Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > тАК уСЕ ж тАКИ уКРАїНСЬКИЙ гОТИЧНИЙ пОРТАЛ?
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: тАК уСЕ ж тАКИ уКРАїНСЬКИЙ гОТИЧНИЙ пОРТАЛ?
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC FORUM & PORTAL: Анонсы, команда, книга жалоб и предложений
Страницы: 1, 2
He6o)l(uTeJlb
Будь ласка можете мояснити, чому усе на руській мові написано? Ви не признаєете свою Рідну? Я розумію що багато людей з расіі, сюди заходять,ну зрозбить для них руській варіант, наприклад я хочу заходити на цей портал, та бачити усе на Рідній Мові. Давай те будемо зібрані, та співпрацювати. добре вже усіх тих робіжностях. Не будьте політично заангажовані.
WolfTheGray
я перепрошую, але що ти маєш проти того, що я спілкуюся російською? я вільно володію чотирма мовами, але я розмовляю тою мовою, якою мені зручніше.
Feanor
2 Небожитель:
Якщо розмовляєте Ви українською так само як і пишете, то краще нам всім на порталі перейти на есперанто....
Вчіть українську мову,вона красива і не заслуговує на помилки.... wink.gif
He6o)l(uTeJlb
ну пробачте Пан Феанор, справа тут не у знанні мови, а у дешевій дерев яній клавіатурє, я писав ці пости не у дома, а у клубі, з дому не можу писати вам, бо цей сайт, просто пожирач трафіку, з малюнками чи без. Я Націоналіст, і пишаюсь цим, тому маю багато протитих хто Українець, і зраджує своєї мові, дійсно Величної Мові.
Люди, ну навіщо міняти своє на чуже?
Sez
He6o)l(uTeJlb

Я так думаю, що цей форум створено на основі якогось стандартного "двіжка", російськомовного, звичайно. От і вся загадка. А на форумі кожен має право висловлюватись тією мовою, якою хоче.
Amorph
QUOTE(Sez @ Apr 4 2006, 12:07)
He6o)l(uTeJlb

Я так думаю, що цей форум створено на основі якогось стандартного  "двіжка", російськомовного, звичайно. От і вся загадка. А на форумі кожен має право висловлюватись тією мовою, якою хоче.
[right][snapback]156475[/snapback][/right]

Движок англоязычный.
Sez
Amorph

"Движок англоязычный."

Что, действительно? Тогда вопрос He6o)l(uTeJlb остаётся открытым и мы ждём на него ответа biggrin.gif
[quark]
Є український переклад форуму (знизу міняти можна)
але засилля російської мене гнітить... є люди, які зі мною спілкуються нормальною гарною українською мовою, а тут переходять на російську... гидко...
Sez
[quark]

Перемкнув форум на українську мову і побачив таке:

"Ukrainian Gothic Forum (gothic.com.ua) > Дополнительные форумы > Форум и портал: Книга жалоб и предложений"

ЗНОВ ОБДУРИЛИ!!!
Анюта
Люди, зачем вы так? Зачем ущемлять русскоязычных готов, все имеют право на то чтобы общаться на том языке на котором им хочется.
Amorph
QUOTE(Анюта @ Apr 8 2006, 20:34)
Люди, зачем вы так? Зачем ущемлять русскоязычных готов, все  имеют право на то чтобы общаться  на том языке на котором им хочется.
[right][snapback]156888[/snapback][/right]

Кто их тут ущемляет? Это тебе по голубому брехунку нашептали чтоли?

ЗЫ. Для тех кто хочет украинского перевода. Возьмите и сделайте - вам спасибо скажут, а то возмущаться гаразды все.
Sez
Вот так всегда! Тока спросишь, почему нет чего-то украинского, так сразу раздаются истерические вопли об ущемлении русского языка. Отсюда и давно известный вывод: само существование украинского уже "ущемляет" русский язык. Бред какой-то... sad.gif
SevaB
Снова великий холивор? Не надо!
Sez
SevaB

Ты ничего не можешь противопоставить волне народного гнева! smile.gif
Amorph
QUOTE(SevaB @ Apr 10 2006, 10:06)
Снова великий холивор? Не надо!
[right][snapback]157127[/snapback][/right]

Та какой холивор. Просто некоторые представители юга Украины пересмотрели голубого брехунка, имхо smile.gif
Lusie
хахаха а хто переводить ответы наши с русского будет!!!? Я тоже за украинскую, рас уж украинский сайт... интерфейс сделайте пожалуста доступным для всех народов мира!!!! Пролетарии всех стран соеденяйтесь!!!!! хе-хе
Lusie
А если серьёзно то лучше когда на русском, ми то українці усе розуміємо, а ось росіянам навіть читати важко!!! Чи може ні?
Amorph
QUOTE(Lusie @ Apr 12 2006, 17:05)
А если серьёзно то лучше когда на русском, ми то українці усе розуміємо, а ось росіянам навіть читати важко!!! Чи може ні?
[right][snapback]157604[/snapback][/right]

В России своих готик-сайтов навалом, так что ты за них не переживай. Никто за границей не расстроится если тут только на украинском будут писать.
GueuX
А яка різниця українською чи російською мовами??Аби було зрозуміло.
Я теж за ураїнську мову, але коли я починаю розмовляти в повсякденному житті ЧИСТОЮ УКРАІНСЬКОЮ МОВОЮ, мої співрозмовники не завжди розуміють мене(особливо "комуняки"), тоді мимоволі починаеш переходити на російську, щоб нарешті зрозуміли що ж ти сказав.
Tyrant
А я никогда в жизни не писал ничего на украинском языке, и не собираюсь впредь. Этот язык мне не родной, пользоваться им я не собираюсь. По-моему, в Украине демократия, следовательно каждый может выбирать на каком языке ему удобнее общаться. Ничего не имею против тех, кому удобнее на украинском, но я ради них переходить на чужой мне язык не буду. Для справки, я этнический украинец, и живу в Киеве, но родной для меня русский, и на этом точка.
Lusie
Tyrant, а жизнь и Закон заставит... документация должна вестись на украинском языке.... а вот общатся можно хоть на китайском... я тоже ничего против русского не имею, на нем всю жизнь говорю и тоже этническая украинка.... но родным русский не считаю, т.к. родина моя Украина и украинский язык роднее родного... таки если не признаешь язык предков родным, то какой же ты этнический украинец...? я не имею ввиду что ты должен говорить на украинском, но родной он таки родной... Кто не уважает своей семьи тот моральная сирота... мне тебя жаль....
SevaB
Бугога! Пан Tyrant в очередной раз отжигает! Чужой среди своих, если-палки... smile.gif
GueuX
QUOTE(SevaB @ Apr 25 2006, 13:36)
Чужой среди своих... smile.gif
[right][snapback]158658[/snapback][/right]

Зато свой среди чужих...smile.gif
Ethara
Повністю підтримую! По-перше: є закон Про державну мову. По-друге, якщо хтось, живучи роками в Україні, не розуміє української мови, то ця людина або глуха, або глухо-ніиа, або лінива, або тупувата... І вперта, до того ж. А стосовно того, що росіяни заходять на наші сайти і не розуміють ніфіга, то, по-перше, для німців, наприклад або інших жителів з-за кордону, теж робити переклад? А по-друге, російські шовіністи і їм подібні дуже люблять повторювати що "ета же родствєнниє язикі", то нехай вчаться розуміти, якщо все так просто. Це УКРАЇНСЬКИЙ готичний портал і цим усе сказано. А стосовно "перекладіть самі, а не жалійтесь", то якраз жалітися ми й можемо, бо про це повинні були подумати ті, хто робив портал: Stranger, Beholder (котрий сам є цілим гуртом із одним синтезатором), Svarog та інші. На форумі можна ховорити, як хоч. Але новини, афіші тощо запросто можна було б подавати одразу ж українською і не морочити собі та іншим одного загальновідомого м'якого заднього місця...
Zyx
Я знаю и русский и украинский. но по образу мышления русский и украинец - очень близки, поэтому мне при случае не составит труда говорить на украинском. Но я говорю на рсском, потомучто мне так удобнее, и этот язык для меня родной - я гражданин России.
Sez
Zyx

"я гражданин России"

Однако...
Attys
Я от теж зовсім не задоволена цим засиллям рос.мови. Хоча нормально ставлюся до росіян (я взагалі проти будь-якої дискримінації). Але росіяни - то росіяни, до чого тут український готичний портал? Я не проти якщо хтось говорить/пише російською (сама теж цим часто грішу), але вважаю що ми повинні хоча б мати можливість читати укр.новини (чи що там ще) укр.мовою.

Зробимо УГП українським! biggrin.gif

Хто зі мною? unsure.gif
[quark]
Я! Я за!
GueuX
І мене запишіть.Не важливо, що в алфавітному порядку я останній...Хочу бути першим... smile.gif))))
Мар"яна
завжди готова підтримати українську мову! візьмете до себе?)
Attys
Ну от бачите як нас вже багато набралося. Разом ми переможемо!
[KLIFF]
rolleyes.gif Я теж за українську мову! Записуйте...
P.S. Думаю, що українські готи, не побачивши нічого українського на УГП і почали створювати інші сайти, що є реально українськими. Мені здається, що УГП починає якось затухати, особливо останнім часом, навіть нормальних вечірок не роблять. І можливо причина того, що вони почали копіювати росіян, їхні методи переносити в Україну. Блін, сумно, а нормальне могло бути діло...
Attys
*Мені здається, що УГП починає якось затухати, особливо останнім часом, навіть нормальних вечірок не роблять.*

Ну не треба так категорично - все тут нормально (крім відсутності української), в моему місті скоро буде вечірка до речі.

*Думаю, що українські готи, не побачивши нічого українського на УГП і почали створювати інші сайти, що є реально українськими. *

Це ти про готік нет юей??? (Бо я крім УГП і того непорозуміння ніяких українських готичних сайтів не знаю). Так здається він теж не такий вже й україномовний. Чи я недостатньо проінформована?
noskova
1. Tyrant ne odinok) poddergivaju ego ja xotja bi.
Pri4em translitom : )

2. Da, deistvitelno. Delaite na ukrainskom. Imenno delaite, a ne golosujte, kto "za", a kto "protiv".

3. A o "засиллям/e рос.мови" ja bi oxotno posporila. No ne budu. Potomu chto tema eto moja bolnaja : )
William van Warg
Млять, ну сделайте диз на украинском, что это изменит? Те кто на русском говорили, на нем и будут говорить, а кто хочет пусть говорит на украинском, и так и так мы друг друга понемаем. Другой вопрос если на форуме запретят говорить на русском(в чем я сильно сомневаюсь), вот это уже глупо. Был подобный "холивор" на другом форуме который я очень уважал, когда админами стали 3 нацюги со Львова, русский на форуме запретили. Щас на форум жалко смотреть, нет, посещаемость там нормальная, форум живет и процветает, но контингент который на нем стал висеть состоит в основном из милых христиан нацюжной направлености(, а та часть с которой сможно было общатся просто ушла. Так вот, сомневаюсь что до этого дойдёт на УГП( щас думаю у многих родится вопрос: "Нахера ж ты это тогда писал?"), но просто хочу сказать нашим дорогим продвигателям национальной идеи то, что мы живем в Украине еще ничего не значит...
[KLIFF]
[quote name='Attys' date='Jun 24 2006, 16:31' post='166574']
*Думаю, що українські готи, не побачивши нічого українського на УГП і почали створювати інші сайти, що є реально українськими. *

Це ти про готік нет юей??? (Бо я крім УГП і того непорозуміння ніяких українських готичних сайтів не знаю). Так здається він теж не такий вже й україномовний. Чи я недостатньо проінформована?
[/quote]

Кинься на gothic.in.ua - там є деяка пристойна інфа, але головне - там український готичний форум, без всяких ахтунгів cool.gif
William van Warg
[quote name='[KLIFF]' date='Jul 5 2006, 21:08' post='167483']
...але головне - там український готичний форум, без всяких ахтунгів cool.gif
[/quote]

Это ты про русскоязычную часть УГП, али в общих чертах?
StoneDream
До речі, про український інтерфейс форума. Чомусь при вибраній українській чи англійській мові відображається російський інтерфейс. Дрібниця, звичайно, але треба підправити цей глюк.
WitchDoctor
Може, і мені спробувати спілкуватися рідною мовою?...
Anazie
Главное - общение и родство душ... а язык, на котором это выражается - мелочь, которая не стоит такого заостренного внимания! smile.gif

Головне - спілкування та спорідненість душ... а мова, якою це виражається - де дрібниця, яка не варта такої загостреної уваги! smile.gif

Intercourse and cognation of souls are the main things... and language on which it is expressed is a little thing that doesn't cost such sharp attention! smile.gif

wink.gif
noskova
Anazie, молодчина! : )
Brander
Це ж УГП, правильно? Спілкуйтесь українською))) Щоправда мені також всеодно на якій мові висловлюватись. Про те, що хтось не розуміє укр.мови:
ну блін, беріть словник, або спробуйте принаймі здогадатись значення слова, а то наявні випадки:
"що слухаєш?" - "что слушаешь?" - невже така велика різниця? Невже ми - неандертальці? Якщо захотіти - можна і польську мову зрозуміти, вже не говорю про українську. Робіть висновки, дамы и господа! wink.gif
ps: на якому "двіжку" форум? ipb?
AVALON 13
Привіт. Згідний з тобою на рахунок української мови. Це проблема всього українського І-нету. Я коли попадаю в Інтернеті на акраїнську мову то спочатку навіть рогублююсь, настільки рідко вона попадається. Такими звертаннями справи не вирішиш, повинен пройти час, коли нація переродиться і появиться свідомість українця. А до тих пір ми пережитки СРСР.
_#_Listat_#_
Ага, і ці пережитки союзу будуть і навчають своїх дітей "свою" мову і так нічого не зміниться, ну трохи поміняється менталітет але за років 30 ситуація НЕ ЗМІНИТЬСЯ!
noskova
Ситуация уже изменилась. Так что, господа, учите программирование, помогайте делать вещи такими, какими бы вы хотели их видеть. А не разводите демагогию. Сказано же не раз было.. хочется- вперед. тьфу просто : )
LU
А як саме зробити нормальний український інтерфейс? В коді російський текст поміняти на український? Чи як? Бо якщо для цього не треба бути крутим комп*ютерщиком, то я хочу долучитись до цієї благородної справи.
Щодо постів російською - то по-моєму автор теми нічого проти них не має. А от те, що на головній "російська/українська" і далі все російською - тупо. Тре міняти.
William van Warg
"А от те, що на головній "російська/українська" і далі все російською - тупо. Тре міняти."

Большая часть сайтов мира на английском, но, представь себе это тоже не их родной язык, и что ?
Dirc
Ганьба!Ганьба!....Если форум будет только на украиском языке ,он заростёт бьянои или "чем там ещё"))А это всё потому ,что украинский не_доделаный(лично моё мнение).а на суржике я говорить не собираюсь.
Vulpus
Я люблю укр. мову і можу вільно нею спілкуватися якщо це потрібно.
Но думаю то я на русском(оч жаль но это факт и с этим я ниче поделать не могу). У людей должен быть выбор укр значит укр рус значит рус уберать какой либо не вижу смысла у нас и так много ограничений.
StoneDream
Але було б добре, якби це право вибору реалізовувалось хоча б в інтерфейсі форуму, де зараз вибір мови (English, Russian, Ukrainian) ні на що не впливає — написи на кнопках англійські, решта інтерфейсу російська.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal