Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Когда наступит новое время...
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Когда наступит новое время...
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2, 3, 4
Esmeralda88
Ты предалгаешь строить бункер?
amokk
А чем вас не устраивает конец человечества описанный в худ. фильме "Терминатор"? А если подумать над сценарием Матрицы? Концовок можно придумать великое множество.... Кстати выше было сказано о безболезненной концовке с прекращением размножения (по причине неизвестной науке) Секс есть.. а детей нет.. .И понемногу.. понемногу вымрут все. Ну да ладно... топик то не про это.
Сначала хотел отнестись к теме серьезно... но после того как прочитал и ознакомился... Устал от слов "Не верь никому.... " повторяеться очень много раз. Вот и этому решил не верить... живу прекрасно.. доволен жизнью. Чего и автору желаю.
Queen_Victoria
Цитата
Ніякого кінця світу не буде, світ ще довго буде існувати на цьому світі. Так що на рахунок цього можна не напрягатися.
А вот наш кінець(я маю на увазі людство) прийде скоро.

А мені здається, що на наше покоління цього світу вистачить)))
Не побачимо ми кінця.

Цитата
І Я думаю самий прийнятний варіант цього глобального знищення людства є ІІІ-я світова.

Люди після останньої світової війни та Хіросіми з Нагасакі стали набагато обережнішими. Не думаю, що буде ще одна світова війна.
Dark_Wings
Цитата(Queen_Victoria @ 16.03.2009, 12:16) *
Люди після останньої світової війни та Хіросіми з Нагасакі стали набагато обережнішими.
люди — так, а от політики…
''EBM'' SMOK
Цитата(Esmeralda88 @ 15.03.2009, 22:19) *
Ты предалгаешь строить бункер?

Я нічого не пропоную. Тому що Я не знаю від чого ми здохним.
Хотя бункер може спасти від багатьох напрягів. Я б собі його построїв. Якщо б мені не пригодився, то Можливо, колись, комусь, він спасе зад.

Цитата
А мені здається, що на наше покоління цього світу вистачить)))
Не побачимо ми кінця.

Кінець світу ми не побачим, (і діти наших дітей теж його не побачуть) а вот передчасний свій кінець, чи кінець наших знайомих, чи рідних, можим побачити.

Цитата
Люди після останньої світової війни та Хіросіми з Нагасакі стали набагато обережнішими. Не думаю, що буде ще одна світова війна.

laugh.gif laugh.gif laugh.gif . насмішила. Люди - це такі тварі, яким завжди всього мало, І вони воювали воюють і будуть воювати поки всі не здохнуть нах.... .
Esmeralda88
Цитата
Люди - це такі тварі, яким завжди всього мало, І вони воювали воюють і будуть воювати поки всі не здохнуть нах.... .

--------------------

+1
Drizzt Do'Urden
Кстати, обычно мнения людей тут разделяются примерно пополам, впрочем, и у меня в голове тоже.

С одной стороны - все к тому и идет, что скоро настанет БП. По крайней мере, очень на это похоже.

А с другой стороны - сколько раз уже человечество думало, что вот, все... Совсем все. БП пришел, "мы все умрем"© и т. д. И до сих пор живы, падлы, и не собираемся умирать. Все убиваем, убиваем, убиваем себя, а все живем.
Lviv_crow
Цитата

тобі мало 11 вересня? світова війна може спалахнути у любий момент, достатньо малесенької іскорки і все...

Цитата
Люди - це такі тварі, яким завжди всього мало, І вони воювали воюють і будуть воювати поки всі не здохнуть нах.... .

це влучно сказано, така людська природа...
Queen_Victoria
Цитата
тобі мало 11 вересня? світова війна може спалахнути у любий момент, достатньо малесенької іскорки і все...

Схиляюсь до версії, що це була диверсія з метою обгрунтувати напад на Ірак, який мав до того ж чисто споживчий характер.
Якщо це не диверсія, то все рівно не те: сили такої супер-держави як США та якихось паршивих терористів, які уміють діяти лише партизанськими методами, порівнювати НЕ МОЖНА. Такого роду конфлікти до 3й світової не призведуть ніколи, бо щоб там не говорилося для натовпу, дожна держава не виступить проти США на захист якогось там Іраку, Ірану чи Венесуели.

Цитата
насмішила. Люди - це такі тварі, яким завжди всього мало, І вони воювали воюють і будуть воювати поки всі не здохнуть нах.... .

За всю історію людства не було жодної не-економічної війни.
1ша світова почата Німеччиною через її невдоволення своїм економічним станом.
2га світова теж почата Німеччиною, бо вона знову залишилась обділеною.
Звідси можна зробити висновок, що війна може бути лише за ресурси. Ну і? Негри мруть з голоду і від болячок, але війну не починають, бо нема з чим. Отже, треба когось дуже сильного і злого. Таких нема. Бо всі сильні цього світу ситі і цілком задоволені. Їм не треба війни, бо це призведе до знищення добробуту.
SevaB

Кого з ким і кому це вигідно? smile.gif

Звідси можна зробити висновок, що війна може бути лише за ресурси. Ну і? Негри мруть з голоду і від болячок, але війну не починають, бо нема з чим. Отже, треба когось дуже сильного і злого. Таких нема. Бо всі сильні цього світу ситі і цілком задоволені. Їм не треба війни, бо це призведе до знищення добробуту.

Треба жадібного. Чи заздрісного.
''EBM'' SMOK
Цитата(Queen_Victoria @ 19.03.2009, 22:48) *
Отже, треба когось дуже сильного і злого. Таких нема. Бо всі сильні цього світу ситі і цілком задоволені. Їм не треба війни, бо це призведе до знищення добробуту.

Так звичайно всі задоволені. laugh.gif Особливо в наш час. Ти що небачеш що в світі робиться????
Зара навіть високо-розвинуті країни в повній "жопі" (вибачаюся) Но це факт. І ІІІ-я Світова вже близько. Я в цьому переконаний на 70%. Доречі, Я не параноїк dry.gif nuke.gif
Нарахунок сильних і злих. Такі є, і їх Міліони. (не сумнівайся)
А нарахунок ситості і задоволення скажи це Осама бен Ладену. Він тобі розкаже свою політику партій, нарахунок задоволення і остальних життєвих цінностей, включаючи і мораль cool.gif
І ще можеш про задоволення спросити в тих людей які зара без роботи, а їх уже міліони. І кількість зростає.
SevaB
І ще можеш про задоволення спросити в тих людей які зара без роботи, а їх уже міліони. І кількість зростає.

Я щось не зрозумів, то буде ІІІ-тя світова чи ІІ-га жовтнева? smile.gif
Queen_Victoria
Цитата
Я щось не зрозумів, то буде ІІІ-тя світова чи ІІ-га жовтнева?

Ага. 2ге пришестя комунізму)))

Цитата
А нарахунок ситості і задоволення скажи це Осама бен Ладену.

Ага. Досі не відомо, де він і що робить. І менш помітних діячів швидше знаходили і ліквідовували, як була потреба. А його чогось забули. Не цікаво, з якого це дива?
До речі, версія про вигідність війни в Іраку і для бізнесу Осами, нікуди не ділась... 100% він від теракту має далеко не моральне задоволення!

Цитата
Зара навіть високо-розвинуті країни в повній "жопі" (вибачаюся) Но це факт. І ІІІ-я Світова вже близько.

Це називається економічна криза. Буває періодично, різниться за гостротою та протяжністю. Є цілком нормальним явищем для економіки. Цікаво, чого велика дипресія 20-х рр до війни не призвела? Або азіатська криза 90-х, яка на весь світ потім поширилась? Чого після розпаду СРСР нові країни не почали воювати, адже в 90-ті ситуація була погірше, ніж сьогодні!

Dark_Wings
Цитата(SevaB @ 19.03.2009, 23:46) *
Я щось не зрозумів, то буде ІІІ-тя світова чи ІІ-га жовтнева? smile.gif
одне іншому не завадить biggrin.gif, враховуючи те, що жовтневий переворот розглядався заколонтиками лише як пролог до «світової революції», але то деталі…
Цитата(Queen_Victoria @ 19.03.2009, 23:58) *
Цікаво, чого велика дипресія 20-х рр до війни не призвела?
а 2СВ? я звичайно just a caveman не історик, але Штати, здається, ковбасило аж до початку значних військових замовлень, а що, як не їх «політика стримування агресора»™ фактично призвело до відчуття безкарності в Гітлера, і, як наслідок, до війни?
до речі, зараз вони проводять аналогічну політику…
SevaB
2 Dark_Wings
до речі, зараз вони проводять аналогічну політику…

Ну от хіба щодо moscales і є сумніви в нинішній ситуації.
Fallen~Angel999
Ну вот. Как всегда. Сначала первая реакция. Офигели. Кто защитился, осудив многобуквие, кто вытащил свои убеждения и поставил их на броню, первые отбронировались, вторые задумались. Задумавшиеся разделились на "шо-то" в этом есть и ничего в этом нет". Мнениями обменялись, ну а потом, куда ж без них на форумах, пошли упражнения в Петросянстве. Лично моя информация, потверждает, сказанное автором в начале. Политика тут не причем. Революции тоже. Просто плохо будет некоторым. Очень плохо. И видно будет много, парапсихологи точно обрадуются. И доступно будет много. И каждый мало-мальски разумный человек будет получать такие откровения, ради которых в веке ХI монахи всю жизнь на посты и молитвы изводили. А что бы не было бо-бо, нужно всего лишь стать чище. Сбросить с себя зомбировку цивилизации. Начать думать, осознавать, чувствовать. Чувствовать не как научили в детстве и в ущемленном отрочестве, а именно как чувствуется. И все будет хорошо. Сейчас очень многие люди меняются, даже не замечая этого. Работа которая ведется над людьми, настолько тонка, что даже самая изощренная рефлексия и самоанализ с трудом могут ее заметить. А всякие войны катаклизмы, все же драматизация. Намного хуже не будет. Да и территория Украины, пострадает, в принципе меньше всего.
Loky
Коллеги!
А зачем мировая война и прочие пафосные ужастики? Человечество стремительно глупеет (интеллектуальный потенциал каждого нового поколения стремиться к явному снижению), верит в навязанные глобальные мифы (от СПИДа до демократии), преспокойно и добровольно превращаясь в зомби от политики, массовой культуры. фармацевтических корпораций и прочих прелестей. Целей нет, нет и ценностей, нет перспектив, нет будущего (нынешний экономический кризис только цветочки, это по сути начало кризиса цивилизационного). Так,что и без всякой войны человек разумный smile.gif превращается в редкий исчезающий вид. В общем, вымираем помаленьку.
SevaB
Так,что и без всякой войны человек разумный превращается в редкий исчезающий вид. В общем, вымираем помаленьку.

Хрена с два вымираем! Деградируем (причём, только в среднем) и не более.
Dark_Wings
нас не виведеш! ми ще гірші од тарганів biggrin.gif!
Victor the Demented
Цитата(SevaB @ 23.03.2009, 9:17) *
Деградируем (причём, только в среднем) и не более.

И то, мне кажется, этот процесс прождолжается до ближайшего случая, когда придётся "взяться за ум" - здесь в точности действует совковский принцип "не можешь - научим, не хочешь - заставим", только заставлять будет не другой человек, а что-то более глобальное.
''EBM'' SMOK
Я не згідний на рахунок диградації чи банального вимирання. Можливо окремі індивідуми чи цілі раси і зникають або зникнуть. Но це не значить що зникне гомосапіанс. Все розвивається. Люба галузь рухається тільки в перед, відповідно ми теж. А вот хто не може до цього пристосуватися, до таких швидких змін і такої швидкості розвитку. Звичайно деградує і зникає. Це і так всім зрозуміло. Виживає сильніший.(Звичайне природній процес під назвою "Селекція") Тому що слабаки. хворі і не дорозвинуті нікому нах..... не потрібні,(хіба що для дослідів)))) nuke.gif
Fallen~Angel999
А где глобальные-то критерии для определения слабаков и больных? А? Может как раз ты и станешь материалом для опытов?)) Сила и слабость относительны. Ты сильнее таракана, но тараканы живут уже миллионы лет и будут жить после нас, и кто сильнее?
Dark_Wings
2''EBM'' SMOK: почитай це, щоб зрозуміти, наскільки може різнитись людське уявлення про «еволюційні переваги», «розвиненість», «пристосованість» і «силу» з поглядом природи.
Цитата
«Несмотря на то, что массы неконтролируемых репликаторов не обязаны быть ни серыми, ни слизеобразными, термин „серая слизь“ подчеркивает, что репликаторы, способные уничтожить жизнь, могут быть не такими вдохновляющими, как единственный вид лопуха. Они могут оказаться „превосходящими“ в эволюционном смысле, но это не обязательно делает их ценными».
Loky
Забавно, насколько сильны стереотипы "прогресса". Всё развивается, да ещё и только вперёд. Только впереди может быть (да, каконо оказалось - и есть) пропасть. В чём прогресс? В развитии науки? Её специализация дошла до такой степени. что целостное понимание мира по сути отсутствует, вместо неё - вагон и маленькая тележка розрозненных дисциплин. В медицине? В смысле, в превращении человека в раба химических препаратов и ослаблении его до почти полного отказа имунной системы? В свободе? Это вообще забавно - большего масштаба манипуляций с сознанием история никогда не знала, само появление массового - немыслящего - человека -"достижение"прогресса, пожалуй единственное.
Loky
По поводу прогресса - советую почитать работу Рене Генона "Кризис современного мира"
Queen_Victoria
Цитата
а 2СВ? я звичайно just a caveman не історик, але Штати, здається, ковбасило аж до початку значних військових замовлень, а що, як не їх «політика стримування агресора»™ фактично призвело до відчуття безкарності в Гітлера, і, як наслідок, до війни?

Де Штати, а де Німеччина?? Навіть Гітлер ніяких швидкодосяжних планів на рахунок США не мав.
"Стримування агресора" на практиці проводила і буде проводити Європа. Вона і зараз цим же займається - по відношенню до Путінстану.
США виходили з кризи не довше, ніж інші. Рузвальт все-таки грамотний керівник був. Шкода, у нас таких немає. На початок війни все було вже нормально. Ну, війна, звісно, допомогла зробити так, що все стало пречудово.......
Коротше кажучи, криза до війни не призвела все-таки. Звісно, через неї та 1шу світову Гітлер прошмигнув до влади, але завдяки його старанням Німеччина здорово віднялась перед початком 2ї світової.

Цитата
Человечество стремительно глупеет

Ну а середньовічна людина? Невже вона була розумнішою за нинішню? Сумніваюсь я. Але люди якось жили. Більш того - цивілізації розвивались.
Зараз люди потрапили в тепличні умови підвищеної комфортності. Звісно, потреби багато думати нема.

Цитата
верит в навязанные глобальные мифы

Так завжди було.

Цитата
Целей нет, нет и ценностей, нет перспектив, нет будущего

Усе це є, але в перекрученому вигляді. Цінність - фінансове благополуччя, бо з ним можна отримати доступ того, що нав"язують нам ТНК. Ціль - аналогічно. Маубутнє - таке саме.

Цитата
нынешний экономический кризис только цветочки, это по сути начало кризиса цивилизационного

Звичайна криза. Є теорії, що ще й штучно підігріта. Її ще в середині 90-х предрікали.

Цитата
превращается в редкий исчезающий вид. В общем, вымираем помаленьку.

Можливо, європейська цивілізація і вимре колись. Але неграм з китайцями, які активно переселяються туди, де краще кормлять, це не світить.
Queen_Victoria
Цитата
Тому що слабаки. хворі і не дорозвинуті нікому нах..... не потрібні,(хіба що для дослідів))))

А як же! Та зараз гуманісти чортові будь-якого слабого помираючого тягти будуть! А якщо грошей нема - то всім світом скинуться...

Цитата
В чём прогресс? В развитии науки? Её специализация дошла до такой степени. что целостное понимание мира по сути отсутствует, вместо неё - вагон и маленькая тележка розрозненных дисциплин. В медицине? В смысле, в превращении человека в раба химических препаратов и ослаблении его до почти полного отказа имунной системы? В свободе? Это вообще забавно - большего масштаба манипуляций с сознанием история никогда не знала, само появление массового - немыслящего - человека -"достижение"прогресса, пожалуй единственное.

Ну а що ти пропонуєш замість цього? Жити в печерах? Науки не буде, медицини теж. Виживатимуть найсильніші)))
Що ж до свободи, то завжди народними біомасами маніпулювали. І чим ця біомаса дурніша, тим простіше нею керувати.
Esmeralda88
Цитата
Целей нет, нет и ценностей, нет перспектив, нет будущего

Тупик, однако
SevaB
2 ''EBM'' SMOK
Звичайно деградує і зникає. Це і так всім зрозуміло. Виживає сильніший.(Звичайне природній процес під назвою "Селекція") Тому що слабаки. хворі і не дорозвинуті нікому нах..... не потрібні,(хіба що для дослідів))))

"Виживає сильніший" в нашому технологічному світі означає "у кого довше пушка, то й і правий" і не має жодного відношення до хворих і недорозвинутих.
"Виживає сильніший", для людини, тварини "стадною", означає також, що 10 слабких "виживуть" одного сильного.

2 Loky
само появление массового - немыслящего - человека -"достижение"прогресса, пожалуй единственное.

"Массово-немыслящий человек" существовал всегда.
По поводу прогресса - советую почитать работу Рене Генона "Кризис современного мира"

Попалились, уважаемый!

2 Queen_Victoria
Звичайна криза. Є теорії, що ще й штучно підігріта. Її ще в середині 90-х предрікали.

Мені, все ж таки, здається, що принаймні опосередковано причиною кризи нинішнйої економічної є й те, що суспільство в світовому масштабі все більше стає суспільством споживання з грошима, як основною цінністю.
''EBM'' SMOK
Цитата(Fallen~Angel999 @ 24.03.2009, 0:42) *
А где глобальные-то критерии для определения слабаков и больных? А? Может как раз ты и станешь материалом для опытов?)) Сила и слабость относительны. Ты сильнее таракана, но тараканы живут уже миллионы лет и будут жить после нас, и кто сильнее?

Немає ніяких глобальних критерій визначенн слабкий чи хворий. Кожний собі сам оприділяє ці параметри, по відношенню до своїх потреб,поглядів: людина хвора чи здорова, сильна чи слабак (не обовязково фізично), є ще духовна сторона.
А нарахуном матеріалу для дослідів Я не стану, Я уже є цей матеріал, так само як кожен з нас. Тільки досліди над нами проводить природа. І якщо ми, і дальше так будем заганятися як ми заганяємся зара, то скоро зникним як зникли динозаври.
На рахунок відносності. В цьому житті Все відносно. Не хочу на цю тему розмовляти життя не хватить.
І що за тупі порівняння людини з тваринами чи рослинами. Ми не тварини (хотя дехто себе так поводить), і тимбільше не рослини.
(Ты сильнее таракана) laugh.gif Я сильніший не тільки від таракана, але і від слона. Тому що в мене є пушка і Я пристрілю цю тварину. cool.gif Так що твої таракани це порівняння не вдале. Доречі вони можливо і прожили міліон років. Але ми їх уже довели до їхнього кінця. Тараканів немає. Рідко коли можна десь побачити якогось одинокого тараканчика. Якому Я з радістю випускаю кішки на ружу. Я навіть ради що ці тварюки виздихали.
Потрібно було згадати,різні там бактерії - це якрас ті організми,перед якими ми і все живе безсильні. І прожили вони по більше чим таракани nuke.gif

Цитата
А як же! Та зараз гуманісти чортові будь-якого слабого помираючого тягти будуть! А якщо грошей нема - то всім світом скинуться...

100%. А потім ходять по світу різні придурки, Яким в свій час,щоб їх спасти,влили пів тони різних антибіотиків, і тому подібного дєрьма.
''EBM'' SMOK

"Виживає сильніший" в нашому технологічному світі означає "у кого довше пушка, то й і правий" і не має жодного відношення до хворих і недорозвинутих.
"Виживає сильніший", для людини, тварини "стадною", означає також, що 10 слабких "виживуть" одного сильного.

Під цими словами: "Виживає сильніший" Я підрозуміваю все.
Любі методи підходять. Головне досягнути цілі. А ціль в нас одна - це ВИЖИТИ.
Fallen~Angel999
Тараканов нет)) И суслика тоже нет. Люди венец творения и жили они долго и счастливо и умерли в один день, в конфетном замке от счастья.
SevaB
Під цими словами: "Виживає сильніший" Я підрозуміваю все.
Любі методи підходять. Головне досягнути цілі. А ціль в нас одна - це ВИЖИТИ.

Тому що слабаки. хворі і не дорозвинуті нікому нах..... не потрібні,(хіба що для дослідів)))

Це ж один одному протирічить!
Dark_Wings
такі нормальні кащенітські взаємовиключні параграфи. ілі шо ви хотіли?
''EBM'' SMOK
Цитата(SevaB @ 24.03.2009, 19:25) *
Це ж один одному протирічить!

Противорічить???? Можливо. Люба тварюка хоче жити. Я не спорю.
Але різниця в тому, що різні там каліки дауни, чи душевно хворі, виживають за допомогою інших людей. Тобто, без стороньої допомоги, вони б закінчили плачевно.І ніякими методами чи прийомами вони не володіють (для виживання). Надія тільки на те що попадеться добрий дядя чи тьотя. Якщо не попадеться значить DEATH На відміну від людей які родились нормальними, без різних там фізичних чи психічних відхилень. І досягнувши відповідного віку можуть самі подумати про свій зад і поборотися за виживання любими методами.

Цитата
Тараканов нет)) И суслика тоже нет. Люди венец творения и жили они долго и счастливо и умерли в один день, в конфетном замке от счастья.

Без коментарів. nuke.gif
Queen_Victoria
Цитата
Мені, все ж таки, здається, що принаймні опосередковано причиною кризи нинішнйої економічної є й те, що суспільство в світовому масштабі все більше стає суспільством споживання з грошима, як основною цінністю.

Причина цієї кризи: довбанутість нинішньої фінансової системи, яка з рештою дала-таки хорошого косяка. Криза кінчиться, а далі, ймовірно, сильні світу цього знов зберуться і придумають нову фінансову систему, як це було після усіх інших масштабних криз.

Цитата
якщо ми, і дальше так будем заганятися як ми заганяємся зара, то скоро зникним як зникли динозаври.

Динозаври вимерли від різкої зміни клімату, спричиненої кометою. Можливо, на Землі після падіння тої комети пару років пил сонячне проміння не пропускав. Від такого наша цивілізація вимре, звичайно, але з нашим "заганянням" це не пов"язано ніяк.

Цитата
Так що твої таракани це порівняння не вдале. Доречі вони можливо і прожили міліон років. Але ми їх уже довели до їхнього кінця. Тараканів немає.

Скажи це тараканам!
Може, пацюки теж вимерли??
І то, і іншого у великих містах куди більше, ніж людей. Якщо таргани - тварюки тропічні і в наших краях на смітниках жити не можуть, то в теплих країнах їх там навалом. А пацюки взагалі можуть жити майже скрізь, де є люди. Вони вимруть хіба що від того, що ми вимремо)))

Цитата
Але різниця в тому, що різні там каліки дауни, чи душевно хворі, виживають за допомогою інших людей. Тобто, без стороньої допомоги, вони б закінчили плачевно.І ніякими методами чи прийомами вони не володіють (для виживання). Надія тільки на те що попадеться добрий дядя чи тьотя. Якщо не попадеться значить

Каліки не виживуть.
А от дауни...
Фізично даун сильніший за звичайну людину. Рівень інтелекту що у неандертальця. Дай їм первісні інструменти, теплі краї - і вони запросто виживуть.

SevaB
Противорічить???? Можливо. Люба тварюка хоче жити. Я не спорю.
Але різниця в тому, що різні там каліки дауни, чи душевно хворі, виживають за допомогою інших людей.

Різниці ніякої немає, бо і то, і то - прояви "виживає сильніший". Тільки у випадку "закону джунглів" - це аспект індивідуального виживання, а у випадку калік і даунів - аспект виживання виду. А з точки зору банальної біології - чим більше живий представників виду, тим краще.
І ніякими методами чи прийомами вони не володіють (для виживання). Надія тільки на те що попадеться добрий дядя чи тьотя. Якщо не попадеться значить DEATH На відміну від людей які родились нормальними, без різних там фізичних чи психічних відхилень.

Не забуваємо ще про один момент - людина з фізичними на психічними вадами "гірше" ішних в одних моментах, буде мати в певних моментах перевагу над іншими, відповідно може дати людству щось нове. Байка не байка, але читав таку теорію, що у більшості імпресіоністів були банально проблеми з зором, тому вони й малювали як малювали. smile.gif

А пацюки взагалі можуть жити майже скрізь, де є люди. Вони вимруть хіба що від того, що ми вимремо)))

А чого їм тоді вмирати? Здичавіють просто, популяція, що зараз жиріє на казьоних харчах, трохи зменшиться... smile.gif
''EBM'' SMOK
Цитата(SevaB @ 25.03.2009, 22:15) *
а у випадку калік і даунів - аспект виживання виду. А з точки зору банальної біології - чим більше живий представників виду, тим краще.

Не зовсім зрозумів який вид підрозумівається під каліками чи даунами???. Але для мене це просто відхилення від норми.(тільки не потрібно мені зара тут казати хто взагалі визначає що норма а що ні) І була б моя воля я б ці відхилення присипляв би ще на самому початку. nuke.gif

Цитата
Не забуваємо ще про один момент - людина з фізичними на психічними вадами "гірше" ішних в одних моментах, буде мати в певних моментах перевагу над іншими, відповідно може дати людству щось нове. Байка не байка, але читав таку теорію, що у більшості імпресіоністів були банально проблеми з зором, тому вони й малювали як малювали. smile.gif

Я це все чудово розумію. І Моцард чи Бах?? свою послідню симфонію писав повністю глухим.Але це винятки. І взагалі як на мене, то всі геніальні люди трішки з прівєтом )))) .
Я просто хотів сказати, що неповноцінні люди в разі якогось напряга, самі хрен виживуть. А якщо хтось і виживе. То це і буде той виняток. про який ми розмовляєм. І За який Я, сам лічно, буду тільки радий. smile.gif
Victor the Demented
Цитата
різні там каліки дауни, чи душевно хворі, ......

Набагато гірше, коли людина нормальна і здорова деградує фізично і психічно, і стає настільки слабкою, що не здатна вижити в елементарних ускладненнях умов життя
SevaB
Не зовсім зрозумів який вид підрозумівається під каліками чи даунами???. Але для мене це просто відхилення від норми.(тільки не потрібно мені зара тут казати хто взагалі визначає що норма а що ні) І була б моя воля я б ці відхилення присипляв би ще на самому початку.

Ну-ну... Може краще зразу з принципів революційної доцільності, а?
* Деякий час, людей, що критикували радянську владу вважали душевнохворими. Думаю, факт всім відомий. Це щодо "не потрібно мені зара тут казати..." *
Я просто хотів сказати, що неповноцінні люди в разі якогось напряга, самі хрен виживуть. А якщо хтось і виживе. То це і буде той виняток. про який ми розмовляєм. І За який Я, сам лічно, буду тільки радий.

Але щоб такий виняток принципово міг статись, треба з самого початку дати цим людям право на життя. Тобто, в принципі, будь-яка людина може дати щось людству і коли у людини з"явилась можливість особливо не погіршуючи життя "нормальним" людям, дати хоч щось "неповноцінним", то цілком природньо, що це робити треба.
Queen_Victoria
Цікаво, яким макаром "виживе сильніший" можна притулити до людської природи?
Людина має найближчого родича - мавпу. Де ви бачили "виживе сильніший" серед мавп?
Людина, як і мавпа, колективна і соціальна істота, пристосована жити серед собі подібних. Навіть поведінка людини в стаї змінюється: вона робиться більш впевненою в собі і агресивнішою.
В будь-якому тваринячому суспільстві прийнято доглядати за слабшими. Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір. А такі колективні хижаки як леви чи вовки годують старих членів стаї.

Що ж стосується даунів та психічно хворих, то не слід забувати, що дауни фізично сильні бувають, а деякі психи не лише сильніші за "нормальних", але й агресивні бувають. До того ж, ніяка мораль, звичаї і т.д. їх не обмежують. Вони в нашому суспільстві обуза, але в умовах первісного стада можуть й прижитися.
Dark_Wings
Цитата
Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір.
ще трохи про соціальність наших предків: http://korrespondent.net/tech/science/790869
Esmeralda88
Цитата
Наше будущее определяется коллективным сознанием. Мир закончится, когда мы решим, что он должен закончиться. Если поп-культура и медиа начнут говорить людям, что они все умрут, а люди поверят - это случится. Если мы откажемся от необходимости бесплатной энергии, например, солнечной - это случится. Лично я не думаю, что обществу придет конец. Оно изменится, перерастет в нечто более чистое. Я не думаю, что единое правительство как новый мировой порядок - хорошая идея. Бессмысленно устанавливать единые правила для целой планеты. Важно сфокусироваться на наших маленьких сообществах, на самих себе, нежели на необходимости безжалостного правительства преступников, которые будут управлять миром и продолжать пугать нас, устанавливая камеры на каждой улице и увеличивая количество полицейских в масках с автоматами...Это бессмысленно. © DubFX
''EBM'' SMOK
Цитата(Queen_Victoria @ 31.03.2009, 20:05) *
Цікаво, яким макаром "виживе сильніший" можна притулити до людської природи?

А таким макаром. Якщо ти будеш мати противогаз чи воду (наприклад). А Я автомат, і Я буду знати що те що в тебе є, мене спасе від смерті. То Я буду в даній ситуації сильніший і Я тебе замочу, щоб вижити.(якщо ти не віддаш мені це добровільно) Тобто Я цим хотів сказати що маючи засоби для виживання в екстремальних умовах. Потрібно ще мати засоби які допоможуть зберегти тобі те що ти маєш, для того щоб вижити.
Цитата
Людина має найближчого родича - мавпу. Де ви бачили "виживе сильніший" серед мавп?
Людина, як і мавпа, колективна і соціальна істота, пристосована жити серед собі подібних. Навіть поведінка людини в стаї змінюється: вона робиться більш впевненою в собі і агресивнішою.

Людина ніяких наближиних родичів в природі не має (моя думка). Людина можливо колективна, соціальна, і тому подібне. Але це проявляється коли все добре. А коли форсмажор. Тоді кожний сам за себе. І ЧХАТИ на всіх остальних. Хотя. Я спорити не буду, є і винятки.
Цитата
В будь-якому тваринячому суспільстві прийнято доглядати за слабшими. Ті ж мавпи колективно відбивають членів своєї зграї від хижаків. І байдуже, яким чином він потрапив до хижака: чи через травму, що не дала йому швидко вилізти на дерево, чи через поганий зір. А такі колективні хижаки як леви чи вовки годують старих членів стаї.

Всі тваринні суспільства, мені до одного місця. Ми самі гірші тварини на цьому світі. І мене бісить коли хтось рівняє людей з мавпами чи іншими тваринами. Всі тварини до нас такі далекі, як ми далекі до розуміння того, якого ми хре..... робимо на цій планеті, і що буде дальше. (тобто після смерті)

Цитата
Що ж стосується даунів та психічно хворих, то не слід забувати, що дауни фізично сильні бувають, а деякі психи не лише сильніші за "нормальних", але й агресивні бувають. До того ж, ніяка мораль, звичаї і т.д. їх не обмежують. Вони в нашому суспільстві обуза, але в умовах первісного стада можуть й прижитися.

Так звичайно приживуться. laugh.gif Коли ти вийдеш заміж за дауна чи п сиха. І народиш ще пару штук дебілів. Яких будеш обожнювати. cool.gif nuke.gif nuke.gif
SevaB
А коли форсмажор. Тоді кожний сам за себе. І ЧХАТИ на всіх остальних. Хотя. Я спорити не буду, є і винятки.

Один з винятків називається "материнським інстинктом", який у тій чи іншій мірі властивий кардинально переважній більшості жінок. smile.gif
Ми самі гірші тварини на цьому світі.

Звичайно, якщо взяти це за аксіому, можна стільки цікавих конструкцій придумати! smile.gif
Цікаво, а коли ми такими стали, по-Вашому? Апріорі ж бо не могли бути гіршими за всіх, тоді б точно не розвинулись до того рівня, що є зараз.
William van Warg
Есть много интересного, однако никак не нового. А иногда и откровенно смещного. В общем, после прочтения задаешся одним вопросом. Нахрена?
Esmeralda88
Цитата
Нахрена?

шедеврально
''EBM'' SMOK
Цитата(SevaB @ 12.04.2009, 22:30) *
Цікаво, а коли ми такими стали, по-Вашому? Апріорі ж бо не могли бути гіршими за всіх, тоді б точно не розвинулись до того рівня, що є зараз.

Я думаю, Ми такими стали, з того моменту коли настворювали навколо себе цілу кучу матеріального непотрібу. Який хочимо примножувати і захищати, тому що нам все мало і мало. І в деяких випадках (в наш час, ці випадки почастішали) ми ставимо матеріальне вище за духовне, і відповідно за життя людини.
В принципі філософію Канта Я не читав, але думаю що в кожного Апріорі різні. В цьому і полягає наша проблема.
Lviv_crow
Час "Ч" стрімко наближається... Зізнаємось хто уже збудував бункер і запасся продуктами...?
Dark_Wings
такі я вас п'гошу, який час "Ч"?

Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal