Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Київський фан-клуб Холодного Сонця
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Страницы: 1, 2
Lost_in_tears
Вітаємо Вас на форумі Холодного Сонця, зокрема на даній темі.
Тут обговорюватиметься все, що стосується зустрічей та організації фан-клубу гурту у місті Києві.
Ласкаво просимо!!! Будемо раді вітати усіх шанувальників творчості Холодного Сонця, послухати Ваші ідеї, думки та враження про гурт, а також зустрічатись з Вами та спілкуватись про музику, яка нас об'єднує.

Отже, на сьогодні маємо перше важливе оголошення.

13 травня, у суботу відбудеться перша зустріч фан-клубу у Києві. 18 год., метро Контрактова Площа, середина платформи. Орієнтир - червона троянда. smile.gif Гадаю, додаткових пояснень не потрібно.
З нетерпінням чекаємо Вас!!!
Мар"яна
Шо і справді буде? shok.gif biggrin.gif А як серйозно, то я вже 2 людини приведу, може ще комусь вийде))))
пс таки класно, що часто доводиться бачитись...
ппс таки довго я пишу смс... так довго, що мені легше зателефонувати...
Darien
Це просто фантастика!
Так тримати!!!
Lost_in_tears
Ну що ж, через декілька годин побачимось!!!!
smile.gif
мавенька
Це просто фантастика!

уууу)) та це лише початок)
Lost_in_tears
Лост повернулась!
Вражень - словами не передати. Величезна подяка людям, які прийшли. Було неймовірно приємно і цікаво з вами зустрітись і поспілкуватись. Спасибі, що ви є, що слухаєте хорошу музику.
Окрема подяка, звісно, Маряні. smile.gif
Коли трішечки "відійду" від безмежної кількості позитивних вражень - напишу можливо більше. smile.gif
А ще - спасибі Poison-girl за моральну підтримку!!!!!! Шкода, звісно, що тебе не було, проте класно, що зателефонувала і підтримала!!! wink.gif
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ May 13 2006, 13:24)
уууу)) та це лише початок)
[right][snapback]160325[/snapback][/right]

Отож бо й воно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif)))))))
Poison-Girl
2 Lost_in_tears - дійсно жаль, що не получилось зустрітись, але я подумки завжди з вами усіма smile.gif)))
Мар"яна
дуже дякую за зустріч, було справді класно, думала вчора тобі хочаб смс кинути довідатись як себе почуваєш, але вчасно згадавшияк я проспала добу після повернення до Києва все ж таки одумалась)) А ще шкода що я пізно сказала деяким людям... сподіваюсь мене бити за те не будуть... Як виявилось у моєї знайомої весь клас підсів на ХС biggrin.gif
Darien
Ну так запрошуй їх сюди!
Мар"яна
та наче намагаюся, а в них часу нема... бідненькі лякаються, як бачать з якою швидкісттю теми на порталах поновлюються або дехто навіть і форумів боїться=))

пс прохання до модерів: видаліть будь-ласка одне повідомлення бо я щось завтикала і двічі одне й те саме відправила oops.gif
Lost_in_tears
QUOTE(Мар"яна @ May 16 2006, 23:27)
бідненькі лякаються, як бачать з якою швидкісттю теми на порталах поновлюються або дехто навіть і форумів боїться=))
[right][snapback]160731[/snapback][/right]

У такому випадку можна організовувати зустрічі не лише на форумі, проводити їх "в ріалі". smile.gif.
Darien
QUOTE(Мар"яна @ May 16 2006, 23:27)
пс прохання до модерів: видаліть будь-ласка одне повідомлення бо я щось завтикала і двічі одне й те саме відправила oops.gif
[right][snapback]160731[/snapback][/right]

Без проблем wink.gif

Кажи, хай не бояться: тут завжди раді бачити прихильніків Холодного Сонця
Attys
Яке неподобство! Чого я раніше не зайшла на цю тему? Жах! Була в суботу в Киеві і нічого не знала про ваші плани... Тьху.
Lost_in_tears
2Attys
Дуже приємно, що Ви завітали на форум! smile.gif
На рахунок зустрічі - не переймайтесь, вони будуть проводитись ще багато багато разів. Слідкуйте за оголошеннями у цій темі.
smile.gif
Lost_in_tears
2Мар"яна
Велике прохання той матеріал, над яким ти працювала скинути мені на мило.
lost_in_tears@ukr.net

