця ніщо не загрожує.

4. Півзавод „Сармат” (м. Данєцк, оно же Ахмєтоф-сіті) з продуктом сумнівної консистенції „Ра”. Слоган у підтримку кандидата: „Відчуй на собі проклятіє фараонаф!”

Інші кандидати з інформацією про виробника та слоганами підтримки приймаються на цій же вєткє форума. Оргкомітет конкурса „Промишлєнний аналог вєрблюжої сечі” не несе ніякої відповідальності за результати виборів. Переможець визначається відкритим нерепрезантативним опитуванням простою більшістю голосів.
SevaB
2 Sez
Вибачте за цікавість, але скільки таке удовольствіє, як Guiness Extra Stout, коштує? Скільки пляшок ніжинського можна випити за ціну однієї Guiness?

Десь дві з половиною ніжинського на 0.33 Гінеса. smile.gif "Но! Думай!"
„Промишлєнний аналог вєрблюжої сечі”

"Жигулевское"! Хоча, я б записав сюди майже все російське пиво почитаючи від Балтики закінчуючи всілякими Сибірськими коронаму та Червоними востоками. У якості винятків - Легенда Портер та Чепецкое светлое низового брожения (єдиний москальський, точніше удмурдський, ель який я бачів). Та й майже все наше (окрім Львівського), що випускається під назвою "світле".
FirstNightGirl
Мне тут как-то подарили бутылку бренди... Неплохая вещь. А вообще спиртным не увлекаюсь.
Poison-Girl
Повністю погоджуюсь з SevaB - краще випити о,33 Гінесу, аніж якоїсь неясної рідини, яку чомусь пивом назвали.
Як на мене нема НІЧОГО ГІРШОГО, ніж сморід від дешевого пива.
wacko.gif nea.gif shok.gif
Mad Princess
Пойзон, страшнішим може бути сморід від дешевої водки... вє...
Sez
Poison-Girl

Ніжинське - недешеве, біля 3 гривень за пляшку. Це нормальна ціна для якісного пива. А от якщо, як каже SevaB, "десь дві з половиною ніжинського на 0.33 Гінеса" - то це занадто! 7-8 гривень за 0.33 чи за 1,5 літра? Почувствуйтє разніцу, як-то кажуть! Ще раз повторюю, що ніжинське - нормальне пиво, це ж не Дніпро по 1,35 за пляшку!
Poison-Girl
2 Mad_Vika - дякувати Богу - з таким стикатись не довелось, але повірю на слово.smile.gif.

2 Sez - я вважаю, що на собі економити не варто. краще заплатити більше, але бути впевненим, що не п'єш гидоти.

Проте, про смаки не сперечаються і я впевнена, що серед недорогих напоїв є хороші..smile.gif..
Poison-Girl
Дніпро - вее..гидота... wacko.gif
Mad Princess
Дніпро - гидота!
Пойзон, вірити комусь на слово - фігня, необхідно спробувати... Обов*язково. І як можна скоріше.
smile.gif
Mad Princess
Мало того, шо вони готи... так серед них ще можуть буди любителі дешевого пива... (боже/мило/вірьовка)
dethrion
2 Mad_Vika

а вот скажи тогда а что делать когда собралась компания просто посидеть средств как обычно голяк п повеселиться хочется...тогда вот конечно и тянет на что-то дешеыое...и после 3-ей бутылки оно нормальное ......а вообще красное вино это сила м по цвету на мою любимую жидкость
Mad Princess
Тоді треба пити твою улюблену рідину у твоїх улюблених батьків, шоб дали грошей на нормальне бухло... або йти вагони з вуглем розгружати...

Це все гумор нездоровий, але резон в ньому є. Я люблю гарний алкоголь, "і випити ми можем дохуя", але коли в мене неамє грошей, то я не п*ю. Мені і так смішно сидіти в приємній компанії, яка травиться страшним шмурдяком... До речі - краще страшний шмурдяк, типу настоянки, ніж страшне пиво чи водка.
SevaB
2 Sez
Ще раз повторюю, що ніжинське - нормальне пиво

Каждому свое. Лично для меня восьмиградусное пиво - это уже почти не пиво.
Sez
SevaB

Ну не всё же Неженское восьмиградусное! И вообще, для меня главное не градусы, а чтоб вкусно было biggrin.gif
Poison-Girl
2 Mad_Vika Дуже Тобі дякую, але я напевно відмовлюсь від куштування всякої гидоти. Нехай це буде один з небагатьох випадків, коли я повірю на слово.
Повністю погоджуюсь з тим, що якщо немає грошей - краще вже не пити. А якщо пити - то дороге.
До того ж, це в силах кожного - знайти пристойну роботу і у вільний час добре відпочивати - у хорошій компанії і з нормальними алкогольними напоями.smile.gif.
П.С. "страшний шмурдяк" також не куштувала...млін, аж незручно якось...
Mad Princess
Пойзон!!! То в нас з тобою роботи й роботи! І того не пила, і цього... з мене море шмурдяка, з тебе терпіння smile.gif.

Коли в мене були проблеми з грошима, я йшла працювати. З освітою, чи без. Не важливо куди - просто щоб не виглядати дегенератом, який живе за кошти батьків.
Poison-Girl
2 Mad_Vika - Ок, вже домовились. Довіряю тобі можливість стати моїм наставником в цьому.

П.С. Шановні готи - жити за кошт батьків це зовсім не готично! Це навіть якось по-гоповськи! Давайте разом підтримувати свій склавшийся позитивний імідж!
Mad Princess
.... а разом порощаємося з Пойзон Гьол, що пала в нерівній боротьбі з неякісним алкоголем на користь бездомних дітей, бомжів, котів та собак... smile.gif І на перші зароблені чесним шляхом гроші ми зкинемося і купимо їй пам*ятник... а потім побухаємо. Чур, я за бухлом іду!
Poison-Girl
Дуже вам всім дякую! Ваша доброта просто безмежна!
Можна внести свої пропозиції з приводу памятника? Мені шо-попало не підходить! wink.gif
Mad Princess
Пропозиції? Ні! Мертвим алкашам слова не давали! tongue.gif
[quark]
Я тут ета... проходив поряд... Дай, думаю, загляну... Чим вгостите?
Mad Princess
Альмінська Долина є і польське Плодово-ягідне, Приморське, ше Золоте Кільце є і Посольська. Чорносмородинову Артеміду ми вже випили... Пойзон випила, он там вона лежить..., а ще трохи пива вчорашнього лишилось, правда ми його в холодильник не ставили - тебе чекали... Шо будеш?
[quark]
Почнем з чайочку... smile.gif
Mad Princess
Ти шо міня нє уважаіш? Ти может шота протів міня імеєш?
[quark]
Нє... нікого я нє імєю... в даний момент...

Почнемо з чайочку значить "закінчимо медицинським спиртом"
Mad Princess
Моя ж ти бусєчька! Ну я тоді пішла заварювати. Тобі з медом чи без?

angel.gif
[quark]
Еге... саме з ним... чи нею...
Mad Princess
oops.gif Гиги ....
[quark]
А я панков!
Thenej
Пам"ятник живій людині???
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal