Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Всё о той же о ЛЮБВИ
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Всё о той же о ЛЮБВИ
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > Gothic Flame "Готическая курилка"/Test forum
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35
St. Lucifer
если это происходит утром - во мне неожиданно просыпаетсья двойник кзаННовы )
Чорний янгол
ух ти, це цікаво wink.gif
Ger_Doktor_Alice
Думаю, что еще неплохо было бы еще по пиисят, и она - богиня.
Lusie
"неплохо было бы еще по пиисят" это вы Доктор анализы хотите с Черного Ангела собрать?
Ger_Doktor_Alice
а что, от этого пьянеешь?smile.gif
Lusie
знаете анализов не употребляла, ни чем помочь не могу... здать разве что... вот если выпьете то скажите О_о
Ger_Doktor_Alice
Я не провожу на себе опыты :Ь
Lusie
хахаха.... да стоит с этим поздравить... ))))
Ger_Doktor_Alice
да, тех, на ком провожуsmile.gif
Lusie
и их тоже ))))
Ger_Doktor_Alice
их в первую очередьsmile.gif
Lusie
ничего не поделаешь... когда похоронную музыку им заказывать О_о
Ger_Doktor_Alice
Уже отыграли, вы все пропустилиsmile.gif
Lusie
ну эта музыка напряг для моих модераторских ушей... пожалуй даже рада что пропустила )))
Ger_Doktor_Alice
ну что вы, было так весело, так весело, порвали три баянаsmile.gif
Lusie
а как же балалайки, а губные гармошки... нет не интересно ////
Ger_Doktor_Alice
да были балалайки, и цыгане были, и медведи ручныеsmile.gif
Lusie
аааааааа... цыгане!!!!!!! обожаю цыган ))))))
Чорний янгол
а я ручних медведей О_О...жесть...О_О
Deathknight
люблю рвать баяны о_О

*задумчиво* вчерась, помнится, на вечеринке у какогото дохтура уж мы-то баяны рвали-рвали... о_О
Lusie
Deathknight, так воД хде тебя носило... ну блин... мего Гад
Чорний янгол
Люся я Деза в абіду нэ дам...він мну нужен сам...для садо-мазо опитофф О_О smile.gif)))))))))))))
Ger_Doktor_Alice
фу, жинка, вроде взросла тётка, а такой фигней маешся...аж слухать противно...
Чорний янгол
не хочеш - не слухай :Р а Деза я люблю)))
Ger_Doktor_Alice
вот как? и давно?...*нервно закуривает*
Lusie
Чорний янгол, ггг бедный Рыцарь... аж страшна на это всё сматреть... О_о
Чорний янгол
ми з ним дуже давно знайомі wink.gif але ти муж, всьоравно луччє...вроді О_О
Deathknight
*тихо зашол, тихо афигел и тихо свалил* о_О

ЗЫ: Чорний янгол wink.gif
Aramati
Нет слов...wacko.gif
Дагмара
адни чуства
Mordred
blink.gif
Чорний янгол
плакаю , ппц...іспортілі настрой...sad.gif((((((
Esmeralda88
Первая мысль: Когда в зоопарке был день открытых дверей?
Mordred
2Ч.Я Яка паскуда це зробила???
2Эсмеральда: дык ты ж вроде зверушек любиш...
Чорний янгол
друг, ппц..абідєл sad.gif(((((( плакаю пів дня О_О
Aramati
Чорний янгол, не плач... бо на серці з`явиться рана, в яку дуже легко пролізти найогиднішим речам. І якщо твій друг дійсно друг, то не злись на нього... пробач. Відповідаючи на злість злом добріше не станеш. В цьому світі вже багато зла... не треба марнувати час на створення ще одного... Ми не вороги, томущо неповинні ними бути. Томущо злість - це земне. А янголи - небесні.
Anazie
*думала-думала, шо б такого сморозить...
вдохновения неД*

ЗЫ Чёрный Ангелочек, не плакай wink.gif
Mordred
Ну Араматти и выкрутил!!!
Deathknight
Цитата(Чорний янгол @ Aug 28 2007, 17:40) [snapback]235570[/snapback]

друг, ппц..абідєл sad.gif(((((( плакаю пів дня О_О

щиро співчуваю sad.gif
Чорний янгол
Цитата(Deathknight @ Aug 31 2007, 16:25) [snapback]236761[/snapback]

щиро співчуваю sad.gif

відійшла я... от тільки так і не помирилась... з ним... unsure.gif
Esmeralda88
Правильно, ищи лучшего! Удачи!
Чорний янгол
спасибіsmile.gif сам знайдецця...

я не пропаду))) ваш Дядя Фьодар smile.gif))))

smile.gif))
TIRED
Перебуваючи на форумі я швидко зрозумів, що в вас шановна й дуже гарна я душою так і тілом дівчина Чорний янгол, тут ціла сім*я. Й коханій Deathknight й синок Mordred й чоловік Ger_Doktor_Alice smile.gif . Коли я вас пізнав то Я зрозумів що хочу бути з вами, що ви мені дуже потрібні і я без вас не можу wub.gif Я навіть хотів попросити вашої руки й сердце, щоб ми були завжди разом, та у вас сім*я. Не хочу розбивати таку дружну родину.
Тепер по темі: коли раніше бачив якусь гарну дівчину на вулиці, то одразу лізли у голову думки що я завжди буду САМ ОДИН і що нікому не потрібен. Тепер же я і дивитися ні на кого не хочу (думаю тільки про вас). С повагою і великим бажанням бути з вами завжди. Це все до Чорного Янголятка! Ніхто не переплутайте!

P.S.

А може все ж таки будете зі мною? Кинете чоловіка, коханого й синочка? Може це я ваш коханій якого ві так довго шукали... Я вас шукав дуже довго і от знайшов. Я щиро вірю, що ми можемо бути разом томущо я цього хочу і я надіюсь що цього хочете і ви!
Чорний янгол
ммм....ДІма ти просто моє ясне сонечко я впевнена ти все це зрозумів wink.gif
якщо вони не проти мене відпустити...то буду лише твоя smile.gif
TIRED
А якщо вони проти, то ти зі моэю не будеш? shok.gif Я ж хочу бути с тобой!!! Невже ти цього не хочеш? sad.gif
А ще я хочу не додумуватися, а почути все що ти можеш чи хочеш мені сказати, якщо звісно ти хочеш щось мені сказати...
Чорний янгол
Цитата(TIRED @ Sep 19 2007, 18:55) [snapback]238954[/snapback]

А якщо вони проти, то ти зі моэю не будеш? shok.gif Я ж хочу бути с тобой!!! Невже ти цього не хочеш? sad.gif
А ще я хочу не додумуватися, а почути все що ти можеш чи хочеш мені сказати, якщо звісно ти хочеш щось мені сказати...

tongue.gif звичайно хочу! tongue.gif у всіх аспектах....
Lusie
Цитата(TIRED @ Sep 18 2007, 19:37) [snapback]238876[/snapback]

Перебуваючи на форумі я швидко зрозумів, що в вас шановна й дуже гарна я душою так і тілом дівчина Чорний янгол, тут ціла сім*я. Й коханій Deathknight й синок Mordred й чоловік Ger_Doktor_Alice smile.gif . Коли я вас пізнав то Я зрозумів що хочу бути з вами, що ви мені дуже потрібні і я без вас не можу wub.gif Я навіть хотів попросити вашої руки й сердце, щоб ми були завжди разом, та у вас сім*я. Не хочу розбивати таку дружну родину.
Тепер по темі: коли раніше бачив якусь гарну дівчину на вулиці, то одразу лізли у голову думки що я завжди буду САМ ОДИН і що нікому не потрібен. Тепер же я і дивитися ні на кого не хочу (думаю тільки про вас). С повагою і великим бажанням бути з вами завжди. Це все до Чорного Янголятка! Ніхто не переплутайте!

P.S.

А може все ж таки будете зі мною? Кинете чоловіка, коханого й синочка? Може це я ваш коханій якого ві так довго шукали... Я вас шукав дуже довго і от знайшов. Я щиро вірю, що ми можемо бути разом томущо я цього хочу і я надіюсь що цього хочете і ви!

Боже мой, какие страсти... свясченника сюда, чичас вас всех поженим )))))
TIRED
Уважаемая модератор Lusie, всех женить не надо smile.gif ... Мы с любимой и сами свадьбу сыграем... главное что мы будем вместе, всегда вместе.
Lusie
а миня не забудьте пригласить wink.gif))
Scald
кохання - зло.
семья -святое
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal