Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Reportage, photos & DJ playlists: Gothic party "NoxAvis" in Lviv, 05.02.2005
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC EVENTS [Афиша]: gothic/dark/electro parties & festivals in Ukraine and Europe
stranger
[Reportage, photos & DJ playlists: Gothic party "NoxAvis" in Lviv, 05.02.2005]

5 февраля в Львове состоялась маштабная готик-пати под названием "NoxAvis" организованая новым представителем УГП Львове - Николь "Moraine" Жак. На пати впервые в Львове и Украине выступила польская группа TORHAUS (Industrial/gothic), а также уже известный на украинской готик-сцене проект MINDZERO (ebm, synth) и два менее известных проекта - TRANSYLVANIAN FREAK SHOW и ПОЛИНОВЕ ПОЛЕ (gothic doom).

О том как выступили группы, отыграли DJ's и насколько вечеринка удалась вы можете узнать из интереснейшего репортажа от Maryna "Evilly" (editor of Gothic Cinema of gothic.com.ua) и фотогалереи от Nikolette "Moraine" (UGP representative). Репортаж, фотогалерею и DJ playlists вы можете найти в разделе СОБЫТИЯ. Вскоре ожидайте еще DJ playlists и отзывов с готик-пати от учасников Портала.

http://www.gothic.com.ua/ukrrus/events/index.html
Yumiko
Playlists Dj Fenix i Dj Enkil будуть дуже скоро)))
Роблю все, що моїх силах)))
Gothera
можете узнать из интереснейшего репортажа

Смішний репортаж.

Music: Кому Вниз - Білі Демони
Yumiko
2Gothera
І чим же він такий смішний?
Kroolick
2 Moraine
бо не згадали всієї оганізації, особливо, коли до вечірки залишається 2 години, а єдиного організатора нема,концепції виступу нема,апаратуру привезли також десь за 2 години ,тому і паті почалася не в 20.00 а 21.00, а виявилося шо він(організатор) поїхав гостей з польщі зустрічати, бо бідні не розуміли української, і ше багато є речей на які тобі треба звертати увагу якщо ти хочеш бути організатором таких акцій

Music: Velvet acid christ - Decypher (force authority)
Gothera
2Moraine
Дуже суперечливий, віддалений від реальності, мажорський репортаж вцілому досить паршивої імпрези. Смішний одним словом.
Я вдовільнив твою цікавість?

Music: Therminal Choice - Pull The Trigger (Remixed By Unheilig)
Yumiko
Kroolick, я не винна, що ти не хотів робити ту паті зі мною
Evilly
Gothera, браво! Я Вами вже захоплююсь! :) Такого відгуку про свої репортажі ще не чула. Надзвичайно Вам вдячна. %)
Gothera
Завжди будь-ласка.

Music: XIII.Stoleti - Absinth
Zavgosp
ну не можу втриматися, тому вислювлюю і деякі свої думки..

1 - в афішах зазначався dj fenix, який мав грати готік-рок.. останнього власне і не було, натомість звучав різного роду мітал
2 - полинове поле (назва сама по собі гатишна, бо з полину роблядь абсент%))) труууууууу).. це був жах.. їй богу такого неподобства ще треба пошукати.. таке непропустимо на готській гулянці
3 - а от torhaus це був ульот насправді круто..
4 - ді-джей кролік, імхо, трохи як завжди переборщив з дисторшованими бітами.. зрештою, це його стайл..
Evilly
Додано плейліст DJ Fenix.

http://www.gothic.com.ua/ukrrus/events/2005/ctrl.php3?theme=lviv_noxavis_dj

Music: Deutsch Nepal - Deflagration Of Hell
Yumiko
2Zavgosp: Хто би говорив....

1. Ти мало не провалився в унітаз.... (no comments)
2. Ти так напився, що не в стані був вимовити слова
3. Тебя "нянчила" Олена, а ти їй навіть не подякував
4. Ти стільки раз падав, що я дивуюсь що ти взагалі цілий...

Питання є?
Werewolf
Николь :) Я конечно все понимаю, но напился посетитель или нет - личное дело посетителя. Главное, чтобы не буянил и имущество не портил :)
А вот посетители имеют полное право критиковать (объективно ;)) организаторов.

Music: Bad Sector - Transform
Zavgosp
2 ніколь
так є
от наприклад: яке відношення пяний завгосп мав до тих пунктів про які я незадоволено висловився?
Yumiko
2Werewolf: Цей "посєтітель" ді-джеєм був))))

2Zavgosp: Щось мені здається що "Пяний Завгосп" нічого не бачив взагалі))))
Werewolf
2Werewolf: Цей "посєтітель" ді-джеєм був))))

Ну тогда понятно :)

Music: Bad Sector - Carla 1977
oLEKSandra
Ніколь, не зважай на них.
Помилки слід враховувати, але за умови відсутності наявності подібних вечірок, гадаю критика, як для першого разу могла б бути м'якшою.

Music: sister of mersi
Werewolf
Тупо не обращать внимания не стоит, все же кое к каким моментам нужно прислушиваться.
А вот расстраиваться точно не стоит ;)
Yumiko
Werewolf, я просто враховую свои помилки....
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal