header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросы



email Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Самотність у мережі. Янош Леон Вишневський

Marina Dante on Октябрь 08, 2014

«Самотність не тільки в мережі»

Ніколи не здогадаєшся коли в твоєму житті настане переломний момент і ти почнеш читати дорослі книжки, без вампірів, безглуздо закоханих у смертних, без дорослих, які займаються «словесною мастурбацією», демонструючи світові свої мари, без вічної меланхолії, яка накриває тебе після поганого закінчення історії. В такий час ти намагаєшся зрозуміти мотиви героїв: чому вони поступають саме так, а не інакше, забуваючи про сліпу ненависть до автора або вигаданого книжного персонажа.

«Самотність у мережі» Януша Вишневського – дебютний роман польського письменника, за назвою якого можна вирішити, що він має відношення до кожної людини, яка користується Інтернетом. Але нажаль все не так просто.

Історія розповідає нам про двох людей, які ненароком познайомилися в соціальній мережі. Він – чоловік з розірваним серцем,  втративший своє кохання. Вона – жінка успішного бізнесмена, якій не вистачає кохання і уваги. Вони знаходять один одного у чаті, де і зав’язуються прив’язаність, дружба і кохання (не обов’язково в такому порядку).

Сюжет, створений автором, важко поділити на «плюси» і «мінуси». Маючи свої уявлення про життя, свої погляди на світ, на любов, думки різних людей не будуть на сто відсотків співпадати одна з одною. Мені здається, що серед книжок сучасності «Самотність у мережі» відноситься до розряду «кожен-має-прочитати», бо з таких творів можна винести свою істину, яка розкриє людині якісь карти на свою особисте життя, освітить частину дороги , якою читач має пройти у майбутньому.

З книги пана Вишневського, певно, почалося моє своєрідне дорослішання (у відношенні до витворів літератури, звичайно). Це можна зрозуміти як тільки закінчиш читати книгу: кількома роками раніше, я впевнена, що закінчення мене неймовірно обурило би, і я сама в такій ситуації вчинила б по іншому, але доводиться стискати зуби і розуміти головну героїню, хоча інколи хочеться піддатися почуттям.

Оцінка: 9/10



1994 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 23 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Василь Гоцко


Координатор Ukrainian Gothic LJ Community. Музыкант (Холодне Сонце)