Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > тАК уСЕ ж тАКИ уКРАїНСЬКИЙ гОТИЧНИЙ пОРТАЛ?
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: тАК уСЕ ж тАКИ уКРАїНСЬКИЙ гОТИЧНИЙ пОРТАЛ?
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC FORUM & PORTAL: Анонсы, команда, книга жалоб и предложений
Страницы: 1, 2
Vulpus
Ну это к админам если сочтут нужным то исправят ну а если нет...
Trisha
А я просто со совими друзьями так уже привыкла, хотя и живу во Львове. не знаю, я на русском с тренерами всегда общалась, и в нете тоже. кстати, на ЛГП все (почти) на украинском.
StoneDream
Цитата(Vulpus @ May 30 2007, 15:29) [snapback]219534[/snapback]

Ну это к админам если сочтут нужным то исправят ну а если нет...

Якщо ні, то навіщо людям голову морочити цією ілюзією вибору?
Mefesto
Цитата(Dirc @ May 29 2007, 19:17) [snapback]219427[/snapback]

Ганьба!Ганьба!....Если форум будет только на украиском языке ,он заростёт бьянои или "чем там ещё"))А это всё потому ,что украинский не_доделаный(лично моё мнение).а на суржике я говорить не собираюсь.

Вибирай вислови і якщо не хочеш поважати українську мову, то принаймні не смій зневажати.
А для того, щоб твоя думка була слушною, поцікався історією української мови - я думаю, для себе ти відкриєш багато цікавих, а часом - шокуючих фактів та відомостей.

StoneDream, ("...Але було б добре, якби це право вибору реалізовувалось хоча б в інтерфейсі форуму...") - я тільки "за". Портал український - отже принаймні офіційно треба дотримуватися української мови (до речі, лише інтерфейсу, але й змісту інформації).
LU, діло кажеш.

Щодо форуму - то це вже спілкування. При чому вільне в рамках правил цього форуму. Отже, пишіть хоч китайською, аби вас розуміли нормально.
knyaz
...я з самого початку у більшості випадків стараюся тут писати українською, і у іншому життті також більше спілкуюся, читаю, слухаю українську - москальску вилучаю із вживання!

а якщо в мене ще погано іноді виходить, чи чарез брак практики я забуваю слова - це не страшно - нехай краже мене вважають неграмотним ніж москалем.
Mefesto
Цитата(knyaz @ May 30 2007, 23:42) [snapback]219638[/snapback]

...я з самого початку у більшості випадків стараюся тут писати українською, і у іншому життті також більше спілкуюся, читаю, слухаю українську - москальску вилучаю із вживання!

а якщо в мене ще погано іноді виходить, чи чарез брак практики я забуваю слова - це не страшно - нехай краже мене вважають неграмотним ніж москалем.

є традиція писати "+1", але краще висловлю повагу якимсь іншим способом.
Я тут, здається, жодного посту не залишив не рідною мовою. І не збираюся. І в реальному житті так само - спілкуюся лише тією, яку люблю найбільше, хоча й з іншими проблем немає. Люди нехай спілкуються як хочуть, однак я спілкуватимуся не рідною у разі критичної необхідності.

Шановна командо порталу, прохання прислухатися, зробити висновки та все можливе аби покращити ситуацію.
ALIEN 2056
Блин да чего вы все завелись.......
Я общаюсь на Русском ктонибудь на Украинском, но главное мы друг друга понимаем. Я могу на Английском общятся но суть от этого не меняется! Кто на каком привык тот пусть на том и общается...
Есть такие кто меня не понял????
Тут є ті хто мене не зрозумів????
There are those who have not understood ????
Mefesto
Цитата(ALIEN 2056 @ May 31 2007, 02:03) [snapback]219651[/snapback]

Блин да чего вы все завелись.......
Я общаюсь на Русском ктонибудь на Украинском, но главное мы друг друга понимаем. Я могу на Английском общятся но суть от этого не меняется! Кто на каком привык тот пусть на том и общается...
Есть такие кто меня не понял????
Тут є ті хто мене не зрозумів????
There are those who have not understood ????

ALIEN 2056, боюся, проблема в іншому - мабуть ти не зовсім зрозумів, абощо..
Я не проти того, що на форумі висловлюються хто якою мовою схоче - дивись вище - я писав про це.
Щодо першої твоєї фрази - ніхто й не заводився, я цілком спокійним тоном висловлюю свої думки без різких виразів та й слів-паразитів (на кшталт "блін"), тому все спокійно.
Я про інше. Знаєте, якось уже остогидло, що живеш у своїй державі (і байдуже, що нею керують люди, які не знають своєї справи, байдуже, що повно усіляких негараздів, проблем та недоліків), а навколо - засилля чужого, у тому числі - мова, як головна передумова існування народу - а зокрема - індивіда.

Повторюю ще раз - цілком справедливо, що контент порталу (виключаючи форум, журнали, базу готів та інше, що залежить лише від користувачів УГП) повинен публікуватися українською мовою, якщо не стовідсотково, то принаймні більшою мірою.

William van Warg
Цитата(knyaz @ May 30 2007, 22:42) [snapback]219638[/snapback]

нехай краже мене вважають неграмотним ніж москалем.

Фу мля, и тут нацюги(
Gray Angels
Цитата(William van Warg @ Jun 1 2007, 00:19) [snapback]219777[/snapback]

Фу мля, и тут нацюги(

Они везде....

Любовь к родному языку надо прививать с детства, а не насаждать силовыми методами.
Sekhmet
я уважаю украинский язык... даже знаю его...но что, если он не родной?
Vulpus
Дело не в том родной или нет дело в выборе просто чтоб у людей говорящих на укр. языке была возможность использывать норм интерфейс.
Sekhmet
Да это все понятно, даже согласна...просто вот это возмутило:
"нехай краже мене вважають неграмотним ніж москалем." т.е. мы уже и не люди...хуже неграмотных
Vulpus
Ну на тему межрассовых непрязней мы говорить не будем надо держатся в рамках темы и правил форума.
Sekhmet
не будем,так не будет...какая разница...
Vulpus
Большая нужно помнить о назначении портала именно так его и использывать.
К тому же это раздел жалоб и придложений
вот предложение: ПОЧЕНИЕ УКР ИНТЕРФЕЙС
все.
Sekhmet
да кто ж против
Listeria
Мы слишком много растеряли пока пришли к своей долгожданной незалежності. Від традицій майже нічого не залишилося. Нам намагаються нав'язати інородні свята як, наприклад, світо сусідів нещодавно (29 травня). Ми йдемо до Європи і намагаємося брати в неї практично все, але не замислюємося, що Укаїна - центр Європи й все повинно бути навпаки... Я патриот и я уважаю желание людей общаться на украинском языке, но я живу в Одессе. Тут украинского языка нет, тут суржик, а это - извращение над языком. Поэтому, предпочитаю выражать свои мысли на русском..
А на счет интерфейса - это вы все правы. Было бы очень неплохо.
Vulpus
Ну вот и славно терь дело за админами.
Amorph
Цитата
у тому числі - мова, як головна передумова існування народу

В Швейцарии 5 языков официальных, и ничего, никто себя более или менее швейцарцем от этого не ощущает.

Цитата
Повторюю ще раз - цілком справедливо, що контент порталу (виключаючи форум, журнали, базу готів та інше, що залежить лише від користувачів УГП) повинен публікуватися українською мовою, якщо не стовідсотково, то принаймні більшою мірою.

Ну так, вперед, создавай контент на украинском. Занимайся переводом. А то я смотрю как агитировать так тут вон целая толпа. А как заняться делом (переводом интерфейса, созданием контента), так никого и не видать.
Amorph
Цитата
Укаїна - центр Європи й все повинно бути навпаки

Ага, щаз, кто там и где находиться географически в мировом раскладе никого не волнует. Украина на данный момент задворки.
Dirc
И нескоро с них куда-то переберётся.
Интересно ,а что ещё вы делаете для возрождения украинских традиций?И наверное вы не празднуете хэлловин....и вообще сама готика вроде не нашэ витчызнянэ....
Всё начинается с патриотизма!А я на данный момент за Украину служить и за деньги не пошёл бы.(а за кого за депутатов?за Юлю?...только не говорите ,что прежде всего за себя).
[quark]
Зроблю пізніше укр. версію smile.gif
Mefesto
Цитата
' date='Jun 7 2007, 18:32' post='221282']
Зроблю пізніше укр. версію smile.gif

Це буде перший крокsmile.gif Наперед дякуюsmile.gif
Mefesto
Цитата(Mefesto @ Jun 8 2007, 23:23) [snapback]221594[/snapback]

Це буде перший крокsmile.gif Наперед дякуюsmile.gif

Напевно шкідливо дякувати наперед, правильно?

Чекаємо на зміни!
Esmeralda88
Каждый общается на том языке, на котором ему удобно!
Кожний спілкується тією мовою, якою йому зручно =)
Mefesto
Цитата(Esmeralda88 @ Jun 19 2007, 15:53) [snapback]222299[/snapback]

Каждый общается на том языке, на котором ему удобно!
Кожний спілкується тією мовою, якою йому зручно =)

як влучно сказано!
так ось: мені не зручно отримувати інформацію на Українському Готичному Порталі не українською мовою.

Для вирішення цієї проблеми й створена ця тема.
StoneDream
Цитата(Amorph @ Jun 7 2007, 15:02) [snapback]221231[/snapback]

В Швейцарии 5 языков официальных, и ничего, никто себя более или менее швейцарцем от этого не ощущает.

Швейцарія — конфедерація з кількох кантонів, кожен з яких являє собою окрему державу, і, скажімо, в німецькому кантоні французька мова вже не є державною.
Aramati
Даже не знаю, что сказать... Я українець, як і більшість на цьому форумі. З батьками та всіма рідними спілкуюсь українською. Но со всеми остальными общаюсь на русском языке. Друзья, товарищи, знакомые, преподаватели и пр. Когда появляються новые знакомства, то выбираю сам на каком языке мне общаться... Знаю 4 языка. Не то, чтобы я свободно общался на каждом из них, но во всяком случае объяснится смогу... Я вообще непонимаю зачем этот затёртый спор... Он поглотил достаточно большое количество серых мас и нехочу верить, что теперь это каснулось и готики в украине.
Нехочу обсуждать этот бред. Если Вам интересно, что я думаю об этом... посмотрите фильм "Американская история Х". Хотя я уверен, что многи е видели его и поймут к чему я клоню.
Amorph
Цитата(StoneDream @ Jul 3 2007, 12:21) [snapback]224947[/snapback]

Швейцарія — конфедерація з кількох кантонів, кожен з яких являє собою окрему державу, і, скажімо, в німецькому кантоні французька мова вже не є державною.

От этого кто-то менее или более Швейцарец? Я вобще в курсе что Швейцария это конфедерация, но я не о том писал.
LU
Чому ви всі так відходите від теми. Ця тема не називається "бий москаля", "спали російський прапор", "заборонимо російську мову в усьому світі".
Суть проблеми, як точно підмітив Мефесто, мені не зручно отримувати інформацію на Українському Готичному Порталі не українською мовою. Мова йде навіть ен про форум, а про новини і інші штуки.
Amorph
Ну так, вперед на баррикады, тобиш писать и переводить новости и прочее на украинский. А то я смотрю все, кому на русском не удобно, тут ручки сложили и считают что им кто-то чего-то должен придти и сделать. Ну ждите-ждите.
Andy_Daves
Друзья,вот только на этом форуме нам и не хватало политики!!! Эта избитая тема как не странно зачастую то и всплывает активно под выборы.Но к чему здесь манипулировать нац. идеей...
Мне чесно говоря сложно поверить,что украиноязычному человеку сложно понять русский, ну а если насамом деле всё так критично - займитесь этим вопросом собственноручно,думаю администрация портала
будет Вам только благодарна.
Sekhmet
2LU: так никто ж не против...я спокойно читаю и на укр., но когда говорят, что лучше безграмотность, чем русскоязычность...это уже бред...
Mefesto
Цитата(Amorph @ Jul 4 2007, 14:25) [snapback]225972[/snapback]

Ну так, вперед на баррикады, тобиш писать и переводить новости и прочее на украинский. А то я смотрю все, кому на русском не удобно, тут ручки сложили и считают что им кто-то чего-то должен придти и сделать. Ну ждите-ждите.

То це мені натяк, чи що?
Та без проблем, якщо більше ніхто не може додавати нову інформацію на портал українською мовою, я можу цим зайнятися, тільки введіть у курс справи з технічних питань.

2 Sekhmet: невже ти справді думаєш, що не залишилося поміж нас грамотних людей? smile.gif
Sekhmet
2Mefesto: при чем тут это? я просто привела пример одного мнения в этой теме...которое меня задело
Sister Of Charity
все...учу китайский.....буду по китайски шпрехать!
StoneDream
Цитата(Amorph @ Jul 3 2007, 15:41) [snapback]225033[/snapback]

От этого кто-то менее или более Швейцарец? Я вобще в курсе что Швейцария это конфедерация, но я не о том писал.

У Швейцарії й України зовсім різна історія. Головна відмінність — Швейцарія не має етносу, який би становив більшість населення і міг претендувати на звання титульної нації, тоді як Україна сформувалась як етнічна держава українців. Звичайно, це не держава одного народу, як Японія, але й не держава кількох народів, як Швейцарія.
StoneDream
Цитата(Andy_Daves @ Jul 6 2007, 00:05) [snapback]227217[/snapback]

Мне чесно говоря сложно поверить,что украиноязычному человеку сложно понять русский, ну а если насамом деле всё так критично - займитесь этим вопросом собственноручно,думаю администрация портала будет Вам только благодарна.

Україномовній людині зрозуміти російську мову не важко. Втім, і англійська для мене теж більш-менш доступна... Справа навіть не у зручності/незручності, а, скоріш, у правилах хорошого тону. З моєї точки зору, україномовний учасник (втім, так само, як і російськомовний), не повинен почуватись на Українському Готичному Порталі якимось іноземцем. Дублювання інтерфейсу та повідомлень двома мовами на українських інтернет-ресурсах вже давно сприймається як ознака міжетнічної толерантності — то чом би не зробити щось подібне й тут?

На даному етапі свого існування я досить далекий від готичної субкультури і буваю тут досить рідко(мої появи пару разів на місяць у «курилці» не рахуються). Але якщо серед постійних відвідувачів порталу є ентузіасти, зацікавлені в українізації УГП, адміністрація могла б залучити їх до участі у проекті.
StoneDream
Цитата(Andy_Daves @ Jul 6 2007, 00:05) [snapback]227217[/snapback]

Мне чесно говоря сложно поверить,что украиноязычному человеку сложно понять русский, ну а если насамом деле всё так критично - займитесь этим вопросом собственноручно,думаю администрация портала будет Вам только благодарна.

Україномовній людині зрозуміти російську мову не важко. Втім, і англійська для мене теж більш-менш доступна... Справа навіть не у зручності/незручності, а, скоріш, у правилах хорошого тону. З моєї точки зору, україномовний учасник (втім, так само, як і російськомовний), не повинен почуватись на Українському Готичному Порталі якимось іноземцем. Дублювання інтерфейсу та повідомлень двома мовами на українських інтернет-ресурсах вже давно сприймається як ознака міжетнічної толерантності — то чом би не зробити щось подібне й тут?

На даному етапі свого існування я досить далекий від готичної субкультури і буваю тут досить рідко(мої появи пару разів на місяць у «курилці» не рахуються). Але якщо серед постійних відвідувачів порталу є ентузіасти, зацікавлені в українізації УГП, адміністрація могла б залучити їх до участі у проекті.
Лукреция
Я одинаково хорошо отношусь к русскому и украинскому, потому выражу своё мнение немножко в другом: не могу понять, почему главное меню на портале и названия форумов и что-то там ещё написаны на английском? Или все украинцы просто обязаны знать англ. язык? Мне вот немного трудно пользоваться этим меню - пока мозг додумается, как перевести эти английские слова... Почему-то все напали на русский язык, который всем понятен, но а английский на русской/украинской версии сайта пусть остаётся?
Mefesto
StoneDream, згоден з тобою.
Свою кандидатуру я вже пропонував і від своїх слів не відмовляюся. До команди УГП: прислухайтеся, будь ласка, і з огляду на почуте й зрозуміле або робіть щось, або дайте можливість це зробити тим, хто це може, вміє і хочеsmile.gif
Vulpus
Mefesto на форум видимо забили так что твои слова никому из админов не интересны(
Evilly
Цитата(Vulpus @ Aug 8 2007, 21:22) [snapback]232170[/snapback]

Mefesto на форум видимо забили так что твои слова никому из админов не интересны(

Адміни фізично не здатні вичитувати тут абсолютно все. Для того, щоб бути почутим - звертайтесь особисто. Контакти нічиї тут не приховуються - пишіть на мило, чи в аську.
Lviv_crow
Цитата
Будь ласка можете мояснити, чому усе на руській мові написано?

ІМХО Леді і джентельмени, я вважаю, що форум українським робить не мова, якою написано меню, назви кнопок, то що, а мова якою спілкуються на форумі.

PS І я за те, щоб кожен, хто заходить на даний форум? писав свої пости тією мовою, якою йому зручно smile.gif
Esmeralda88
Сейчас доступна русская, украинская и английская версия форума - выбирай - не хочу. У меня украинская. Пруф:

Keyn Mara Trantor
Цитата
PS І я за те, щоб кожен, хто заходить на даний форум? писав свої пости тією мовою, якою йому зручно

полностью поддерживаю, или кто-то кого-то не понимает?))))
Esmeralda88
+1
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal