header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Винні зірки. Джон Грін

Marina Dante on Октябрь 08, 2014

«Біль хоче щоб її відчували»

Джон Грін – американський автор книг для підлітків, свою найвідомішу книгу випустив у 2012 році під оригінальною назвою “The Fault in our Stars” – «Винні зірки». Ця книга розірвала світ. 

Автор розповідає нам про дуже популярну проблему сьогодення – хворобу раку, яка вражає багатьох людей у світі, в тому числі і підлітків, які хворіючи по декілька років мають попереду усе життя, сповнене кохання, щастя, невдач, розчарувань. ХейзелГрейс з важкою формою раку легень і ОгастусУотерс з остеосаркомою вже змирилися зі своїм становищем і просто хочуть повноцінно прожити залишки свого знищеного життя. Вони спілкуються, подорожують, займаються сексом, впадають у відчай, дізнаючись про найжахливіше, що чекає їх у майбутньому.  

Ця книга хапає за душу ситуаціями, потрапивши у які, звичайна людина, що ніколи не знала втрат, не зможе вижити самотужки. Детальні описи стискаючих серце подій, поглядів один на одного, болей у грудях та голові. Автор добирає таких слів, щоб передати відчуття героїв, що волею-неволею читач занурюється в його світ і починає відчувати героя, чути його думки і його біль. Створюється ефект присутності, через який відірватись від книжки нереально.

Дуже добре прописано і факти хвороби, дуже правдоподібно, що додає книжці реалістичності. В противагу у книжку додаються різноманітні цитати, що наповнюють все духовністю і метафорою. Обидва герої завдяки своєму творцю Джону Гріну є самодостатніми, як нажаль не можуть зробити більшість авторів.

Доповнює історію неочікувана кульмінація, яка певно розчулила більшу частину жіночої спільноти. Що найцікавіше, ця історія поєднує мінуси у своїх плюсах. Вона ні погана, ні хороша. Вона життєва, реальна. А у житті, як відомо, все має дві сторони медалі.

Оцінка:  10/1015054 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.64Rating: 4.64Rating: 4.64Rating: 4.64Rating: 4.64 (всего 97 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

D.MON mescalito


ваш Бог