Тетяна Парнюк "Заповіт Прадіда"            Чи мріяли ви коли-небудь знайти скарб? Справжнісінький із коштовностями та старовинними артефактами? Дівчата з роману „Заповіт прадіда” ніколи такого і в думці не тримали, але доля розсудила за них.

            Все почалося на Андріївському узвозі, коли Нінка Храмова допомагали матері розвісити картини на продаж. В пошуках мотузки вона завітала до давнього знайомого в майстерню і поки чекала на нього, стала свідком вбивства художника. Тікаючи з майстерні, вона випадково захопила з собою картину, яку тримала в руках. Через деякий час вона знайшла захований в картині заповіт власного прадіда.

            Та ні, мабуть все почалося ще раніше, коли Феодосій Храмов, відомий археолог, віднайшов скарб древніх слов`ян. Серед коштовностей був дивовижний кінджал, що слугував незрозумілим культам. Якраз цей артефакт вкрай необхідний служителям темних культів та загадковому дідусю Бафомету.

            Нінка Храмова та її подруга Ксеня виявляються втягнутими в небезпечну історію. Брудна циганка наворожила подругам останній тиждень життя. За цей тиждень дівчата мають встигнути розгадати, де переховав прадід скарб та врятувати свої безсмертні душі. Ви думаєте це легко? А якщо на кожному кроці чатує смертельна небезпека? А якщо мерці повертаються з того світу та погрожують переляканим дівчатам?

            Так, є в романі і мінуси – трохи наплутано з часом і історичними фактами, але на це зовсім не звертаєш уваги, бо Тетяна Парнюк вміє захопити читача у свої літературні сіті.

velvetvamp

Comments to: velvetvamp

Ukrainian Gothic Portal c 2000-2001