header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

ТІНЬ СОНЦЯ: всеукраїнський тур «БУРЕМНИЙ КРАЙ», клуб Atlas, Київ, 15.04.2016

Iryna Kalenska on Май 01, 2016

15 квітня в київському клубі ATLAS відбувся концерт відомого українського рок-гурту «Тінь Сонця» у рамках їх всеукраїнського туру «Буремний край».

Ще по дорозі до клубу ми почали здогадуватися, що народу буде багато, оскільки на концерт разом з нами їхала більша половина 18-го тролейбуса, всі дружно вітали один одного, обговорювали прийдешній концерт, а хтось навіть наспівував пісні гурту. Коли ми увійшли до зали, то зрозуміли, що не помилились. Під сценою вже зібралась велика кількість фанатів. Публіка була найрізноманітніша, включаючи як студентів, так і зрілих молодих людей, сім'ї з маленькими дітьми. Багато хто прийшов у красивих національних вишиванках.

Вечір розпочався з виступу одеського рок-гурту "Друже Музико", який є представником авторського стилю «етно-драйв» — стилю, в основі котрого лежить українська мелодика і драйвовість року водночас. Таке поєднання дарує відчуття гармонійності, і не лише самим музикантам, а насамперед слухачам. Публіка дуже тепло зустріла гурт та відривалась на повну під такі композиції, як "Грай, Друже , Грай ", "Українські Отамани", "Разом До Кінця", "Ми Нація!", "Герой", "Молитву Бійця". Під кінець музиканти 

зіграли "Лента За Лентою", і "Будь З Нами! Будь Українцем!", і уступили сцену хедлайнерам заходу – гурту «Тінь Сонця».

Під бурхливі оплески на сцену вийшов Сергій Василюк і "Тінь Сонця", які відкрили свій виступ піснею "Ромко Живий!".

«Як же це чудово - жити з такими талановитими музикантами в один час і знаходитись тут під сценою поряд з ними», - сказала своєму товаришу одна молода дівчина, яка стояла переді мною в перших рядах.  

Фанати не стримували своїх щирих емоцій і з радістю підспівували улюблені пісні. "Громом І Вогнем" супроводжувалася піротехнікою. Потім послідували "Промінь Волі", "Коли На Серці Сумно", "Народна Війна", "На відблисках", "Ніколи Не Плач", "Дорога".

З нових пісень на концерті можна було почути: "На Відблисках Меча Мого", "Заповіт", "Закохані Вогні". Акустична программа включала в себе такі ліричні пісні гурту, як "Ой У Полі", 

"Вишневий Садок", "Зродились Ми", "Де Зорі Нагадують Тебе". Було дуже приємно почути «вживу» мою улюблену романтичну композицію "Місяцю Мій". За нею прозвучали "Дорога В Ліс", та "Слобожанський Рок-Н-Рол".

Під час виконання пісні "Меч Арея" на сцену вийшов автор тексту - Василь Лютий, що стало справжнім сюрпризом для глядачів. Музиканти з успіхом виконали пісню удвох.

"На біс" Сергій вийшов у футболці Збірної України з футболу та завершив виступ гурту такими хітами, як "Козача Могила", "Козаки", "Громом І Вогнем" та, за традицією, гімном України.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року пісня «Тінь Сонця» – «Козаки» за підсумками народного голосування стала музичною візитівкою збірної України з футболу на Євро-2016 у Франції. До того, ця ж пісня стала знаковою під час виходу на ринг уславленого українського боксера Олександра Усика.

З початку 2016 року гурт «Тінь Сонця» почав активно працювати на студії над записом нових пісень, які будуть включені до концептуального альбому «Буремний край» та над окремими синглами. Музиканти постійно експериментують, вдосконалюючи аранжування нових композицій. Новий альбом гурту очікується вже восени цього року. 

Фото Галереї:

Druzhe Musiko, Atlas, Kiev,15.04.16 - by Iryna Kalenska: http://gallery.gothic.com.ua/thumbnails.php?album=2786

Tin Sonca, Atlas, Kiev,15.04.16 - by Iryna Kalenska: http://gallery.gothic.com.ua/thumbnails.php?album=27871001 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 12 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Vitaly Stranger


Идеолог. Главный редактор. Дизайнер. Создатель УГП