header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (0 добавлено)

Проблеми щодня (Trouble every day), 2001

Maryna Evilly on Февраль 02, 2006

Оригінальна назва: Trouble every day.
Рік: 2001.
Країна: Франція - Германія - Японія.
Режисер: Клер Дені (Claire Denis).

  Ще одна драма з жанру «криваве кіно». Іноді здається що для французьких жінок ця тема є дуже актуальною, бо фільм «Проблеми щодня» (Trouble every day, 2001), як і «В моїй шкірі» (Dans ma peau, 2002), створено саме француженками. Глибокі дослідження людської психіки невідривно від тіла – от що є актуальним сьогодні у цих дам.
  Свого часу фільм «Проблеми щодня» був нещадно розгромлений критикою і віднесений до того кіна, яке навіть не варто переглядати. Його називали «суперкривавим трилером» та «несамовитою драмою з життя парижських маньяків». А ще особливість постановки сюжетної лінії викликала великі нарікання. Але про це пізніше. Дехто взагалі просто не міг стерпіти такого безпристрасно-реалістичного зображення сексуально-канібалістичного вбивства.
  З сюжетом у Клер Дені (Claire Denis), режисерки фільму, взагалі схоже не надто склалося. Тобто, скоріше у плані зрозумілості для пересічного глядача, який любить ясність і розжованість у всьому. А тут не все так просто. Перші півгодини фільму взагалі абсолютно незрозумілі – ти бачиш окремі епізоди, які геть іноді не пов’язані. Наступні півгодини ситуація трохи прояснюється і якщо ти витримаєш і їх, то буде тобі, як кажуть, щастя.
  Спочатку паралельно показуються дві історії – лікаря-негра та його дружини і щойно одруженої пари. Шейн (Vincent Gallo) та Джун (Tricia Vessey) Браун проводять свій медовий місяць у Парижі. Але не просто так саме там – Шейн шукає лікаря Лео Семено (Alex Descas), який проводив експерименти над ним і своєю дружиною Корою (Beatrice Dalle), результатом чого і стало перетворення їх фактично у маньяків. Кора і Шейн не можуть нормально займатися сексом – вони вбивають своїх партнерів і поїдають їх під час самого статевого акту.
    Взагалі фільм знято заради задумливого естетизму, а не екшену і динаміки, як думає дехто орієнтуючись на позначку «трилер». Неквапливість сюжету і дії та особлива ніжна й чаруюча музика Tindersticks створюють дивну атмосферу. І взагалі важко сказати, що фільм є трилером. Драмою – ще можна. Особистою драмою людей, які мимоволі стали тими членами суспільства, яким у ньому ж не місце. Стрічка «Проблеми щодня» варта уваги хоча б тому, що не так вже й часто знімається подібне, хоч і жорстоке, але цікаве кіно...1606 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00Rating: 5.00 (всего 2 голосов)
comment Комментарии (0 добавлено)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП