Gothic / synth party "2004 A.ntifreeze D.ance Party" by GOTHIC.COM.UA & USC

Stop 205 club, Kiev, 08.04.2004

Reportage by Yurko "Svarog" [representative of gothic.com.ua in Kiev]

auto_kiev_20040408_inc.html

dj Copycat Всі зацікавлені могли бути присутніми на вечірці, яка проходила 8 квітня у нічному клубі Store 205. На противагу готичним вечіркам, які інколи проходять в Києві, цього разу були помітні значні відмінності.

Найперше що приваблювало готичну тусовку був виступ двох гуртів. Друге – рівень самого клуб, який запевняв якість того, що мало відбуватися. Крім того, ця акція була першою ластівкою тісної співпраці Українського Готичного Порталу (GOTHIC.COM.UA) та Ukrainian Synthpop Community. Одразу обмовлюсь що вечірки будуть регулярними і заплановані концерти українських готик-гуртів продюсованих УГП, так і закордонних готичних зірок, з якими Портал вже має попередню домовленність щодо цього. Тепер все залежить тільки від українських готів, адже саме гарна відвідуваність цієї готік-паті приведе до запланованих концертів Diary of Dreams чи Zeromancer в Києві

О 19 годині в клубі вже зібралося досить багато людей, переважно в чорному одязі. Вільні столики швидко заповнювалися прибуваючими готами. Люди спілкувалися, пили пиво слухали нові та вже добре відомі треки Dj сетів.

Окремими словами хочеться відмітити роботу Djїв. Їхні виступи поєднували в собі як розважальну, так і пізнавальну функції. Крім того, що люди слухають улюблену музику, яку добре знають, вони ще й дізнаються багато нового. Кожний Dj сет вміщує в себе достатню кількість цікавої і для багатьох невідомої музики. Були представлені різноманітні напрямки музичних течій, як готичного так і біля-готичного спрямування.

Виступ гурту SADO, гурту який був представлений Ukrainian Sinthypop Community, вразив передусім своє професійністю і якісним звуком. Більшість з присутніх спостерігали концерт біля самої сцени. Відчувалося, що живі виступи, це дійсно те чого прагнуть бачити на вечірках українські готи та любителі цієї музики.

DUST HEAVEN Появи Dust Heaven чекали з нетерпінням багато шанувальників гурту, і я, зокрема.. Особливо після вдалого виступу на концерті в Москві, де група довела, що може нарівні виступати з грандами західної готичної сцени, як-то відомий і заслужений гурт L'ame Immortelle з Австрії. Багато хто чув записи гурту, декому навіть пощастило бачити їх на концертах. Годинний виступ пройшов на одному подиху, заставив зануритися в атмосферу звуку, голосу, та меланхолію текстів. Виконання хіта „Невидимки”, однієї з найкращих пісень яка ввійшла до компіляції Українська Готика І, визвало пожвавлення та хвилю оплесків. Це ще одне підтвердження того, що гурт добре знають і люблять.

Іншим інтригуючим для мене моментом було бачити нову вокалістку гурту. Крім похмурого та сильного голосу вражала її артистичність, вміння приймати відповідний образ і цілком пройматися ним. Це відображується в погляді, виразі обличчя, рухах виконавиці. Зміна образів протягом виконання однієї пісні залежно від поточного звучання музики та слів є гармонійним продовженням передачі атмосфери пісні та кращого сприйняття глядачами. Такий виступ приємно чути, бачити, сприймати.

Visitors Коли стрілка годинника перейшла позначку 12, в клубі залишалося ще біля 50-70 чоловік. Заряджені енергією двох живих виступів люди продовжували танцювати. На щастя, музика цілком тому сприяла.

На вечірці також були присутні і музиканти з гуртів Кому Вниз та Вінки, журналісти з різних видань та просто багато людей повязаних як с готик-сценою так і з просто музичною сценою України. Гуртів які вже мають позитивний досвіт виступів на готичних міжнародних фестивалях.

Ще раз хочеться підкреслити професійність звуку та якість вечірки і висловити слова подяки організаторам. Є велике бажання бачити стабільність проведення великих готичних вечірок. Повторю причину: бо від них залежить майбутне приїзда закордонних гуртів в Київ. Портал зможе їх привезти в тому випадку якщо вечірка буде збирати максимальну кількість готів та близьких до готики людей.

Text and photos by Юрко Сварог

auto_kiev_20040408_inc.html