Пробачте за офтоп.
Мар"яна
Зроблю і скину)) Вже 3 варіанти готові, тіко не суди строго... От як все надрукую(бо я писала по старінкє гг хіба що не на пергаменті, а у звичайнісінькому зошиті, та ручкою, замість пера...) тіко воно все величеньке вийшло... Ось як надрукую, то буде тобі що читати))
Lost_in_tears
Пропоную обговорення даної теми (про матеріали) перенести у тему "фан-клуб".
Attys
QUOTE(Lost_in_tears @ May 18 2006, 20:49)
2Attys
Дуже приємно, що Ви завітали на форум! smile.gif
На рахунок зустрічі - не переймайтесь, вони будуть проводитись ще багато багато разів. Слідкуйте за оголошеннями у цій темі.
smile.gif
[right][snapback]161084[/snapback][/right]

Дякую. Буду слідкувати.

З.І. Можна до мене на ти.
wink.gif
Lost_in_tears
2Attys
Гаразд. Перейдемо на "ти". wink.gif
Слідкуй за новинами на форумі, як я вже говорила. Також за повідомленнями у приватній пошті.
Наталі
sad.gif

Мені дуже соромно за себе... З цією сесією...не було,навіть,часу зайти на форум sad.gif
Я пропустила найцікавіше...дуже засмучена...
А коли планується наступна зустріч?
Lost_in_tears
2Наталі
Привіт. Ну чому ж соромно?Не засмучуйся! Найцікавіше ще попереду!!!
А на рахунок зустрічі - не можу зараз відповісти. Скоріш за все, орієнтовно середина червня, або самий початок липня.
Хоча, це мої особисті плани. Можеш звертатись до Маряни, організовуйтесь якос між собою. Сама розумієш - немає у мене можливості часто бувати у Києві.
Слідкуй за оголошеннями, будемо заздалегідь попереджати про подібні заходи.
smile.gif
Мар"яна
Якщо справді є можливість то у неділю ми будемо гуляти Подолом і там якраз будуть лише прихильники Холодного Сонця, приєднуйся буду дуже рада, оскільки СПРОБУЮ зібрати людей яким цікава творчість гурту аби познайомитись...

А для тих хто з Київа(і не тільки))): Запрошую у неділю, 28 травня, зустрітися біля тефаля(пам"ятник Григорію Сковороді) ОРІЄНТОВНО на 12.00
Lost_in_tears
Класно! А ось у мене таке проханнячко буде... Привітик усім від мене буде? ПЛЗ.
На жаль, у мене сесія... Не можу зараз приєднатись до вас. Я подумки з вами!!! Я зателефоную і ще раз усім передам свої вітання.
smile.gif
2 Маряна
Місце зустрічі не змінюється? wink.gif
(точніше ми не зовсім там зустрічались, але розмовляли біля памятника Сковороді).
Мар"яна
все сеаме так=)) це ж ісконно традиційне місце для зустрічей на Подолі)) тре було таки нам під вас підлаштовуватися, наче у нас був час і як кияни знаємо місця))

якщо є бажаючі прийти повідомте будь ласка мене через пп чи асю (271-195-548) щоб я знала кого приблизно чекати... бо можу і зовсім не чекати))
Мар"яна
Ну що? Завтра зустріч о 12.00 біля пам"ятника Сковороді на Подолі))
Lost_in_tears
Шось не чутно ваших коментів... Я чекаюююю.
А про червень - приду, і не один раз приїду. На концерт наприклад.
Artenika
Да, расскажите, как всё прошло?
Интересно, между прочим.
Мар"яна
Хммм та наче нічого особливого не було, на зустріч прийшли ті кого я і очікувала, але із запізненням десь на 3 години і зустрілись ми трохи в іншому місці, але це я передбачала(у нас в програмі були гуляння Київом)... Тим, кого я оповістила про зустріч було впадло прийти вчасно, то я пізніше таки сказала декілька добрих слів, ну і про концерт згадала, обіцяли з"явитися вже вчасно))
Lost_in_tears
Пропоную зустрітись 25 числа у Києві, піти разом на концерт. Проте, часу ще є багато. Куди усі зникли мене цікавить???
Ara
Эм... 25 числа? Какого месяца? Что-то я торможу, видимо)) Поясните, пожайлуста)))
P.S. Была бы тоже непротив встретиться))
Мар"яна
Lost_in_tears нє не зникли... Я екзамени сдаю))
Можна зустрітися, було б не погано, тіко ти кажи час і місце бо минулого разу не дуже вдало все вийшло із цим. Нажаль мої організаторськи здібності тут не спрацюють. Напишеш коли тобі буде зручніше=)) мені підійде будь-яка година, навіть 6.00 якраз зустріну світанок із "любими" однокласниками і буду вільна))

Ara взагаліто йдеться про червень 25,але якщо хочеш то можна і 25 липня, і 25 серпня... І не обов"язково 25...
Ara
Эх... Боюсь, мну здесь уже 25 числа этого месяца не будет (((
Мар"яна
як шкода ти концерт пропустиш sad.gif
Ara
Да, мне тоже очень жаль... Я ведь ушами прохлопала, о том, что скоро концерт не знала, планы выстроила... Прийдется теперь расплачиваться (оч жаль, что в ущерб обожаемой группе)))
А насчет встречи форумчан... Ну я надеюсь, что к тому числу, как я приеду, что-нить еще придумаете))
Darien
Ну, то, можливо, все-таки, зміниш плани? wink.gif Не так часто маємо можливість спостерігати за такими значними подіями
Ara
Аааа!!... *шмыгает носом* У мну не выйдет уже изменить свои планы (((
Lost_in_tears
І куди подівалась Маряна??? Мене цікавить, як там ситуація з підтримкою Холодного в Києві...
Мар"яна
я нікуди не подівалась, я є... прийнамні мені так здається)) Я вже казала не раз, що точно щось казати важко - випускний страшна штука, якщо проспляться, то все буде ОК. Та я буду, у якому б стані мені не довелося б йти...
Jeka666
Да, не в тему этот выпускной, с его рассветом. Дурной министр образования, срывает такой праздник sad.gif...
LadyInRed
Виступ був дуже класним... Ледве встигла, думала все пропущу... еххх... шкода, шо не взяли на Чайку, взяли шось страшне тільки((( Хлопці, дякуємо за виступ!!! приїжджайте ще!!!
Мар"яна
Ага приїжайте! Ось пропозиція Юлі приїхати просто так в силі)))

ЗІ опосум!)))))))))))
Lost_in_tears
Ги... А шо ото за слово таке - опосум!)))))))))))?

Так-с.
Шановна Маряна! Скоро і про Вас будуть створювати форуми. Спасибі за відмінну організацію фан - клубу у місті Києві!
Прошу вибачення, що змушена була піти до закінчення дійства.
Спасибі Холодному Сонцю за класний концерт. Правда, я думала, що уже не дочекаюсь. Втомилась страшенно за пів дня у Києві. Та це неважливо. Важливо те , що отримала багацько позитивних емоцій від вашого виступу!

І все таки я до сьогоднішнього дня ніяк от не можу зрозуміти - як це з такою кількістю флаєрів за ХС (я ж юний шпійон, все у всіх випитала tongue.gif ) все ж не вийшли в фінал.
Та я вам усім скажу так - ХС перемогли однозначно! Респект. Ви виступали найкраще, та й взагалі ви супер! (творчість ваша мені чомусь дуже і дуже подобається, ви знаєте?! smile.gif).

Дивна я якась сьогодні.
cool.gif
Мар"яна
хі-хі... опосум - це LadyInRed)))) і я, і ще одна дівчина - Маринка))) то так було, неочікувала, що Натуся нарешті дістанеться цього форуму)))

Про мене форуми складати не тре, ще не заслужила, чому не пройшли я спробую тобі написати або, як розберуся із екзаменами то розповім, хоча на це надії мало... Певно свою писанину я тобі не відправлятиму, а викладу те що думаю і що знаю у більш прозаїчній формі))
Lost_in_tears
Гаразд.Чекатиму.
Milenia
Щось тут життя трохи завмерло... Хоча це і зрозуміло, в такий екзаменаційний період...
Darien
Цитата(Milenia @ Jul 8 2006, 23:42) [snapback]167723[/snapback]

Щось тут життя трохи завмерло... Хоча це і зрозуміло, в такий екзаменаційний період...

Завдяки Вам воно ще жевріє smile.gif
Lost_in_tears
Життя завмерло на деякий період та це зовсім не означає, що воно згасає!!! Сподіваюсь цього ніколи не трапиться... Хочеться вірити, що воно ніколи не буде жевріти, а буде палати ярким вогнем... завдяки Вам... завдяки тому, що живе у Ваших серцях...
Мар"яна
Екзамени - це страшно, а потім ще якісь проблеми(там контракти заключати, моря да літній відпочинок...) тепер розумію чому літо - мертвий сезон... Я поїду і буду сподіватися, що без мене Milenia не забуде сюди доріжку))) пишіть дзвоніть))

2 Ara чекатиму обіцяної смс...
LadyInRed
чого тут так тихо, невже нікого нема?
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal