Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Здоров'я і музика
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
RockMan
Вирішив створити дану тему, оскільки начитався досить багато цікавого матеріалу і вирішив поділитися.

Отже. Кожна мелодія складається із звуків, які передаються за допомогою звукових хвиль, ті ж у свою чергу мають свою частоту, довжину, фазу... (не буду усоглоблюватися, оскільки інші параметри вивчаються у спец училищах і ВНЗ). Є таке поняття, як загальна частота звучання (частота основного ритму).

Мене, мабуть, зрозуміють лише музиканти, фізики, електрики smile.gif

Наше тіло складається із атомів та молекул, які зв'язуються між собою за допомогою електро-магнітної взаємодії. Кожний орган має свою частоту роботи (наприклад, частота роботи серця складає приблизно 8 герц, головного мозку - 7 герц...). При гучному звучанні музики (більш як 40-50 дБ) , якщо основна частота співпадає з частотою роботи деякого органу, відбувається резонанс . Він порушує нормальну роботу органів і призводить до захворюваннь різного типу.

Також музика впливає на нашу психіку. Наглядними прикладами є бійки та погроми, які влаштовують фани, здебільшого, рок-гуртів. Деяка музика (класика, церковні співи...) навпаки має заспокійливу дію. Це пояснюється тим, що їх частота основного ритму створює короткі слабкі резонанси, які "масажують" певні ділянки мозку (інших органів) і стимулюють їх активність.

Деякі "лєкарі" нетрадиційної медицини лікують людей за допомогою музики, деякі організації (спецвідділи) використовували різні звуки, аби зламати людину (переважно шпигунів).

Так до чого я веду. Як на Вас впливає музика різних гуртів, як Ви слухаєте музику, як гучно. Ну і як, безпосередньо, впливає на Вас музика гурту "Холодне Сонце".

Трохи про себе. Люблю слухати музику дуже гучно smile.gif. Мав проблеми зі слухом, оскільки носив наушники-затички (тому зараз гітару не можу точно налаштувати). Зневажаю гурти, які співають всяку бридоту і спіткають на вчинення поганих вчинків. Не поважаю скінхедів за їх переконання і вчинки, хоча на 50% підтримую smile.gif Більшість, з того, що я слухаю, має заспокійливу дію - не вживаю ні спиртного, ні курива різного, ні порошків - кайфую під музику. Коли маю поганий настрій, вмикаю щось ритмічніше.
Пісні гурту "Холодне Сонце" спіткають до кохання (я не маю на увазі секс), тобто зробити щось приємне коханій людині, сказати її пару ласкавих слів і тд. і тп. Деякі пісні заставляють подумати, осмислити своє життя, побачити все під іншим кутом.
Ну когось відлупцювати, ще не відчував, і сподіваюсь не відчую.

Дякую за увагу. Чекаю Ваших думок і вражень...

Висловлюю подяку гурту за "стимуляцію" почуттів Кохання у людей (за допомогою синглу "я кохаю Тебе" я освідчився у коханні - цей диск допоміг мені набратися сміливості і сказати ці солодкі, але тяжкі на перший погляд, слова)

ДЯКУЮ!!!
RockMan
видно ніхто не хоче ділитися своїми враженнями
Повторюся:
як на Вас впливає музика різних гуртів, як Ви слухаєте музику, як гучно. Ну і як, безпосередньо, впливає на Вас музика гурту "Холодне Сонце".
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal