Гурт починав із блюзу в 1967 році, тяжів до фолку і джазу, загравав з електронікою, віддавав шану класиці, змішував усі ці жанри в одному альбомі й навіть переміг Metallica в категорії «Найкращий хард-рок/хеві-метал виконавець» на церемонії Grammy Awards 1989.
«Не думаю, що Jethro Tull — рок-гурт в тому сенсі, у якому рок-гуртами вважають Rolling Stones чи Motörhead. Наша музика вводить людей в оману поєднанням різних жанрів. Але це й добре, бо вона вводить в оману й мене самого», — зізнається Ієн Андерсон. Сам незмінний лідер гурту називає творчість Jethro Tull сумішшю акустичної музики з роком.
За понад 50 років діяльності 5 альбомів Jethro Tull отримали платиновий статус, 11 — золотий. Усього ж у світі було продано понад 60 мільйонів копій альбомів гурту.
Шоу — невіддільна частина їхньої музики. Надихнувшись перформансами Jimi Hendrix й Keith Emerson, Jethro Tull часто дивували глядачів екстравагантними дійствами з трюками, переодяганнями, жартами та байками. І якщо спершу на сцену міг вийти в домашньому халаті лише лідер гурту, то пізніше до таких витівок вдавалися й інші учасники.
У якому образі з’явиться Ієн Андерсон на київському концерті – есквайра, космонавта в білому комбінезоні, сумного клоуна, вуличного волоцюги зі скуйовдженим волоссям чи самого себе – побачимо 8 квітня 2022 року.