Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Фото
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC PHOTO / ART / DESIGN
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Esmeralda88
поклонник ретро?
Aleks
Нет.
Aleksander
Esmeralda88
офигенный маникюр....
а эта пуся.. хачу сибе такуююююююююююююююю
Dark_Wings
дайош пазитиф!
Esmeralda88
+1 хачу пазитифффффф
Felis
прелесссть
Keyn Mara Trantor
Esmeralda88
приятного аппетита
Esmeralda88

очень светлое фото.. это как крылья
Aleksander
Цитата(Dark_Wings @ 18.11.2008, 8:25) *
дайош пазитиф!

В поп-культурі самий позитив

І щоби тема не скотилася у звичний флуд відповім на зауваження щодо копіпасти:
Цитата
мені елементарно гидко. і це, імхо, природньо, нє?

Звісно, природньо. Для абсолютної більшості людей. Питання лише «чому?». Пояснити це можна інстинктом самозбереження, двома психологічними теоріями, що в художній формі наведені у копіпасті, тощо. Практично, Ви констатуєте факт, але не бажаєте дивитися за завісу. Це Ваше право, але тоді це не Ваша тема.
Цитата
якщо ти хочеш комусь помститись своєю смертю — ти звернувсь не за адресою

Бажання власної смерті досить фундаментальне з точки зору психології (окрім випадку, якщо Ви її вчили за книгами Гурджиєва і Успенського).
Цитата
мої принаймні на місці й (майже) справно функціонують, що й відрізняє їх від зображених на фото. якщо твої ближчі до зображених — мої вітання!

То цій темі не вистачає зображень здорових людських органів?
Цитата
описана тобою «мораль» — типовий приклад матеріялістичного підходу, вишколеного сучасно «цивілізацією». саме матеріялістичні філософи почали розглядати людину відокремлено від природи, протиставляти її природі, казати що душі не існує і, відповідно, виховувати людей на наведених тобою принципах. яким боком сюди йа?

Чому Ви вирішили, що душа (не в психологічному чи поетичному тлумаченнях) існує?
Віддалення від природи — це нонсенс. Людина є її невід'ємною складовою, результатом тривалого розвитку. І якщо на якомусь етапі Природа (в планетарному масштабі) самознищиться, це печальний наслідок її внутрішніх протиріч.

І, на завершення, теза, керуючись якою і розміщував в цій темі фото:
«В світі немає нічого огидного. Деякі події краще б не траплялися, але якщо вже так сталося, ми маємо їх прийняти. Ми повинні побороти нашу відразу, щоби прийняти світ таким, яким він є і не замінювати його на щось суб'єктивно-рожеве. А це, в свою чергу, необхідно для розуміння його суті (і людської природи, зокрема)».

Dark_Wings
Цитата(Aleksander @ 21.11.2008, 21:22) *
Цитата
якщо ти хочеш комусь помститись своєю смертю — ти звернувсь не за адресою

Бажання власної смерті досить фундаментальне з точки зору психології (окрім випадку, якщо Ви її вчили за книгами Гурджиєва і Успенського).
не пересмикуй! бажання власної смерті і бажання помститись комусь власною смертттю — то ніби різні речі, нє?
Цитата(Aleksander @ 21.11.2008, 21:22) *
Чому Ви вирішили, що душа (не в психологічному чи поетичному тлумаченнях) існує?
Віддалення від природи — це нонсенс. Людина є її невід'ємною складовою, результатом тривалого розвитку. І якщо на якомусь етапі Природа (в планетарному масштабі) самознищиться, це печальний наслідок її внутрішніх протиріч.
про душу: я не знаю чи вона є насправді, і ІМХО неможливо це ані довести ані спростувати. але: «якщо Бога нема, то все дозволено», а для мну теза про існування душі еквівалентна тезі про існування Бога (я не маю на увазі християнського бога). відповідно: {все дозволено} => {псефдомораль, яку ти мені інкримінував} («я відкрив цьому воістину чудове доведення, але ці поля для нього занадто малі» wink.gif ). про природу: я мав на увазі протиставляння людини природі, самопозиціонування людини «царем природи», що заводить людство в екологічний (та не лише такий) глухий кут.
Esmeralda88
Александер, а что не может быть противно ьез скрытоо подтекста.. Вот это тебе просто так не противно?
Aramati
laugh.gif Не знаю как там Александру, но мне однозначно не противно - мне смешно.
Aleksander
Цитата
не пересмикуй! бажання власної смерті і бажання помститись комусь власною смертттю — то ніби різні речі, нє?

Не зовсім (відмінності є). Може варто познайомитися з сучасною психологією краще?
Цитата
«якщо Бога нема, то все дозволено»

Застаріла логіка. Беремо навіть звичайний екзистенціалізм і його етику...
Цитата
псефдомораль, яку ти мені інкримінував

Знову звертаємося до психології і шукаємо витоки моралі там. Вивчаємо джерело. Воно буде відрізнятися від, наприклад, осмисленої етики. Звісно, вона не для всіх.
Цитата
я мав на увазі протиставляння людини природі

Якщо протиставляти людину природі, невже вони від того відокремляться насправді? Розвиток людини є продовженням розвитку природи. Це важко пояснити, але проблема не в матеріалізмі. Запевняю.

В тему:
Aleksander
Цитата(Esmeralda88 @ 21.11.2008, 21:21) *
Александер, а что не может быть противно ьез скрытоо подтекста.. Вот это тебе просто так не противно?

Не противно, а мучительно больно за все человечество...
Esmeralda88
Картинко красивое
Dark_Wings
психологія? «о, а вас звідси майже не видно!». психологія недостатньо строга, щоб говорити про щось достеменно. заглиблюючись сюди вона все'дно перетворюється в філософію. щодо філософії — може краще перенести дискусію куди-інде? тут це все-таки оффтоп…
Aleksander
Цитата(Dark_Wings @ 22.11.2008, 9:28) *
психологія недостатньо строга, щоб говорити про щось достеменно. заглиблюючись сюди вона все'дно перетворюється в філософію. щодо філософії — може краще перенести дискусію куди-інде? тут це все-таки оффтоп…

Ніхто й не веде мову про метапсихологію та теорії лібідо і мортидо. Звичайні клінічні випадки саморуйнуючої поведінки. Це не розділ філософії, а цілком прикладна наука (якщо до неї не примішувати прибульців, Тімоті Лірі та п'яту расу).

Хоча згоден, що тема не для цього форуму. На тому її полишимо.

Наче картина Хокусая:
Esmeralda88
прекрасно
Дагмара
Esmeralda88
огого
Взюх
Не верю !

Верю в скаутов которые собираются съесть вожатую
Esmeralda88
да, надо жрать вожатых
Keyn Mara Trantor
нет больше вожатой

Esmeralda88
фи =(
Keyn Mara Trantor

Devolution
QUOTE (Esmeralda88 @ 24.11.2008, 23:04) *
да, надо жрать вожатых

нЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕет!
не надо нас есть!!!!!!!!!!!!!!!!!

и ваше, вожатая эта на белоснежку похожа, и скаутов там семеро
Keyn Mara Trantor
бедные голодные скауты...
Devolution
QUOTE (Keyn Mara Trantor @ 27.11.2008, 14:33) *
бедные голодные скауты...

ага, в таких вожатый, как я, есть нечего, чтоли?
или чего бедные?
Keyn Mara Trantor
Цитата
не надо нас есть!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цитата
ага, в таких вожатый, как я, есть нечего, чтоли?

не ну ты опрелеись, есть или не есть)))))))))
Devolution
QUOTE (Keyn Mara Trantor @ 27.11.2008, 14:50) *
не ну ты опрелеись, есть или не есть)))))))))

ИЛИ!!!
Keyn Mara Trantor
или...
скауты зависли в стазисе
Devolution
QUOTE (Keyn Mara Trantor @ 27.11.2008, 15:01) *
или...
скауты зависли в стазисе

там им и место!
Keyn Mara Trantor

2 devolution чет мы в жесткий флуд уходим)))
Devolution
QUOTE (Keyn Mara Trantor @ 27.11.2008, 15:12) *
2 devolution чет мы в жесткий флуд уходим)))

если сейчас будет прилив, то эта леди тоже туда уйдет. Именно во флуд.
Keyn Mara Trantor
Цитата
если сейчас будет прилив, то эта леди тоже туда уйдет. Именно во флуд.

есть подозрение, что она умеет плавать
Devolution
QUOTE (Keyn Mara Trantor @ 27.11.2008, 15:51) *
есть подозрение, что она умеет плавать

а еще есть подозрение, что может убить кенгурн ударом ноги
Keyn Mara Trantor
Цитата
а еще есть подозрение, что может убить кенгурн ударом ноги

можно, притом с одного удара
Dark_Wings
якщо з розвороту…
Aleksander
Хотя и не гомосексуалист, но фото нравится:

П.С.: Своими остроумными комментариями петросяны идут делится в Аншлаг.
Esmeralda88
александер, а так?
Aleksander
Так плохо. CG - это не то. И нет чувств. На моем фото поражает именно искренность.
Aleksander
И еще: как правило, гомосексуальные ласки довольно вульгарны. Как на этом фото:

А нежность парней с начального фото просто завораживает.
Lusie
Александр, не могли бы вы не выкладывать в этом разделе фотки подобного плана... лучше такие фотки постить в соответствующем разделе http://gothic.com.ua/ukrrus/forum/index.php?showforum=39
не потому что я не люблю целующихся парней, я к ним параллельно отношусь, а лишь потому что раздел общедоступен.
Dark_Wings
кльова галерея (особливо пейзажі)
Esmeralda88
Александер, ен могу спокойно читать єту тему, как не мозги наружу, так геи...
Esmeralda88
QUOTE (Dark_Wings @ 1.12.2008, 13:58) *
кльова галерея (особливо пейзажі)

прекрасно..добавила в закладки.. ті гений, Птицъ
Dark_Wings
Aleksander
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal