header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Reportage: Concert of Combichrist – 24.03.2007, Krakow (Poland), club “Rotunda”

Roman YourJesus on Апрель 15, 2007

PosterДо недавнього часу найуспішніший проект Енді Лаплегуи Combichrist знаходився в top 5 тих команд, яких би я хотів побачити вживу в першу чергу. Випала така можливість 24-го березня 2007-мого року, коли Combichrist давав в Кракові один з двох своїх польських концертів на підтримку нового альбому “What the Fuck is Wrong With You People?”.

CombichristЗа цілий день прогулянок по величному польському місті Кракові ми не побачили жодної афіші про концерт, за винятком одної, формату А4, на самій “Ротунді”. Також за годину до відкриття клубу під ним було менше відвідувачів, ніж під “Лялькою” в будній день перед якоюсь рядовою вечіркою. Складалось враження, що не Combichrist виступає, а всього-навсього зараз буде якесь щоденне паті. В 6-тій вечора, коли народ мали б починати запускати всередину, з’явились організатори і оголосили, що все затримується на годину по технічним причинам. Людей за цей час підтягнулось вже достатньо і, як було обіцяно, всіх почали пропускати в “Ротунду”. Сам клуб виявився двоповерховим приміщенням, що знаходилось у величезній будівлі відомого студентського готелю “Зачек”. На сам же початок концерту, який, з урахуванням годинної затримки, мав би початись в 8-мій вечора, довелось чекати  на півтори години довше, до пів десятої. Ці години очікування виявились найважчими – дались взнаки безсонна ніч в автобусі і цілий день на ногах в Кракові. Але за допомогою “кофеїнового шоку” я привів себе в більш-менш нормальний стан і, почувши привітальні слова ведучого (який всім своїм виглядом косив під Енді), був готовий до початку концерту.

Controlled CollapseПершими взялись розігрівати публіку молодий польський колектив Controlled Collapse. Їх музику я би назвав сумішшю Suicide Commando і Grendel’а (навіть їхня клавіш- ниця схожа на клавішницю Grendel), правда нижчого рівня. На фоні наступних команд звучало досить одноманітно і скучно.

Англійців Kloq доводилось бачити і чути вперше. Початку на сцені з’явився веселий дядечко, який витягував звуки з ноутбука, клавішних і апарата, схожого на діджейський пульт. Потім до нього приєднався вокаліст з мілітарі зовнішністю і з чистим і досить приємним вокалом. Тут і почалась справжня “електро-ковбаса”, в результаті Kloq залишив найкращі враження з розігріваючих команд.

KloqПісля них ведучий заявив, що за допомогою німецької групи Reaper можна буде дізнатись, де починається пекло. Щось пекельне клавішнику вдалось зобразити лише на початку виступу, а взагальному в музиці групи були намішані дарк електро, транс і …Scooter.


    Виступ хедлайнерів почався з мегахіта “This Shit Will Fuck You Up”, який одразу ж завів публіку, яка почала дико відриватись і підспівувати нехитрі фрази дещо вульгарного змісту, які є коронними в більшості з пісень Combichrist. Весь концерт пройшов для мене на одному диханні, Енді смалив, видаваючи хіт за хітом, в основному зі старіших альбомів, хоча було і кілька речей з “What the Fuck is Wrong With You People?”. Крім нього на сцені були ще пристутні 2 (!) ударника і клавішник. Зауважу, що фронтмен Combichrist’а трохи поміняв свій імідж –  лице було загримоване повністю білим кольором, без улюбленої чорної полоски на очах.

CombichristВ клубі був пристутній мерчандайз, де можна було знайти всю дискографію “комбіків”, диски решти груп, що виступали цього вечора, а також футболки і іншу амуніцію; особисто я придбав собі digipack “What the Fuck is Wrong With You People?”. Перший CD альбому – це в основному пісні в звичному стилі Combichrist’а, де в текстах пристутність таких слів як “fuck”, “shit”, “bitch” etc. робить їх одразу ж претендентами на хіти; у другому ж CD Енді трохи поексперементував, записавши треки в стилі хард – техно.

Після Castle Party 2006 я вже встиг побувати на концертах Diary of Dreams (Київ), Lowe (Львів), Gray/Scale (Львів), тепер же до них додався і Combichrist (Краків). Враження від виступу мегапозитивні, була б Москва не так далеко, поїхав би ще й туди на їх концерт. 

Photos from concert of Combichrist in Krakow (at UkrainianGothicPhotoGallery): http://gothic.com.ua/gallery/thumbnails.php?album=844

Special gratitudes for accreditation: Blue Moon Independent Agency (http://bluemoon.com.pl), Markuch (Offline/Castle Party)

 3530 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 8 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Denis Creo318


Рецензент (тестовый период)