Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > "Холодне Сонце" на "Висадці" 21.01.2005
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: "Холодне Сонце" на "Висадці" 21.01.2005
Ukrainian Gothic Forum > FORUMS OF BANDS [форумы групп] > ХОЛОДНЕ СОНЦЕ (SolarIce) forum
Poison-Girl
Як Вам "Висадка" 21 січня?

По-моєму - все вдалося!!! Хлопці виступили шикарно..smile.gif..
Купа нових пісень, прикольне звучання!!.smile.gif..
ХС - просто СУПЕР!!!

Мені здалося, що хлопці стали в плані музики значно "важкішими" - це приємно тішить!!!

З нетерпінням чекаю нових концертів!!!! (і не тільки в Тернополі, час вже і в Київ якось завітати.. wink.gif )
Darien
ІМХО, один з кращих виступів гурту.
З кожним концертом колектив стає все більш професійним. Це не може не радувати.
Lost_in_tears
Люди, підтримую вас. Справді класно smile.gif
мавенька
а коли новий виступ планується? : ))
виступ мені також понравився : ))
Lost_in_tears,в тебе є відео з висадки? мона? : ))
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 24 2006, 21:33)
Lost_in_tears,в тебе є відео з висадки? мона? : ))
[right][snapback]149279[/snapback][/right]

ги.... цікаве питання. Справа в тому, що камера у мене не професійна БУЛА, хоч і цифрова..... Одним словом касета вся чи то розмагнітилась, чи хто-зна що з нею трапилось, вона чомусь зовсім пуста, немає навіть попередніх кадрів, а камера дуже погано знімає.........
МЕНІ ДУЖЕ ШКОДА, бо там були супер фотки.
Якщо якось можливо буде врятувати це все (хоча, навряд чи) то ОБОВЯЗКОВО дам тобі відео.
мавенька
шкода..........
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 27 2006, 20:11)
шкода..........
[right][snapback]149693[/snapback][/right]

ти просто не уявляєш, наскільки... ну нічого, переживем. На другий раз буду знати і буду робити все можливе, щоб подібні речі не повторювались smile.gif
мавенька
гг)) а коли наступнийраз буде? : ))))))
Lost_in_tears
QUOTE(мавенька @ Jan 29 2006, 11:54)
а коли наступнийраз буде? : ))))))
[right][snapback]149826[/snapback][/right]

слідкуй за новинами на сайті.
мавенька
угу,але хоть пиблизно =)
Lost_in_tears
найближчим часом виступ ХС не передбачається
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Jan 30 2006, 11:00)
найближчим часом виступ ХС не передбачається
[right][snapback]149968[/snapback][/right]

Звідки така точна інформація? smile.gif
Lost_in_tears
QUOTE(Darien @ Jan 30 2006, 14:18)
Звідки така точна інформація? smile.gif
[right][snapback]149989[/snapback][/right]

та так... питалась у одного із хлопців. я не запевняю, що вона дуже вже точна. але так мені сказали на моє запитання. )
Lost_in_tears
P.S. з хлопець з гурту.
Darien
QUOTE(Lost_in_tears @ Jan 30 2006, 20:49)
P.S. з хлопець з гурту.
[right][snapback]150056[/snapback][/right]

Зараз планується декілька концертів в інших містах, правда конкретизувати ще зарано через неузгодженість ряду організаційних питань.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal