header04 forumhead02 forumhead03 logo

Главная | Сделать домашней | Добавить в избранное
Поиск по сайту   Расширенный поиск »
        
Разделы

Архив
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Рассылка
Подписаться на рассылку:

Опрос
Что нового не хватает порталу для того, чтобы стать более удобным и интересным?
Много новых материалов
Интеграции с социальными сетями
Новий дизайн и структура
Новых посетителей и коментаторов
Меня все устраивает, ничего менять не надо
Результаты
Все опросыemail Отправить другу | print Версия для печати | comment Комментарии (7 добавлено)

TARJA TURUNEN "My Winter Storm"

Sergey Sez on Март 20, 2008

image Tarja Turunen

"My Winter Storm", © 2007 Vertigo / Universal

Symphonic metalЧесно кажучи, нічого надзвичайного від цього диску я не очікував, беручи до увагу тренд, за яким йшов колишній гурт співачки Nightwish. Якщо перші їх альбоми, як-то «Oceanborn» чи «Wishmaster», були унікальними та неповторними, із різноманітними своєрідними треками (наскільки ж контрастують, наприклад, «She Is My Sin» та «Pharaoh Sails to Orion»!), то надалі справи стали значно погіршуватися, і апогеєм став диск «Century Child», де, на мою думку, творчість групи остаточно виродилася, а послухати, окрім «Ever Dream», мабуть, було вже й нічого. Враховуючи це, очікувати на щось надзвичайне було б не дуже розумно.

Звичайно, можна було сподіватися, що вихід з групи та початок сольної кар'єри дадуть співачці поштовх, призведуть до якихось якісних змін, але практика показала, що Тар'я Турунен зварилася у власному соку. Ні, в жодному разі я б не назвав альбом «My Winter Storm» провальним – хоча музика дещо поступається тій, що виконувалася фронтменами Nightwish, але зроблена доволі якісно, та й головне – голос Тар'ї турунен – залишився таким, як і був – неперевершеним. У цьому і полягає, як на мене, дурний жарт – творчість співачки немов би замерла на місці, сама вона неначе стала заручницею власного голосу, і чи більше не здатна, чи просто не хоче запропонувати слухачам щось нове. А відтак, слухаючи декілька років одне й те саме, поволі втрачаєш цікавість...

Що стосується безпосередньо альбому «My Winter Storm», то він складається з 18 композицій та 3 бонусних треків. Однозначно сильні речі, які необхідно послухати – це «I Walk Alone»,  «Reign», «Die Alive» та «Lost Northern Star», інше – за смаком. Основною характеристикою музики в обов'язковому порівнянні із тією, що була в Nightwish, є те, що вона більш спокійна, менш агресивна, менш металична і по-справжньому спокійно, неквапливо готична. Ставка на голос очевидна, та хто б сумнівався?

Взагалі, складається враження, що альбом є більш мрачним, ніж ми звикли чути у виконанні Тар'ї, в тому числі і за часів Nightwish. Композиції немов би є вираженням власних переживань та відчуттів співачки, і з цієї точки зору стає зрозумілою їх мінорна спрямованість, адже чимало пісень були написані незабаром після скандального розриву із колишньою групою, хоча жодна з пісень безпосередньо не торкається цієї ситуації. Тим не менше, заглавний трек "I Walk Alone" немов би розповідає про душевну порожнечу через конфлікт із колишніми товарищами та про підтримку, яку Тар'я отримала від своїх фанів у важкий час:

Put all your angels on the edge
Keep all the roses, I'm not dead
I left a thorn under your bed
I'm never gone

Go tell the world I'm still around
I didn't fly, I'm coming down
You are the wind, the only sound

Whisper to my heart
When hope is torn apart
And no one can save you

I walk alone
Every step I take
I walk alone

My winter storm
Holding me awake
It's never gone
When I walk alone


Який із всього сказаного вище можно зробити висновок? Альбом не є шедевральним, і тим, хто не знайомий із творчістю Тар'ї Турунен чи гурту Nightwish, навряд слід починати знайомство з диску «My Winter Storm». Але фанатам видатної фінської співачки, які слідкують за її творчістю протягом багатьох років, що вона присутня на сцені, пропускати цей реліз не можна в жодному разі. Так, з цього альбому, за великим чином, ви не дізнаєтесь ні про що нове, але... Холодним зимовим вечором, обгорнувшись теплою ковдрою, із склянкою гарячого вина у руці, ви вмикаєте цей альбом і крізь завивання зимової бурі за вікном чуєте те, за що завжди полюбляли пісні Nightwish, – неперевершений голос Тар'ї Турунен.6600 раз прочтено

Оцените содержание статьи?

1 2 3 4 5 Rating: 4.51Rating: 4.51Rating: 4.51Rating: 4.51Rating: 4.51 (всего 79 голосов)
comment Комментарии (7 добавлено)
 • image В самом деле, слишком субъективный обзорчик получился. Тарья- Талантище, и альбом этот, что ни говори - это её альбом. И слушать буду и её, и как ни странно, Anette Olzon тоже буду слушать в составе Nightwish, ведь Тарья в своё время на него "подсадила". :-)
  (Опубликовано Mechanic)
 • image Вот ведь в чем подвох, статья-рецензия вышла сугубо личная. Автор говорит о том, что ему по душе, либо наоборот. Я думаю, что вызвал бы протесты и выпады от поклонников, если бы анализировал нелюбимого мною Мэнсона, или же что-то посолиднее. ув. автор, Ребят с никами типа ГОТ_ВАМПИР не слушайте. они смешные) Просто как ценитель творчества и голоса г-жи Турунен, прошу вас впредь делать менее субьективные рецензии.
  (Опубликовано Ронамис)
 • image Да вы чё тут все охренели или что Тарья самая самая самая Лучьшая! И кто бы ты ни был не смей на неё гнать! Ты не знаешь что пришлось ей испытать ! Вот поэтому лучьше молчи!
  (Опубликовано Гот - Вампир!)
 • image там даже хита не одного нет на альбоме
  (Опубликовано Джон)
 • image Без Тар"ї Найтвіш не Найтвіш ІМХО. Звичайно, її сольна програма набагато більш спокійна, нід у складі Найтвіш, але Тар"я має один з найкращих голосів з усіх, які я коли небудь чув. Найтвіш зробили найбільшу помилку, коли звільнили її...
  (Опубликовано FlameLord)
 • image Nightwish звичайно супер. Але Tarja теж талант.
  (Опубликовано KIM)
 • image forever Tarja Turunen
  (Опубликовано KIM)
Популярные (за день)
Комментируемые
Рекомендуемые
Команда УГП
image

Олег Шпудейко


Со-редактор раздела переводов - Translation section - www.translations.gothic.com.ua