Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Вампір жадає нових жертв ;)
Ukrainian Gothic Forum > Дополнительные форумы > ARCHIVE
Страницы: 1, 2
Marius
Шановні! Я вже дуже давно нічого не писав на форумі, а ле всі хто мене знають, певен пом"ятають бтопікі в яких я приймав участь.

Так склалося, що одна дуже важлива для мене людина більше не присутня в моєму житті. Пройшов майже місяць. І я вирішив дати оголошення - сприймайте його як вважаєте за потрібне з одного боку то жарт.. а з другого у кожнім жарті є крапля жарту..

Так ось. Один старий і божевільний Вампір (у данному випатку це я) шукеє ніжну, романтичну натуру, якаб не мала жодних комплексів, була цікавою особистістю з великим переліком уподобань і була не проти всім цим поділитися ;)

Доречі стать і вік жодного значення не мають ;).

Як завжди ваш божевільний Маріус.
-===============================-
More Dark - More Beauty
Падший плакальщик
Жаль - Мариус, искренне жаль... если это о той, о которой я думаю - слово чести, жаль...

Кстати - прочитал я таки "Вампир Арман" - мда, там Мариус во всей своей красе... не знаю, но он (ты :) у меня зрительно ассоциируется с вампиром Маером из анимэ Vampire Hunter D ...
Marius
2 ПП напевно ти її знаєш ;). Нажаль я був не спроможен дати те що вона заслуговує. Має надію що теперішній її вибір остаточний.

Нажаль Вампір Арман ніяк не можу собі купити ;(. Доречі може залишиш якийсь номер телефону? я топі повинен ті книги повернути і може ще щось даш почитати. Доречі зараз розпочав читати "Скорбь сатаны" Брема Стокера. Ця книжка набагато приємніше читається ніж Граф Дракула Вампір.. так що якжо бажаєш то після того як прочитаю можу й тобі дати.

Доречі моя ICQ -75925051 якщо можеш - стукнись.

Як завжди ваш божевільний Маріус.
-===============================-
More Dark - More Beauty
Доречі стать і вік жодного значення не мають ;).

тобто Ви не проти зайнятися 40-ка річним качком, за умови шо він "ніжна і романтична натура"?:)))
Падший плакальщик
"Вода мокрая, небо голубое, вся жизнь - говно ..." (с) "Последний бойскаут"... мда, Вы были очень милой парой... !!!
Marius
2 velvetvamp Саме так ;). А яка різниця? в мене багато знайомих, у яких немає приємної зовнішності але вони дуже приємні особистості. І навпаки в мене зараз такий період що спілкування має неабияку вагу.
Marius
2 ПП сам знаю. Але кохання то складна річ. Ми були разом трошки більше ніж пів року. Для мене то було дуже важливо і дуже приємно. Але коли людина відчуває що то не те що їй потрібно вона повинно відпустити ту людину. саме так я й зробив. Звісно я сумую, трошки жалкую, трошки ревнцю, досі кохаю але життя продовжується. Ось думаю може мені форум допоможе знайти своє щастя? ;)

Оффтоп: і навіть якщо ти безсмертний, якщо ти прожив більш ніж 2000 років, коння остається коханням, а боль залишається боллю, а смерті нема ;) бо душа невмеруща ;)
2 velvetvamp Саме так ;). А яка різниця? в мене багато знайомих, у яких немає приємної зовнішності але вони дуже приємні особистості. І навпаки в мене зараз такий період що спілкування має неабияку вагу.

та я ж нічого, просто уточнила, бо в мене є знайомі такі....холості, але дуже нєжні і романтичні дяді...так я на дасугє запитаю, не хотят лі ані...:))))))))
а взагалі я шудкую:))
Marius
Доречі у однієї дуже приємної особи (мене) День народженя меньш ніж через місяць тому:
1) для тих хто мене знає всіх запрошую у в зв"язку з чим прошу:
1.1) пропонувати місце і час де все уе можно приємно відсвяткувати
1.2) готувати подарунки
2) для тих хто ще не знає хто такий Маріус - приходьте непожалкуєте ;)
cyrill3
для тих хто ще не знає хто такий Маріус - приходьте непожалкуєте ;)

Маріусе, а ти знаеш, що на форумі заборонена самореклама %)))))

Ми з Лісою прийдемо :)
Marius
2 cyrill3 а ну з яких це пор самореклама заборонена? І потім завжди є винятки ;). я ж тут всіх модераторів знаю ;). а вони знають який я хфайний ;). так шо тут не самореклама а констатація факту.

Добре я буду дуже радий Вас бачити але може для початку ти запропонуєш де нам всім засісти? ;)

Доречі дякую Акіму за вірш. Він мені зараз дуже в тему:

В СТАРОМ ДОМЕ

В старом доме; за окном
лежит кольцом широким Прага;
и сумерки походкой мага
обходят улицы кругом.

Темней. Он там, из-за угла,
зеленой плесенью сверкая,
собор свтого Николая
возносит к небу купола.

Дрожат огни. Туманна синь.
Все смолкло в городской истоме. -
Мне кажется, что в старом доме
незримый шепчет мне "аминь".

Р. М. Рильке
MaryW
о! Мариус) Я обязательно прийду к тебе на ДР (это угроза!) :)))
Та ты не грусти, а то я тебя с собой погулять возьму (это уже не просто угроза, а наезд) ;)

Music: Placebo - Nancy Boy
julietta
"для тих хто ще не знає хто такий Маріус - приходьте непожалкуєте ;) "

а як же, тож для Києва - приходьте, для інших тоді вже приїзжайте...:)))))

Music: evereve-abraza_la_luz
Горець
а не замутить ли по этому поводу УГП-встречу?
copycat
доска объявлений"ищу мужа\жену в одном лице" перерастает в "давай-ка налей-ка" с последствующим переходом в "я тобой горжусь"))))(кстати,какого числа?)
давайте не отходить от темы.
тобто Ви не проти зайнятися 40-ка річним качком, за умови шо він "ніжна і романтична натура"?:)))

а грубость приветствуется?
а грязность?
а брутальность?
julietta
"а не замутить ли по этому поводу УГП-встречу?"

непогана ідея. а якби ще на вільний час припало, було б супер...
Marius
о! Мариус) Я обязательно прийду к тебе на ДР (это угроза!) :)))

Злякала їжачка голою сракою ;-Р

Та ты не грусти, а то я тебя с собой погулять возьму (это уже не просто угроза, а наезд) ;)

сподіваюсь ти не забула що сьогодні ми йдемо за квитками. Зустрічаємось о 18:30 біля Лабіринту.
Marius
2 копіікет
кстати,какого числа?)

6 грудня святкувати будемо напевно 10

а грубость приветствуется?
а грязность?
а брутальность?

краще не треба але що може буте бротальнішим ніж дарк фольк (с) Акім
Marius
а на рахунок зустрічі - чи якби я не хотів всіх бачити розмістив би я це оголошення на УГП?

Але я поки не почув жодного міркування з місця розташування для гулянь. У Грудні на вулиці вже холодно а к собі в хату я всіх на жаль не зможу запросити.

Моде присвятете вечірку моєму ДР - то я до Лекса, кора, тіранта та інших.. буду радий такому подарунку ;)
Marius
Пройшов 1 місяць і 1 день.

Вчора подивився щоденник Акіма на http://livejournal.com - сподобалось. Зажадав і собі щось таке. А поки хочу навести декілька його роздумів творчо перероблених мною, і перекладених на українську.

Ходжу як заведений, злий і гострий. Слухаю Rammstein і Haggard. Музика заводить мене з півоберта. Мозок розмазує по черепній коробці. Очі божевільні, зіниці покриті павутинням судин. Обличчя бліде. Під очами – всі відтінки синього.. Розмовляю швидко, глитаючи слова і часто незв’язно. Мало сплю – здається затуляю очі коли починає торохтіти будильник . Запізнюсь на роботу, бігаю за тролейбусами.

Music: Rammstein Mein Herz brennt
Lex Amorph
Хммммм, мудрое решение, Мариус. Надо полагать, оно себя оправдает, хотя последнее время я отошел от подобных движений, слишком много шума... хотя иногда, для встряски..... возможно.

