Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Важко бути ГОТОМ...
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
Aeternia
Готом з великої букви ге:-).
Людина, яка висуне голову з натовпу, ризикує її позбутися. Готичність як крайня форма самовираження - ще один привід потикати пальцями. "Диви, яка мара суне", "А то шо за Дракула?" - не одному готу летіли в спину такі репліки. Ще добре, коли ти знаходиш однодумців, тоді люди просто шарахаються від такої "банди нечисті", а бабки на лавочках хрестяться.
А коли ти самотня у своїх переконаннях?... Коли всі намагаються пригнітити, нависають: "Твої вірші занадто сумні, пиши оптимістисніше. Твої картини страшні, як можна таке малювати? Що ти за музику слухаєш?!" І ці ярлики: "сатаністка", "садистка", "анархістка", "фашистка" (останнє - взагалі ні в .. ні в Червону Армію). Скільки можна!
У когось є схожі проблеми?
Samael
Люди,которые выделяются среди серой массы всегда в той или иной степени страдают от одиночества.Нельзя прислушиваться к фразам,вроде"занадто сумні"и т.д.Это твоё состояние души,ты пишешь и рисуешь то,что у тебя внутри.Я тоже пишу грустные стихи и мрачные работы,и мне наплевать(уже)на мнение окружающих.Настоящий гот по своей природе - одиночка.
Aeternia
2 Samael
мне наплевать(уже)

А раніше було не наплювать? Просто так дістає, коли різні особи косо дивляться і шось собі шифрують. Проти цього напрягу що, імунітет повинен виробитись чи як?
Samael
Нет,просто я поняла,что мнение серой массы НИЧЕГО не значит для меня.
Samael
Нет,просто я поняла,что мнение серой массы НИЧЕГО не значит для меня.
Aeternia
Сіра маса пригнічує своєю кількістю. Вони всюди, і кожен намагається смикнути
BadBlood
Я живу в малленькому місті, тому якби сильно виділялася зовнішнім виглядом - точно б до психів зарахували... і так постійні докори - чого в чорному завжди ходиш, мрачняк слухаєш, пишеш поезію від якої недобре робиться...
Anchy
Мені добре...мене не помічають, я-сіра миша, нє, скоріш-чорний крук...мене не бачать -найчастіше, але пригнічубть, коли помічають, але то їм вилазить боком...але я не ображаюся на них за те, що вони бояться мене...Я розумію їх...це-печерний інстинкт-страх і ненависть до не такого, як ти...це закон племіні- не такий, як всі-чужак, чужак-ворог...от вони і думають, що я-ворог...
Samael
Закон зверей:всё необычное-опасно.
Tyrant
Все зависит от человека. Настройте себя на позитив, настройте, что вы круче всех и самые модные, и радуйтесь себе! Но у меня такое чувство, что некоторым хочется себя почувствовать себя какими-то угнетенными, обиженными, непонятными. Все же от вас зависит, гот - совсем необязательно депрессивный, угнетенный и т д. Так думают только недалекие и ограниченные люди.

Music: CHAOS ENGINE Escape ferocity
Аирис
"і так постійні докори - чого в чорному завжди ходиш.."
по мотивам душевного кинофильма "1 пропущенный звонок" можно отмазываться умершей одноклассницей =) у меня за последний месяц их скончалось 18.

Music: Samsas Traum - Meine Augen Sind Die Sterne
Derek
2Aeternia
Єслі тебе схарило, шо на тебе скоса дивляться, то забий на тій тємі, одягайся як нормальні люди.

Music: М. Шуфутинский - Чёрное море
StoneDream
Все же от вас зависит, гот - совсем необязательно депрессивный, угнетенный и т д.

Бувають РIЗНI готи. I деякi готи є готами саме через свою вiдмiннiсть вiд решти людей.
StoneDream
Єслі тебе схарило, шо на тебе скоса дивляться, то забий на тій тємі, одягайся як нормальні люди.

I слушай нармальную музику!
Aeternia

I слушай нармальную музику!

Ага, капітулювати, підняти лапки вгору і сказати: "Так, попики, ви перемогли, GOTH ARE DEAD"? А потім одягнути рожеву спідничку, смугасті гетри і слемитись під "Руки Вверх"... Та хай мене краще в дурку посадять, ніж я прийму таку "норму".
До речі, якби всі навколо плигали на одній-єдиній ніжці і вважали вас ддоногими уродами (бо норма - це стандарт, масовість), ви б кинулись відпилювати собі другу кінцівку, бо її "общєство нє воспрінімаєт"?
Amorph
> I деякi готи є готами саме через свою вiдмiннiсть вiд решти людей.

Это как. Пять рук, три глаза или еще чего?

[flame moderated] Те кто тут про выделение трещит попуститесь, будте проще и люди к вам потянутся. Тоже мне высунули блин голову из толпы.
Aeternia
будте проще и люди к вам потянутся

Скоріше "Будьте проще, и на вас оттянутся".
В тому, що хтось має свою індивідуальність і намагається самовиразитись, немає нічого дивного. Краще б вам бути більш толерантним до чужих поглядів і способу життя.
SevaB
2 Amorph
Вобще топик массового бреда
И вАще, как говаривал некоторый Егорка, не тот который переевшая допинга свинья, "все слова пиздеж!".
будте проще и люди к вам потянутся
Забей на все, забей на все... Почти Визбор...

Music: haggard - all`inizio la morte
xiwang
пробачте, а хто такы готи? і з великої букви в т.ч.?
StoneDream
будте проще и люди к вам потянутся.

Навiщо? Менi й так добре без людей, якi до мене потягнуться й мене кудись потягнуть...
Amorph
2Aeternia Ну если ты по жизни анально угнетенная личность, то тебе можно только по сочуствовать в этом и в том что ты не умеешь выбирать круг общения, а нацепить черные тряпочки - это не демонстрация индивидуальности, сейчас даже гопники в черном ходят. В данном топике тут пока плачутся о том что нацепили тряпочки и их "дракулами" называют, может стоит посмотрется в зеркало, а еще лучше пообщатся со стилистами к примеру, чтобы не выглядеть как пугало огородное.
Amorph
> Навiщо? Менi й так добре без людей, якi до мене потягнуться й мене кудись потягнуть...

Зачем? Есть такая поговорка "Если ты плюнеш на коллектив, коллектив - утрется, если коллектив плюет на тебя - ты утонешь". Так что подумай. А в то что тебе без людей хорошо я поверю когда ты докажеш что живеш в лесу, ведешь натуральное хозяйство и вобще живеш там на полном самообеспечении. А пока это все пустой треп.
Amorph
> [flame moderated]

Мда. С такой модерацией форум далеко пойдет.
Gothera
Угу, не дають трохи поіронізувати. Модерасти, блін.
StoneDream
Есть такая поговорка "Если ты плюнеш на коллектив, коллектив - утрется, если коллектив плюет на тебя - ты утонешь". Так что подумай. А в то что тебе без людей хорошо я поверю когда ты докажеш что живеш в лесу, ведешь натуральное хозяйство и вобще живеш там на полном самообеспечении. А пока это все пустой треп.

Нi, я просто використовую людей, щоб продовжити своє нiкчемне iснування. А якщо вони об'єднуються в колектив i починають плювати на мене... Що ж, доведеться змiнити колектив :)))
Amorph
2StoneDream Ну и куда ты без социума?
StoneDream
Ну и куда ты без социума?

А куди я вiд нього дiнусь? Вiн скрiзь, i не треба докладати нiяких зусиль, щоб бути в ньому.

Music: Adema - Everyone
Lissa
Не, ну социум нах посылать нехорошо -он меня кормит, поит, нянькает, возит шмотки и парфум, катает на метро и тд и тп... А то что мой вид для социума шок - так не замечала чтото. Отличаюсь, но в лучшую сторону, и взгляды в большинстве своем восхищенные и удивленные ловлю. А слова? - "смотри какие ботинки аху,.,.,ть" -эт че плохо? тю. Ботинки 300 уе стоят - конечно аху:,.:,.еть :)
Aeternia
нацепить черные тряпочки - это не демонстрация индивидуальности,

Та справа не тільки і не стільки в одязі, хоча мене дивує, що в нібито цивілізованій країні кардинальні зміни і експерименти часто не сприймають саме через їхню кардинальність (та швидше за все, це проблема провінції)- от хай би, приміром ти, Lissa, появилася на наших вулицях в такому вигляді, як на фотці (хоть по-моєму - класно)- та люди собі голови поскручують! Ага, Зажопинськ то вам не "мать городів руських".
Так от, справа не тільки в тому, бо й справді наряду з нерозумінням трапляється і захоплення виглядом, прикидом. А от розуміння "готичного" світогляду, думок і поглядів оточуючими зустрічається досить рідко (а це і є суть індивідуальності, а не "тряпочки")
SevaB
2 Aeternia
що в нібито цивілізованій країні
Це навіть не смішно.
А от розуміння "готичного" світогляду, думок і поглядів оточуючими зустрічається досить рідко
Було б повне розуміння не було б субкультури.
Amorph
2Aeternia Я уже говорил эксперименты хороши когда они составляют органичную компазицию на фигуре человека, иначе ф топку, а носителя срочно к стилистам. А головы поскручивают не только в нашей провинции, так что не расстраивайся. Про бред готическое мировоззрение даже комментировать не буду, надоело уже.
xiwang
Зажопинськ то вам не "мать городів руських".

ну были мы один раз там) может нас не побили только по тому что мы ходили большой стаей)))
StoneDream
Про бред готическое мировоззрение даже комментировать не буду, надоело уже.

Чому? Готичний свiтогляд об'єктивно iснує. Iнша справа, не всi готи мають цей свiтогляд...
Amorph
2StoneDream Не это уже даже не смешно, по тому как шутка повторенная 10 раз уже не шутка.
SevaB
"Holy, holy war!
Holy!
We are fighting,
Fighting a holy war.
Holy war!" Manowar
StoneDream
Так, саме Holy war!
Aeternia
А головы поскручивают не только в нашей провинции, так что не расстраивайся.

Ги ги, це радує :-))))
Aeternia
2SevaB
що в нібито цивілізованій країні
Це навіть не смішно.

Ну я ж написала в НІБИТО))
Було б повне розуміння не було б субкультури.

Логічно...
oLEKSandra
Навколо самі конформісти;)
Drizzt Do'Urden
Полностью согласен с
Та хай мене краще в дурку посадять, ніж я прийму таку "норму".

Гот - существо довольно-таки одинокое, вот только не все могут это одиночество принять. Я например - только до определенного момента, пока не станет совсем уж невмоготу. Мне нужно общение, но не общество.
Но кроме того Гот - это прежде всего существо, которое поставило себя ПРОТИВ общества (Amorph, молчи). Так что приходится мириться(((

Music: Cradle of Filth - From The Cradle To Enslave, VENUS IN FEAR!!!
Dart_Vader
2Drizzt Do'Urden Ну и как мы против общества себя поставили?

*подумалось - ну никакого креатива, одно и тоже из года в год повторяете, тру-готы* :)
Zavgosp
кг/ам
Werewolf
Zavgosp, сейчас Тебя заклюют =)
Aeternia
Ну чого обов`язково ставити себе проти суспільства? Частіше суспільство стає проти нас. Хоча, якщо вміло приховувати свої глюки, то йому буде якось паралельно, гот чи ні. Просто не треба чекати розуміння і займатися душевним стриптизом перед ким попало.
От сьогодні так мене окремі члени суспільства дістали... а шо з них візьмеш - члени вони і є члени...

Music: Агата Кристи "Давайте все сойдем с ума..."
Shmiga26
Можна подумати, що готи не є частиною соціума. Якщо ми (готи) заб"ємо Х** на все суспільство, то так можна і здичавити!
Aeternia
Або загнутися. Бо щоб абсолютно забити на суспільство, доведеться забити на всі його блага...
Drizzt Do'Urden
2 Dart Vader Поставил. Вот только то, что подумалось... Насчет тру-гота не поддерживаю. А хотя... что именно МЫ из года в год повторяем?

Music: В. Цой - Спокойная ночь
Dart_Vader
2Drizzt Do'Urden Да ты тут 101 не последний, который тут про "Гот - это прежде всего существо, которое поставило себя ПРОТИВ общества" рассказываеш. Скучно. Хоть бы какой креатив был, а то такие как ты - жуете все одну жвачку. И никто так и не сказал толком как же это он против общества поставил себя.
Drizzt Do'Urden
2 Dart Vader Могу рассказать. Не стоит принимать мои слова за пустой стеб, как большинство здесь присутствующих))) Как поставил? Просто - с законами не согласен, то бишь с теми, к-рые установило общество. Живу против них. С точки зрения Общества, скорей психически болен))) Выпадаю из его канонов "нормальности". вот Общество живет себе, а я как бы вне его. Отшельник, что ли. Нет, ну серьезно, а как можно в нем жить, когда оно само себя уничтожает... Ладно, хватит жестокого пессимизма... Что еще... Ну, прежде всего то, что по стилю мышления от него отличаюсь, потому как вопросы появляются такие, к-рый норм. цивил в жизни не задаст. А вообще вопрос довольно глупый. Как поставил себя против общества... Ну а что, не можете себе представить, сударь?
Dart_Vader
2Drizzt Do'Urden Ну как я и думал, стандатный "чёс". Никаких собственных идей и мыслей.

ЗЫ. Интересно против каких это ты законов живеш и куда смотрят правохранительные органы. Или это житие против законов выражается в переходе улицы на красный свет?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal