header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (2 добавлено)

Reportage: Gothic-Doom party (В рамках святкування першої річниці форуму Dark-Lutsk.com), Concert: Theogonia, Полинове Поле; Lutsk, "Maydan", 03.05.2009

Varvara Cherezova on Май 17, 2009

Як відомо Луцьк – містечко, хоч і гарне, але маленьке і події варті уваги любителів (назвемо це узагальнено) важкої музики відбуваються вкрай рідко і лише в одному закладі – всіма улюбленому нами пивному клубі «Майдан». Ось і на концерт, що відбувся 3-го травня всі чекали із нетерпінням, адже приїздили гурти, які вже встигли нам полюбитися з минулих party і які завжди милі вухам запеклим фанатам якісної української музики.

Концерт запланований на 19 годину почався значно пізніше через затримку саундчеку, а точніше його тривалості. Але нічого не зробиш. Деякі технічні моменти завжди присутні на концертах і попередити їх не завжди вдається. А оскільки в залі лунала більше ніж відповідна музика – люди не сумували. Але. Варто відзначити, що деякі треки відверто не сприйнялися публікою. Ні, справа не у правильності чи неправильності обраної музики, а у тому, що молодь із задоволенням ковтає шматки іноземного фірмового матеріалу, а українського цурається, не хоче шукати і т.д. А дарма. Мова йде про Seventh Evidence. Чудовий професійний гурт європейського рівня із величезним потенціалом. До речі ватага одного разу вже виступала в Луцьку на “One Cold Winter Night” у 2007 році і за попередньою інформацією можливо у недалекому майбутньому ми зможемо почути і побачити їх наживо ще раз.

Все, ліричний відступ закінчився, хвиля обурення минула, повертаюся до нашого дійства.

Я вже звикла, що на  party такого формату приходить сила силенна людей, але того вечора просто не було де яблуку впасти. Стільки людей і всі в чорному. Варто відзначити, що Луцьк був і досі лишається дуже консервативним щодо одягу. Тут не зустрінеш, для прикладу, кібер-готів чи ще якихось представників модерних течій. Плюс це чи мінус? Не беруся судити. Можливо до нас це ще прийде, а можливо просто атмосфера формує смак, а отже і стиль.

Єдине, що одразу привернуло увагу і змусило мене скривитися – це шумна компанійка, яка верещала, веселилася, одним словом всіляко виражала свої позитивні емоції та абсолютну зневагу до того, що відбувалося на сцені і взагалі – довкола них. Знову ж таки про сумне не буду. Адже це нічого не змінить.

Дуже сподобалося те, що на прохання не курити в залі більшість людей таки відгукнулася. Звісно були ті, що проігнорували заклик, але так було і буде завжди.

Поїхали…

Чек закінчився, музика (ну просто ідеально підібрана) настроїла всіх небайдужих на відповідний лад і почалося…

Theogonia.

Ці хлопці лучанам відомі ще з Luna Lux Lucis, gothic/doom party. Вже тоді вони стали моїми улюбленцями і як класний гурт, і як просто мего-позитивний колектив.

Але те, що я почула з перших акордів просто увігнало в ступор! Я ще кілька разів перепитувала сама себе: це дійсно Theogonia? З минулого року вони виросли так, що їх годі було впізнати. З такими темпами вже через рік їх сміливо можна буде назвати найуспішнішим проектом у жанрі дез-думу і випускати на світовий рівень. Так-так не побоюся цього пафосу. Вони зросли абсолютно у всьому: злагодженість звучання, поведінка на сцені, якість самого саунду, його важкість і при цьому властива саме думу мелодика. Все це плюс харизма хлопців зібрала всю патлату братію під сцену. Як описати те, що діялося з людьми я не знаю, скажу просто: всіх було порвано на шматочки.

Хлопці відіграли як нові композиції так і ті, які ми вже чули встигли полюбити. Якщо раніше хтось не знав, що являє собою дез-дум, то Theogonia сміливо може бути його наочним зразком.

Хочеться побажати їм наснаги так само старанно працювати над собою, творити і бути такими ж яскравими на сцені.

Примітка автора: Theogonia саме записала свій дебютний альбом і шукають лейбл.

Побажаємо їм удачі!

Полинове Поле.

Якщо бути відвертими і хоч трохи слухати думку тих, хто прийшов на концерт, - можна без вагань сказати, що більшість прийшла саме на Полинове Поле. І це не дивно! Гурт вже встигнув завоювати прихильність лучан, а тексти їх пісень давно завчені на пам’ять.

Але те Полинове Поле, яке ми почули цього разу здивувало, потішило і просто страшенно сподобалося, адже дуже відрізнялося від того, до якого ми всі так звикли. Старі пісні звучали по-новому, зачіпали більше. Особисто мені Полинове Поле краще слухається саме в Майдані. Атмосфера відповідна чи що. Навіть не хотілося йти під сцену. Хотілося просто сидіти із заплющеними очима і слухати. Дуже зачепила пісня «Туман». Того вечора вона лунала якось зовсім інакше і дуже особливо. Ще дуже сподобалося перевтілення Маріани. До концерту всі ми бачили її у смугастій кофтинці  і джинсах, волосся зібране. Але на сцені… На сцені ми побачили розкішну, гарну, харизматичну жінку із просто таки магічним вокалом, який вібрував у кожній молекулі повітря. Програма, яку вони відіграли була мего-сильною. 11 пісень плюс одна на біс – це таки щось. Музиканти виклалися на повну. Не давали відпочити ні собі, ні присутнім.

Дуже вдячна Полиновому Полю за цей виступ. Вони вкотре довели, що вони професіонали, а їхня музика має в собі душу.

Для мене цей вечір на загал став вечором відкриттів. Все було інакше, все змінювалося. На краще.

А ще цей вечір довів і показав, що в Луцьку таки є поціновувачі думу, що наша аудиторія не схожа на інші, хоча б тому, що ми лишаємося не байдужими до таких подій. І ще багато чого. Хоча б хто є хто. Дуже запам’яталася ситуація одна. Грала Theogonia і хтось із натовпу гукнув досить думу чи щось таке, і в один голос двоє людей сказали «Думу багато не буває!».
Саме тому величезна подяка Боді Heart of Tears за зразкову організацію party, Полиновому Полю та Theogonia за чудову музику, Archon-у за афішку, а Quark-у за те, що він завжди такий класний ведучий.

 

Трек Ліст:

 

Музика:
Autumnia - Falling Asleep With Entreaty (
Україна)
Seventh Evidence - Wail (
Україна)
My Dying Bride - My Body, A Funeral
Doom:VS - Oblivion Upon Us
Novembers Doom - Autumn reflection
Сryptal darkness - Fallen
Lacrimas Profundere - Adorer And Somebody
My Dying Bride - The Lies I Sire
Funeral - This Barren Skin

Theogonia:
1. Embres Of The Silence
2.
Вогонь
3.
Душа
4.
Карнавал Тіней
5.
На Дні Життя
6.
Приречені На Біль
7. Faith in Past
8.
Самотність
біс: Старість

Музика:
Virgin Black - Requiem, Kyrie
Estatic Fear - Chapter V
Forest Of Shadows - Selfdestructive
Draconian - The Morningstar
Tristania - Mercyside

Полинове Поле:
1.
З Попелу
2. Полинове Поле
3. Туман
4. Та, що Танцює на Могилах
5. За Тобою
6. Вітер з Півночі
7. Чисті Душі
8. На семи Вітрах
9. Чорна рілля
10. Нічні Птахи
11. Відьма
біс: Туман

 2971 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 5 голосов)
comment Комментарии (2 добавлено)
  • image Спасибо!
    (Опубликовано Varvara)
  • image Очень интересно! Спасибо за репортаж ;-) grtx, Klodiya
    (Опубликовано Julia Suvorova)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП