Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Event in Kiev: Party "Freak Chaos", club "Prime", 15.11.2008
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC EVENTS [Афиша]: gothic/dark/electro parties & festivals in Ukraine and Europe
stranger

Украинский Готический Портал (
www.gothic.com.ua) рад анонсировать очередное интересное событие:

www.Postindustrial.in.ua продолжает бомбардировку Киева:

15 ноября в Киеве в рамках одной вечеринки - два проекта - открытия 2008 года, впервые представленные Украине на фестивале
Дети Ночи: Чорна Рада.

Детальнее в полном тексте анонса на УГП:
http://www.gothic.com.ua/Events/Announcements/997.html
verlein
будем, однозначно.
''EBM'' SMOK
Я тоже буду 100%.
Но нема з ким піти, Якщо в когось така ж фігня, можу скласти компанію. smile.gif
Nefrit
оуу.. а у меня не выйдет (( *хнык*
Frog
Скорее буду, чем нет =)
Sushi
Цитата(''EBM'' SMOK @ 10.11.2008, 13:23) *
...Но нема з ким піти..

Смело иди.. судя по отзывам о ДН-5 многим очень понравилась команда Мечтающий Шредер... и многие клялись в верности Присутствия на дальнейших Их Выступлениях..
Fairy Creature
Цитата(''EBM'' SMOK @ 10.11.2008, 12:23) *
Я тоже буду 100%.
Но нема з ким піти, Якщо в когось така ж фігня, можу скласти компанію. smile.gif

у меня тоже самое( надеюсь еще подругу вызвать таки - нам их музыка на Детях Ночи понравилась... Но даже и сама пойду в любом случае))
''EBM'' SMOK
Цитата(Sushi @ 12.11.2008, 22:46) *
Смело иди.. судя по отзывам о ДН-5 многим очень понравилась команда Мечтающий Шредер... и многие клялись в верности Присутствия на дальнейших Их Выступлениях..

Я був на ДН5. І в курсі як MIND:|:SHREDDER порвали толпу. Самому чуть башню не знесло. Просто супер команда.
verlein
было очень круто. поначалу людей было не очень много, но к выступлению Mind:l:Shredder собралась нехлая толпа народу.
из того что слышала: Копикет растанцевала публику некисло - умничка. обожаю ее сэты. Диверсант 13 тоже понравилось, но произвели впечатление несколько похуже, чем на ДН. не хватало драйву, отрыву какого-то, что вобщем-то не мешало мне потанцевать и получить удовольствие от выступления. Mind:l:Shredder - порвали на тузика. я, да и многие из тех, кто пришел, были уже не в состоянии вылазить на танцпол после их выступления. офигенный материал, классная подача, матюгальник (он же громкоговоритель) и обаяшка-Бихолдер своего добились. я в восторге и, видимо, записываюсь в фанатки
все, кто не пришел - сами себе злобные буратины
проекту Постиндастриал и Юджину лично огромное спасибо за замечательный вечер.
RASTA-GOTT
.... було не просто круто, а мега круто, Mind:l:Shredder порвав і тіло і моск, кароч мєгоктулхуіндастріал ) Біхолдеру респект за такий гарний проект. Dj Холокост добив своїи потужним сетом, і тіло було змушене повзти додому. Діверсант 13 грали непогано, але досить одноманітно, і на третій трек вже хотілося чогось іншого..імхо... А в цілому атмосфера була суперовою, на наступний раз буду висипатися за кілька днів до таких вечірок )
[quark]
ииии! Кайф, аднака. Дяки Юджину за наше щастлівоє дєцтво.

P.S. Всі оголошую відстрочку всім шоколаним боржникам до наступної зустрічі...
''EBM'' SMOK
Я скажу так:"За чим ішов, те і отримав". Час провік класно, і ніхрєна не жалію.
Що не понравилось, так це те, що звук інколи був якийсь тихий.
Diversant 13 що можу сказати, можливо виступили класно, но це не та музика яку слухаю і люблю Я.
MIND:|:SHREDDER одне слово БОМБА. Раді вас я притянув свій зад. І ще до вас прозьба, коли іншим разом будете виступати в Києві, хочу диск з вашим музоном. Інакше буде море крові (шутка).
Dj's По іменам не запам"ятав, нажаль. (в мене проблеми з іменами ніколи не помню))))Тому прокоментую в тій послідовності хто за ким виступав після MIND:|:SHREDDER. (не в обіду)
№1 Dj....? - FUTURE-POPsa, рідко слухаю і майже ніколи не танцую. Хотя з іншої сторони мав час попити пива і розслабитися після виступу самі знаєте кого. )))
№2 Dj....? - Dark, Electro, EBM. Це та музика яку любить не тільки мій зад але і мозок, - який дав команду підняти зад, і мені прийшлося трішки побіситися. Так тримати Dj .......? (наступного разу запомню 100%)
№3 Dj....? - Gabba, можливо я не правий, но в мене склалося таке враження. Відповідно мій мозок не витримав і Я звалив на хату. tongue.gif
Висновок.
Всім виноватцям і учасникам паті -- було супер, так тримати.

І ще чуть не забув. Що мене реально не прікальнуло. Це відноситься до власників клубу "Прайм".( якщо вони звичайно це прочитають) Було б не погано якщо б, у вас на барі було більше видів пива. А не одна Оболонь. (балтіка, старопрамен, бекс, чернігів. "біле", стелла ...... і т.д) cool.gif
RASTA-GOTT
Мало не забув, ще дуже прикольнув сет з трохи польським приспівом...Кварк, дайош кльоцкі )))) А після Gabbu мені теж захотілося додому...
Dio
Пати удалась на славу:)
Организаторам, группам, диджеям - Огромное СПАСИБО.
''EBM'' SMOK
Кому цікаво.
Фото: http://fotki.yandex.ru/users/eternal-dope/album/2647/
Anna Wolf
Диджеи были как джедаи wink.gif
Драйв чуть не разорвал клуб на куски!
AlexSharii
Цитата(Anna Wolf @ 1.12.2008, 23:32) *
Диджеи были как джедаи wink.gif
Драйв чуть не разорвал клуб на куски!

Жалею, что не смог попасть на этот драйв. И фотки не работают.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal