Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Давайте Знакомиться))
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Давайте Знакомиться))
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC COMMUNITY
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
SevaB
2 Esmeralda88
Але образливого в цьому слові нічого не бачу.

Слово "хохол" є образливим. У російській мові воно стало буденним лише серед громадян Росії і лише за правління Путіна. Серед переважної більшості українців, у тому числі російськомовних, це слово є і залишається образливим, як і всі інші національні "нікнейми".
Тоді всі анекдоти про кумів, що ночами переховують сало, теж ображають честь українського народу?

Аж ніяк, не ображають. Вміння сміятись над собою, в принципі, є достатньо позитивним.
Але ж є кожне слово має певний сенс, певні відтінки. Слова "хохол", як і "малорос" несуть відтінок принизливий. Якщо людина цього не розуміє, то вона або банально не знає мови, якою спілкується, або навмісно ображає.
але тотальна "українізація" заказ у більшості викликає таку ж неприязнь

"Тотальна українізація" існує лише у уяві російських діячів піару. Тут можна багато писати, але воно так і є. Бо навіть те, що ініціюється зверху (але й цього недостатньо для "тотальності") на практиці реалізується дуже слабо й повітьно.
До речі, чому Бєлгород?

Бо обласний центр і туди електричкою з Харкова можна доїхати.

Я все сказав.
WitchDoctor
Цитата: "Бо обласний центр і туди електричкою з Харкова можна доїхати."
Бо обласний центр Москальщини... (краще так, здається)

Цитата: "...Якщо свідомий українець не буде дотримуватися десяти вищезазначених заповідей, він підлягає вищій мірі покарання – засланню на історичну батьківщину – тобто до Галичини..."
1. Олеся Бузину потрібно на палю посадити - цей гидкий покидьок тільки того й заслуговує.
2. Моя історична батьківщина, наприклад, - то Київщина.
3. Галичина (Галицько-Волинське князівство) у цивілізованому світі називалося "Королівство Русі" ("Regnum Rusiae") - зрозуміло, чому кляті москалі його так ненавидять - це ж спогад про те, що вони вкрали в нас назву краЇни, та намагаються вкрасти нашу історію.

Цитата: "..."Тотальна українізація" існує лише у уяві російських діячів піару. Тут можна багато писати, але воно так і є. Бо навіть те, що ініціюється зверху (але й цього недостатньо для "тотальності") на практиці реалізується дуже слабо й повітьно..."
На превеликий жаль, це так. Але те, що з цього напрямку виконується, виглядає так, ніби це роблять вороги усього українського - так несвоєчасно, незграбно та дурнувато це робиться. Здається, ніби комусь (ми здогадуємося, кому...) потрібно діскредітувати усі ідеї та символи, хоч якось пов'язані з Україною та українською культурою.
Esmeralda88
Я мала на увазі бігборди в стилі "Катюша, я тебя люблю. Твой Лёня", а знизу зірочка і "Катюшо, я тебе кохаю. Твій Льоня". Ну і так само з перекладом деяких іноземних слів, наприклад назв компаній з англійської мови, які взагалі не вважаю за потрібне перекладати. В російськомовних містах через українізацію (вибачте, не знаю, як це краще назвати) кінотеатрів деякі люди взагалі припинили їх відвідувати. Мовчу про те, що зараз більшість школярів не вміє правильно виражати думки російською мовою письмово, а в більшості - і українською теж. Я живу в Україні, і вважаю правильним те, що державною мовою повинна бути українська, у друга російська нам потрібна як собаці п"ята лапа, але інколи це доходить до смішного. Не бачу нічого поганого в тому, щоб російську мову вивчали в школах як другу іноземну (зараз так і роблять), а ось навіщо дозволяти дітям вивчати вірші Байрона мовою оригіналу, а Пушкіна змушувати вчити українською - мій мозок не зрозуміє. Просто тут у всьому має бути міра.
Dark_Wings
Цитата(WitchDoctor @ 22.08.2009, 20:58) *
Олеся Бузину потрібно на палю посадити - цей гидкий покидьок тільки того й заслуговує.
++!
Цитата(WitchDoctor @ 22.08.2009, 20:58) *
Але те, що з цього напрямку виконується, виглядає так, ніби це роблять вороги усього українського - так несвоєчасно, незграбно та дурнувато це робиться.
ех, все у нас так робиться…
Цитата(Esmeralda88 @ 24.08.2009, 14:07) *
В російськомовних містах через українізацію (вибачте, не знаю, як це краще назвати) кінотеатрів деякі люди взагалі припинили їх відвідувати.
http://maidan.org.ua/static/news/2009/1247838900.html
Цитата(Esmeralda88 @ 24.08.2009, 14:07) *
Мовчу про те, що зараз більшість школярів не вміє правильно виражати думки російською мовою письмово, а в більшості - і українською теж.
я дивлюся що деякі вчителі також wink.gif
SevaB
2 Esmeralda88
мій мозок не зрозуміє

Мозок має здійснити вольовий акт і зрозуміти, що існують українці, які не знають ані російської, ані англійської мови. Другий вольовий акт має бути в усвідомлені того, що за фразою "українська є державною мовою" криється те, що держава у своїй інформаційній політиці має рівнятись саме на таких "темних" людей.
Esmeralda88
Цитата
я дивлюся що деякі вчителі також

Я цього і не стверджувала... Я за своє життя зустрічала ОДНУ людину, яка досконало володіла українською і російською мовами - це була мій викладач української літератури.
Цитата
Мозок має здійснити вольовий акт і зрозуміти, що існують українці, які не знають ані російської, ані англійської мови.

Здійснив. Посумував.

Пташко, ти чудово розумієш, що на одну статтю можна знайти десять протилежних. Просто навіщо мені зараз цим займатись? Мене це питання просто не хвилює. Ну просто абсолютно. Якби воно не піднімалось у цій темі, воно б мене ще тисячоліття не хвилювало.
SevaB
Пташко, ти чудово розумієш, що на одну статтю можна знайти десять протилежних. Просто навіщо мені зараз цим займатись? Мене це питання просто не хвилює. Ну просто абсолютно.

Якщо питання аж зовсім не хвилює, то може варто промовчати? Або все ж таки ознайомитись не тільки з агітпромом?
Esmeralda88
Я з ним взагалі не маю бажання ознайомлюватись. Просто висловила свою думку з приводу того, що (хочу чи ні) бачу щодня.
П.С. Ось так з фрази в стилі "борщ - хохляцька страва" розгорнулось велике обговорення (скажімо так, м"яко).
Esmeralda88
Цитата
Я з ним взагалі не маю бажання ознайомлюватись.

Малаа на увазі обидві сторони
Dark_Wings
Цитата(Esmeralda88 @ 24.08.2009, 19:59) *
Мене це питання просто не хвилює. Ну просто абсолютно.
то нашо дискутувати? спостерігай і їж поп-корм wink.gif
Esmeralda88
Для особливо спостережливих пташок:
Цитата
Просто висловила свою думку з приводу того, що (хочу чи ні) бачу щодня. Ось так з фрази в стилі "борщ - хохляцька страва" розгорнулось велике обговорення

Esmeralda88
Для особливо спостережливих пташок:
Цитата
Просто висловила свою думку з приводу того, що (хочу чи ні) бачу щодня. Ось так з фрази в стилі "борщ - хохляцька страва" розгорнулось велике обговорення

Dark_Wings
дякую, що повторила wink.gif, але я це вже читав, і тому повторюю у відповідь: навіщо вступати в дискусію, щоб потім казати, що вона тебе не цікавить?
darkmorf
да... нравятся мне УГПшные готы, одно неправильное слово и розворачивается целая дискуссия, это хорошо, сознательный народ и главное обоснуют всё так что не подкопаешся, буду следить за своим базаром...

P.S.: Любі друзі, я нікого не хотів образити, використовуючи це низьке для нашої нації слово, я проявив антипатріотичність і щиро шкодую про це, урочисто обіцяю більше не користуватись цим, або іншими підступними антипатріотичними москальськими словами які ображають гідність нашого народу, на форумі УГП. Не відправляйте мене в Бєлгород, я ж там нікого не знаю, пропаду серед москаликів oops.gif , навіть тіла мого не буде кому схоронити
Esmeralda88
Цитата
навіщо вступати в дискусію, щоб потім казати, що вона тебе не цікавить?

Вообще я участвовала в дискуссии про блюда, а с одного слова в ней случайно началась новая. Не я же виновата, что люди так бурно реагируют.
Цитата
одно неправильное слово и розворачивается целая дискуссия

Просто я не понимаю этого, и все. Я не о каком-то конкретном слове, а о тенденции поведения. То у людей случается истерика из-за слова "говнарь", то из-за слова "хохол" (хотя они не к ним адресованы, и их вообще их не касались и просто случайно проскочили в контексте), будто бы таких слов не существует, и тут форум благородных девиц.
Esmeralda88
Давайте усовершенствуем словофильтр, чтобы вместо слов "хохол", "говнарь", "херка" выскакивало [censored] =)
SevaB
То у людей случается истерика из-за слова "говнарь", то из-за слова "хохол" (хотя они не к ним адресованы, и их вообще их не касались и просто случайно проскочили в контексте), будто бы таких слов не существует, и тут форум благородных девиц.

По-перше, не істерика, а наявність часу і натхнення для подібних дискусій.
По-друге, як не крути, а культуру спілкування опускати до рівня базарних бабок, підзаборних обриганій та проплачених кремлівських ЖЖшників не варто. smile.gif
Давайте усовершенствуем словофильтр, чтобы вместо слов "хохол", "говнарь", "херка" выскакивало [censored] =)

По класиці треба: "хохол" - "уважаємий украінєц", "жид" - "уважаємий єврєй" і т.д.
Відповідно: "херка" - "уважаємая готесса" і т.д.
smile.gif
Esmeralda88
Цитата
Відповідно: "херка" - "уважаємая готесса" і т.д.

Я не протифффф)
Aleksander
То у людей случается истерика из-за слова "говнарь"

У людей комплексы, несмотря на то, что громче всех кричат "будь собой", "будь независимым от других мнений".

Кстати, если все любители гитар и дисторшина будут самоназываться говнарями, а готы - херками, количество малолетних позеров заметно снизится. делаем выводы.
Esmeralda88
Александер сделал верное замечания. Я не против, меня название не обижает. Так же, как и "готелка в рваных колготах" (с).
WitchDoctor
Цитата: "...То у людей случается истерика из-за слова "говнарь"..."
Где, скажите, где? Я не успел там отметиться, похоливарить чуток... Эх, везде не успеть... sad.gif
"Говнарь", это ведь не то же самое, что "говнокрут", я ведь правильно понял? biggrin.gif
Esmeralda88
что такое говнокрут?
WitchDoctor
biggrin.gif сантехник, золотарь, ассенизатор.
Обычно с такой приспособой - кишка с ручкой , типа, как у мясорубки на одном конце. Он её в забившуюся канализационную трубу суёт, крутит, а потом говорит: "ничего не могу поделать", и смотрит так, будто вы ему денег сейчас должны дать за это.
Aleksander
<petrosyan-mode>
А я подумал, что тот, кто постоянно крутит на плеере говнорок и говнометал
</petrosyan-mode>
Esmeralda88
Это Вашща вторая профессия, что вы знаете о ней все так детально?
WitchDoctor
Не, эт они мне никак не могут канализацию починить. Я уже все их уловки наизусть выучил. Особенно, когда они делают просительный взгляд, как у собаки, когда она подачку выпрашивает. Так и хочется сдать их назад, в клинику имени профессора Преображенского.
Кстати, вполне допускаю, что они тайно (ну, когда я их не вижу), слушают говнорок и говнометал - с них станется.
Esmeralda88
Так это болезнь всех ремонтников - они набивают за то, что занесут и вынесут мусор, прибьют то, что сами отломали и т.д. Мои сейчас делают тотальный ремон, так эти товарищи их так задолбали, что в результате они решили сами сдирать, клеить, шпаклевать и все остальное - пусть долго, зато надежно -и никто нервы трепать не будет
Kristof
Цитата(Esmeralda88 @ 29.08.2009, 23:59) *
Так это болезнь всех ремонтников - они набивают за то, что занесут и вынесут мусор, прибьют то, что сами отломали и т.д. Мои сейчас делают тотальный ремон, так эти товарищи их так задолбали, что в результате они решили сами сдирать, клеить, шпаклевать и все остальное - пусть долго, зато надежно -и никто нервы трепать не будет

Еще одно мнение по поводу ремонта - у меня через месяц-другой начинается тотальный ремонт, я просто стараюсь об этом не думать...
Esmeralda88
Ну просто есть тотальное свинство - когда покупают в два раза больше, чем нужно материалов, при чем довольно дорогих, и потом они оказываются ненужными, а товарищи отказываются забирать (ну да, зато магазину выторг, а попробуй сам кому продать руолн стекловаты, например, бери - и выкидай на мусорку собственные деньги), еще могут сделать в ванной и туалете потолок без дырки для провода лампочки (ну да, нафиг, мойтесь в темносте, это гатишшно и романтишшно), оставить пожилой женщине с больными ногами в три часа ночи "случайно" гору кусков гипсокартона на лесничной клетке под дверями соседей (ну так, чтобы после того, как терпела долбеж до трех часов ночи она еще до шести их выносила из дому). Ну короче, их таки достало реально.
WitchDoctor
Значицца, они не говнокруты и не говнари, а говнюки.
Esmeralda88
Фточку
darkmorf
начали с пищи, закончили говном, в принципе логично, значит организм форума работает нормально и всё что в него вошло - потом отлично выходит уже перевареным smile.gif))))))))))
Esmeralda88
Предлагайте новые темки
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal