Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Холодне Сонце на М1
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Usagi
Як на мене, группа "Холодне Сонце" виступила дуже непогано biggrin.gif Жаль тільки не було пісні Безгрилий ангел....
Хоч моя думка і не збігається з думкою жюрі, але все-одно не можу сказати що вони були неправі. Недуже сподобалися вибрані пісні і трохи погано було з вокалом (тільки трохи(!))
Сподобалися відповіді Василя, сподобалося як ви виглядали... не сподобалося - що все це було на М1
Хотілось би послухати тут думки прихильників ХС,а також тих хто просто подивився "Свіжу кров" smile.gif smile.gif smile.gif
thecrowboy
QUOTE(Usagi @ Oct 5 2005, 11:10)
Сподобалися відповіді Василя, сподобалося як ви виглядали...
[right][snapback]138944[/snapback][/right]

Ну, виглядали не дуже оригінально. Спочатку я взагалі замислився над "готичністю" ковбойського капелюха, а потім зрозумів. Ось погляньте:

Вася Гоцько (Холодне Сонце) і Карл Маккой (Fields of the Nephilim).
Вгадайте хто є хто! ohmy.gif
раджу спершу навчитись правильно писати прізвище Василя

user posted imageuser posted image

А щодо відповідей Василя... Мірослав Кувалдін (один з ведучих М1 та член жюрі) сказав щось на кшталт: "Ребята, в вашей музыки дофига любви и вообще нет секса". На що фронтмен ХС з гордістю відповів: "В наших песнях нет коммунизма".

Гарна відповідь. Головне - логічна! blink.gif

"в Советском Союзе секса нет" - от вам і тлумачення відповіді. Подумайте над цим wink.gif

Музику коментувати не буду. Не моє це, не моє...
Тоді що ви робите на цьому форумі взагалі?
Одне з правил поводження тут - бути ввічливим. Поки-що ваші успіхи у цьому не зовсім вдалі. Потренуйтесь. Для заохочення маєте попередження.
Darien
thecrowboy
Дивно. Вперше таке бачу - модератори відповідають прямо в середині чужих постів. Що завадило вам просто написати відповідь замість того, аби спотворювати мій текст? Але як би там не було - відповідаємо:

раджу спершу навчитись правильно писати прізвище Василя

Дякую за пораду, але я його паспорта не бачив. Пишу, як чув.

"в Советском Союзе секса нет" - от вам і тлумачення відповіді. Подумайте над цим wink.gif

Глибина думки вражає! smile.gif

Тоді що ви робите на цьому форумі взагалі?

На цьому форумі я беру участь у дискусії, ділюся враженнями та висловлюю власну думку. Це заборонено?

Одне з правил поводження тут - бути ввічливим. Поки-що ваші успіхи у цьому не зовсім вдалі. Потренуйтесь. Для заохочення маєте попередження.
Darien

Перепрошую, але не могли б ви конкретно вказати на зразок моєї "неввічливості", а також пояснити причину "попередження"? Бо щось мені здається, що вами зараз керує елементарна упередженість та не вміння сприймати обгрунтовану критику. Принаймні жодних грубощів чи образ мною написано не було.
nephren_ka
Щось модератори теж не надто ввічливі, судячи з коментарів у попередньому пості. Я тут теж новий користувач. І чого мені чекати на цьому форумі? Це у вас так прийнято, ображати людей?
По темі:
А імідж Василя й справді дуже сильно МакКоя нагадує. Краще б шановні модератори саме цей феномен прокоментували. Чи може я помиляюсь, і вони зовсім не схожі?
thecrowboy
QUOTE(thecrowboy @ Oct 7 2005, 18:22)
Дивно. Вперше таке бачу - модератори відповідають прямо в середині чужих постів. Що завадило вам просто написати відповідь замість того, аби спотворювати мій текст?
[right][snapback]139013[/snapback][/right]

Ага. Тепер зрозуміло, що саме завадило модераторові цого форуму відповісти окремим постом.

Річ у тім, що коли я зайшов сюди спочатку, я помітив напис "Отредактированно DarkRose". При цьому модератор в моєму пості підписався як "Darien".

Я здивувався: чому написано, що редагував один, а підписався інший? Подивився на інфу, і що я бачу? DarkRose - це, судячи з фотографії у профайлі і є Василь - вокаліст славетного гурта, імідж якого я мав нахабство трошки покритикувати. smile.gif Тому-то він і не відповідав окремим постом. Це не дало б йому змоги підписатися іншим ім"ям.

Але напис "Отредактированно DarkRose" дуже швидко зник, щойно цей користувач з"явився у цьому топіку... Ось так.

До речі, Вася-DarkRose трошки переплутав нік свого напарника, коли підписувався ним. Річ у тім, що другого модератора цього розділу звуть derien, а зовсім не "Darien", як написав Вася у моєму пості.

Словом, Васю, повесилив ти мене вже вдруге (перший раз - то був твій виступ на М1)! Дякую! laugh.gif

Usagi
thecrowboy,
-наскільки мені відомо, другого модератора цього розділу звуть все-таки "Darien", а не Derien
-З приводу іміджу Василя Гоцко, те що у нього, як і у Карла Маккойя є капилюх не означає що вони схожі.
DarkRose
thecrowboy, якщо ви настільки обізнані та в курсі усіх справ, щоб знайти відповідні фото (знати де їх шукати) і порівнювати зовнішність вокалістів, то, гадав, вам не було б важко і навчитись вірно писати й прізвища їх обох. Бо з першого погляду створюється враження справді обізнаної людини, тому й наштовхнуло мене на, як ви кажете, "упередженість".

Darien

ЗІ. мій профіль був лише недавно створений, виникли неполадки з входом, тому Василь дозволив мені користуватись його профілем, поки все не владнається. Не дуже лякайтесь, коли ще раз побачите схожі моменти. Derien - опечатка, вибачайте, виправимо wink.gif .
nephren_ka
QUOTE(Usagi @ Oct 7 2005, 20:09)
-З приводу іміджу Василя Гоцко, те що у нього, як і у Карла Маккойя є капилюх не означає що вони схожі.
[right][snapback]139016[/snapback][/right]

Питання не в тім, чи має Василь капелюха, чи ні. Особисто я дуже радий за нього і надзвичайно тішуся з того, що він може собі дозволити цей рідкісний предмет одягу. Проблема полягає в тому, що він має ХАРАКТЕРНОГО капелюха. А в такому разі це вже перетворюється не стільки на предмет одягу, скільки на предмет іміджу. І це наводить на певні думки щодо оригінальності його, іміджу, походження. Як на мене, слід більш ретельно до таких питань підходити і тим більше не обмежуватись банальним копіюванням кумірів.
nephren_ka
QUOTE(DarkRose @ Oct 7 2005, 20:26)
thecrowboy, якщо ви настільки обізнані та в курсі усіх справ, щоб знайти відповідні фото (знати де їх шукати)
[right][snapback]139018[/snapback][/right]

Відкрию я Вам величезну таємницю:
Є така корисна річ, Google зветься. Там дуже багато різноманітних, і навіть, буває, відповідних фото на різні теми. Гляньте, як буде нагода, не пожалкуєте.
SteelRose
А в чем вообще вопрос с этой шляпой? Хорошо выглядит, что еще надо.

Usagi
nephren_ka,я б несказала що уж настільки він "ХАРАКТЕРНИЙ". А пришліть мені свою фотку, я теж пошукаю в google ваших двійників. Впевнена, знайду декілька точно, про існування яких ви навіть не знаете.
MArvin
?! читаю я всех вас, и у меня вопрос рАдился))

вам что важнее музыка или имидж?

судя по по словам из поста:
Музику коментувати не буду. Не моє це, не моє...

- второе очевидно))

Холодне Сонце классная группа, а вы тут из-за шляпы бардак устраиваете...
nephren_ka
QUOTE(MArvin @ Oct 8 2005, 16:00)
?! читаю я всех вас, и у меня вопрос рАдился))

вам что важнее музыка или имидж?

судя по по словам из поста:

- второе очевидно))

Холодне Сонце классная группа, а вы тут из-за шляпы бардак устраиваете...
[right][snapback]139037[/snapback][/right]

И не говорите. Музыка - это очень важная вещь. Только вот при ее остутствии, лишь об имидже говорить и остается. К сожалению, имидж оказался не менее вторичным. Увы и ах.
Darien
Музыка - это очень важная вещь. Только вот при ее остутствии, лишь об имидже говорить и остается. К сожалению, имидж оказался не менее вторичным. Увы и ах.

nephren_ka, очевидно, що, виражаючись так, ви зачіпаєте смаки прихильників "Холодного Сонця", які читають цей форум.
Вам це байдуже? smile.gif
thecrowboy
QUOTE(Darien @ Oct 10 2005, 15:08)
nephren_ka, очевидно, що, виражаючись так, ви зачіпаєте смаки прихильників "Холодного Сонця", які читають цей форум.
[right][snapback]139094[/snapback][/right]

Та ні. Швидше він зачіпає EGO членів гурту. biggrin.gif

А щодо того, як хтось тут висловився: "из-за шляпы бардак устраиваете", то тут не про шляпу йдеться, як я розумію. Йдеться швидше про первинність-вторинність. Як у іміджі, так, до речі, і у музиці колективу...

Мені здалося, чи справді я бачив десь безпосередні порівняння ХС з Хімом? То про яку оригінальність може йти мова?
MArvin
А щодо того, як хтось тут висловився: "из-за шляпы бардак устраиваете", то тут не про шляпу йдеться, як я розумію. Йдеться швидше про первинність-вторинність. Як у іміджі, так, до речі, і у музиці колективу...

тут, прямо одни продюсеры и музыканты собрались )))

Мені здалося, чи справді я бачив десь безпосередні порівняння ХС з Хімом? То про яку оригінальність може йти мова?

ну похожи... и что дальше?
я h.i.m. не слушаю. вообще не слушаю. а хс слушаю. как думаешь почему?
Darien
QUOTE(thecrowboy @ Oct 10 2005, 18:53)
Швидше він зачіпає EGO членів гурту.
[right][snapback]139113[/snapback][/right]

У вас є це на меті? biggrin.gif
nephren_ka
QUOTE(Darien @ Oct 10 2005, 15:08)
[right][snapback]139094[/snapback][/right]

Як я розумію, форум - це обговорення. Я висловлюю свою думку. Щось не так?
Darien
QUOTE(nephren_ka @ Oct 11 2005, 12:29)
Як я розумію, форум - це обговорення. Я висловлюю свою думку. Щось не так?
[right][snapback]139142[/snapback][/right]

Все так smile.gif .
Ми обговорюємо. От я вам і поставив запитання
nephren_ka
ОК, відповім. Так, мені абсолютно бадуже, які смаки мають прихільники Холодного Сонця.
Втім, я не розумію, яким чином моя думка про зазначений гурт може вплинути на почуття його фанатів. Я, наприклад, Fields of the Nephilim дуже люблю, але якщо хтось скаже мені, що це не музика, я не ображусь, бо кожен має право висловлювати свою думку, навіть якщо вона помилкова. Я навіть не ображаюсь на те, що Василь відверто косить під вокаліста одного з моїх найулюбленіших гуртів.
Darien
QUOTE(nephren_ka @ Oct 11 2005, 13:48)
ОК, відповім. Так, мені абсолютно бадуже, які смаки мають прихільники Холодного Сонця.
Втім, я не розумію, яким чином моя думка про зазначений гурт може вплинути на почуття його фанатів. Я, наприклад, Fields of the Nephilim дуже люблю, але якщо хтось скаже мені, що це не музика, я не ображусь, бо кожен має право висловлювати свою думку, навіть якщо вона помилкова. Я навіть не ображаюсь на те, що Василь відверто косить під вокаліста одного з моїх найулюбленіших гуртів.
[right][snapback]139149[/snapback][/right]

ок, дякую smile.gif)))
Artenika
Уважаемые!!!! Вы вообще читали тему топика??? Судя по всему нет. Если Вам так хочется пообсуждать шляпу, имидж или закос под кого бы то ни было у Васи - нет вопросов: создайте подходящий топик и обсуждайте всё, что Вам заблагорасудится. Так вот, напоминаю: тема данного топика - выступление ХС на М1. И Вам нечего сказать, кроме как обсудить шляпу? Лично моё мнение: уважаемые критики, посещающие этот форум. Вы никогда не слышали о том, что критикуя, нужно предлагать альтернативу? Нет? Да... Обидно. Ведь в противном случае, Вы бы не были настолько примитивны в выборе темы для обсуждения. Кажется, никто не настаивает на том, чтобы ХС любилось и почиталось всеми. У ребят есть своя публика, свои слушатели и свои почитатели их таланта и красоты их музыки. Есть также почитатели и их имиджа. Ну, раз он так Вас зацепил за живое, я так думаю, будет справедливо воспользоваться правилом и предложить, например, эскизы для костюмов. Нет? Не хотите??? Ну, конечно, ведь ни один критик не хочет, чтобы его раскритиковали самого. Поэтому, уважаемые, давайте писать о том, что касается темы и давайте уважать вкусы друг друга, иначе мы просто превратим этот форум в рассадник каких-то никому не нужных высказываний. Ведь раз мы с Вами здесь, значит наверное есть что-то, что нас объединяет. Давайте всё-таки мыслить и писать позитивно и будет всем нам счастье.
Искренне Ваша,
Артеника.
З.Ы. Теперь кратко и по теме. Мне понравилось. Несмотря на потерю телефона периодически отправляю смски. Ребята. Удачи Вам, творческих взлётов и БЛАГОДАРНЫХ зрителей.
nephren_ka
Таке враження, що ви просто не зрозуміли, про що йдеться.
Artenika
Простите за оффтоп.
Почему же не поняла???? Речь идёт о том, что Ваше субъективное прошу заметить мнение фанарём светит в топике, где ему совсем не место
nephren_ka
QUOTE(Artenika @ Oct 11 2005, 15:27)
Простите за оффтоп.
Почему же не поняла???? Речь идёт о том, что Ваше субъективное прошу заметить мнение фанарём светит в топике, где ему совсем не место
[right][snapback]139163[/snapback][/right]

А на каком, в таком случае, простите, основании, Вы считаете, что Ваше субъективное мнение здесь на своем месте? Простите, конечно, еще раз, но здесь есть модераторы, которым и решать подобные вопросы.

А не зрозуміли Ви ось що:
Все, що Ви сказали будо б дуже слушно, якби мова йшла про молоду маловідому групу, яка робить перші кроки на сцені. Але насправді мова іде про мало не флагмана української готики, принаймні так Холодне Сонце позиціонується. Ескізи костюмів кажете запропонувати? А може ще й музику за них написати? Для вирішення питань, пов"язаних з іміджем, є менеджмент групи, який на мою суб"єктивну думку не виконує своїх прямих обов"язків або недостатньо відповідально ставиться до їх виконання. А в результаті мало не обличчя української готики виглядає щонайменш не дуже презентабельно. На мою суб"єктивну думку. А приводом для виникнення подібних думок став саме виступ групи на каналі М1. Тому пишу я про це саме в цій темі. Що ще не ясно? Моя думка не збігається з Вашою? Пробачте, але я не ставлю перед собою мету висловлювати Ваші думки.
DarkRose
гарно...)
pl, кгм..., перепрошую, nephren_ka, гарне фото. Серйозно. Мені найбільше сподобався задній фон і Твої окуляри. Пляшка з пивом не сподобалась, бо через неї не видно Твого обличчя. Стосовно заднього фону: здається, це на набережній у Києві (вул. Прирічна, якщо не помиляюсь). Там класно відпочивати, особливо увечері на березі Дніпра і в компанії близьких друзів...
ну добре, то таке. Величезне маю прохання до Тебе: зменши хоч трохи це фото, бо по розмірах воно перевершує моє і пана Маккоя разом узятих (яких мав можливість порівняти тут пан, кгм.. (мабуть, я застудився) thecrowboy, чим удостоїв мене честі. Приємно, дякую), бо, як не як, Твій пост із ним пахне флудом (хай мені пробачать творці термінологій, якщо щось називаю не своїм ім'ям) і якого Darien не видалив через свою лояльність і доброту (та хай вже з ним...smile.gif).
Сподіваюсь на розуміння і підтримку з Твого боку.
Щодо капелюха... Мені аж якось незручно... Чесно. Пробач друже, що мій головний убір схожий із капелюхом Карла. Дякую, що не ображаєшся. Я ношу його, бо він класний і мені це просто подобається. В мене навіть в думках не було поганих помислів стосовно цього.
Крім того, дякую за те, що, незважаючи на свої кардинальні антинастрої, спілкуєшся у нашому форумі.
Творчих успіхів, хлібсіль, нахай щастить!

P.S. А! І мало не забув. Стосовно "Холодного Сонця" як "мало не флагмана і мало не обличчя української готики". Ці слова Твої. Можливо, у Тебе Є музика і вона є кращою за нашу "немузику". Тому я не маю нічого проти перейняття Вами цього звання. Якщо буде на те час, буду завжди радий бачити Тебе з Твоїм творчим колективом поряд, а то й вище, на українській готичній сцені, вболіваючи за Вас.
Тільки, заради Бога, не флудіть більше тут... smile.gif
nephren_ka
Васю, не ображайся, я ж майбутнім української готики переймаюсь і тільки подальших творчих успіхів бажаю, а ти отак...
а фото - ти ж модератор, то й прибери його.
Да, ок, не флудитиму.
DarkRose
от і добре wink.gif
MaryW
<<<<<Есть также почитатели и их имиджа. Ну, раз он так Вас зацепил за живое, я так думаю, будет справедливо воспользоваться правилом и предложить, например, эскизы для костюмов. Нет? Не хотите??? >>>>

Думаю, если б ты была компетентна в этом вопросе, то тоже б не захотела. Эскизы, они денег стоят, как и прочие "манипуляции" с имиджом wink.gif За эти деньги можно купить много туфель. Поэтому просто так тебе эскизы никто не выложит. wink.gif
Artenika
<<<<Думаю, если б ты была компетентна в этом вопросе, то тоже б не захотела. Эскизы, они денег стоят, как и прочие "манипуляции" с имиджом За эти деньги можно купить много туфель. Поэтому просто так тебе эскизы никто не выложит. >>>>
Я понимаю, что этого никто делать не будет. Это была просто попытка достучаться до людей, которые умеют громко и критически высказываться и больше, извините, ничего. Раз у нас тут такие компетентные товарищи - так пускай порекоммендуют что-нибудь или в крайнем случае расценки свои напишут, а не кричат на каждом углу "всё вокруг одна сплошная гадость - один я супер"
Artenika
<<<<Думаю, если б ты была компетентна в этом вопросе, то тоже б не захотела. Эскизы, они денег стоят, как и прочие "манипуляции" с имиджом За эти деньги можно купить много туфель. Поэтому просто так тебе эскизы никто не выложит. >>>>
Я понимаю, что этого никто делать не будет. Это была просто попытка достучаться до людей, которые умеют громко и критически высказываться и больше, извините, ничего. Раз у нас тут такие компетентные товарищи - так пускай порекоммендуют что-нибудь или в крайнем случае расценки свои напишут, а не кричат на каждом углу "всё вокруг одна сплошная гадость - один я супер"
nephren_ka
QUOTE(Artenika @ Oct 12 2005, 18:09)
Это была просто попытка достучаться до людей, которые умеют громко и критически высказываться и больше, извините, ничего. Раз у нас тут такие компетентные товарищи - так пускай порекоммендуют что-нибудь или в крайнем случае расценки свои напишут, а не кричат на каждом углу "всё вокруг одна сплошная гадость - один я супер"
[right][snapback]139288[/snapback][/right]

хоть и просили не флудить, но не могу удержаться. еще чуть-чуть хорошо?

теперь о главном:
просто поражают люди, не умеющие читать, зато быстренько так просматривающие чужие посты, не вникая в суть, и, гневно брызгая слюной, вещающие о чем-то о своем.

"больше, извините, ничего"? ты точно знаешь? на чем основывается подобное утверждение?
и где это я говорил про то, что "один я супер"? ссылку, пожалуйста.

все, больше не флужу.
thecrowboy
QUOTE(MArvin @ Oct 11 2005, 12:13)
ну похожи... и что дальше?
я h.i.m. не слушаю. вообще не слушаю. а хс слушаю.  как думаешь почему?
[right][snapback]139138[/snapback][/right]

Ну, не знаю почему. Может у вас вкус плохой..... tongue.gif
Divuar
А чем вам Хим не угодил? Тоже группа. Тоже рок. Причем есть даже пристойные песни, вот только в комерцию Виллечка ударился)
ЗЫ: И не надо меня сразу к херкам причислять. Просто давайте мыслить не мнением большинства, а своим сообственным)
thecrowboy
QUOTE(Divuar @ Oct 17 2005, 18:18)
А чем вам Хим не угодил? Тоже группа. Тоже рок. Причем есть даже пристойные песни, вот только в комерцию Виллечка ударился)
ЗЫ: И не надо меня сразу к херкам причислять. Просто давайте мыслить не мнением большинства, а своим сообственным)
[right][snapback]139591[/snapback][/right]

А кто вам сказал, что мне Хим не угодил? Хим-то как раз хорошая группа.
Divuar
Вово...Ненавижу когда люди путают херкультуру и ХИМку=)
RockMan
Опача, а я прозівав був виступ на М1. Навіть не думав, що там є щось толкове, як вони постійно попсу ганяють. Нічого не казатиму про імідж, оскільки кожна людина має свої права та обов"язки. Серед них є право на самовираження, світобачення і тд. і тп.
Я наприклад повний пофігіст: модно виглядаю, не модно, головне, щоб приміром був (піджак і брюки) серед людей, які не розуміють мою точку зору, і не замерз як собака(відповідно до погоди).
Подобається музикантам такий прикид, в якому вони виступали, хай носять.
І взагалі, що за мода "зустрічати по одягу". В людини найцінніше є її душа, подивіться в неї, і Ви зрозумієте, хто є ця людина.
Це моя точка зору, і хто з нею не згодний, той повний егоїст.

Люди, будьте хоч трохи філософами, послухайте уважно пісні, хто не розуміє - почитайте :-))
Щодо секса: а хто сказав, що повинен бути секс?
Я б сказав, що таке секс без почуттів, та не матюхаюсь :-)))
Головне, що відчуваєш. Кохання є та сила, яка належить Богу. І хто кохає, той сильний, тому усі перешкоди "по барабану"...

Музика Холодного Сонця, особисто в мене, пробуджує ті початки Кохання, без яких жити, як на мене, просто не можна.

Якщо нафлудив, сорі, хотів як краще... :-)))
RockMan
ги-ги. а що я знайшов (наче все тут прочитав, а такого не знайшов):
http://g.m1stereo.tv/ua/fresh/cold_sun/

якщо вже десь є, вибачайте за флуд:)
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2019 Ukrainian Gothic Portal