Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Reply to this topicStart new topic
> Кен Кізі "Над гнездом кукушки". Хтось читав?
Aeternia
сообщение 5.11.2005, 12:46
Сообщение #1

Member

Из: Rivne

От, власне, й сабж. Якщо читали, прошу поділитися враженнями, якщо ні - рекомендую. Як на мене - чудовий твір (якщо затулити носа, зігнорувавши відчутний упевних місцях душок американщини), а виклад подій і світосприймання очима божевільного (просто таки у стилі кіберпанк) - це щось. По суті, вже заради самого стилю твір варто прочитати, бо фабула - не те щоб дуже.

--------------------
Ти злетіти хотів із безодні розлук, та не знав, що не крила - то тінь моїх рук...
Go to the top of the page

+Quote Post
Featon
сообщение 14.12.2005, 1:23
Сообщение #2

Member

Из: Cherkassy

Я читав, але дуже давно. Непогано. А от фільм Мілоша Формана в мене лежить. Все ніяк його не подивлюся smile.gif

+Quote Post
Toten__Kopf
сообщение 19.12.2005, 1:23
Сообщение #3

Newbie
*

Из: Киев

Книженция очень интересная...поднимается вопрос относительности сумасшествия. Только что-то я там киберпанка особо не заметил.

А кино - аЦтой, упущено много моментов, при чем очень важных, например, мысли индейца почти не описываются а это, впринципе, главный персонаж...

З.Ы. не Кен, а Йен.

+Quote Post
Aeternia
сообщение 9.02.2006, 14:26
Сообщение #4

Member

Из: Rivne

QUOTE(Toten__Kopf @ Dec 19 2005, 02:23)
Книженция очень интересная...поднимается вопрос относительности сумасшествия. Только что-то я там киберпанка особо не заметил.

А кино - аЦтой, упущено много моментов, при чем очень важных, например, мысли индейца почти не описываются а это, впринципе, главный персонаж...

З.Ы. не Кен, а Йен.
[right][snapback]145871[/snapback][/right]

Ну, кіберпанк - це, швидше всього, мої власні асоціативні враження, тому цілком вірогідно, що крім мене ніхто його й не побачить:).
Фільму, на жаль (а судячи з ваших слів - на щастя), не довелось подивитися. Хоча, рпиродньо, що воно вийшлогіршим за фільм - як можливо екранізувати думки індійця узагалі?

ЗИ. Принаймні мій екземпляр книги був підписаний саме "Кен Кізі". Ц, очевидно, залежить від того, як буде передана перекладачем транскрипція імені автора. За аналогією: Фрейд - Фройд, Гете - Гьоте.

--------------------
Ти злетіти хотів із безодні розлук, та не знав, що не крила - то тінь моїх рук...

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic