Warning: Use of undefined constant IPBVERSION - assumed 'IPBVERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPB_LONG_VERSION - assumed 'IPB_LONG_VERSION' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/lofiversion/index.php on line 103

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPB_THIS_SCRIPT - assumed 'IPB_THIS_SCRIPT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 841

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant IPB_ACP_DIRECTORY - assumed 'IPB_ACP_DIRECTORY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 423

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5787

Warning: Use of undefined constant IPS_MEMORY_DEBUG_MODE - assumed 'IPS_MEMORY_DEBUG_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/ipsclass.php on line 5799

Warning: Use of undefined constant LEGACY_MODE - assumed 'LEGACY_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /usr/home/gothic/www/gothic.com.ua/ukrrus/forum/sources/classes/class_display.php on line 978
Ukrainian Gothic Forum > Давайте Знакомиться))
Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Давайте Знакомиться))
Ukrainian Gothic Forum > MAIN FORUMS [основные форумы] > GOTHIC COMMUNITY
Страницы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Dezire
Привіт, Юрко!!! Ти не один такий, не визначений.
Esmeralda88
Всем велкам
Felis
дада, велкам!)
мы тут все добрые и хорошие vampire.gif
Yurets_Y
А вот насчёт того чтобы по настоящему стать готом, есть ли какой ритуал? Или достаточно чтобы меня укусил ктонибуть из вашей рассы?
Dark_Wings
Цитата(Yurets_Y @ 12.08.2009, 17:24) *
Или достаточно чтобы меня укусил ктонибуть из вашей рассы?
тепер я зрозумів, чому я не гот! виявляється, мене просто не покусали носії сказу субкультури laugh.gif!
man5on
А вот насчёт того чтобы по настоящему стать готом, есть ли какой ритуал? Или достаточно чтобы меня укусил ктонибуть из вашей рассы?

Ну для начала надо постараться перестать быть идиотом, ну а дальше по накатанной : Баухаус, одежда....
darkmorf
а меня покусала чёрная собака и поцарапала ногтями пьяная готесса, я прошёл ритуал посвящения? меня можно считать готом?
_IRINA_
laugh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Yurets_Y
Понял, вижу юмор у готов не приветствуется, ну чтошь, почитаем есчё дабы понять всю суть готичесского есства, и кстати, что там насчёт баухаус?
WitchDoctor
Юмор приветствуется, но только когда сами готы над кем-нибудь подшучивают.
2Man5on: Снова про одежду... И про Bauhaus... Или у меня deja vu...
Esmeralda88

Тролль детектед, не кормите тролля!
man5on
2 WitchDoctor: так на deja vu и был расчёт
Yurets_Y
Кто ещё может про себя чего поведать? Например о вашем пути к готической субкультуре?
Felis
Цитата(darkmorf @ 12.08.2009, 19:16) *
поцарапала ногтями пьяная готесса

ччерт, так вот как оно передается! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Dezire
Цитата(Yurets_Y @ 13.08.2009, 12:21) *
Кто ещё может про себя чего поведать? Например о вашем пути к готической субкультуре?

За ошийник отримав по обличчю. Ніч, самотня прогулянка, чужий район, Борщагівка, не дійшов до автівки 15 метрів... А так наче цілий.

Зазвичай, нецензурна лексика, неприємні погляди літніх людей, шепотіння... ненавиджу міський транспорт, особливо метро. Залишається ігнорувати це все й смакувати свою індивідуальність.

WitchDoctor
Носи с собой ствол, ходи в качалку, занимайся боксом. Что ещё можно сказать...
Felis
Цитата(WitchDoctor @ 13.08.2009, 20:24) *

..не гуляй сам по Борщаговке biggrin.gif
Esmeralda88
пища для тролля
Dezire
Цитата(Felis @ 13.08.2009, 21:30) *
..не гуляй сам по Борщаговке biggrin.gif

Повертався з Торі-феста. Відмежувався від гурту, й намить забув, що "при параді".

Я не слабка людина, за друзів та родину кривдників на шмаття розірву, на себе мені начхати. До того ж творчі люди, зі спортом не сумісні. Краще вчитися на помилках, ніж витрачати час на це.
WitchDoctor
Цитата: "До того ж творчі люди, зі спортом не сумісні"
Чесно кажучи, не згоден. На все може не вистачати часу, але у іншому ці речі не дуже пов'язані.
Lviv_crow
Цитата

наша песня хороша, начинай с начала........ (С) не знаю хто написав

ІМХО треба щоб адміни, написали в правилах, на УГП форумі, обов"язкое прочитання статті http://www.gothic.com.ua/Articles/gothic_faq.html , при чому виділивши це жирним шрифтом, щоб у новоприбулих не виникало подібних питань, які спричиняють лише флуд, оффтоп, ітд
Yurets_Y
Цитата
Тролль детектед, не кормите тролля!

И никакой я не троль, можете те беспокоиться
A.C.D.D.
Ой я тут новенький, тож не матюкайте мене сильно.
Реальне ім"я не скажу, називайте Ворог принципу. Я системний адміністратор, у наступному році закінчую навчання, мені 17 років, буде 18 у цьому році.
Хочу вжитися у цей форум, і завжди радий новим знайомствам.
До субкультур не відношусь, але подобається "готичний" світогляд і будь-які індивідуми.
Радий знайомству з усіма охочими.
Jarett

+ много
rtfm.gif
Интересная такая темка. Почему народ лучше будет сидеть дома и страдать фигней (ой,давайте небудем про то что втыкание в потолок, в комп игры и проее фигнестрадание это очень труЪшно) чем займеться собой.
darkmorf
Цитата
ччерт, так вот как оно передается! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

to Felis
именно так, много попьяне мальчиков царапала? Вот они все привратились в готят biggrin.gif
Felis
Цитата(darkmorf @ 15.08.2009, 16:23) *
to Felis
именно так, много попьяне мальчиков царапала? Вот они все привратились в готят

ну почему сразу по пьяни.. я и так могу biggrin.gif
darkmorf
гы, дикая кошечка, но для лучшего эффекта обращения надо перед этим выпить абсэнта и закусить пельменями и с выпущенными когтями криком "готс андет" можно пополнять нашы ряды
Felis
Цитата(darkmorf @ 15.08.2009, 17:11) *
выпить абсэнта и закусить пельменями

мамачги.. blink.gif
Jarett
Цитата(darkmorf @ 15.08.2009, 17:11) *
выпить абсэнта и закусить пельменями

кажись пельмени (если уж на то пошло) дружат с пивом.
Dezire
darkmorf, не провокуй Felis на фізичне насилля. А то сам від цього постраждаєш.=) Помста - річ не вибаглива.
WitchDoctor
Помнится, раньше существовал такой алкогольный напиток - "сливы в вине" (продавался в литровых банках).
представил себе "пельмени в абсенте"...
Esmeralda88
пельмени в абсенте..жжоте, товарищ
Sekhmet
валяюс...
Aleksander
представил себе "пельмени в абсенте"...

И совсем пролетарскую "воблу в пиве" :3
A.C.D.D.
Може й мене заманаринуєте?......
Felis
в абсенте?
Dark_Wings
е нє, там уже мої вареники! (хто сказав пєльмєні?!)
Esmeralda88
Вареники в абсенте.. а с чем? если с вишнями, то вполне мяу
darkmorf
вареники надо мариновать в самогоне и употреблять с борщём, тогда получится чисто хохляцкое блюдо. Гг)))
Dark_Wings
та що ви розумієте в «автентичній українській готиці»™!
Esmeralda88
+нивыпалзайуспацтала+
SevaB
тогда получится чисто хохляцкое блюдо.

Пан, здається, у Києві мешкає, але квиток до Бєлгорода за умови щоб і не повертався згоден йому оплатити.
SevaB

Пан, здається, у Києві мешкає, але квиток до Бєлгорода за умови щоб і не повертався згоден йому оплатити.
SevaB

Esmeralda88
а мне до одессы?
darkmorf
не, в Белгород не хочу, можна мне, пожалуйста, поменять билетик в Белгород на путёвочку в Египет, давно мечтаю увидеть птрамиды
SevaB
Дуже смішно. Ви цілком і повністю не розумієте, що на УКРАЇНСЬКОМУ сайті використання слів, похідних від "хохол", є образою?
Це не аполітичність і не асоціальність - це манкуртство.
Esmeralda88
Не розумію, чому. Я люблю свій народ (окремих його представників), але не свою державу. Але образливого в цьому слові нічого не бачу. Тоді всі анекдоти про кумів, що ночами переховують сало, теж ображають честь українського народу? Мені здається, що цю честь наші політики своїми заявами і знущаннями над національними символами так образили, що у багатьох штучне нав"язування "свідомості" з"їло мозок. Є люди, які відроджують українські традиції (всілякі пласти, козацькі організації, клуби вишивальниць тощо), але тотальна "українізація" заказ у більшості викликає таку ж неприязнь, як і томи праць Маркса і Леніна в радянські часи. Любов до народу повинна виражатися в повазі до окремих його представників: якщо якесь національно свідоме горе у вишиванці кидає пляшки з-під пива посеред тротуару, то навряд чи його можна назвати свідомим. Так і наших панів депутатів, які все розповідають про честь і гідність України, її символи, недоторканість і важливість української мови, і самі ж не вміють нею спілкуватись і самі ж роблять усе, щоб український народ чимшвидше помер з голоду. Це ображає мою національну свідомість, тому в мене її не так і багато, а анекдоти про хохлів її не зачіпають. Вибачаюсь за багато тексту. Це молє імхо, і обговорювати його немає сенсу.
Esmeralda88
До речі, чому Бєлгород? А як же Олесь Бузина зі своїми цінними порадами? Цитую:
Цитата
Якщо свідомий українець не буде дотримуватися десяти вищезазначених заповідей, він підлягає вищій мірі покарання – засланню на історичну батьківщину – тобто до Галичини. Заслання до Галичини у жодному разі не дозволяється замінювати висилкою до Москви, Сибіру і навіть Канади.

(с)
Dark_Wings
по-перше: я дико вибачаюсь, але чи є нормальним, скажімо на російському форумі назвати РФ «кацапстаном»? чи в розмові з французами назвати їх «жабоїдами»? повинна ж бути елементарна повага до співрозмовників. а по-друге, товарісчь Бузина такий само експерт з українського питання, як Йозеф Фріцович — з єврейського wink.gif.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Русская версия UGP © 2001-2020 Ukrainian Gothic Portal