Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > не Корней Чуковский
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: не Корней Чуковский
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC SUBCULTURE / IMAGE / FASHION
Страницы: 1, 2
Dark_Wings
Цитата(Esmeralda88 @ 22.12.2008, 0:24) *
Гужно повышать рождаемость путем улучшения жизненных условий, а не запрета абортов или постянного осасывания это йпроблемы
ти дійсно думаєш, що анти-аборнта кампанія спричинена демографічною ситуацією? о_О
Mad Princess
Ыыыыыыыыыы....господа, не все глубины надо постигать умом....шо вы, впринципе, и делаете со свистящим успехом....тока не пойму все равно, нафига вы вооще это обсуждаете...о_О
Dark_Wings
відповідаю на повному серйозі: мну нєх робити! щодо інших — нєнаю…
Mad Princess
Не понимаю я человеческой психологии....
Почему, если нехрен делать, хочеца говорить про аборты и прочее уродство? Почему не про песок на Карибском пляже, не про красивых тайских женщин, не про секс, погоду и предстоящий праздник, а?
Обязательно надо поднять какую то никому ненужную отвратительную хрень и зудеть о ней аж три страницы?
Чем больше вы говорите о дерьме, тем больше это дерьмо вползает в вашу жизнь...
Его не становится меньше, оно не становится яснее, этим трепом его не избегнуть.... да и на вопросы свои вы ответов не найдете... пока кто то из вас, или ваших не залетит))))))
Заманали, готы, негативом и грязью.
Woland
Та да, надоело о такой хрени читать.
Вот лучше о сексе поговорить. В этом Мед апсолютно права!
Развери тут бредятину.
wacko.gif
Mad Princess
Тока, Воланд, осторожней!
В этой теме от секса дети с абортами)))))))))))))))))))))))0
Dark_Wings
Цитата(Mad Princess @ 22.12.2008, 16:51) *
сама повернулась до цієї теми biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mad Princess
Я предостерегла sleep.gif
Dark_Wings
то деталі!
Mad Princess
Я считаю, северяне делают лучшую музыку в мире.... потому что у них грибы растут круглый год.
Woland
Цитата(Mad Princess @ 22.12.2008, 16:51) *
Тока, Воланд, осторожней!

А чего тут бояться? Дети это ж хорошо. Вот только не все готовы к их появлению.
Люди любят делать новых людей.
rolleyes.gif
Mad Princess
Тсссссссссс..... дети - хорошо....
Тока тсссссс.... а то опять начнут аботры делать и ругать друг друга за это.... мама, я их боюсь, вызови мне шатл обратно.... о_О
Esmeralda88
Вы отсталщи от жизни... детей же в капусте находят...
Mad Princess
Удачки!
Esmeralda88
да, я пошла искать...
Esmeralda88
ну не могу в теме про аборты не выложить эту картинку... предупреждение - до 18 лет не открывать ссылку
Queen_Victoria
Н-да.... картинка то шо треба....

Woland
Esmeralda88 За фотку спасибки! Долго, очень долго смеялся!
Мдя... Как же теперь это делать, если придёть мысль об каннибализме?
sad.gif
Mad Princess
Бред....
Woland
Цитата(Mad Princess @ 25.12.2008, 11:35) *
Бред....

wacko.gif
шиза...
Felis
сабж, это дело лично каждого. а не общественного мнения, на которе пытается повлиять такая реклама
Esmeralda88
Фелис, +5
Dark_Within
ну... я к абортам в принципе нормально отношусь.
вот честное слово... счас вдруг так модно стало вопить о том, что мол аборты это детоубийство, это плохо и так далее...
а вы сравните статистику - сколько людей в год умирает насильственной смертью, и сколько в год делается абортов?
так вот к насильственной смерти сейчас почему-то относятся как к чему-то обыденному...
так, простите за грубую аналогию, лучше поплакать по потерянному пустому файлу, чем по уже весьма заполненному?
Esmeralda88
+1
Aleks
Цитата(Dark_Within @ 31.12.2008, 0:57) *
так, простите за грубую аналогию, лучше поплакать по потерянному пустому файлу, чем по уже весьма заполненному?

+1. Мало того, что пустой, так еще даже не отформатированный))
spr den
Queen_Victoria
Фу яка гидота!
Сподіваюсь, то фотошоп?...
spr den
2 Queen_Victoria
Нет.
Queen_Victoria
Ну і ну... За "не-аборт" такого почно вішати потрібно... воно ж, небось, нежиттєздатне... все рівно вмре, тільки всіх навколо себе помучає перед чим
Esmeralda88
кстати, чиатла про эту девочку.. у нее редкая олезнь отсутсвие костей черепа. Но она смеется, бегает и т.д. Ей будут делатьмассу пластических операций, кормят через трубочку, но лицо ей так и не восстановят
Dark_Within
ага. уже так и представляется в голове небольшой видеоролик: бежит эта девочка и на фоне пафосный голос рассказывает о гуманизме, развитии человечества и нашем прекрасном мире.
Esmeralda88
Фи, ун зачем травмировать мою психику?
Dark_Within
Сама виновата) я ж в ответ на твой предыдущий пост написал)
Esmeralda88
да я никого ине обвиняю
Jarett
Цитата(Esmeralda88 @ 1.01.2009, 3:38) *
кстати, чиатла про эту девочку.. у нее редкая олезнь отсутсвие костей черепа. Но она смеется, бегает и т.д. Ей будут делатьмассу пластических операций, кормят через трубочку, но лицо ей так и не восстановят

Статья и фото этой девочки полтора месяца были в нижней строке одного из форумов куда я часто захожу.Среди фоток и статеек про пошлость и "скандалы"...
Реально давило на мораль...
Esmeralda88
Да... Не перевариваю этибаннеры.. хочешь скачать, а тебе - маша распутила потеряла нижнее белье прямо на сцене...
Aleks
Цитата(Esmeralda88 @ 2.01.2009, 10:49) *
Да... Не перевариваю этибаннеры.. хочешь скачать, а тебе - маша распутила потеряла нижнее белье прямо на сцене...

что мешает ходить в магазин за CD?smile.gif
Jarett
Цитата(Aleks @ 2.01.2009, 20:23) *
что мешает ходить в магазин за CD?smile.gif

мы инет-пираты
Esmeralda88
Алекс, я качаю музыку только для ознакомления, а через 24 часа форматирую жесткий диск =РРРРРРРРРРР
Queen_Victoria
Фі....

Хоча я знаю, як цю """дівчинку""" можна приміняти на практиці: штампувати оголошення а-ля "допоможіть бідній дитині". Як правило, при хорошій розкрутці отримані пожертви добряче перевищують витрати на лікування. Так що можна отримувати прибутки)))
Lviv_crow
Цитата(Queen_Victoria @ 18.12.2008, 20:43) *
Аборт, не-аборт - це діло кожного)) у нас демократична (поки що) країна. І у кожного є своя голова (чи башка) на плечах, шоб нею хоч іноді думати, аналізувати, приймати рішення.
Але плодити калік, інвалідів (і духовних, і фізичних) - це вредно для генофонду нації. А тому була би моя воля - поголовну стерилізацію наркоманам, СНІДникам і інвалідам.
Всякі сироти, дітки з неблагополучних сімей, інваліди і т.д. - це тягар на плечі платників податків, тобто нас. Цікаво, антиабортники хотять за свій рахунок утримувати таку радість? Вона ж жива....

у якогось народ чи навіть племені у стародавні часи, було таке, коли народжувалася неповносправна дитина, то її кидали зі скелі.
Доречі десь таке чув, що у раянському союзі певний час робили стеелізацію, людям ті що мали генетичні відхилення.
Питання до всіх хто за стерелізацію, хто проти стерелізації
як би ви відносилися до того коли би ви, гіпотетично, народилися з генетичними вадами здоров"я і вам би зробили стерелізацію, як би ти віднеслася до того у дорослому віці ?
Відповідь а-ля Я народився здоровий не підходить

Моя відповідь
Я би мабуть найняв би кіллера, або покінчив, би собою, або пішов би далеко, далеко і жив би відлюдником, або влаштувався би в гарем якогось шейха на роботу.

Я думаю, це важке питання і дати нанього дати відповідь важко. Я вважаю краще вже таку людину усипляти (на мою думку це гуманніше). Така людина не буде мучитись, і ніякого навантаження на платників податків. А вот ті хто родився з дитинства з вадами здоров"я вони і так все життя мучаться. Більшій половині таких людей практично не можливо поступити у вуз(та що там вуз, їм іноді важко навіть спец школу закінчити), влаштуватися на роботу, одружитися, вони живуть на мізерну пенсію. На старості років багатьом з них яко кажуть, немає кому подати ложку води. Я десь читав таке, що самогубств серед інвалідів є дуже багато, значно більше ніж серед простих смертних. Можливо я надто сувору відповідь дав...

Стосовно на дозвіл народити дитину цілком підтримую. Що дитину мають право народити здорові, і ті що можуть утримувати цю дитину. Але тут буде теке, що населення нашої держави через 100-150 років буде 20 млн, а то і менше. Но за те буде здорова і заможня нація.
Мені шкода тієї дитини з фото вона усе життя буде мучитися...
Lviv_crow
В ідеал,і я би хотів, щоб мене усипили.
Victor the Demented
Я за те щоб продовженням роду займались тільки люди повністю здорові (без вад здоров'я що передаються генетично), або за те щоб "редагувати" генетичну інформацію (хтось може уявити таку фантастику? huh.gif зараз поки що ні.)
SevaB
Боротьба з генетичними відхиленнями та психічними захворюваннями "топорними" метода, як у СРСР, так і у Третьому Райху, довела лише одне - толку від такої боротьби абсолютний нуль. Кількість "мутантів" і "психів" дуже швидко "відновлюється". З тим, що існує певна кількість таких людей треба змиритись.

Дозвіл на народження дитини - хороша штука. Але у наших умовах, коли кількість працездатних людей постійно скорочується, ризикуємо запровадивши таку штуку через 10-15 років отримати країну дітей і пенсіонерів.
SevaB
або за те щоб "редагувати" генетичну інформацію (хтось може уявити таку фантастику? зараз поки що ні.)

Чого фантастику? Якщо для рослин і деяких тварин вже вміємо модифікувати, то і до людини час дійде. Можливо, вже хтось це вміє робити, але поки що моральні і юридичні перепони стоять.
Dark_Wings
+ff до посту №94!
Esmeralda88
Цитата
у якогось народ чи навіть племені у стародавні часи, було таке, коли народжувалася неповносправна дитина, то її кидали зі скелі.

В Спарте
Цитата
Питання до всіх хто за стерелізацію, хто проти стерелізації
як би ви відносилися до того коли би ви, гіпотетично, народилися з генетичними вадами здоров"я і вам би зробили стерелізацію, як би ти віднеслася до того у дорослому віці ?

Например, тарнсі немогут иметь детей и сгорают менее десятка лет до состояния ничто, но их єто не останнавливаетв желании жить и быть собой
Цитата
деяких тварин вже вміємо модифікувати, то і до людини час дійде

Кстати, уже дошло.. читала, что зачата девочка, у которой бабушка и прабабушка умерли в юности от рака груди, и ей что-то там модицицировали, чтобы с ней такого нкеслучилось.. не знаю, родилась она или нет, но подобное точно было...
0
агалтелый гуманизм - это увы паталогия.
Аборт - это медицинская операция по предотвращению. Зародш - это часть организма матери такая же как и раковая опухоль, и может поламать жизнь и покруче. Аборты не зло, а один из видов операций, так как мать то еще может помереть от родового заражения, а потом целый букет гормонально зависимых неврозов.
Зло ли это? нет. Так же как не зло удалять нарвавший аппендикс, или гнилые гланды. Это возможность и цена.
Те кто кричат что это зло - это источник зла и страданий потому что страдания людей генерируются от обязанностей, а эти существа выступают за увеличение обязанностей на основании выдуманного кодекса правил некоей морали, а так же используют психотеххники, которые в сумме развивают страх перед беременностью и ответственностью родительских обязанностей. Ну товарищи, на таком обществе далеко не уедем.
кто повелся - слабовольные внушаемые люди.
Queen_Victoria
Цитата
Боротьба з генетичними відхиленнями та психічними захворюваннями "топорними" метода, як у СРСР, так і у Третьому Райху, довела лише одне - толку від такої боротьби абсолютний нуль. Кількість "мутантів" і "психів" дуже швидко "відновлюється". З тим, що існує певна кількість таких людей треба змиритись.

Ну... СРСР проіснував 70 років. Рейх і того менше. Людське покоління становить 25 років. Хто знає, скільки поколінь має пройти, щоб гени "очистилися"? Може, 10, може, ще більше... Тобто, мінімум 250 років треба боротися "топорними" методами, щоб воно дало результат.
Вчені довели, що усі люди походять від 1 спільного предка... в такому разі не дивно, що виникають генетичні помилки. Генетичні помилки виникають і в дикій природі, але там є природній відбір - таким чином, відбувається "очищення".
До речі, десь читала, що на кожній території є своя "спеціалізація" генетичних відхилень. Наприклад, в Німеччині найвищий % даунізму...
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2021 Ukrainian Gothic Portal