header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Reportage & photos: Концерт Fleur у Львові, 18.11.2010

Yuli@ Afterlife on Ноябрь 21, 2010

FleurЛьвів чекав цієї події рік, палко жадаючи знову зустріти неперевершених Fleur і насолодитись їхнім живим звучанням. І ось нарешті, 18-го листопада, прийшов час довгоочікуваної зустрічі. Як і минулого року, їхній виступ відбувся в клубі «Picasso», який ідеально доповнив гармонійне приємне оточення своїми середньовічними архітектурними мотивами та яскравим червоним освітленням, яке додавало своєрідної магії і будило найрізноманітніші фантазії.

Вологість в повітрі і очікування концерту на такій звичній для Львову дощовій погоді тільки підсилювало бажання у прихильників гурту швидше поринути в теплі обійми цієї чудової музики. І коли цей момент нарешті настав і зі сцени почали лунати перші акорди Fleur усі вмить забули що розказували своїм співрозмовникам і, ніби на автоматі, потягнулись до сцени. Ті, хто все ж сиділи за столиками, також не залишились байдужими, зустрівши улюблений гурт оплесками і щасливими посмішками. Я була з тих, кого заворожуючі ритми музики заманили поближче до їх творців, щоб насолодитись зблизька емоціями музикантів та публіки, яка сприймаючи їх музику випромінювала таку потужну енергію чистого щирого щастя, що з кожною піснею все більше і більше наростало, просто переповнюючи зсередини. Я також це відчувала і це було прекрасно! Стільки посмішок навколо, всі ніби злилися в одну щасливу субстанцію, яка живилась позитивом один одного. Та ніжність і гармонійність, яка неслась від пісень Flеur, дарували такий приємний душевний спокій, мить, коли всі проблеми відходили в забуття, залишаючи тебе наодинці з цим моментом безтурботності. Лагідні ритми інструментів та прекрасні голоси Ольги і Олени ніби гіпнотизували й манили поринути в танець.

FleurЦе був ювілейний виступ гурту, адже вони вже десятий рік дарують світу свої шедевральні музичні композиції. Flеur хотіли зіграти для нас все те, що викликає у слухачів найяскравішу реакцію, подарувати найкраще зі своєї творчості і їм це, безумовно, вдалось. Не передати словами той спокій і гармонію, якою заряджали нас учасники гурту своєю музикою. Містичний дизайн клубу додавав цьому вечору ще більшої загадковості і таємничості. Було враження, ніби ти попав в казковий світ, де відчувався запах середньовічного часу.

Пісня «Будь моим смыслом» підняла цілий вихор емоцій, пробудивши такі приємні мені спогади, сильно заділа тендітну струнку мого серця і я одразу розтанула від блаженства! :) Оглянувшись навколо, я зрозуміла що не тільки для мене однієї вона значить так багато, адже майже у кожного в очах була помітна ця іскорка, особливо в закоханих пар, які в цей момент тримались за руки, обмінюючись багатозначними посмішками і наспівуючи один одному слова цієї пісні. Ах, як це було романтично!!! :) На мить аж нахлинув сум від того, що я, на відміну від них, стою там одна без пари, проте я не відчувала себе одинокою! Ще довго мене переповнювали враження від цієї пісні!

Від музикантів, не зважаючи на спокійність їхньої музики, йшов такий драйв і запал, що це не могло не передаватись на настрій публіки. Улюблені пісні натовп зустрічав палкими танцями і проводжав гучними оплесками із вдячними вигуками. Ці миті насолоди улюбленою музикою були довгими та насиченими. Втім, можливо для когось час пролетів швидко, адже моменти щастя зазвичай видаються такими швидкоплинними. Коли залунали звуки пісні «Легион» всі одразу покидали свої справи, погасили щойно підпалені цигарки і миттю ринули поближче до сцени. Це була мабуть найімпульсивніша пісня, під час якої в експресивному танці вивільнилось стільки різноспекторних емоцій: від ніжності до люті, від розслабленості до відчуттів, як власні ж кігті впиваються в твою плоть. Це було щось! :) Одна з моїх улюблених їхніх пісень, і почути її вживу було справді вражаюче, тим більше, що живе її виконання сильно відрізнялось від студійного запису.

VisitorsВсі мліли від задоволення і сподівалися, що це свято ніколи не закінчиться… Але зненацька Fleur оголосили: «Это была наша последняя песня», і вмить зникнули за кулісами. Слухачі навіть розгубились від такого неочікуваного завершення. Я сама була трохи шокована, але одразу ж почала скандувати «На біс!», публіка швидко підхопила й рознесла скандування по всьому залу. Але Fleur все ж не виходили! :( Ставало сумно від думки, що концерт завершився… Але ні! Все ж таки вони повернулися і подарували нам на прощання 2 надзвичайно чудові пісні («Ремонт» і «Никогда»), за що прихильники віддячили музикантам щирими голосними оплесками. Ми аплодували довго, відтягуючи мить кінця цього казкового вечора. Після завершення було цікаво розпитати друзів і знайомих про їх враження від концерту і вони всі в один голос твердили про те, що знаходяться в дикому захваті, просто в ейфорії, здавалось навіть ще більшій, ніж моя! :) Із замріяним настроєм та переживаннями цього захоплюючого концерту мені ще захотілось прогулятись самій вулицями нічного Львова, насолоджуючись його красивезною архітектурою і наспівуючи про себе улюблені пісні Fleur.

Всі фото з концерту можна переглянути в фотогалереї Українського Готичного Порталу - http://gothic.com.ua/gallery/thumbnails.php?album=1892

За сприяння у створенні звіту дякуємо організаторам концерту - компанії MagicBox.2288 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96Rating: 4.96 (всего 26 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Iryna Kalenska


Главный редактор портала УГП с 2017 г.