Music: Camouflage - Accordion
Lissa
Маріусе, є така штука - доля - коли робиться з тобою щось - а ти не розумієш до чого воно, й тобі іноді боляче втрачати те, що маєш - але коли пройде дещо часу - все розумієш, що без втрат нема придбань. Треба звільнити місце для нових емоцій -а як його звільнити, не вирвавши старі?.. То ж не переймайся - пішло одне - то лише для того, аби прийшло друге, пустоти у душі немає - є перехідний період, тільки й усього... Переживеш, куди ти дінешся.:)

Щодо свята - можна замовити столик у якомусь небудь кафе, або піти на костер у ліс - пити горячий глінтвейн!
Marius
2 Лісса. Ти моя готична крещена мати ;). Да я розумію і не переймаюсь... майже. Коли ми бачимось в Ай Сі Кью то говоримо на будь-які теми так, що думаєж а було то що було чи мені ті 6 місяців примарились. АП ось зустрічитися в реалі важко. Я перестав ходити у ті місця де ми були разом побоючись її там зустріти з її новим хлопцем. А взагалі я ніби відпустив, а щоб відвлектися від всього того мені потрібен готичний роман, чи якась пригода.

Ну а про ліс і про глінтвей то добра думка але готи туди не підуть.. може воно й найкраще? будемо тіки ми + Акім ;).. як колись ;)
Lissa
Ті, хто любе тебе - підуть!, й деякі нові люди теж, але знаєш, чим менша компанія - тим легше спілкуватися...
ну ще можемо думати...
Deathwings
Ты еще скажи, что тебя никто не любит!!! Будь оптимистом, но не теряй голову. Я еще не свосем понимаю, чем именно увлекается моя friend, но форум меня поразил! Особенно твоя реплика в начале топика! В жизни у каждого есть взлеты и падения, и только ленивые и неудачники после каждого провала ползут дальше вместо того, чтобы взлететь выше прежней высоты! Желаю тебе удачи!!!

*пользуясь тем, что Дезвинг ушла по делам, пишу от ее имени я, ГРЕМУЧАЯ ЗМЕЯ*
Marius
2 Deathwings Шановний(а) та що ви мені таке кажите оптимізм то не ГОТИЧНО ;). Готично впасти на депресію. Мінімум на пів року. Потім плакатися і жалітися не те що доля така зла. Потім спробувути суіцид але з першого поверху майже не розбиваються якщо випадають. А потім пійти на кладовище і отримати по пиці від Одіністів. ;) Ви іже покохали Готику? Ні? Тоді приходьте і я вам розповім як це на справді чудово ;).

З.і. Сам себе я готом не рахую ;).
xiwang
Маріус, не сумуй)
Marius
Вечір. Настрій піднесений – я їду за квитками в театр. Вже домовився про зустріч з Аріаною. Нажаль Мері не може приїхати. Станція метро Льва Толстого. Підіймаюсь сходами. Відчуваю на собі погляд. Підіймаю очі. Вона! Серце впало, не можу розтулити рота. Треба зупинитися і привітатися! Пізно – я вже далеко. З силою розтуляю рота і вигукую за спину собі – “Здоров”. Це все на що я спромігся ;(. Стою під лабіринтом. З’являється Аріана. Виглядає шикарно! Як завжди. На вулиці стає темно. Заходимо в лабіринт щоб подивитися фотографії. Знову з’являється Вона, - я вже більш-менш заспокоєний. Все одно відчуває себе зайвим. Рятує те, що біля нас дуже багато старих знайомих – зі всіма вітаюсь це займає деякий час і допомагає позбавитися зніяковілості. Вирішили вийти на вулицю – нам таки потрібні квитки. Нас багато, - Вона, Аріана, Маша, Я, і якийсь Її знайомий, нажаль не запам’ятав ім’я тому далі буду називати Якийсь чувак ;). Це допомагає розподілити свою увагу. Я і Аріана йдемо на станцію метро Льва Толстого за квитками, з усіма іншими домовилися зустрітися на горі. Я з Аріаною спускаюся. Відчуття того, що я роблю щось не те - дуже велике. Розмовляти на цю тему не вистачає сміливості. Біля театральної каси дивимось афіші. Як завжди ми бажаємо більше ніж вони можуть нам запропонувати тому вирішили йти до театру Російської драми ім. Лесі Українки. Підіймаємось. Народ закуповує горішки і сухарики. Вирішили взяти з собою ще й Пілонку. Чекаємо. Увірвався терпець йду по Пілонку. Пілонка курить і розмовляє з Томмі. Прохає 5 хвилин. Я їх даю. Повертаюсь. 5 хвилин пройшло. Повертаюсь по Пілонку. Вирішив винести Пілонку на руках. Від такого дійства якийсь чувак з Кравчучкой перевернувся прямо на нашому шляху. Відчуваю що довго на руках тягати я не можу ;(. До чого я сам себе довів. Я розумію, що коли по тобі можна вивчати анатомію не розрізаючи – то готично, але ж то занадто. Підіймаємось по напрямку до парку Тараса Шевченка. Пригощаю Пілонку пивом. Собі беру зелену бридоту – “фейхоа” (у народі ні як по іншому, як “фіхуйня” воно не зветься). Йдемо по напрямку до театру. Залишаємось на одинці – я і Аріана, всі інші пішли в парк пити пиво. На шляху до Театру спитав у Аріани чи достатньо природно я себе поводжу. Отримав позитивну відповідь і зауваження що відморожуватись не варто. Нарешті, взяли білети! Йдемо назад тим же шляхом. Ось вже всі знов у повному складі. Я майже не відчуваю дискомфорту, пробую шуткувати. Погано виходить. Стою і роблю вигляд що я зовсім не зайвий. Почув декілька нових похабних анекдотів. Якийсь чувак палить. Цигарки тушить об язика. Вона хоче теж так спробувати!? Вона бере цигарку!!! Терпіти не можу, коли дівчина палить, тим паче та, до якої ще не згасли теплі відчуття!!! Не можу на це дивитися!!! Потрібно якось піти. Кажу що мені вже досить, кажу що через особисті справи повинен бути дома вчасно. Цілую усіх дівчат (дружньо). Якомусь чуваку – тисну руку. Аріана згадує що я їй винен. Я повинен виконати БУДЬ-ЯКУ її примху (якщо вона мені до снаги). Як кажуть москалі: “Карточный долг – это дело чести”. Поки Аріана не вигадала що я повинен тут і зараз зробите щось непристойне ухожу.
_===============_

© Брэм Стокер. Скорбь Сатаны.

Пройшов 1 місяць і 2 дні. Даю собі обіцянку прощатися і йти не обертаючись.

Music: Das Ich - Reanimat
Marius
…я никогда не буду оспаривать у вас такого ничтожного дара, как женская любовь; она не стоит того, чтоб драться из-за нее…

© Брэм Стокер. Скорбь Сатаны

це те - що чомусь не війшло в попередній топік
Падший плакальщик
Потім плакатися і жалітися не те що доля така зла.

Подглядывать нехорошо...
Marius
Забудь свои слова, забудь, как целовала,
Я сны свои забуду, мечтанья о тебе,
Любить тебя - как жизнь, её ты отвергала,
Теперь я умираю, прости, что надоел
DarkAngel
Рюха, кажется пора тебе выписать люлей!!! Ты знаешь, о чем это я :) Подробности при встрече.
Taghirion
ой, у вас там страсті...

катя, ти хоч би оце мило якесь написала, я там тебе ніби з др поздоровляв якось...:)
DarkAngel
to Tag:
Дімка, я виправлюсь, дякую за вітання, я за тобою сумую!
В понеділок відпишусь. Ти доречі аську юзаєшь? Мимро-Катька.
Lissa
О! Катюшка як жива! :))
Marius
По-перше цей топік був стрворений для того щоб знайти для мене гарну людину, а ні для чого іншого.

А то одні ображаються на цей топік
Інші глузють
Треті люлєй обіцяють...

Майте совість ;)))))) Коден має право на особисте життя, і кожен сам оберає як це життя шукати..
Marius
2 Катюш, добре с понеділка чекай в гості с тортом, але сильно не лубцюй цей топік був мені потрібен.. а якщо комусь не подобається прошу мені в очі це сказати. А кращек зустрітися на одинці і все перемовити. Але на жаль в останній час ми не в змозі зрозуміти один іншого. Може нам потрібен час?
Double-faced
Дорогой Мариус! У меня нет друзей, я ни с кем не общаюсь...я так понимаю, что я могу Вам написать?....
У меня тоже подобная Вашей трагедия!
И некому рассказать.....
Double-faced
Да...у меня Д.Р. 1-го декабря, можно отметить вместе!
Marius
2 Double-faced как я вас понимаю. Конечно мое внимание полностью в вашем распоряжении. Буду рад встречи. Моя Ася 75925051 или моб тел 80972331099 Хотя конечно будет удобнее еслим я вам позвоню. А на счет дня рождения совместно то конечно можено. Надеюсь я буду не очень налгым если попрошу вас расказать о себе. самую малость или если вы зхотите могу написать о себе ;). хотя обо мне можно говорить долго ;) (правда я скромный? )

Вибачте що на російській але я нетверезий %)
Падший плакальщик
Скромно-нетрезвый Мариус - эт опасная смесь - одно в приницпе подавляетъ другое

Music: Nightwish - Forever Yours
Marius
Позёр – (книжное неодобрительное). Человек, который принимает позу; старается произвести впечатление своим поведением, внешностью. (С.И. Ожегов Словарь русского языка, 20-е издание, 1988г., 444 стр.).

За останній місяць цим словом мене називали 2 рази: перший раз на концерті Кіпелова, коли зробив вчинок, перший вчинок який для себе я вважаю справжнім чоловічим, за який мені несоромно, який я дуже переживав і хотів щоб був сприйнятий адекватно, але ніхто не зрозумів; другий – це цей топік. Я завжди вважав що цим словом називають людей які прагнуть казатися не такими як вони є, які вихваляються. Ну якщо вчинки, які йдуть від серця можна назвати таким словом, - то нехай я їм буду.

А ще мене інтригує фраза навіщо виставляти на люди своє горе. По-перше якщо б я не хотів того би не робив, по-друге УГП - моя родина а в кого шукати розуміння як не в родині? І по-третє для мене то давно вже не горе. То сум, сум по сподіванням, які я сам собі придумав, сум за тим що я помилявся в людині.

Я теж тебе не розумію. Навіщо ці СМСки? Навіщо взагалі ти робиш те що робиш? Не розумію твоїх вчинків, не розумію чого ти бажаєш, не розумію чого ти переймаєшся через цей топік в тебе своє життя в мене своє. Я хоча б словом образив тебе? Чи звинуватив? Навпаки я тобі дякую за досвід і дякую що ти кинула мене поки я не наробив дурниць.

Под холодный шепот звезд мы сожгли последний мост и все в бездну сорвалось и стал свободен я. От зла и от добра. В моей душе нет больше места для тебя. (с) Ария

2 ПП я ходячче протиріччя ;)
Double-faced
Скромно-нетрезвый Мариус - эт опасная смесь - одно в приницпе подавляетъ другое

Это предупреждение?...:-)))))))
Double-faced
Надеюсь я буду не очень налгым если попрошу вас расказать о себе. самую малость или если вы зхотите могу написать о себе ;). хотя обо мне можно говорить долго ;) (правда я скромный? )

Я могу сказать о себе то же самое :-)))))) и вот уж чьей, а моей наглости нет предела!!!!!
Double-faced
Мариус! Вы мне на и-мейл напишите о себе, а то Вашего я не знаю.....а смс-ки сложно....а я Вам отвечу! эт как пить дать!
Rigor Mortis
как міла! ані нашлі друг друга...
Marius
Мариус! Вы мне на и-мейл напишите о себе, а то Вашего я не знаю.....а смс-ки сложно....а я Вам отвечу! эт как пить дать!

Добре але з початку напиши питяння, на які ти хотіла би почути в першу чергу.. а все інше іншим разом ;)...
Double-faced
как міла! ані нашлі друг друга...

Скока мона издеваться???

Дорогой Мариус! Расскажите мне, пожалуйста, всё, что Вы хотите о себе расказать, а лучше позвоните....

Первый вопрос: Ваше отчество...

А мой мейл — в инфо...
julietta
"как міла! ані нашлі друг друга..."

А може це - доля.
Можливо, Маріус знайшов свою половинку, а Double-faced почала заводити друзів.
(вибачте, що втручаюсь)
Горець
Да...у меня Д.Р. 1-го декабря, можно отметить вместе!

и у меня ДР как раз в этих числах, а тут ещё дурная мысля в голове засела - отметить **-летие в лесу с шашлычком....
мона в воскресенье какое-нить на Выдубичах собраться, оперативно в Великой Кишене закупиться, а потом на Лыску шашлык с глинтвейном кушать! (зе бест глинтвейн получается из Приморского портвейна за 5.90, тока давно я его в продаже не видел(

ЗЫ котёл для "компота" у кого есть?

Music: HOLY BLOOD - Странник
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2018 Ukrainian Gothic Portal