Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Closed TopicStart new topic
> Скорбота - крайній вияв егоїзму, Поштовхом до створення сабжу стала смерть близької людини
Aeternia
сообщение 9.01.2006, 18:35
Сообщение #1

Member

Из: Rivne

Можливо, комусь таке формулювання видасться парадоксальним, але, якщо вдуматися...
Смерть близького завжди невчасна. Хіба людина, що переживає втрату, перш за все переймається загробною долею небіжчика? Хіба розмірковує з хвилюванням, чи потрапить він у рай, а чи горітиме в пеклі (може, віруючі й терзаються таким питанням, не знаю...)? Та ні. Вона відчуває пустку, відчуває, що "когось не вистачає". Навіть винуватить померлого, що він її покинув, вчинив їй таке горе.
Із народних похоронних голосінь: "...нащо ти мене кинула? Нема кому мені правди сказати, ні на кого мені діток бросити маленьких, нема до кого мені прийти, ні з ким поговорити"; "Сину мій, господарю мій! На кого ж ти мене покидаєш? А хто ж тепер втоє господарство буде доглядати?! Хто ж мені пораду даст? Хто мені води подасть, хто поховає мене бідну, стареньку?!"
Зі смертю близького його обов`язки звалюються на живих. Поховання й поминки пов`язані з витратами.
А коли, навпаки, помирає член сім`ї, існування якого давно приносило незручності іншим - старий паралітик-маразматик, що кілька років вів овочево-катеторне існування - всі зітхають з неприхованим полегшенням: "Відмучився, земля йому пухом".
Тож, імхо, скорбота - лише егоїзм навпіл із несприйманням природності того, що чекає всіх.
Цікаво почути ваші думки з цього приводу.

--------------------
Ти злетіти хотів із безодні розлук, та не знав, що не крила - то тінь моїх рук...
Go to the top of the page

+Quote Post
Приземлений
сообщение 9.01.2006, 20:42
Сообщение #2

Member

Из: Черкаси

Я взагалі не люблю похорони. Коли хтось помирає краще поплакати, а не бігати і готувати великий стіл, як на свадьбу, щоб якісь халявщики нажерлися. Егоїзм!!! А взагалі смерть комусь потрібна, це значить що доля так написала, значить вона мала рацію, значить так буде краще. Вона взагалі хитра штука. Все життя ми стрибаємо ,як по кочках на болоті, по уривках життя і варто оступитись - смерть. Проте більшість з нас доживає до глибокої старості, значить хтось нам допомагає. І коли людина оступилась і померла, це є волею того, хто нами керує, значить це потрібно. А сльози лише залічують душевні рани близьких родичів. А скорбота? Вона потрібна? Думаю, що ні, вона нічого не змінить.

--------------------
І потечуть червоні ріки, І закипить у жилах кров, І стуляться повіки, Й зійде моя любов.

+Quote Post
Баста
сообщение 10.01.2006, 1:34
Сообщение #3

Newbie
*

Из: Kiev

Думаю, що ми просто боїмося померти... Коли хтось вмирає, ми підсвідомо ставимо себе на його місце і починаємо страждати... Думати, що він/вона прожив коротке життя, що його/її ображали, не оцінили, не досказали чогось, що він/вона помер з якимись ранами про які люди заговорили тільки тепер... І плачеш що в світі існує така жорстокість...

+Quote Post
[quark]
сообщение 10.01.2006, 11:47
Сообщение #4

Недокомпільований

Из: Lutsk

1. Як не дивно, ніколи не страждав від смерті будь-якої людини...
2. Ненавиджу будь-які вияви скорботи і т.п. Гадаю це нікому не допоможе...
3. Не розумію, навіщо всі ці понти з пам'ятниками, похоронами... Ну померла людина, навіщо їй той пам'ятник, пишні похорони?

--------------------

+Quote Post
Баста
сообщение 10.01.2006, 11:52
Сообщение #5

Newbie
*

шоб готи потім між цими памятниками гуляли

+Quote Post
Alpha
сообщение 10.01.2006, 13:28
Сообщение #6

Old resident

Из: Киев

Да,человек - существо до одури эгоистичное и я полностью согласна с тем,что ,оплакивая смерть близкого,люди на самом деле оплакивают самих себя.Им жалко не того милого родного создания в катафалке, а бедного-несчастного себя,кого-то потерявшего.Конечно,все это естественно...
Забавно,что некоторые родственнички,которых при жизни покойника,днем с огнем не сыщешь,упиваются так,что уже совершенно забывают на чьих они похоронах.

--------------------
И только там, где есть могилы, есть и воскресенье.

+Quote Post
Poison-Girl
сообщение 10.01.2006, 13:40
Сообщение #7

Old resident

Смерть - це неймовірне страждання...в будь-якому випадку, завжди вона - невчасна..стільки всього ще можна було встигнути зробити...аж - ні...
але я тішу себе теорією, що "після смерті людина не зникає"..вона опиняється в набагато кращому світі...де і продовжує життя...

Людина, що втрачає близького - головним чином страждає через те, що вона його вже ніколи не побачить і не почує (тут я повністю погоджуюсь з Wish)...але я вважаю, що ті, хто пішли - і звідти продовжують підтримувати близьких...підказують кращий вихід зі складної ситуації, дають поради тощо..головне - вміти "прочитати" ці послання.

Єдине, що не розумію - це влаштування "пишних проводів" зі столом, набитим їжею та піснями...особливо пробирає мороз, коли люди починають їсти мало не на могилі спочилого...така "традиція" розповсюджена у постсоціалістичних країнах і я думаю, що від того варто відучуватися...

--------------------
Sometimes You have to be in the Dark to see the Light...

+Quote Post
Poison-Girl
сообщение 10.01.2006, 19:23
Сообщение #8

Old resident

2 Wish - цікавий підхід до справи..smile.gif..

насправді, я б також хотіла, щоб мене спалили...не хочу в землі лежати...

--------------------

+Quote Post
[quark]
сообщение 10.01.2006, 20:32
Сообщение #9

Недокомпільований

QUOTE(Wish @ Jan 10 2006, 19:42)
Хочу, чтобы когда я умру, меня сожгли на костре посреди поля в жаркий летний день. И останется только пепел. Не хочу лежать в могиле, пусть даже в урне. Не хочу, чтоб ко мне кто-то приперался и плакал склонившись над плитой. И еще не хочу, чтоб на это все дело цветы выдранные из земли клали. Хочу, когда умру, стать пеплом. А еще можно перенести мой мозг в компьютер и я буду вечно путешествовать по нету!
[right][snapback]147673[/snapback][/right]

Блііін... я тільки вчора це розтовкмачував своїм батькам...

--------------------

+Quote Post
[quark]
сообщение 11.01.2006, 14:08
Сообщение #10

Недокомпільований

Віш, в тебе реально проблеми з інетом... ти постійно по 2 повідомлення пишеш... виковиряй кнопку F5

[subj]Я серйозно[/subj]

--------------------

+Quote Post
Lost_in_tears
сообщение 11.01.2006, 15:19
Сообщение #11

Old resident

Из: Тернопіль

Я б не сказала, що це егоїзм. Людина просто намагається якимось чином пояснити собі, чому так сталось. Звинувачує всіх, лише не долю. Проте, з власного досвіду кажу, що за зовсім короткий час цей егоїзм (як Ви це назвали) зникає. Він існує лише в період шоку, коли ще не можеш збагнути, що трапилось.

--------------------
...Ти більш мене не будеш бачить
Відпущу Тебе, хай серце плаче...
(с) Холодне Сонце

+Quote Post
Aeternia
сообщение 12.01.2006, 16:18
Сообщение #12

Member

QUOTE(Wish @ Jan 9 2006, 23:38)
У вас, Aeternia, наверняка есть подруга, которую вы хотите видеть не потому, что вы от нее хотите, скажем, кусок пирога, а потому, что вы хотите с ней пообщаться. Она вам дорога именно этим. А представьте, что она уехала в Германию. Вот захотите к ней зайти домой и чаю с ней выпить, а ее дома то и нет, она оч далеко. Грустно так немного становится. В случае смерти, вы понимаете, что не увидите человека НИКОГДА. В этом вся грусть и находится. А проблемы... Проблем и так много, чего их боятся, их решать надо.
[right][snapback]147598[/snapback][/right]

Ось ви й проілюстрували вияв егоїзму, який я, власне, й мала на увазі. Я захотіла випити з подругою чаю, а вона, падлюка, до німців змилася:). У мене проблеми з навчанням, напряг в особистому житті, сварки з батьками, депресія, ангст, лупа, критичні дні...(нє, ну до прикладу, звичайно:), і МЕНІ ні з ким поділитися СВОЇМИ бідами. Звичайно, дружба означає і віддачу, зворотній зв`язок, проте синдром "когось-не-вистачає" все-таки викликаний, мені здається, бажанням, грубо кажучи, комфорту і щоб усе було "під рукою". В тому числі й люди.

2 Poison-Girl
>>але я вважаю, що ті, хто пішли - і звідти продовжують підтримувати >>близьких...підказують кращий вихід зі складної ситуації, дають поради >>тощо..головне - вміти "прочитати" ці послання.

Цікаво - яким же чином можна прочитати мудрі поради з того світу? Чи ж не за допомогою гадань на курячих тельбухах і пташиних польотах?smile.gif Авгури самі сміялися із власних "пророцтв"... Імхо, померлих турбують уже дещо інші проблеми, ніж вибір навчального закладу племінником чи кольору краватки сином:). Та й живі повинні усе вирішувати самі, а не перекладати власні проблеми на бренні рештки родичів. Нехай спочивають у спокої.

Щодо пишних проводів - традиція поминок існує здавна. Інша справа, що часом вона набуває спотворених форм. Цікавими дещо дикими є поминальні обряди гуцулів, які влаштовують веселі ігри( щоб роозвіяти сум) під час яких час від часу пощипують покійника й заклкають приєднатися до забави.

--------------------
Ти злетіти хотів із безодні розлук, та не знав, що не крила - то тінь моїх рук...

+Quote Post
Aeternia
сообщение 12.01.2006, 16:26
Сообщение #13

Member

QUOTE([quark] @ Jan 10 2006, 12:47)
1. Як не дивно, ніколи не страждав від смерті будь-якої людини...
2. Ненавиджу будь-які вияви скорботи і т.п. Гадаю це нікому не допоможе...
3. Не розумію, навіщо всі ці понти з пам'ятниками, похоронами... Ну померла людина, навіщо їй той пам'ятник, пишні похорони?
[right][snapback]147629[/snapback][/right]

1. А ви втрачали людину, через яку варто було б страждати?
2. В принципі, це допомаає тим, хто скорбить. Це призводить до катарсису, зняття емоційної напруги.
3. Знову ж таки, це потрібно живим. Пам`ятник - своєрідний фетиш, вияв поваги і того, що с вітла память про померлого залишиться в серцях інших.

--------------------

+Quote Post
Poison-Girl
сообщение 12.01.2006, 17:35
Сообщение #14

Old resident

2 Aeternia - навіщо все так перекручувати? які курячі тельбухи? які польоти? і при чому тут синова краватка чи племінниковий ВУЗ? дивись глибше!

Ясно, що померлих хвилюють інші проблеми, але це не каже про те, що у важкий момент вони не прийдуть на допомогу!
з власного досвіду кажу - якось у мене була дуже важка життєва ситуація (в подробиці не вдаватимусь), у якій мені допоміг розібратися....улюблений дідусь, який давно "пішов"...не знаю, як це пояснити тобі, але це точно був він! 100%!

І ніхто не "турбує бренні рештки родичів"! Якщо людина за життя була дуже близькою за духом, то, навіть втративши фізичне тіло, вона не зникає з життя.

Підкреслюю - це моя ОСОБИСТА думка, і я НІКОГО не намагаюсь переконати думати так само.

--------------------

+Quote Post
Aeternia
сообщение 24.01.2006, 15:30
Сообщение #15

Member

QUOTE(Poison-Girl @ Jan 12 2006, 18:35)
2 Aeternia - навіщо все так перекручувати? які курячі тельбухи? які польоти? і при чому тут синова краватка чи племінниковий ВУЗ? дивись глибше!

Ясно, що померлих хвилюють інші проблеми, але це не каже про те, що у важкий момент вони не прийдуть на допомогу!
з власного досвіду кажу - якось у мене була дуже важка життєва ситуація (в подробиці не вдаватимусь), у якій мені  допоміг розібратися....улюблений дідусь, який давно "пішов"...не знаю, як це пояснити тобі, але це точно був він! 100%!

І ніхто не "турбує бренні рештки родичів"! Якщо людина за життя була дуже близькою за духом, то, навіть втративши фізичне тіло, вона не зникає з життя.

Підкреслюю - це моя ОСОБИСТА думка, і я НІКОГО не намагаюсь переконати думати так само.
[right][snapback]147959[/snapback][/right]

Усе нормально:). Мені траплялися розповіді людей, котрі в критичних ситуаціях, наприклад, під час клінічної смерті, бачили "дух" когось із померлих близьких. Хоча сама я не прихильник індивідуалізації душі, та достеменно невідомо, як воно є насправді

--------------------

+Quote Post
Sez
сообщение 24.01.2006, 16:25
Сообщение #16

You can't see the world throug a mirror

Из: Kharkiv

Wish
Poison-Girl
[quark]

Похоже, большинство из посетителей этой ветки хотят, чтобы их сожгли. После смерти, понятно... Я тоже хочу... Только ещё мне бы хотелось, чтобы пепел раскидали по частям в местах, которые я люблю... И обязательно чуть-чуть над морем =) Бред?

--------------------
Who are you?
What do you want?
Why are you here?
Where are you going?
Who do you serve?
Who do you trust?

+Quote Post
Dautherofdimmubo...
сообщение 24.01.2006, 17:48
Сообщение #17

Member

Из: Ад!!!!!! !!!!!! !!!!!!

Да ,многие до меня уже это говорили...
Куч соседей и остальных людей приходят на похорон ПОЖРАТЬ и ВЫПИТЬ!
У меня умерла 2юродная бабушка этим летом, так сошлись те ,кого прилашали и не приглашали ,и все так дружно ЖРАЛИ...
Это типазнаменательное событие, а какое - свадьба, похорон - людям просто плевать

--------------------
I don't afraid of death... Death afraids of me...

+Quote Post
Poison-Girl
сообщение 25.01.2006, 16:31
Сообщение #18

Old resident

2 Sez - та чому ж "бред"? Я б також хотіла, щоб мене десь розвіяли smile.gif

2 Dautherofdimmuborgir - от саме про це я і казала. Такий стан речей, коли приходять не попрощатися з людиної, не "почтить память", а пожерти та напитися - це жахливо. sad.gif

2 Wish - річ у тому, що тут мова не йде про особисті сімейні справи, тут мова про суспільство вцілому. Про ПРОСТО ЖАХЛИВІ "традиції", якщо їх можна так назвати, і про те, що варто вже нормальним людям від них відмовлятися.

--------------------

+Quote Post
RASTA-GOTT
сообщение 25.01.2006, 20:02
Сообщение #19

Member

...я теж хочу щоб мій попіл розвіяли...в якому-небуть для мене дивовижному місці. Я не хочу щоб на моему надгробку тусувалися різні малолітні позери слухаючи HIM...розкидали б там всяке сміття...
Можливо і справді аби було б менше могил, було б менше скорботи...

--------------------
Wann der Tod dich lдchelt, kannst du nur entgegen lдcheln

+Quote Post
Sez
сообщение 26.01.2006, 14:31
Сообщение #20

Кстати, нажираются ведь не только после похорон, но и на 40 дней, потом на год и т.д., в зависимости от возможностей и желания. Но ведь бывает, что умирающий человек специально просит, чтоб его поминали, откладывает на это деньги, хочет, чтобы его помнили задолго после его смерти (ведь не каждый является гением и может получить место в учебниках)... Как быть с этим?

--------------------
Who are you?
What do you want?
Why are you here?
Where are you going?
Who do you serve?
Who do you trust?

+Quote Post
Alpha
сообщение 26.01.2006, 16:31
Сообщение #21

Old resident

Из: Киев

Ужаснее всего очнуться потом в гробу по грудой земли и подохнуть от безысходности и страха.Так что я тоже за кримацию.

--------------------
И только там, где есть могилы, есть и воскресенье.

+Quote Post
Crazy_Pink_Drago...
сообщение 28.01.2006, 0:04
Сообщение #22

Newbie
*

Могила...похорон... тож не понимаю! Мне нравится старая традиция (правд не помню чья) ложить тело в лодку, поджигать и пускать в вечное плаванье... Это классно:) А вот в землю закапывать - эт страшшшно, я б, по крайней мере,так не хотела...
А вся эта фигня скорее для родных умершего... ИМ так легче: ходить на могилку, цветочки ложить, -- типа общаться.

З.Ы.:
Що із праху піднялось - те піде у прах.

--------------------
///nothing is trivial///

+Quote Post
Banshee
сообщение 28.01.2006, 2:13
Сообщение #23

Member

Из: Eath

QUOTE(Wish @ Jan 27 2006, 01:06)
Гыгы)) Или от нехватки кислорода. От разрыва легких. Смерть, прямо скажем, не из приятных))
[right][snapback]149574[/snapback][/right]

Або через страх biggrin.gif чи клаустрофобію tongue.gif

QUOTE(Crazy_Pink_Dragonfly @ Jan 27 2006, 01:06)
Могила...похорон... тож не понимаю! Мне нравится старая традиция (правд не помню чья) ложить тело в лодку, поджигать и пускать в вечное плаванье... Это классно:) А вот в землю закапывать - эт страшшшно, я б, по крайней мере,так не хотела...
А вся эта фигня скорее для родных умершего... ИМ так легче: ходить на могилку, цветочки ложить, -- типа общаться.

З.Ы.:
[right][snapback]149574[/snapback][/right]

Ну як ти зараз човен по воді пустиш? Замерзло все ж ....
Альтернатива: можна посадити на велику плаваючу крижину ..гарно буде...

Найкращий спосіб, як на мене, спалення....Згребуть тебе у баночку поставлять десь у куточку або родичам, знайомим роздадуть....або по вітру розвіють... rolleyes.gif

--------------------
Nominibus Mollire Licet Mala

+Quote Post
Lost_in_tears
сообщение 28.01.2006, 20:43
Сообщение #24

Old resident

QUOTE(Wish @ Jan 28 2006, 21:17)
Близким и друзьям умершего по горсточке умершего на память - это оригинально!
[right][snapback]149762[/snapback][/right]

мммдяяяяя...
а вообще поминки и всякие похоронные традицие как на меня - бред, придуманный людьми неизвестно зачем.
ПревращаютЪ смерть в обжираловку и пати

--------------------
(с) Холодне Сонце

+Quote Post
Crazy_Pink_Drago...
сообщение 28.01.2006, 22:54
Сообщение #25

Newbie
*

хорошая идея раздать по горсти пепла... вроде как труп, сорри, умерший всегда с тобой (шутю)
Поминки нужны чтобы нажраться и вспомнить человека, а так в голову им просто ниче не лезет sad.gif

--------------------
///nothing is trivial///

+Quote Post
RASTA-GOTT
сообщение 29.01.2006, 0:08
Сообщение #26

Member

Почитання померлих - це дуже древній обряд, а в нас його в свій час жостко спопсили до банальної обжираловки та буху...

--------------------

+Quote Post
Emperor
сообщение 29.01.2006, 0:17
Сообщение #27

Member

Да это точно, а на вечеринку при участии Reprocycle project 12 числа идете ??? cool.gif

--------------------
It is better die for the Emperor than live for yourself !

+Quote Post
Banshee
сообщение 29.01.2006, 1:09
Сообщение #28

Member

Из: Eath

Взагаді пикольна ,сама суть...всі плачуть, а в тебе на обличчі невинна усмішка, якщо дощ , всі мокнуть, а тобі сухо і комфортно ))
Це просто стара і гарно традиція -- вшанування мертвих...

--------------------
Nominibus Mollire Licet Mala

+Quote Post
Lost_in_tears
сообщение 30.01.2006, 10:06
Сообщение #29

Old resident

QUOTE(RASTA-GOTT @ Jan 29 2006, 01:08)
а в нас його  в свій час жостко спопсили до банальної обжираловки та буху...
[right][snapback]149788[/snapback][/right]

ну ось, я про те ж

--------------------
(с) Холодне Сонце

+Quote Post
Aeternia
сообщение 9.02.2006, 13:19
Сообщение #30

Member

QUOTE(Crazy_Pink_Dragonfly @ Jan 28 2006, 01:04)

З.Ы.:
[right][snapback]149716[/snapback][/right]

Крім цієї традиції існують інші, не менш цікаві. Наприклад, деякі народи зашивають померлих у шкіряні мішки й розвішують на деревах...

--------------------

+Quote Post
Sez
сообщение 9.02.2006, 15:16
Сообщение #31

А декотрі залишають трупи в горах, щоб їх зжерли стерв'ятники...

--------------------
Who are you?
What do you want?
Why are you here?
Where are you going?
Who do you serve?
Who do you trust?

+Quote Post
RASTA-GOTT
сообщение 9.02.2006, 16:54
Сообщение #32

Member

А з декотрими трупами в великих склепах умертвляти ,наприклад жінку померлого, його слуг, домашніх тварин.
А про єпипетських фараонів я взагалі мовчу...

--------------------

+Quote Post
Aeternia
сообщение 13.02.2006, 12:51
Сообщение #33

Member

Що ж, продовжимо спілкування на тему "А чи знаєте ви?".
Отож, "іще декотрі" племена мерців своїх їли, керуючись принципом: "Краще спочити у шлунку товариша, ніж у сирій землі"

--------------------

+Quote Post
Vilgelm
сообщение 26.02.2006, 18:08
Сообщение #34

Newbie
*

Из: Київ

Мені здається, що небіжчика не дуже хвилює те, що роблять з його тілом.
А от традиція, коли не встигла людина померти, а тут вже повна квартира людей, більшість з яких бачиш вперше, так то ідіотизм. Особисто я ще не вирішив, як би хотів померти, та й навіщо, всеодно буде не так як мені хочеться. Я лише хочу щоб мої рідні не бачили мій труп, не хочу, щоб надімною голосили, щоб когось інфаркт чи інсульт схопив. Не хочу, щоб мої рідні витрачали гроші на весь той ідіотизм. Хочу померти так, щоб мої рідні про це не знали. Просто щезнути.

--------------------
Fallen from the sky

+Quote Post
StoneDream
сообщение 1.03.2006, 21:06
Сообщение #35

Old resident

Хочу померти так, щоб мої рідні про це не знали. Просто щезнути.
Я теж хотів би так померти, але знаю, що цього не буде...

--------------------
Моє мiсто згорiло. В нiм згорiв я.

+Quote Post
Poison-Girl
сообщение 2.03.2006, 14:19
Сообщение #36

Old resident

@Хочу померти так, щоб мої рідні про це не знали. Просто щезнути.@

і я так хочу. biggrin.gif
Хоча, якщо обирати - то мені б хотілося, щоб перед тим, як ховатимуть, мене спалили. Не хочу, щоб хтось там мене їв...чи хробаки, чи щурі...фе-е-е... blink.gif

А, і повністю погоджуюсь з тим, що не хотілося б, щоб наді мною плакали, чи хтось через мене став почуватися погано. smile.gif

--------------------

+Quote Post
Perry Mason
сообщение 15.03.2006, 14:59
Сообщение #37

Newbie
*

Из: Днепропетровск

во многих древних языческих культах еще до христианства(в том числе и на Украине) считалось, что оплакивать усопших водопадом слез - значит беспокоить душу покойника.

во многих древних скандинавских я зыках слово "могила" звучало примерно так же как и современном английском слово АД.

Я не хотел у мереть на глазах у свои х близких друзей и даже родных. (как и многие тут )

После смерти я желал бы быть кремированным и прах мой развеять над морем(последний каприз моей жизни) smile.gif smile.gif

--------------------
Когда падают Ангелы, небеса изливаются дождемЧтобы люди не видели их слез...Но я верю, что когда-нибудь я увижу то, что видят они. И верю в это твердо...

+Quote Post
William van Warg
сообщение 15.03.2006, 18:48
Сообщение #38

Old resident

Я думаю глупо оплакивать умерших. Человек умер. Все. Ему ненужны наши слёзы, ровно как и памятники, склепы, да и могила в целом... чушь все это...

--------------------
каждый сходит с ума по-своему...

+Quote Post
RASTA-GOTT
сообщение 15.03.2006, 20:59
Сообщение #39

Member

Найкраще під старість стати аскетом, і закінчити своє існування на цій землі де небуть в горах чив іншому безлюдному місці, без цієї метушні навколо, марних спроб лікарів щось змінити, сліз близьких. Померти тихо, з виразом глубокого спокою і гармонії на обличчі, і щоб тільки скелі і дерева були свідками мого кінця...

--------------------

+Quote Post
Lost_in_tears
сообщение 16.03.2006, 21:19
Сообщение #40

Old resident

2William van Warg
Тож так думаю. Человеку как-то уже все равно - памятник, цветы...

Мне бы не хотелось, чтобы после моей смерти моим близким было больно, (хоть их практически нет...), поэтому разделяю мнение Poison-Girl.

--------------------
(с) Холодне Сонце

+Quote Post

Closed TopicStart new topic